plakát seriálu

Místo nahoře

(Místo nahoře)

Názory uživatelů
TSZZ
16. července 2008

Ale jo

Určitě jedno z těch lepších a koukatelnějších děl české seriálové scény,zvláště tahle první sezona (vysílaná na ČT1) nebyla vůbec tak špatná jak se čekalo. Vůbec nic jsem od toho nečekal a skoukl jsem to celkem bez problémů, i když někteří herečtí představitelé byli velice amatérští. Co mě však vyloženě rozčilovalo byl slovník,který v seriálu byl použit,takhle spisovně prostě nikdo nemluví.Stejně tak neustálé se oslovování postav vzájemně svými jmény mi přišlo velice nereálné,zřejmě proto aby si divák snáze zapamatoval jak se kdo jmenuje.Ale v rámci současného českého seriálového nebe to byla určitě nadprůměrná záležitost,i proto jsem byl v hodnocení tak velkorysý.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Tak to vidím já...

Další česká telenovela. Nevim koho to může bavit. viděl sem asi dva díly a nijak mě to nenadchlo. Tím zároveň přiznávám, že seriál neznám natolik, abych mohl hodnotit dějové linie a záměry scénáristů. Můžu hodnotit jen herecké výkony a dialogy... což k nespokojenosti bohatě stačí...
Vždyť je to prakticky o tom samém co RP - rodinné problémy, intriky... Já vás, čeští scénáristi, nechápu. Vy vážně nemáte jediný koukatelný nápad, A nepříde vám to trochu trapné?
I když tohle nepatří mezi to nejhorší, to bych rozhodně křivdil, stále to není ono.

50 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

...

To že je blbost bych ani psát nemusel, ale to že se na to nedá dívat je druhá. Ne jen proto že je to pitomost, ale hlavně díky te skvělé kameře. Celá se třepe, no prostě strašne

0 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Síla Karla Smyczka

Nečekané potěšení v záplavě seriálové mizérie. Škoda jedné dvou zbytečných dějových linií, jinak by šlo o bezchybnou záležitost. Vetchý s Táborským vévodí hercům a úplný závěr je překrásný. Bojím se pokračování (a oprávněně), domýšlení by v tomto případě bylo lepší než "o dva roky později".

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí