plakát seriálu

Ordinace v růžové zahradě 2

(Ordinace v růžové zahradě 2)

Názory uživatelů

I fekální auto má lepší obsah

Tak tady budu rozhodně kritickejší, než u Ulice.Už vím, proč seriál začínal na gynekologii. Protože teď tvůrci vědí, kde ho mají hledat. Něco tak pitomučkého si novácký televízní divák opravdu zaslouží. Vždyť co může být lepší, než si po 12 hodinové šichtě sednout před televizi a nechat se opečovávat partou mizerných herců (čest výnimkam) s ještě mizernějšíma dialogama. A to zaplavují televizí už několik let, proboha, tohle je vhodné tak na psychiatrii místo šokových impulzů, ale opatrně s dávkováním. Už pár dílů může mít ničivé následky. Uff, jdu si pustit House, ať dostanou mozkové bunky nějakou pořádnou stravu.

0 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

100 lidí, 100 chutí a 100 návštěv toalety...

To jako vážně zde někdo dal 100%? Nechci se někoho dotknout, ale byl jsem přesvědčen, že zde chodí lidí alespoň minimálně znalí toho, o čem je režie, herecký um, vtipnost tam, kde se hodí...Tohle fakt ne.

Bohužel jen zápory a pak snad pár potencionálních kladů:

1. Pár herců, kterých jsem si dokonce jakš takš vážil, mne přesvědčili o tom, že už se na nic s nimi nepodívám a v tomto se budu přemáhat k opaku opravdu těžko.
2. Pan Rychlý by měl rychle vypadnout z obrazovek, protože byl trapný už když dělal Rychlý prachy a podobný hovadiny, které mohl zachránit maximálně um moderátora (v případě pana Rychlého se toto neuskutečnilo).
3. Pokud navštívíte jakékoliv zdravotnické oddělení v ČR, tak toto opravdu nezažijete - absolutní nereálnost okoukaná ze zámoří.
4. Neskutečná unylost, opakovatelnost...někteří představitelé srší trapností až hanba, některé situace vyvolávají brunátný smích na tváři ne však vtipností, jako spíš trapností, kdy si člověk říká, jestli je tohle ještě vůbec možné...
5. Bohužel tento seriál něco vypovídá o současné české společnosti...a to je smutné.

A těch pár kladů?
1. Kladem by byl rychlý konec tohoto paskvilu.
2. Ještě že je na výběr tolik televizních stanic, raději budu koukat na reklamu, než na toto.
3. Jednoznačným kladem je určitě podle mne i to, že to není seriál každodenního typu a že tak nemám obavy z leknutí, když na něho omylem přepnu.

za mě 0%

0 %
90 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
90 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Druhá série......

Stejně jako první etc.

Zde řeknu pouze tolik . Pak Rychlý se nám hostováním v tomto seriálu vyjevil v celé své nevtipné obludnosti . Je antikristem české komedie a udržováním tohoto škváru při životě (a z toho plynoucího přesvědčení že nízkorozpočtové romantické filmy s nekonečným dějem = dívácký úspěch = peníze = hurá hurá) zatlouká hřebíky do rakve české zábavy , dříve tak proslulé .

0 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Ordinace trapnosti

Toto je jeden z nejhorších seriálu co TV Nova dělá. Herecké výkony stojí za prd, jedině co se tam řeší je kdo s kým spí, kdo koho podvedl apd. Jediné vysvětlení je, že scénaristy a ředitelství TV Nova sídlí na odvracené straně Měsíce, kde nedostavají zprávy ze Země. Taky mě štve jak v TN na končí říkají: ,,A za chvíli začíná váše oblíbená Ordinace." Na tuhle větu už jsem alergický. Ve kterém alternativním vesmíru je tohle oblíbený pořad? Existuje nekonečno alt. vesmíru, ale ani v jednom tohle není oblíbený seriál. Hodnotit tento seriál je obtížné. Ne z důvodu toho, že by jsem nevěděl co dát. Ale z důvodu, že tady nejsou záporná čísla. Když jsem dal Ulici 0%,tak by Ordinace musela dostat -100%. Ulice má aspoň nějaký příběh, postavy se vyvíjí, tohle v Ordinaci není. Tak dávám 0%. Je to největší hodnocení jaký si tento seriál zaslouží.

0 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Au au au!

Víte...já 0% vážně nedávám moc často, ale u první části Ordinace jsem nemohla nad 20% a tady nemůžu nad 4 (zaokrouhluju dolů). Předtím to byl prostě jenom špatný nekonečný seriál, teď je to neschopný, nekonečný, nudný a otravný seriál (nebo spíš telenovela, jak tu někdo trefně poznamenal), který nemá žádný pořádný děj, žádného pořádného herce (proč herci, které jinak zbožňuji pro jejich schopnost hrát, tu schopnost ztratí sotva vlezou do Ordinace?!) a opět a znovu - mizerné kulisy a dialogy (a to se tam přitom pořád mluví).
S přechodem na chirurgii ztratila Ordinace všechny (byť drobné) klady, které měla a pro mě se tak stala jednou z nejhorších věcí, kterou lze v televizi vidět. Radši mám vypnuto, než abych se podívala.

0 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

???

Tak můj názor není nijak originální a asi se shoduje s většinou. Už prvotní nápad seriálu z lékařského prostředí tu už byl několikrát a toto pojetí ničím nepřekvapilo. A když už tedy Ordinace tak aspon první serie, kde ještě o něco šlo. Toto pokračování je, podle mě, jen pokus vyždímat co nejvíc z prvního úspěchu a začíná se pomalu \\\"vařit z vody\\\". A opravdu nechápu jak to může vyhrávat tolik českých cen, když i z českých seriálů lze vybrat daleko povedenější.

10 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

No nevím ..

No, no...Jako zdá se mi, že scénárista nemá fantazii a jen vybírá z amerických seriálů... Myslím, že asi takhle: Ano začneme na gynekologii, no tak to už nefrčí, tak vezmeme chirurgii v Americe to má už několik řad, tak na to vsadíme. Tak dál co tam dáme...ano plastiku, té není nikdy dost. Pak taky ten House byl dobrej, tak tam dáme taky něco z něj. Ale zase od Chirurgů se odtrhla za gynekologie v Americe, tak jí tam necháme. Pka tam dáme ještě něco z těch velkejch seriálů, ano každý s každým. Osobně pro mě tohle není, to se raději budu dívat na opakování nějakého jiného seriálů do zblbnutí, ale toto mě neoslovilo. A když se to nelíbí ani mojí babičce, tak to je co říct.

0 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

:/

Ajajajajajaj:/ JE to opravdu kravina už:/ Pořád o tom samém - v nemocnici jedna velká parta přátel, každej každýmu pomůže, mikdo nikoho nzeradí, každej každýho podrží...blábláblá:/
ALE...
Herecké obsazení nemám ráda v jiných filmech/seriálech, ale třeba pan Šťastný je mi tu sympatický, nevím proč.:)

Je to blbost, ale minimálně jednou týdně usednu s hrnkem čaje k TV a koukám :) I když je to kravina :)

40 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Seriál pro mě již dávno ukončen

Když spojím Ordinaci celkově. Dříve to bylo něco tak oddychového. Doktor Mázl Gita Šebek… Ty mi tam jaksi dneska chybějí. Dokonce i doktor Suk. Byla jsem proto ráda když o prázdninách tu původní dobrou ordinaci opakovali. Dnes už se na tento seriál nekoukám. A jsem za to ráda. Vidím ukázky a je mi z toho mdlo. Vždyť co je tam vtipného? Z celého toho seriálu vyzařuje negativita. Přeci jen si chci u seriálů nějak bavit a zapomenout na každodenní život. Ale z ordinací to nejde. Naopak mě to hrozně deprimuje a vůbec si u něj nelze odpočinout. Seriálu dávám 10%. A to ještě přivírám oči.

10 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Blbost

Ordinace v růžově zahradě rozhodně patří mezi nejhorší seriály, které kdy Česká republika zplodila, je to děsně nudné. Herecké výkony také nejsou kdovíjaké, i když se tam objeví i světlé okamžiky, ale těch je vážně velmi málo.

0 %
56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Druhá ordinace

První řadu jsem hodně sledovala už od začátku. Líbí se mi, že se nevěnuje jen hlavním postavám, ale jsou tam různé vedlejší příběhy, v životech pacientů. Teď jsem, ale najednou přišla o plno oblíbených postav, místo nichž jsou tam nové a neznámé. Televize se určitě snažila o oživení, ale v mém případě jsem o ordinaci úplně ztratila zájem.

60 %
55 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
45 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Ordinace

Podle mě je tohle seriál o ničem... Je to prostě klasický, český a hlavně nekonečný seriál. Jeden z nejnudnějších a nejhorších seriálů vůbec.

0 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Seriál nekonečný jako vesmír sám.

Pamatuji si časy, kdy jsem tento seriál sledovala s Lindou Rybovou. A ono mě to celkem bavilo? Já vám nevím, ale přišlo mi to celkem fajn, rodinný, nenáročný, prostě taková zabijačka času na všední večer. Jako, že by to tehdy bylo veledílo, to určitě né, že by mě chytla nějaká posedlost to pravidelně sledovat, to určitě také říci nemohu, ale podle mě se na to kdysi v těch počátcích dalo dívat. Možná to bylo mým věkem, nebo já nevím co, ale prostě ty první díly, kde byla hlavní hrdinkou postava Lindy Rybové, tak to podle mě šlo. Ovšem tato éra jaksi skončila a nakonec se to přejmenovalo na OvRZ 2, jakoby to mělo nějaký vliv.

Bohužel, jakmile se hlavní téma, pro které seriál vznikl vyřešilo, tak započala ta dobrými skutky dlážděná cesta do seriálového pekla, veškerá zbytková kvalita letěla střemhlav do popelnice.

- už vlastně ani neroznáváme, kdo je hlavní postavou a kdo je vedlejší, ani to sluníčkové intro v tom moc nepomáhá, protože se to tám pořád točí. Vše tak pomotalo, když herci přicházeli a odcházeli. Co vím, tak si Nova po skončení VKV aka Velmi křehké vztahy aka Rodinné pouta aka "další s-ačka, co se stejně jmenuje, ale dělají jsou tam úplně ty samé zvraty, postavy, prostředí", ukradla z Primmy Danu Morávkovou. Je mi jí celkem líto.

- Já vám nevím, ale ti herci jsou čím dál více prkenější, nevěrohodnější a falešný jak vietnamský Hikia telefony. Nečekám nějakou USAckou úroven ale to přehrávání je hrozné. Ti starší to dávají, ale ti mladší, to je prostě děs a navíc. Oni tam nehrají, oni prostě jen lžou. I naši politici to umí teda lépe.

- Zvukaři a kameramani to taky těžce nevybírají. Nepotřebujeme slyšet, jak si někdo v povzdálí pro sebe funí, jak někdy šustí papír, jak někdo zalévá hrnek s kafem, jak si někdo obléká šustákovou bundu, tohle mě vyloženě dráždí. Třeba v takové Ošklivce Katce od Primmy to nebylo.
Stejně tak kameraman, který si bez umělého osvícení nejspíš nezachytí vůbec nic.

- O příbězích nějak nemohu více psát, protože tento seriál vidím už jen čistě náhodou a vůbec už nemám přehled o tom, co se tam děje. Nicméně za tu dobu, co jsem to sledovala mi přišlo, že už se tam řeší blbosti a to samé dokola a když sem tam něco vidím, tak se tam někdo někoho snaží podvést, vydírání, nevěra, hádky, doktorské kolapsy(Bůh s náma, pokud jsou takový doktoři doopravdy). A je to tak pomalu v každém díle, co jsem viděla, jen si tam předávají štafety.


Menší plus.

Scénaristi se opravdu nenadřou.
Zpočátku celkem sympatičtí herci a příběh. Později už se neví, co je cílem celého seriálu(asi proto, že tento seriál nikdy neskončí, tak ani nemá cíl).
Petr Rychlý, Ladislav Potměšil, těchto cápků si velice važím pro jejich komediální nadání, ale to je asi tam vše, co bych napsala k pozitivům.


Když nad tím přemýšlím, tak to je asi všechno. Neberu nikomu, pokud to s radostí a chutí sleduje, každý ma jiný vkus, ale toto je prostě můj názor.

0 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Ordinace v růžové zahradě 2

Vlastně ani nevím, jak je to s Ordinací 1 a Ordinací 2, každopádně vůbec nechápu, na co to rozdělovat ... Protože první řada měla milion dílů a už to bylo blbé, tak udělali dvojku? ... Nevím a ani mě to nezajímá, 0% jako pro jedničku a ostatní seriály tohoto typu ...

0 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Ordinace v růžové zahradě

Ordinace v růžové zahradě měla skončit po první sérii, takovéhle seriály se stanou časem nudné a nezábavné. Vtip se prostě z tohoto seriálu časem vytratil a stal se z toho seriál se stejnými díly. Prostě víc jak 0% si tento seriál nezaslouží

0 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Odpad!

Za ty dialogy a unylé postavy by si někdo zasloužil nakopat někam. Jak v tom může někdo hrát?

0 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Ordinace v růžové zahradě 2

Není to tak dlouho, co novinami proběhla zpráva, že někteří herci a členové štábu byli během natáčení okradeni. Myslím, že pachatel spíš než nějaké cennosti, měl ukrást scénáře a kamery, aby se tohle zvěrstvo už nemohlo točit!!!!! Ono existuje takové množství kvalitních seriálů a Nova nechá už roky běžet takový bulšit.

0 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Pohoda :-)

Příjemná oddychovka.

90 %
42 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Pokračování České telenovely z nemocičního prostředí :-!

Ano, po krásných prázdninách do našich obývacích pokojů znovu vplouvá loďička plná krys a moru, ano. Ordinace se nám vrátila a nyní s trojnásobnou dávkou humoru, dobrodružství, akčních scén, dojemých scén, post-sexuálních postelových scén, podvádění, znovu podvádění a slušnou dávkou skandálních a dramatických odhalení ve stylu mexických hysterických scén. Během prázdnin se také stalo pár podivuhodných zmizení, jako například : hitlerova osobní ochranka zabila nějakou doktorku, druhá doktorka byla unesena UFO, tředí doktor musel odjet na služební cestu do Egypta, kde ho sklátila Faraonava kletba a spoustu dalšího. Zkrátka obávaný Český seriál je tu zas... Bohužel...

10 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Jde to z kopce...

Ordinaci v růžové zahradě 1 jsem nesledovala, ale za to jsem sledovala Ordinaci v růžové zahradě 2, nikdy jsem nevynechala žádný díl. Ale poslední dobou už je mi to tak nějak jedno, ve vztazích se ztrácím a už mi začíná vypadávat i děj, teda jestli se tam nějaký odehrává, mám pocit, že se to točí pořád kolem jednoho a toho samého. Myslím si, že to poslední dobou jde s Ordinací z kopce.

50 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Ach jo...

Co od toho čekat? Nic moc. Jen řadu milostných zápletek, které člověka za chvilku omrzí, klišé na n-tou a do toho všeho písničku Můj svět je tvůj. Moc toho není, co? 20% za Písaříka. Slyšela jste jeho podání písničky od Beatles Let it be? Nebylo to vůbec špatný

20 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

:-((((

Tak tohle opravdu ne...bohužel typický příklad dnešní CZ seriálové tvorby.

0 %
36 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
91 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Další "dokonalý" seriál

Nebudu jediná, komu Ordinace přijde jako zbytečný seriál, takže tu nebudu rozepisovat mínusy, nebo plusy, který tam vlastně ani nevidím. Možná jen to, že když člověk nemá co dělat a když zapne tenhle seriál, tak ho to úplně nezabije, jen znechutí. Právě proto dávám 10%, ale rozhodně vím, že bych zrovna neměla potřebu koukat na Jirešovou, Nováka a ostatní co tam hrajou každý den.

10 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

začíná mě to nudit

Další český seriál který má přes sto dílů a začíná mě nudit. Nejspíš jsem z toho vyrostla ale večery strávené u tohoto seriálu mi už nepřipadají tak zábavné.

50 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Utahané, nudné

První řada ještě ušla, ale ta další. No přiznejme si, že české seriály prostě sou celkem o ničem. A o ordinaci to určitě platí. V každém díle je skoro to samé, akorát zase ty životy doktorů se nějak vyvýjí. No a máme z toho telenovelu.

0 %
30 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
90 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

děs běs

Šílenost šílenost a ještě jednou šílenost! Z pohodového rodinného seriálu, se stal depresivní horor na který se nedá dívat. Docela by mě zajímalo jestli seriál někdy skončí, snad jen že budou všichni v nemocnici a spadne na ni meteorit...

0 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

:/

Už je to skoro v koncích.
Postupem času je to horší a horší. Teď jak zavřeli Lucii je to o ničem, nic se tam neděje. Všichni musí vidět, jak je Lea pošahaná!!! Ať vypadne vůbec mi tam nesedí. Nemám jí ráda! A myslím si, že většina lidí taky ne!

10 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Česká telenovela

Nó, tak tohle není nic pro mě. 1. série ještě ušla ale od té doby, kdy tam začal hrát Čenský se mi seriál dost zprotivil. Herecké role zde mi připadají dost nesympatické...

0 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Líbí se mi

Ráda koukám na tento seriál jak furt třeba přibívá zajímavých věcí atd. například když umřela Magda :(

100 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

.

Vidím ukázky a už mi to stačí. Problém je, že se na to dívá celá rodina.

20 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Super :D

Tento seriál je na tv nova teda vážně hodně dobrej , furt se tam něco děje :)
Doufám že neskončí jako gympl..

100 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
14 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

juj

Tak tyhle české seriály opravdu nemusím. Ale když je nutné tak se dívám. Je to o ničem, žádný vtip, akce.. No hrůza

10 %
11 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

slátanina

Je to hrozná slátanina, nechápu jak na to někdo může koukat, jako je pravda, že když v televizi nic není tak si to pustím jako zvukovou kulisu, ale jinak mi to příjde jako totální ztáta času, děj přehnaný a každý s trochou rozumu musí chápat tu nereálnost. A to se ani nechci zmiňovat o druhé sérii, která je ještě horší než ta první, což jsem si myslela, že je nemožné. Podle mě na Nově asi nemají do čeho píchnout.

0 %
10 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

:-(

Místo českého seriálu je z tohoto seriálu spíš americká telenovala...

10 %
8 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Ordinace

tenhle serial je docela dobrej teda spis byl ted uz me nebavi protoze tam je ta chirurgie a to je docela nudny :(

70 %
7 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
7 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Typický český seriál

Jak jsem napsal v nadpisu typický český a hlavně nekonečný seriál, který se táhne do nekonečna. Zápletky se neustále opakují a skoro bych řekla, že už tam spal každý s každým. Na tohle se dívám jen v tu chvíli, když v televizi opravdu nic jiného nedávají.

10 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Ordinace v růžové zahradě a já

Že je to slátanina o ničem snad ani nemusím opakovat. Pokusy o humor se někdy mírně vyvedou, Písařík, Šťastný a Bahul jsou mi sympatičtí, dávám tedy čtyřicet :)

40 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Sledovala jsem...

Seriál jsem občas sledovala. Líbil se mi. Sledovala jsem ho asi 2 měsíce pravidelně a pak jsem si dala pauzu a už po měsíci jsem neměla ani ponětí o co tam jde. Další nekonečný seriál. Co víc...

30 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Horší a horší?

Ano, bohužel i já jsem podlehla úterním a čtvrtečním večerům s OVRZ. Dřív se mi to hrozně líbilo, ale teď? Příběhy jsou čím dál víc zamotanější a tím pádem i čím dál víc nesmyslnější.

Teď už patřím k těm co se tomu spíše budou vyhýbat. Do teď jsem viděla všechny díly, tak jsem zvědavá co vymyslí po prázdninách...

30 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Noooo

Bejval to super serial.. až do nějakého 200 dílu se na to dalo koukat, ale to co z toho je teď je tregické..doktořině se to vůbec nepodobá..když to porovnám třeba s chirurgama ..No pane bože ! CO TO JE ? Je to o ničem..jsou tam pořád jen nějaké podrazy a krize vztahů...Nic jiného

Jak říkám, je to bída!

10 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé