plakát seriálu

Mistresses

(Mistresses)

Názory uživatelů

Oddechovka

Povedený seriál pro ženy, který zaujme jak postavami tak příběhem. Opět, nejedená se o žádný originální zázrak, ale jako odpočinková záležitost je to ideální.

Několik žen s různými povahami řeší svá dramata a dále dělají špatná rozhodnutí. Člověk si musí zamilovat Harryho. Seriál obzvlášť ke konci série nabízí vždy nějaký zajímavý zvrat a často i něco co vás chytne za srdíčko. Doporučuji!

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Four friends,four hearts

S britským originálom skúsenosti nemám.Preto porovnávať na koľko sa táto verzia tej britskej priblížila alebo oddialila ani nemôžem.

Mistresses predstavujú pohodovú oddychovku, ktorá zaujme a nieje ničím náročná. Mistresses hrá skôr na dramatickú strunu,ako na tú dokonalú,bezproblémovú a sladkú. Áno hlavnú úlohu tú hrá láska a vzťahy,ale nie v tej sladkej dokonalej podobe.No v podobe,ktorá ukazuje problémy,nástrahy,prekážky,ktoré vedú k tomu aby bola tá správna. Dej seriálu plynul rýchlo,nič sa nevlieklo ani sa to nikde nezadŕhalo. Príbehy pôsobia reálne,nie akoby mali byť vytvorené na silu.

Sleduje vzťahy,príbehy štyroch kamarátok.Kamarátok,z ktorých je každá iná a každá z nich prežíva niečo iné,no aj tak dokážu nájsť spoločnú cestu a pochopenie pre tú druhú.Výber ženskej štvorice bol šťastnou rukou a každá z postáv mala niečo do seba,čím dokázala zaujať.Aj keď som spočiatku nemusela Joss, prišla mi moc voľnomyšlienkárska,o nič sa nestarajúca. No postupom času dokázala,že sa vie zmeniť. A to aj zvyšné tri, každá z nich si prešla niečim čo ju zmenilo,čo ju donútilo nad sebou a tým čo má zamyslieť sa. Moje najväčšie sympatie mali však dve z nich. A to Savi a April,ich príbehy boli podané ozaj skvelo a reálne.

Mistresses je dokonalá oddychovka,ktorú treba skúsiť.Človek určite neoľutuje.

70 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Mistresses

Dobře, nové Zoufalky to nejsou, ale to jsem snad ani neočekávala. Chybělo mi tu trochu více vtipu, nadhledu, vybroušených situací a dramatických okamžiků... ale i přesto mají Mistresses nepochybně něco do sebe.

Čtyři kamarádky, čtyři různorodé (a zamotané) životní osudy. Zatímco Karen mě po většinu času nechávala chladnou, svobodné matce April jsem fandila o poznání více. Favoritkou a tahounkou celého seriálu pro mě ovšem byla Alyssa Milano a její Savi. Alyssa s věkem neztrácí nic ze svého kouzla a do své postavy vložila spoustu lidskosti i roztomilého šarmu, ji prostě nelze mít nerad! Překvapením pro mě byla Joss; poměrně průhledný charakter, s nímž bych se normálně měla problém ztotožnit, se v průběhu času proměnil v sympatickou (a vtipnou) lidskou bytost s velmi reálnými motivacemi i chováním (od chvíle, kdy se objevila v tričku Star Wars, jí fandím zcela nepokrytě).

Jak tak o tom přemýšlím, vlastně jsem se docela dobře bavila. Není to nic zázračného, ale jako milá oddychovka to posloužilo naprosto skvěle. Až mě zase přepadne chuť na nějakou dramaticko-romantickou vztahovku, ráda sáhnu po další sérii.

60 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Očekávání horší než skutečnost

Hrozně se mi ulevilo, protože jsem do tohoto seriálu šla s tím, že do toho raději příliš nadějí vkládat nebudu. Moje milovaná Alissa Milano mě nezklamala a seriál na mě zatím po těch pár odvysílaných dílech, působí velmi dobře. Milovala jsem Zoufalé manželky a hledala jsem něco podobného. Mistresses je sice trošku méně pro srandu a více pro drama, než-li "manželky", ale i tak mi tento seriál připadá jako "nová, neohraná krev". Prozatím hodnotím za 70% a hrozně moc doufám, že seriál neupadne v zapomnění :-)
_____________________________________________
Začátkem druhé serie už vím, že mám Mistresses pod kůží. Zvedám na 80% a kdyby byla ta možnost, dám 85. Kulatou devadesátku, ale ještě dát nemůžu. Obsahově je to tak akorát na večerní pohodovku před spaním a těšení se na nový díl v dalším týdnu :-).

80 %
73 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
91 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Dlouhá trať

Když jsem se seriálem začínal, doufal jsem v druhé Zoufalky. Nestalo se. První díly byly moc nezajímavé, nebyl v nich vtip, šmrnc, nezamiloval jsem si ani jednu postavu. I tak jsem šel dál. Sledoval jsem je, když jsem neměl jinou možnost zábavy. U sedmého dílu jsem to zapíchnul. Teď, po dvou měsících, jsem se k milenkám vrátil a co se nestalo. Obrat o 180°. Najednou se děly velké věci, zvraty, hltal jsem dál a dál, 3 díly jsem zkouknul v jeden večer. Když přišel na řadu poslední, jen jsem čuměl, doufal, proklínal, nadával, chápal....a měl slzy na krajíčku. Seriál se tak dostal z nuly na sto za pár dílů, což je super. Moc se těším na druhou řadu.

80 %
64 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
55 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Zamilovanost se šokem na konci řady jako u Ringeru.

Už hodně dlouhou dobu mě, žádná show tak nenadchla jako právě Mistresses.

Co se týče mě já musím dát 100% i přesto, že poslední epizoda je šok. A moc teď doufám, že bude druhá řada. Bylo by otřesné to tak to nechat.

Dámy a pánové tak téhle show já říkám drama s velkým D. Napětí, tajemství, láska, krásné prostředí, sexy obsazení a humor.
velkým lákadlem je samozřejmě nejspíš neznámější herečka z obsazení Alyssa Milano. Byla i pro mne, ale zamilovala jsem si hned vše ostatní. Britskou verzi, kterou tato byla inspirována bohužel neznám. Ale nebylo to naškodu , abych si tento seriál neužila. Užila a mohu jen doporučit. Pro mě, možná i lepší než Zoufalky. :)

100 %
54 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
69 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Dokonalá oddychovka

Na seriál jsem narazila úplným omylem. Od prvního dílu je jasné jak to bude a co se stane, ale je to milé pokoukání na 4 skvělé kamarádky, které žijí svůj život a sem tam dojde i ke zvratu.
Nové zoufalky to určitě nejsou. Ale je to možná více realistické - všechny pracují všechny žijí v realitě a ne jen v jedné ulici.

80 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Surprise

Seriál hodnotím kladně. Líbí se mi že děj se netočí pouze kolem Savi, ale jsou zde propracovány scény všech postav. Co se týče závěru 1. série, mile mě překvapilo,že to neskončilo tak, jak by každý očekával. Tudíž se pro mě tento seriál stál nepředvídatelným a nemůžu se dočkat toho, čím nás tvůrci překvapí v další sezóně :)

80 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

I love it

Na mistresses se těším neustále. První serii jsem sjela jedním nádechem (díky pozdějšímu sledováni). DRuhá serie byla tak trochu(pro mě) zklamaním. Nejspíše to bylo díky Savi její storyline byla nudna. I tak jsem si myslela ze po odchodu Alysy pujde seriál do kytek. Ale opak je pravdou. Calista jako nově příchozí rozvířila děj. A já z 3serie mam mnohem větší nadšení než z předchozích dvou.

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Koukatelné, pohodové

Zatím to působí jako velice pohodová oddychovka, od které ale nelze čekat něco víc. Doufala jsem v nové Zoufalky nebo Sex ve městě, ale Mistresses postrádají takovou dávku humoru. Přestože tedy ničím zvláštním zatím nevyniká, většina herců je opravdu přesvědčivá, postavy sympatické (až na Yun-jin Kim, začínám si myslet, že neumí hrát) a příběh taky úplně nestojí za starou belu. Takže seriál vhodný pro pohodový večer, nebo jen tak k žehlení. A samozřejmě doporučuji spíše ženám. Co mě donutilo po čase jít dolů s hodnocením je postava Karen, jednak je hloupě napsaná a do toho špatně zahraná. Má být psychiatrička, ale neumí udržet lékařské tajemství, nemá na lidi vůbec odhad - a je ironií, že někdo, kdo by měl lidi nasměrovat v životě správným směrem, sám dělá obrovské chyby (eskort, milostné vztahy...).

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Mile překvapena

Nevěděla jsem, co si z letních novinek vybrat a chtěla jsem nějakou oddychovku. Šáhla jsem po Mistresses a udělala jsem dobře. Byla jsem mile překvapena. Alissa je tu kouzelná, že bych jí odpustila cokoliv a zbožnuju její sestru s jejím velkým seběvědomým. Seriál se mi zalíbil i proto, že jsem prožívala něco (opravdu jen něco :) )podobného jako jedna z hlavních hrdinek a ztotožňovala jsem se s ní.

70 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí