plakát seriálu

Město žen

(Cougar Town)

Názory uživatelů

Překvapení podzimu?

Vůbec bych se nebál označit Cougar Town za velké překvapení podzimu. Mezi řadou nových sitcomů totiž vyčnívá, a to nejen proto, že v něm hraje Monica G, eh, vlastně Courteney Cox.

Scénář je napsaný s citem a umně a dovoluje tak ději, aby bez škobrtání plynul k v podstatě jednoduchoučkým, leč pravdivým, pointám. A ačkoliv jde o pohled do života ženy ve středním věku, ani zdaleka bych to neoznačil za čistě dámský pořad.

Courteney Cox nám tak po Dirt znovu dokázala, že zvládne pořad utáhnout i bez dalších pěti lidí, s nimiž by nonstop řešila problémy se vztahy, sexem a životem vůbec. Tleskám a s radostí dávám 90% hodnocení. Snad si Cougar Town i nadále udrží laťku nastavenou prvními dvěma díly.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Cougar Town

1.serie - 80%
Cougar Town je velice příjemný, odpočinkový sitcom. Je o ženě, která (podle oficálního popisu seriálu), je 40-letá, rozvedená a loví zajíčky. První co mě napadlo bylo to, že půjde o ženské Californication. Ale to byla veliká mýlka, Cougar Town je totiž hodně veselý sitcom s perfektně sřelenou Courtney Cox v hlavní roli, ale také je v něm mnoho momentů, které nutí k zamyšlení. Navíc (a to je velké plus), nejsou podávány nuceně a křečovitě, nýbrž svěže vyplývají z kontextu a chvílemi se tak z veselého, odpočinkového a vtipného sitcomu stává zamýšlející se dílo o tom, jak jsou vlastně mezilidské vztahy po 40.letech života složité.
Humor v Cougar Town je prostě úžasný. Postavy jsou směšně praštěné, trousí jednu hlášku za druhou a vtipné situace se tu střídají rychlostí světla. Cougar Town má také další velké plus za mužské obsazení. To naprosto nemá chybu, chlapi tu svojí vtipností a svým pohodářstvím naprosto přebíjejí ženské osazenstvo a kradou si seriál pro sebe v každé samostatné chvíli která je jim věnována. V seriálu jsou také skvělé hostující postavy (Lisa Kudrow, Sheryl Crow, v prvním díle 2.serie také Jenifer Aniston) a z Cougar Townu se tak v některých dílech stávají The Expendables pro něžné pohlaví.
Ale abych se dostal také k záporům, jedinou paničkou je v celém seriálu vlastně jen hlavní hrdinka v podání bravurní Courtney Cox, protože jedna z jejích dvou kamarádek je mladá holka, a druhá zase šťastně vdaná žena, která nemá na zálety ani pomyšlení. A právě ta vdaná dáma mi v seriálu neskutečně pije krev. Ellie Torresová (tak zní její jméno) je totiž protivná ženská, která neustále všechny uráží, a teď nemyslím s takovým tím sarkasticky vtipným podtónem jako třeba Chandler Bing v Přátelích, ale tím způsobem, že si říkáte jak se s takovou fúrií vůbec může někdo bavit. I přes tuhle malou kaňku je ale 1.serie Cougar Townu velice příjemnou záležitostí.

2.serie - 50 %
Druhá serie Cougar Townu mě opravdu zklamala. Pokud nepočítám první a poslední episodu, byla to opravdu ubohá řada. Seriál se smrsknul jen na scény typu - někdo někoho urazí, udělá zvrásněnou grimasu obličeje, rozhodí rukama a to celé znova. V podstatě děj nulový, každý díl je jen sbírkou těchto trapných a nudných skečů. Docela jsem byl touto změnou šokovaný a doufám, že nová, třetí řada přinese zase návrat k tomu pěknému sarkastickému humoru, který byl v serii 1. Jinak totiž nad serálem zlomím hůl. Krom stále měnícího vtipného nápisu ve znělce seriálu mi už totiž na něm nepřijde vtipného nic.

Cougar Town je příjemná a hodně vtipná oddechovka, u které si sledování užívám a můžu ji vidět takřka kdykoliv. Toto konstatování bohužel s druhou serií padlo, a já jen doufám, že ta třetí bude lepší. Pokud ne, tak už se na Cougar Town přestanu dívat, jelikož si nechci kazit ten skvělý dojem, který na mně zanechala 1. serie.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Povedené dílko

Jestli hledáte nějaký sitcom a potažmo už ukončený, tak tento mohu doporučit. Celá parta do sebe výborně zapadá a převážně hlavní postavu Jules v podání skvělé Courtney Cox si musíte hned ze začátku oblíbit. Líbí se mně, že humor je zde takový mnohdy lidový a hlavně je nenásilný. Samozřejmě i tady platí, že něčemu se zasmějete a něčemu ne. Ve výsledku se však jedná o docela vtipnou jízdu. Kvituji i to, že sitcom byl vcelku obstojně ukončen. Akorát vám možná při jeho sledování vzroste chuť pít víno. Proč? Koukněte na tento seriál a sami pochopíte. Tak na zdraví :-)

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Třetí kousek Billa Lawrence

Tenhle seriál stojí za to. Sice má pomalejší rozjezd, občas je tam i slabší díl, ale i tak se na to velice dobře kouká. Navíc tenhle seriál má vládkyni Monicu - teda vlastně Jules. Celková sestava seriálu je opravdu povedená. Jules, její ex-manžel Bobby, přítel Grayson a syn Travis. Parádní je i druhá rodinka, manželé Andy a Ellie a taky kamarádka "fazolka" Laurie. Opravdu jsem si tyhle postavy oblíbil a už se těším na další sérii. Závěrečnej díl série byl skvělej.

Druhá série mě přesvědčila, že není co řešit a seriál se řadí do TOPky. Ale nekoukejte na to s dabingem, opravdu ubližuje a bolí. Po dvou sériích 90%

Třetí sezona nad sebou měla hrozbu zrušení, naštěstí to po ní skončilo jen přesunem na jinou stanici. I přesto, je třeba říct, že byla o něco slabší než ty předchozí. Hodně se snažila zachránit neortodoxní svatba na závěr. A právě plány svatby se staly nosníkem této série. Přesto pořád dobrý a budu sledovat dál.

Přesun na TBS seriálu ani trochu neuškodil a čtvrtá i následně pátá série mě pořád hodně baví. Seriál je skvělou oddychovkou, na kterou rád čekám a vždy pobaví. I když mi pořád přijde vztah Laurie a Travis šíleně nesourodý, tak doufám, že TBS prodlouží seriál i pro šestou sérii a já u něj budu moct další rok relaxovat. Skvěle pobavilo Přátelské hostování Matthewa Perryho.

Šestá série dopředu věděla, že bude tou poslední a tak bylo očekáváno jediné. Parádní zakončení. A to bylo seriálu dopřáno, ostatně to Lawrence umí opravdu skvěle (Rozloučení s M.J.Foxem ve Spin City nebo závěr 8. série Scrubs to potvrzují). Parta byla sice od začátku série o jednoho člena slabší, ale Bobby se vrátil alespoň v tom skvělém finále. Krásná nostalgie. U seriálu jsem se skvěle bavil a vím, že se u něj jednou budu bavit znovu a rád.

90 %
89 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

'Laugh!'

40 na krku? Vypadá to jako zábava, alespoň dle Cougar Town :)
Víno, manželství, víno, přátelství, víno, rodina, víno, výchova, víno, práce, víno, hry, víno, penny can, víno, sex, víno, láska, víno ... Jeden z nejvtipnějších nových seriálových počinů. Zbožňuji prostořekost Jules, mluvu Bobbyho, závazků neschopného Graysona, vztah Laurie a Ellie, vztah Andyho a Ellie, zbožňuji Ellie :) Jeden z mála seriálu, kdy jsem se řehtala tak nahlas, že mě přišel zkontrolovat bratr, jestli jsem v pořádku. Nenechte si ujít!
EDIT: Bohužel ani tomuto seriálu se nevyhnul úpadek kvality během následujícíh sérií ... Ovšem za mě do 3.série stále super seriál, další série jsem shlédla tak trochu z povinnosti. Dnes, 1.4.2015 jsem skoukla poslední díl a ten byl tak krásně nostalgický, že mi i slzička ukápla. Za mě stále nadprůměrný sitcom a díky za pěkné ukončení :)

80 %
88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Z Monicy je Jules

Na tenhle seriál jsem narazil čistě náhodou,když jsem seděl u televize, nevěděl na co se podívat a jen tak přepínal jednotlivé kanály. Stačilo, abych viděl u seriálu jméno Courtney Cox a hned jsem si řekl, že tohle prostě musím vidět. A rozhodně jsem nelitoval. Téměř stejně jako jsem si oblíbil Monicu , tak jsem si oblíbil i Jules. Courtney prostě v žádné ze svých rolí nezklame. A spolu s Laurie ,Ellie, Bobbym, Andym a Travisem mě vždy dokáže rozesmát. Když se od pondělí do čtvrtka dívám na Scrubs a v pátek na Cougar Town, tak si nemůžu pomoci, musím smeknout před Billem Lawrencem. Natočil vážně úžasné seriály. Jen tak dál.

100 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Tak to vidím já...

Zajímavý sitcom, který je ale zaměřený na ženskou část publika. To mu jako takovému nic neubírá, až na to, že pro mě není tolik atraktivní. Přesto se na něj dá docela dobře koukat a užít si ho. Hlavně absence umělého smíchu je milé překvapení. Jsem rád, že v nových sitcomech už je tenhle televizní hřích spíše výjimkou.

Krom Courteney Cox, která je prostě sympaťačka, mě tu překvapila i Christa Miller, kterou jsem si velmi oblíbil ve Scrubs. Herecké osazení skutečně působí sympaticky. A Bill Lawrence, tvůrce Scubs, mého nejoblíbenějšího seriálu, je pro mě sázka na jistotu. A přestože u mě Cougar Town zřejmě neobstojí tak jako Scrubs, přsto jde o povedenou záležitost.

I když Cougar Town asi nebudu sledovat pravidělně, zřejmě se na něj občas podívám, protože vypadá na snesitelnou zábavu. I když to je ženský seriál, je stejně jako Zoufalé manželky oboupohlavní (i když ne zas tolik jako ZM.) Hodnotím 70%. Dámy můžou 10% k hodnocení přidat. (A kdo ví, jak dlouho odolám já.)

Edit: Jak se seriál zdál zprvu částečně nevýrazný, nádherně se rozjíždí. Těch 10% přidávám a těším se na další díly.

80 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Imaginary hat

Myslím, že název seriálu je opravdu nešťastný, protože může dost lidí odradit od toho, aby se na to podívali. K začátku seriálu to možná sedí, ale pak to nabere úplně jiný směr a musím říct mnohem lepší. Tahle parta, co ráda pije víno, mi přirostla k srdci a mrzelo mě, že tento seriál už skončil, ale asi je lepší dřív než později. Courtney Cox aka Jules tenhle seriál táhne a díky týhle roli ji už nemám zafixovanou jenom jako Monicu z Přátel (mimochodem, všichni z Přátel kromě Schwimmera a Blanca se objeví v seriálu v malých rolí, což určitě potěší). Skvěle jí sekundují Ellie, Laurie, Bobby a Andy. V seriálu se objevují skvělé hlášky, ale seriál se nesnaží si hrát na třeskutě vtipný, hlavní je tam ta atmosféra, která je velmi příjemná a vykouzlí vám úsměv na tváři.

Takže Imaginary hat tomuto seriálu :-)

90 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Jules a víno =)

Courtney Cox je zpět se vší parádou. Čekala jsem zhruba dva roky než jsem se do tohoto seriálu pustila (díky bohu za 4 měsíce prázdnin). Mám slabost pro komedie a mám slabost pro herce ze seriálu Přátelé. Courtney a její Jules je prostě dokonalá, nejen jako matka ale i jako přítelkyně a manželka. Seriál netáhne jen Courtney, ale i Josh, který ztvárňuje Graysona. Už v Ally byl dokonalý, ale tady to dopracoval na nejvyšší možnou úroveň. Příběh sice ničím nepřekvapí, ale i tak je to pohodovka, která potěší a dokáže zabavit.

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Oddechovka

Mno tak po zhlédnutých dvanácti epizodách sem si udělal resumé. Seriál je přirozeně vtipný, není uměle zaměřený za každou cenu rozesmát diváka. Příběh je často nečekaný. Občas se objeví i něco k zamyšlení. Proste jednoduchý, vtipný seriál který nezatíží mozek. Moc se mi líbí a pravidelně sleduji, už jen pro to že tam hrají Courteney Cox a Busy Philipps. Je na ně hezký pohled. Jen doufám že nám seriál předčasně neukončí a odvysílají všech 16.epizod které zatím jsou potvrzeny

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

70%

Svěží seriál, který mě příjemně překvapil svou bezprostředností. Moc jsem od něj nečekala a tak k tomu i přistupuji. Beru jej jako pohodovou oddechovku, při které se odreaguji s oblíbenými postavami (nejoblíbenější je Laurie), co mě umí rozesmát. Na poli komediálních seriálů jsou jistě i zdařilejší kousky, ale Cougar Town si nehraje na novodobé HIMYM. Je to prostě jedním slovem taková "pohodička" a mně to v podstatě stačí. :-)

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Hořké zklamání

Říkala jsem si, že když je tam Courtney Cox, bude to absolutní sázka na jistotu a v první řadě se mi toho potěšení dostalo. Řada je vtipná, postavy jsou správně praštěné a má to celkem hlavu i patu. Kočkování mezi Graysonem a Jill je super.
V druhé řadě už to šlo trošku dolů. Některé díly byly pořád výborné, u některých už to trochu pokulhávalo - unikal mi u mnohých vtipů zcela smysl.
Třetí řada, omlouvám se skalním fanouškům, je zhovadilost, která nemá ani hlavu ani patu. Přijde mi, jakoby si scénáristé řekli : "Tak , teď je donutíme dělat ty nejhloupější opičky a říkat ty nejtrapnější nevtipné, místy až dětinské věci".
Třetí řada je pro mě velkým zklamáním a po shlédnutí 4 dílů se seriálem končím.

50 %
62 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
31 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Z Cougar Townu Drunk Town

Zpočátku mě seriál velmi zaujal, ale abych řekla pravdu, moc dlouho to nevydrželo.
Mně se moc líbil původní koncept, tedy čtyřicátnice, která se po rozvodu vrhá zpátky do randících vod a přes posměšky a vlastní výčitky svědomí se vrhá více na mladší muže než na ty svého věku. Navíc se nachází ve městě, kde si dámy z lovení zajíčků udělaly tak trochu sport. Bylo to jiné a v podání Courtney Cox zábava.
Ovšem velmi brzy tvůrce asi zasáhlo typické americké puritánství, protože se jednak snažili změnit název, který jim připadal nesmírně vulgární (Město pum opravdu není nic, co bych se bála vyslovit před dítětem.), a jednak naprosto překopali celý seriál.
Co je tak zajímavého na skupině alkoholiků, kteří nevydrží dvě hodiny bez vína, a synovi jedné z nich, který tráví až nezdravě moc času s rodiči a jejich kamarády? A je opravdu normální, aby ženská trávila většinu svého času s exmanželem, který ji skoro 20 let manželství podváděl, zatímco ho živila?
Tato pro mě negativní změna nastala už během první série, ale zbývající díly byly celkem vtipné. Bohužel od druhé série neplatí ani to, u většiny dílů jsem se ani nezasmála, takže o tu třetí už ani nemám zájem.

40 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

miluju, miluju, miluju

Tento seriál opravdu miluju. Znáte to, když se díváte pozdě večer a snažíte se být při sledování potichu? Tak to u toho seriálu rozhodně nejde. Dlouho jsem se tak nenasmála, začala jsem se dívat, protože jsem zrovna nějak nevěděla na co se dívat a musím říct, že od prvního do posledního dílu jsem brečela smíchy. Ano taky to má stránky notně k zamyšlení, ale hlavně jsou tam úžasné hlody, hlášky, frky a já nevím jak bych to ještě jinak nazvala. Můžu si jeden díl pustit několikrát a stejně se budu smát na celé kolo. Fakt mě to baví.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Cougar Town

Po dvou sériích, přes neustálý narážky přítelkyně že jsem teplouš, jsem se do toho tak zakoukal, že jedu pořád! Občasnej slabší díl nevadí (taky kdo dneska dělá jen superdíly), když většina jsou pecky! Nejlepší je Ellie, jak vždycky nějak utře Andyho :D Jules je dobrá, ale někdy mi přijde opravdu nudná! V tom ale přiletí Laurie a něčím to rozseká, ta je skvělá! Žvatlák :D Bobby je snad nejlepší seriálovej ztroskotanec.. Travise tahle parta potřebuje jako sůl, páč je z nich nejinteligentnější.. No a pro mě nejhorší člověk je "prasečí očko" Grayson, nesympatickej, nevtipnej a nemehlo. Ale i tak seroš v TOPce a 90%

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Wine Town

Na Cougar Town jsem se začala dívat kvůli Monice, teda Courtney Cox, taky mě zaujal prvotní koncept seriálu, který se postupem času totálně změnil ale mě to vůbec nevadilo.

Když se ABC chtěla zbavit CT a později i zbavila, říkala jsem si, že musí být šílení, vždyť je to super seriál. Naštěstí CT začala vysílat stanice TBS a vše bylo zachráněno. Bohužel nějak poklesla zábava a smysl a já litovala, proč to přece jenom nezrušili.

Ze všech postav mi byla nejsympatičtější Ellie, její sarkazmus, cynismus, hlášky, imaginární věci jako klobouk, schvalování změn, to vše jsem na ni milovala, a přesto přese všechno byla milující postavou.

Cougar Town byl pro mě vždy příjemná oddychovka, někdy u třetí série bych za ním i smutnila, ale po šesti sériích mi CT nebude chybět, nejlepší časy má dávno za sebou, i tak jsem si ale všech 6 sérií užila.

Cougar Town/Wine Town...60% (bohužel nic spešl)

60 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Cul-de-sac stories...

...alebo o čom to celé je.
Pre mňa osobne je Cougar town od samého počiatku seriálom, na ktorým som sa (aj na moje počiatočné prekvapenie) veľmi rýchlo "namotala"...

Každou epizodou nás sprevádzajú príbehy členov cul-de-sac bandy, pričom chémia jednotlivých postáv v kombinácii s hereckým obsadením vytvára pre mňa osobne prudko pozerateľné divadlo, pri ktorého zhliadnutí si s jednotlivými postavami aspoň na diaľku pripijem pohárom božského moku, ku ktorému mám rovnako vrúcny vzťah, ako daná skupina.
Pokiaľ ide o tak často kritizovanú "študiovosť" tohto seriálu, mne osobne vôbec neprekáža- práve naopak, považujem ju za charakteristický znak seriálu, nakoľko danému seriálovému počinu sa tak úžasne darí vykresľovať relatívne uzavretý okruh vzťahov a príbehov jednotlivých postáv.

Co sa týka jednotlivých sérií,na prvé dve série nedám dopustiť a čo sa týka tých ostatných, tieto bezpochyby stoja za zhliadnutie.

A čo dodať na záver? Pre mňa je Cougar town ojedinelým počinom, ktorý sa ujal ústrednej témy pre mnohých možno nie príliš štandartným spôsobom- v niektorých prípadoch možno aj na hrane akceptovateľnosti, no práve to ho robí výnimočným...

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Stojí za to :)

Přiznám, že jsem se tomuhle seriálu hodně dlouho vyhýbala - a to hlavně kvůli názvu. Vím, že je to hloupost, ale "Cougar town" nebo "Město žen" mě odrazovalo představou, že se bude jednat o nějakou telenovelu nebo podobnou ptákovinu. Jenže Courtney Cox mám vážně ráda, takže jsem pochopitelně nemohla odolávat věčně :) A musím říct, že jsem přicházela o hodně.
Postavy jsou naprosto dokonale vykreslené - každého si zamilujete a nikdo vám nebude připadat stereotypní. A právě jako veliké plus tohoto seriálu vidím to, že ač se tu a tam objeví trochu toho kýče, vždy z toho dokáží s grácií vybruslit. Pokaždé, když si řeknu: jo, to je jasný, teď se stane tohle; můžu si být jistá, že pokud se to stane, nevyvrcholí to tak, jak jsem předpokládala.
Dalším kladem je to, že seriál není o hledání "toho pravého" (alespoň jak se mi v půlce třetí série zdá). Jde spíše o udržení jednoho vztahu, a to je rozhodně něco nového a příjemně čerstvého v americké tvorbě. Už mě přestalo bavit sledovat, jak se hlavní postavy v jiných seriálech neustále dávají dohromady a zase rozcházejí, mnohdy kvůli naprosté kravině, kterou by mohli trochou řečí napravit.
Sečteno, podtrženo: nelituju, že jsem si Cougar town pustila, protože na tuhle skupinu tak neuvěřitelně rozdílných a bláznivých lidí, kterým to přese všechna očekávání vzájemně klape, se skvěle kouká. Je to prostě jako pohlazení na duši :)

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Cougar Town

Po to co jsem shlédla celou první sérii mě tento seriál velmi nadchnul, proto jsem začala sledovat i tu druhou. Jelikož mám ráda herečku Courteney Cox, kterou znám především z přátel, mě tato její docela jiná stránka nadchla. Už to není ta pořádná Monika ale jo to pohodová Jules. Prostě mě tento seriál nadchnul, těm co neznají ho můžu jen doporučit :)

90 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Tleskám :-)

HODNOCENÍ 1- 4 SÉRIE
Sklenka vína (v tomto případně pohár)a vtipné dialogy - toť seriál Cougar Town. Seriál se mi libí po všech stránkách, jak obsazením, tak místem i vtipností.
Všechny postavy mají něco do sebe i malý Stan od Ellie :-)). Seriál je odpočinkový a opravdu úsměvný.
Na nové díly se těším čím dál víc, Country je opravdu výborná. Doporučuji :-)

5 SÉRIE
po časem jsem si přečetla svoje hodnocení prvních seriích...
Bohužel jsem zatím z 5 série lehce zklamaná. Nevím zase to jde nějak dolů. Libíla se mi jejich láska s vínem ale teď už mi to přijde uhozené a přes čáru . hlavně _SPOILER_ jak Jules místo Tippy pořídí regulérní vázu na kytky .. nevím, dřív to mělo lehkost, vtip, nadnesenost... a teď? Postavy by měli taky trošku stárnout a brát to jak to příchazí... možná ikdyž nereda to mělo skončit _ SPOILER _ svatbou Jules a Graysona... Kdo ví, doufám, že mě další díly navdatí a překvapí, moc si to přeji...

Po přehodnocení měním z 90% na 80% (dala bych 75%)... Prozatím a doufám, že seriál zase zvedne svou laťku a já opět budu moci změnit hodnocení..

80 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

CT

Já vám nevím.. je to barevné a je to moc umělé, studiové.

Každá postava je výrazná, ale do popředí opravdu vystupuje jen Courteney Cox. Což je tak trochu paradox, protože Z Přátel jsem snesl jen Davida Schwimmera a Matta LeBlanca.

Zápletky jsou sice běžné, ale pokaždé něčím zvláštní. A vtipy, které vystupují díky rodinné situaci jsou tak nevšední, že bych si nedokázal představit, že by se u nás doma něco podobného stalo.

Navzdory tomu, že se jedná o poměrně úspěšný sitcom, mě až tak neoslovil, a čekal jsem od něj víc. Chvílemi je trapný, chvílemi nepřirozený, chvílemi zas baví... je to taková prázdninová oddechovka.

60 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
30 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

víno, víno a víno

Pokaždé, když na seriál koukám mám chuť na víno, vy taky? :D Na to jak jsem milovala Courtney Cox jako Monicu tak tady její postavu nemám ráda, je panovačná a hysterická. Všichni tu jsou jaksi podivní a blázniví, ale zamilujete si je (jen já mám problém s hlavní hrdinkou). Celý seriál oživuje Busy Phillips (Laurie) a Christa Miller (Ellie). A mimochodem, když si k seriálu naleji sklenku vína, protože někdy neodolám, tak mi přijde seriál o stupeň lepší než obvykle a připadám si jako bych v kuchyni seděla s nimi:D

70 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

škoda tohoto seriálu

První série nadchla (100%), ovšem druhá naprosto odradila (0%). Začalo to tak slibně, ale bohužel seriál nabral směr přehnanosti, trapnosti a pro mě naprosté nekoukatelnosti. Škoda ho.

50 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Překvapení! ;)

Milé překvapení. Tak nějak jsem si myslela, že to bude o ničem, ale Courtney to dokáže skvěl utáhnout :). Viděla jsem zatím obě epizody a obě mě dokázaly opravdu rozesmát, což u mě není tak obvyklé.
Takže ode mě 90% a doufám, že to vytáhnou na 100%.

90 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Pro čtyřicítky sranda jak hrom...

Dle mého názoru tento seriál nejvíce pobaví ty, kteří pochopí smysl vtípků a rozhodně to nemůžou být lidi mladší 30 let, protože je to prostě teprve čeká....ta "sranda"...

90 %
23 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
46 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

cougar town

Když jsem zjistila, že tu bude hrát hlavní roli moje oblíbená Courteney Cox, tak jsem se hrozně těšila. Bohužel jsem byla hodně zklamaná, dílů jsem zkusila několik, abych to předem zbytečně neodepsala. Ale ne, prostě mě to nebavilo... Prostě jsem od toho čekala víc, mnohem víc. Nebylo to vtipný, bylo to nudný a celou dobu jsem u toho koukala na hodinky - a to je sakra špatně.

40 %
22 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
44 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Vínoland

První série byla koukatelná. Nicméně pokračování už tak úžasné nebylo..Nic moc vtipné, nic moc originální. Snad pár bodů k dobru za Penny can game....Normální oddechovka, jež se občas zatváří jako reklama na konzumaci vína...

60 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Big Joe

Na tento seriál som natrafila úplnou náhodou, keď som ešte nebola seriálový maniak :) a som rada . Prvú časť som si pozrela s obavami,že to bude nútená somarina len aby aj courtney cox mala nejakú rolu po Friends,ale nakoniec ma to celkom milo prekvapilo . No v niečom mi tento seriál veľmi pripomína Zúfalky a neviem presne či je to dobré alebo zlé :D
Aby som to zhrnula - Cougar town je veľmi príjemná oddychovka na večer pri vínku bez muža .

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

I don't know what you're thinking, but it's like watching a gay porn with just one dude in it.

Nebudu lhát, hlavní důvod proč jsem se na to začala dívat byla Courtney Cox v hlavní roli. Z počátku mi to přišlo jako dost uhozený sitcom, ale postupně jsem se do toho dostávala. Asi bych ho nenazvala jedním z nejlepších sitcomů, ale docela slušně se u něj často pobavím. A i když nejsem vyloženě nedočkavá nového dílu, jsem vždycky ráda, že si u něj můžu odpočinout.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Cougarscrubs

Jakkoli se mě prvních pár dílů pokoušelo přesvědčit, že půjde v prvním plánu o stěžování si na věk a lovení mlaďasů, Bill Lawrence nakonec nevydržel a vrátil se tam, kde mu je nejlépe. Do vod romanticko-melancholické vztahovky, kde absurdní humor Scrubs využívající všemožných lidských slabin a úliteb má to nejpřednější místo. Napsat takhle dokonale bláznivé a přitom blízké postavy chce opravdu kumšt. A přestože se několikrát zdálo, že v pokusu, kde se časem rezignuje na souvislý děj, se scénáře musí rozsypat do rodinně-bláznivých epizodek, zůstala během oněch šesti sérií kvalita stabilně vyšší než na samém začátku. Nevysvětlitelný seriálový úkaz a univerzální optimismus ve dvacetiminutovém balení.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Tu sú všetci blázni

Veľkí blázni, netypickí až absurdní ľudia. Je pravda, že to má tiež klesajúcu tendenciu a na ten humor si musíte zvyknúť. Nie je to síce až také vtipné ale keď mne sú tie postavy veľmi sympatické. Najmä Lorry (Busy Philipps). Tá je taká roztomilá a milučká.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí