plakát seriálu

Město žen

(Cougar Town)

Narážky na jiné seriály
Ve scéně, kdy se Jules rozhoduje, na koho bude naštvaná a koho vyloučí ze skupiny přátel požádá vybranou Ellie, aby odevzdala svou skleničku s vínem a opustila skupinu. (Ellie Torres, hand over your glass. You may now leave the group" Gryson, pak na skleničku položí ruku a udělá zvuk zhasínající pochodně. Celá tato scéna je narážkou na vylučování z kmene při kmenových radách. Celou scénu navíc v pozadí zní hudba podobná té v survivoru.
Abed, který v Community zmiňoval, že byl na natáčení Cougar Town, se objevuje v pozadí během rozhovoru mezi Laurie a Travisem.
Na Hawaii relaxuje Ted, který tam odpočívá od stresu z nemocnice.
Ted je hotový z toho, že má pocit, že vidí lidi ze své staré práce. Což je pravda, na konci dílu se sejde většina postav ze seriálu Scrubs.
Titulek u znělky naráží na 1. epizodu 3. série Community, v níž Britta našla Abedovi, který vyšiluje kvůli odsunutí Cougar Town na mid-season, britskou předlohu seriálu s názvem Cougarton Abbey.
Název seriálu ve znělce zní "Cougarton Abbey".
Ellie: "Co se týká sexu, jsem jako Dexter. Miluju tě... A pak tě zabiju." (I'm like the Dexter of sex. I love you... And then I will kill you.)
Jules se rozhodne na rodinném večeru pustit Game of Thrones.
Ellie v jednom okamžiku prohlašuje, že se obléká jako v Jersey Shore.
Když se Travis pokouší být sám sebou, nabídne dívce, že by se mohli podívat a první a druhou sezonu Walking Dead.
Jules přirovná Graysonův účes k Velmě.
V průběhu epizody je na Seinfelda několikrát naráženo.
Jules zmíní sledování NCIS mezi věcmi, co projdou důchodcům.
Mezi jmény na tabuli lékařského centra jsou Dorian, Reid a Turk.
Když jdou Tom a Travis parkem, Tom řekne "Nezačni bláznit, ale jsem si celkem jistý, že tamto je Bud z Ženatého se závazky." ("Don't freak out, but I'm pretty sure that's Bud from Married with Children.")
Sam (Matthew Perry) se loučí s Jules a Graysonem a přitom osloví Jules jako Moniku.
Jules při rozhovoru s Graysonem naráží na Jerryho Seinfelda.
Travis chce předělat koupenou dodávku na Mystery Machine.
Narážky na Město žen v jiných seriálech
Stejně jak Abed navštívil Cougar Town, tak i Travis s Laurie navštivili Community. Jsou vidět ve skupince studentů, kteří oslavují výhru.
Když se Abed zaměřuje na Sharice, má v poznámkách "nahrát Město žen".
Jeff says about Annie "Zálibili se jí podvody, jako se Abedovi zalíbilo Město žen." ("She took to deception like Abed took to Cougar Town")
Když Jeff popisuje na začátku Abeda, řekne o něm, že sleduje Město žen. Abed později popisuje svou účast na jeho natáčení.
Abed šílí z toho, že Cougar Town odsunuli na mid-season.
Annie řekne "Asi bych neměla říkat věci jako Star Wars, Zardoz a Město žen." ("I probably shouldn't say things like Star Wars, Zardoz and Cougar Town.")
Annie začala sledovat reprízy Města žen, což potěšilo Abeda.
Jordan říká primářce: "Can we go? Cougars only drink free till 9." Cougar Town, v němž obě herečky hrají hlavní role, se vysílal tentýž den po Scrubs.
Larry několikrát zmiňuje, že Cougar Town je nejvtipnější seriál.
Pro obě epizody Live Show je typické cameo herců z předchozích seriálů Billa Lawrence. Můžeme tak zde vidět třeba Neila Flynna, Donalda Faisona, Zacha Braffa nebo třeba Christu Miller.
Quagmire se rozčiluje, že Peter nechal do seriálu Cougar Town přidat skutečnou pumu.