plakát seriálu

O.C.

(The O.C.)

Názory uživatelů

OC - 75%

1. série
Často jsem si říkala, že to je až moc přehnané, hlavně všechny ty věci, které scénáristé naházeli na Marissu, ta holka je opravdu v takových situacích, že to je až nenormální. Celkově ale mám chuť všechny sem tam praštit do čelisti. Ryan nedokáže udržen nervy na uzdě, rodiče se mnohdy chovají hůř než teenageři. Absolutně nejlepší na celém seriálu jsou Seth se Summer. Spolu mají dokonalou chemii, jejich dialogy jsou energické a vtipné, a i když to nakonec Seth pokazil, i tak věřím, že jsou si souzení :) Je to prostě jeden z těch televizních párů, kteří přes všechny překážky skončí spolu (doufejme).

2. série
Asi je to tím, že jsem druhou řadu viděla premiérově, ale hned od prvního dílu mě chytla mnohem víc než série první. I když se do děje dostaly nové postavy, kterým jsem nepřišla příliš na chuť, OC je stále lepší a lepší drama.
Závěr série byl přinejmenším šokující. Začalo to tak krásně romanticky, když se Seth se Summer dali znovu dohromady na promu. Ovšem ten konec, kdy se Ryan vrátil ke svým násilnickým kořenům a Marissa začala střílet, to jsem koukala s otevřenou pusou :) A i když jsem to viděla v jednu ráno, musela jsem si pustit hned první díl třetí série, protože jsem byla napjatá jak kšandy, jak se to všechno vyvrbí - značka dobrého seriálu :)

3. série
Líbí se mi, jak si seriál poradil s Ryanem. U jeho postavy zřetelně vidím vývoj, kterým za ty tři roky prošel. Od vzteklého kluka z ulice po skoro dospělého chlapa, kterému záleží na budoucnosti. Vývoj se projevil i u jeho zvládání vztahů, když se u něj a Marissy objeví nějaký problém, neřeší to hned pěstmi, ale používá i hlavu a má mnohem více trpělivosti. V neposlední řadě se pak Ryan změnil i ve způsobu oblékání, od rozevlátých košil, tílek a kapucových mikin k módní černé bundičce a sexy sestřihu.
Nové postavy mi vyhovují mnohem, mnohem více než ty ve druhé sérii. Taylor je prostě neodolatelná, hodně mi připomíná Paris z Gilmore Girls. Dobře, když tak nad tím teď přemýšlím, ostatní jsou postradatelní, ale dají se zvládnout. A dějové linky vypadají hodně dobře, klasické drama, člověk se tu nikdy nenudí. Season finale: I když jsem to věděla předem, stejně mi to přišlo hodně smutné. Marissa byla jednou z hlavních postav, taková ztráta vždy zamrzí, i když její postava nemusela vždy patřit k mým oblíbeným... Ale čekala jsem, že to bude ještě víc dramatické, přece jen autonehoda není nic moc. Ale výsledný efekt to mělo, takže ok.

4. série
V této sérii se postavy hodně změnily. Hlavně na začátku, když se všichni vyrovnávali se smrtí Marissy, byli hodně nesví a necítila jsem se kolem nich úplně dobře. No řekněte, typovali byste Summer jako zanícenou ochranářku životního prostředí? Já tedy určitě ne. Byla jsem hoodně ráda, když se zase vrátila (alespoň částečně) ke svému módnímu oblečení a vyfoukaným vlasům.
Našlo se tu pár dobrých zvratů, které přinesly staré i nové postavy. Bullet byl boží, jeho Bang! mě vždycky dostalo :) Nejlepší episodou pro mě byla asi Chrismukk-huh?, kde Ryan s Taylor poté, co spadnou ze žebříku, přijdou do světa, ve kterém neexistují. Škoda, že seriál neměl i muzikálovou episodu, určitě bych jí brala :)
Konec seriálu: Zemětřesení v OC byl dobrý šok! Ale konec byl trošku zmatený, děj se posunul o šest měsíců dopředu a vše bylo najednou jinak. Docela se to dalo chápat, až na Ryana a Taylor, kteří nebyli spolu, ale přitom spolu tak nějak skončili/neskončili. Nevím. Závěrečná montáž, kdy si Ryan naposledy prohlíží zničený dům a do toho se promítají obrázky z pilotního dílu byla krásně sentimentální (navíc jsme viděli i záběr Marissy). A úplný závěr, kdy se ukazují obrázky budoucností hlavních postav už mi úplně vzal dech. Svatba Setha a Summer, jéé :) A když Ryan uvidí kluka na ulici, kolo opřené o zeď a u telefonu, pro někoho už to je možná trochu moc, ale pro mě je to ten pravý klišový konec, který mám ráda. Takže celkově velká spokojenost :)

70 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

The o.c.

Typická americká dráma o dokonalých teenageroch, ktorý porazia všetko zlo na svete a žijú šťastne až na veky a plnia si každý jeden svoj sen. Asi si aj tvorcovia uvedomili, že to je trošku presladené a tak to na konci tretej série nejak okorenili. A štvrtá séria sa až príliš snažila tlačiť na pílu a zničiť všetko čo za tie tri roky vzniklo.
Pre mňa je O.C. oyčajný seriál, ktorý si občas pozrem, ale nepatrí medzi tie, ktoré by som vyhľadávala, ak to porovnám s podobným OTH tak O.C. prehráva na celej čiare, od príbehu, prostredie, hudbu a hlavne hercov

60 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Drama, drama, drama

Tak to přesně kazí pověst seriálům z prostředí střední školy. Chápu, že každý seriál má fanoušky, ale i tihle musí uznat, že už to přeháněli. Ta Marissa zvládla během docela krátké doby prožít rozvod rodičů, pila, brala drogy, pokusila se zabít, skoro ji znásilnili, zabránila znásilnění, střelila kluka, zamiloval se do ní psychopat, umřel jí kamarád a nakonec ji zabil její ex. A vzhledem k tomu, že jsem to neviděla všechno, tak to asi nebude ani kompletní. Ukažte mi člověka, kterému se to všechno skutečně stalo. Celý seriál byl jeden problém za druhým. Aby to nebylo tolik depresivní, zachraňovali to loserem s neustále vtipnými poznámkami, což je v poslední době strašně oblíbený typ postavy.
Co všichni mají s tím, že bohaté děcka to mají strašně těžké, chudáčci?

40 %
73 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
64 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

OC

Prvý teenage seriál, aký som pozerala. Vždy som sa takýmto veciam vyhýbala, ale kamarátka mi to poradila, pretože to kupovala z USA (vtedy ešte nebolo ani slychu o sťahovaní, aspoň teda u nás). Najskôr som naozaj neoľutovala - zaujímavá vzťah Marissy a Ryana a Summer a Setha, celkom fajn prostredie, intrigy, dalo by sa povedať že miernejšia telenovela. Ale keď S. a S. prestali spolu chodiť, M. zabili a Ryan išiel do úzadia, prestalo to byť ono. Ďalšiu epizódu som pozerala už len preto, pretože som dúfala že to bude lepšie. Ale staré časy sú staré časy, preto 3/5

60 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Opravdový Cukrkandl

Ani ve snu by mě nenapadlo, že mě takový seriál může bavit. Ale OC má takové zvláštní kouzlo, které vás chytí a už nepustí. Pohodová a prosluněná atmosféra Orange County sálá z každé vteřiny děje.

Vadil mi akorát představitel Ryana (hlavně ze začátku), přišlo mi, že vůbec neumí hrát a má jen jednu pózu. Pak už to bylo lepší. Naopak bych vyzdvihnul výkony Petera Gelleghera (Sandy) a Adama Brodyho (Seth).

Seriálu taky prospělo, že měl naplánovaný konec a děj byl tedy pěkně uzavřený.

70 %
70 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

OC - Raj na Zemi

Tento seriálik som jednoducho musel pozerať! Je mi jasné, že asi od reálneho života, aký poznáme my, to má daleko, ale ja som to proste musel vidieť! A pokiaš možno - tak každý jeden diel. Len mi asi bude smutno za Mishou Barton, ked budem kukať 4. sériu :(
Ale inak ja to považujem za kvalitku, veľmi dobré dialógy, super muzika a strasne sa mi páči prostredie, kde sa to točilo. Orange County je pre mňa osobne v určitom zmysle slova Raj na Zemi :D

100 %
69 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Summer's right over there, look. Wait, don't look. I mean you can look, but don't look like you're looking.

Když se tenhle seriál vysílal, tak mě to něják úplně minulo. Jediné co jsem o tom věděla bylo, jakou to má úvodní písničku :D
Je to už rok zpátky co jsem se o prázdninách rozhodla tomu dát šanci a nelituju. Pro tyhle typy seriálu mám prostě slabost, říkejte si co chcete, sledujte sofistikovaný seriály vašeho výběru, ale já vždycky ráda skončim u odpočinkovýho seriálu o teenagerech na střední.
Takže pochopitelně se mi to poměrně líbilo. Oblíbila jsem si všechny čtyři hlavní postavy a musím říct, že závěr třetí řady pro mě byl snad největší šok v historii seriálu. Ne, opravdu jsem to netušila ani nevěděla a od té doby nemůžu tu písničku slyšet, aniž bych před sebou neviděla tu scénu.
Všichni naopak nadávají na 4. sérii, ale mě se naopak docela líbila. Ano, postavy se změnili, ale nepřišlo mi, že by to ubralo kvalitě seriálu. Naopak epizoda se zemětřesením pro mě byla snad nejlepší vůbec.

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

California, here we come!

I když jsem si naprosto vědoma, že se nejedná o seriál s nějakou náročnou tématikou, byl to můj první seriál, který jsem naprosto hltala, chodila kvůli němu spát ve 4 ráno a do školy jsem vstávala v půl 7, což ve 13 letech nebylo zrovna ideální :-D . Ale co naděláte.
Pokud tedy vemu seriál od začátku tak pro mě byly hlavními zastupiteli seriálu vždycky Seth a Summer.
Díky Sethovi jsem objevila kouzlo ironie, protože to jak dokázal ironicky okomentovat prakticky všechno co udělali buď jeho rodiče nebo Summer nebo Ryan to mě opravdu odzbrojilo pokaždé.
Další takové velké plus celého seriálu pro mě byla skvěle zařazená postava Taylor do děje. Na které je také vidět jak se stihla vyvinout za pouhé dvě řady. Když pak umřela Marrisa, což byla samozřejmě asi nejsmutnější událost z celého seriálu, Taylor dostala více prostoru a z toho jsem byla opravdu nadšená. Hrozně mě bavila její dějová linka, kdy se pod záminkou léčení Ryanovi nespavosti snažila dostat blíže k Ryanovi.
Samozřejmě měl seriál i slabé momenty, pro mě to byl prostředek 3. série, který byl takový nemastný neslaný až tak do 17 dílů. Dalším takovým bodem byly někdy až vykonstruované spory dospělých, které mi někdy přišli opravdu na hlavu a přehnané :-D. Jsou tu i další věci kvůli, kterým by člověk valil oči nahoru, ale to už mi je naprosto jedno. Byl to prostě můj první seriál a tím už zůstane. Nejspíš mu tak vysoké hodnocení dávám i jen kvůli tomu, ale co člověk nadělá.

Nejoblíbenější postavy: Seth, Summer, Taylor, Caleb
Nejoblíbenější epizody: S01E01, S01E06, S01E09, S01E10, S01E13, S01E14, S01E19, S01E20, S01E21, S01E24, S01E27, S02E01, S02E05, S02E06, S02E14, S02E20, S02E24, S03E01, S03E02, S03E03, S03E14, S03E23, S03E24, S03E25, S04E01, S04E02, S04E03, S04E04, S04E05, S04E08, S04E09, S04E10, S04E11, S04E14, S04E15, S04E16

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Forever young. I wanna be forever young.

Zas a znova. Nevím jak to popsat, ale pořád mi to všechno přijde tak nějak stejné. Jako Super drbna, pořád jedni a ti samí. Furt se rozchází, dávají dohromady, a furt dokola. Nevím. Nebýt Ryana, asi bych se na to nekoukala. K seriálu jsem se dostala, až po jeho ukončení, a celý jsem ho shlédla za méně než týden, takže to mám všechno docela živě v paměti.
První sérii bych dala tak 70%. To bylo všechno ještě takové nové. Druhá už byla taková ohraná. Tak 65%. Třetí série byla super. Nemám ani jednu vítku, snad tedy jen Marissinu smrt. Ryan a Marissa. To byl konec, který jsem si pro seriál připravovala. Proč ji nemohly prostě nechat jen odjet za otcem? 95%. Čtvrtá série má za mě 100%. Ten moment, kdy Ryan na letišti viděl Marissinu růžovou mikinu, a potom zjistil že je to Kaitlin, byl za mě jeden z nejlepších momentů z celého seriálu. Nevím, představovala jsem si jak se mu honí hlavou, že jí přidal 3 roky života.
A potom je tu Volchok. Ten neuvěřitelně sexy "padouch". Obdivovala jsem Ryanovu sebekontrolu, když ho jenom tak předal policii.
Začala jsem se dívat kvůli Rachel Bilson, ale dodívala jsem se kvůli Ryanovi - Benjamin McKenzie je úžasný.
Doporučuju :)

80 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Nejdříve dobré pak už ne

Dříve se mi O. C. líbilo hodně, s velikým zájmem jsem sledovala první řadu a fandila hlavním hrdinům a oblíbila si Setha. Jenže pak jsem se dívala na druhou řadu a ta mě hodně zklamala. Uvědomila jsem si, že seriál je jen o hezkých lidech, co žijou v hezkých domech, mají spoustu peněz a přesto musí řešit problémy s láskou, závislostí a já nevím s čím ještě. Ale najednou to bylo podáváno tak kýčovitě a nepřirozeně a pořád se vlastně děj opakoval, až mě to přestalo bavit a na O. C. jsem zanevřela. Teď už ho nevyhledávám a nemám potřebu se na něj dívat, ani na první díly ne. Přesto dávám 70 %, protože svého času se mi tenhle seriál opravdu líbil.

70 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

O.C.

Ze začátku bych tak prvním dvoum sériím dala klidně i 90%, ale kvalita, děj i zajímavost šla poměrně s dalšími sériemi dolů. To je holt prokletí spousty seriálů, naštěstí jsou i výjimky. O.C. mezi ně nepatří.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Sladké dětství

Čučela jsem na něj na základní škole,ale jistě by jsem koukala i teď. Nadčasovost tohohle seriálu je impozantní.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

We've been on the run, driving in the sun

1. série - 90% - V tomhle městě je Ryan jenom zvláštní náhodou. Mladistvý delikvent, co se narodil na špatném místě, ve špatné ulici a hlavně ve špatné rodině - a najednou je ze dne na den uprostřed galerie snobů? Jenže co naplat. Právě ti lidé, které byl zvyklý odsuzovat, vypadají, že to s ním myslí ze všech nejlépe. A možná by stálo za to zkusit tu chvíli zůstat. Jenom té smůly by mohl mít míň. Vždyť pokaždé, když někdo něco na někoho ví nebo něco tají, vždycky se to úplnou náhodou dostane právě k němu. Ale vážně - O. C. je srdcovka. Ať už je vám sympatičtější právě odhodlaný rebel Ryan, outsider Seth nebo hláškující táta Sandy, tady se divák vztahovek cítí dobře. Kdo ví, možná je to osobní. Ale prostředí, kde se za hlavní hrdiny rodina postaví, ať už provedou jakoukoli pitomost nebo je potká libovolný průšvih, to je zkrátka moje nejoblíbenější klišé.

2. série - 90% - Celkový dojem se nemění, letní nálada zůstává stejná, postavy také, tak pokračujeme, kde jsme přestali. Ryan je stále charakterní tvrďák, Seth nahláškovaný zbožňováníhodný geek a Marissu dokážu mít rád jenom ve chvíli, kdy se motá kolem Ryana. Jediné pořádné zaváhání si druhý rok odbude v období, kdy se v rovině dospěláků řešily problémy (i na pozlátkový svět Orange County) poněkud přehnané. Kazeta, Carter Buckley nebo časopis o životě v Newportu s Juliinou tváří na obálce v té době prohrávaly s teenagerovskými vztahovými peripetiemi na celé čáře. Ale pořád to na mě Cohenovi/Cooperovi/Nicholovi umí a emočně se mnou i přes veškerou nutnou nadsázku dokážou zamávat okamžitě.

3. série - 80% - Dějem hodně hýbou vedlejší postavy a podle jejich oblíbenosti se také hýbe kvalita. Zatímco Volchoka mě baví sledovat, u Johnnyho Harpera regulérně trpím. A krásná Taylor v sobě skrývá plno (potvrzeného) potenciálu. Přesto je tentokrát zážitek ze série jako celku občas trochu rozháraný a linie starší generace ani tentokrát moc často neboduje. A co zamrzí nejvíc, to je Marissa, která jde ve své neoblíbenosti ještě dál než kdy dřív, což vynikne o to víc, že trojlístek Ryan-Seth-Summer je dokonale nadávkovaným koktejlem perfektních charakterů. Poslední epizoda ale z několika důvodů naznačuje, že klasickému O.C. je konec a nový začátek slibuje velkolepé věci. Finální kapitola si nemohla přát lepší odrazový můstek.

4. série - 100% - Nebyl to nejlepší teenagerovský seriál, několikrát klopýtl, ve třetí sérii dokonce víckrát, ale postavy, hlášky, občasné utahování si ze samotného konceptu vztahovky? Nemůžu jinak. Snad čím víc chyb v různých okamžicích vývoje vidím, tím výrazněji vnímám i všechny klady nejen posledního roku. Autumn Reeser jako úžasná Taylor prozářila čtvrtou sérii tak, že nebylo obrany. Scénáristé dopisují všechny polozapomenuté otazníky minulosti a moc dobře vědí, že hlavní hrdiny už od vysoké školy a neodvratného rozloučení moc dlouho držet nemohou. A dát jim v dokonale dojemném finále sbohem bylo nakonec ještě těžší, než jsem čekal. Goodbye, Newport.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Hodně dobré

Ještě když tento seriál dávali v televizi a já jej zachytila, musela jsem se dívat, sice jsem neznala celý příběh ani nijak zvlášť postavy, ale dá se říct, že jsem to ani nepotřebovala, stačilo mi to tak, jak to bylo, nepotřebovala jsem vidět každou epizodu a znát ho dopodrobna, ale jednoduše kdykoliv jsem na něj narazila, dívat jsem se musela, protože měl zkrátka něco do sebe!

60 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

70%

Seriál, který nenadchne, ale ani nijak neurazí. Popravdě jsem ho viděla již dřív, ale ne celý, takže protože jsem se poslední dobou celkem nudila, tak jsem se k seriálu opět vrátila ... Většina věcí je tam dost předvídatelná a některé pasáže celkem nudné. Pak tam ale nastoupí Seth s nějakou svojí vtipnou hláškou a já se můžu směle dívat dál :D! Zatím jsem u druhé řady, tak uvidím, jestli to zvládnu dokoukat. Jinak seriál bych hodnotila pozitivně. A určitě je fajn ke shlédnutí při letních prázdninách, když nemáte co dělat.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Sexy? To rozhodně!

Olivia Wilde a Mischa Barton - tak to je ten asi nejkrásnější pár, co jsem kdy viděla! Jsou úžasné! A i když jinak mě děj moc nepohltil, díly s těmahle dvěma totálně. A tak jsem nějak přelouskala i ten zbytek :))

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Mé smýšlení

Tento seriál patří k jednomu z hříchů mládí, na které jsem pyšná. Vím, že to má tolik chyb, kolik to vůbec jde, ale... Jsem romantička, co miluje Kalifornské sluníčko, blonďáky a Adama Brodyho, kdybych dala méně jak 90, tak bych nemohla mluvit sama se sebou.

90 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

O.C.

tento seriál mě moc bavil, ale až do chvíle, kdy zemřela hlavní hrdinka Marrisa. Pak to začalo ubývat na kvalitě. A nebylo tam zase tolik těch emocí, vtipu, zápletek. Ale do té doby jsem s ním byla moc spokojená. Dobře vybraní herci, povedli se i hlášky a prostředí paráda.

90 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

O.C.

Seriály takého typu nemusím, ale tento ma dosť zaujal. Postupne som začal hltať všetky diely. Má to dobrý príbeh a aj obsadenie hlavných hrdinov sa mi páči.

90 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

California

Pohodový seriál...a hlavně sqělé postavy! Každá má něco do sebe. Nejvíc mi sedí Seth a jeho ironie. Chystám se na 4.sérii, vždycky když umře jedna z hlavních postav, většinou už to není Ono. Trošku ohrané mi už ale příjde pořád odcházející a vracející se Ryan.

90 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

OC

OC je zvláštní seriál, ale v dobrém slova smyslu. Každé ráno se i obětuju a dám si ten budíček na 8 hodin. Zajímavý děj, akorát poslední dobou se mi zdá že to nějak upadá a některé díly jsou jakoby o ničem. Ale pořád je to dobrý seriál

80 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

OC

První serie byla dobrá, ale později mě Marissiiny problémy nějak přestaly bavit a koukala jsem spíš kvuli Sethovi a Summer. Možná všechny naštvu, ale nejvíc se mi asi líbila 4 s Taylor, bylo to takové oživení. A měli pěknou závěrečnou epizodu :-) No nevím jestli se někdy kouknu znovu, možná.

70 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

o.c.

Nic extra se od tohoto seriálu čekat opravdu nedá, ale dá se na to koukám. Viděla jsem i horší seriály tohoto typu, ale řekla bych, že tenhle seriál je prostě takový průměr ...

50 %
22 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

O. C.

Slyšela sem, že je to super seriál, tak sem se na to taky koukla a nevím co je na tom tak super. Nezaujalo mě to i když to nepatří k nejhorším seriálům a docela se na to koukat dá.

40 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

The O.C.

Shlédla jsem všechny série, nejlepší byla podle mě 1.série, 4. série už mě moc nebavila, bez Marissy už to nebylo ono.. Ale celkově se mi seriál moc líbil..

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

mno...

myslela sem si,že je to další průměrnej seriál o puberťácích,ale...-je to lepší než sem čekala...kdyby to dávali odpoledne tag na to koukám i teď:D

80 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

dvd

Tenhle seriál se mi fakt líbí,sháním ho na dvd,ale nemůžu ho nikde najít,nemáte pro mě někdo radu?

90 %
13 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Super

Mno mě se ten seriál hafooo líbí ... akorát ta Marrisa mě občas dokáže pěkně naštvat ... teď začala fetovat ... ale ... serál ... super ... ty problémy co musí řešit a styl života ... lafuju ho

90 %
13 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
13 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

O.C

je to mooc dobrej serial i kdyz byl porad necim napinavej :D ale to je prave v tom asi ze je tak dobrej !!!
a taky tam Jsou tam uplne suprove postavy

100 %
11 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

od poblaznenia k nude ...

Od prvej časti som serial milovala , cely pribeh sa mi pacil a kazdu cast som hltala. a vimla som si, ze vzdy boli mojimi oblubenymi postavami tie hostujuce postavy . for example Alex ako Marissina lezbicka kamoska alebo Kevin Volchok ♥ Mno ale potom prisla zmena. Stvrta seria ? Pre mna velke sklamanie . nehovorim ,ze marissa bola nejakou mojou oblubenou postavou , prave naopak, strasne mi liezla na nervy, no ked zomrela, serial stratil svoje caro a vlastne sa tym aj vytratil moj zaujem o OC . Videla som vsetky casti , no naozaj som sa uz musela nutit, aby som tu stvrtu seriu dopozerala . Najlepsou castou stvrtej serie bola na 100% posledna cast.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

ano :)

Velice zajímavý seriál z prostředí zbohatlých teenagerů.
Doposud jsem bohužel neviděla všechny díly, ale první dvě série se mi moc líbili :)
Někdy jsou zápletky trošku přitažený za vlasy, ale rozhodně se na to dá koukat.

Seriál jsem původně viděla na TV markíza se slovenským dabingem a dlouho mi trvalo, než jsem se srovnala s tím českým, zároveň tak s tím, že Slováci říkají "kouenovi" a Češi zase "kohínovi" a nejhorší pro mě byla "vianuka" v podání českých "svátků štěstí"

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Seriál se sympatickými herci

O.C pro mě mělo snovou atmosféru. Takové pozlátko bohatství. Ryanovo vkročení do rodiny zbohatlíku z O.C byla tak trochu neuvěřitelná pohádka, ale pěkná. Bůh ví co by ze Setha vyrostlo kdyby mu do života nevkročil Ryan se svými životními zkušenostmi :). Seth a Summer jsou pro mě srdcová záležitost. Ti dva jsou spolu prostě sladcí. Marissa je pro mě trochu jako Peris Hilton. Hubená až hrůza, namyšlená všichni jí chtějí i když nevím proč. Takže mi ani nevadilo když umřela. Ráda se na seriál někdy znovu podívám, ale nepatří mezi mé nejoblíbenější.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

O.C ?

Za podívání určitě stojí. Ovšem kdyby nebyla dvojice Seth a Summer, nevím, jestli bych se na to vydržela dívat od začátku do konce.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

OC

Tak tenhle seriál mě moc nenadchnul. První řadu jsem zkoukla a druhou taky. Pak mi to přišlo o ničem a že to jde dolů. Hlavně mi přišlo, že pořád omýlají vztah Ryana a Marissy, kterou jsem totálně nesnášela. Stejně tak i její kamarádku. Postava, kterou ztvárnil Adam Brody taky nic moc. No, takže OC už asi ne.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

the OC

OC začalo ako celkom solídny seriál o bohatých deckách zo skazeného prostredia. Jasné, že bavil, jednoducho Sethove vtipy nemajú obdoby, ale bolo to trochu moc.

V druhej sérii si to u mňa zehlili najmä vďaka Olivii Wilde, ktorá v roly Alex odviedla skvelú prácu, no stále ich to viac a viac ťahalo ku dramatickým (až moc) scénam.

Tretia séria šla v rovnakých šľapajách, štvrtá bola pekným ukončením, pričom sa Seth a Summer konečne predrali na piedestál a to seriálu svedčalo.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Bezva

Pohodovej seriál o teeangerech a jejich světě.Jedná se o lásku,peníze a rodinné zázemí.M+ tenhle seriál nadch hned na začátku.Líbil se mi jako první Ryan ale pak jsem přešla na Setta,jelikož on je fakt sladkej a tak nemotornej a to Summer dělá dobře,ta potvůrka mu ještě připraví chvíle :) Takže za mě good :)

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Asi jsem divna...

ale serial pro me drzela jen dvojice Seth a Summer. Na Ryanovi jsem nikdy nic poradneho nevidela a smrt Marissy pro me byla vysvobozenim. Presto davam velke hodnoceni, protoze mi serial vzdy zprijemnil nudne dny a Seth a Summer byli vazne skveli.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

První takový

Tohle je první teenage seriál, který jsem pravidelně sledovala-žrala-milovala-prožívala. Objevil pro mě Mischu i Rachel a obohatil mne o spousty životních mouder:)
Klasické teenage drama na téma smetánka vs chudina a populární vs looseři už tu byla milionkrát a přece to tady nějak skvěle funguje.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk