plakát seriálu

Parťáci

(Partners)

Názory uživatelů

Partners

herecké obsadenie bolo slušné a dosť známe, ale ani to nepomôže ak je scenár o ničom a vtipy sú občas trápnejšie ako trápne. škoda, že najviac priestoru dostávali Joe a Luis. Taká Sophia Bush v OTH preukázala, že komédie by jej celkom sedeli. A aj superman vie byť vtipný. Bol ot nemastný neslaný seriál, ktorý slúžil na vyplnenie času kým sa vám nestiahne big bang theory, mom, supernatural alebo čokoľvek iné čo radi pozeráte

40 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Partners

Na Partners jsem narazila teprve nedávno, když jsem hledala seriál, který by splňoval následující požadavky: byl nenáročný, milý a pokud možno neměl moc dílů. Partners jsou přesně tím seriálem, který tohle všechno nabízí.

Partners patří mezi slabší komedie, dá se na něj dívat, dá se u něj občas i zasmát, ale po skončení dílu si nevzpomenete, o čem to bylo. Bohužel koncept "objeví se problém, Joe zmatkuje, Louis na sebe strhává veškerou pozornost, problém vyřešen" se po pár dílech omrzel. Škoda, že seriál nevěnoval větší pozornost i Wyattovi a Ally. Po dějové stránce tedy Partners nejsou nijak originální – jako všude se i tady řeší vztahy, vztahy a vztahy. Neoriginalita by mi nevadila, pokud by měl seriál něco navíc, nějakou jiskru, prostě něco. Jenže to něco tady zoufale chybí a tvůrci se to snaží nahnat umělým smíchem v pozadí, který se snad ozývá po každé větě. Až jsem měla chvílemi pocit, že se mám snad smát úplně všemu od úvodních až po závěrečné titulky.

Postavy jsou sympatické. Není tady nikdo, kdo by mi vyloženě vadil. Nejvíc prostoru si pro sebe krade Louis, který ale až příliš často sklouzává z kategorie výstřední vtipálek do kategorie karikatury. Joe je takový ten kluk od vedle, který náhodou natrefil na sexy holku a který nemůže uvěřit, že by i ta holka o něj měla zájem. Asi nejradši jsem ale měla Wyatta. On je s tím svých nechápavým kukučem prostě k sežrání:-) Naopak za drzou sexy sekretářku mi bylo chvílemi až stydno.

Taky se mi líbí úvodní titulky. Společně s písničkou od Imagine Dragons působí tak optimisticky.

Partners není úplně špatný seriál, ale taky to není nic, co bych musela vidět víckrát. Je to zkrátka oddychový seriál, který nenabízí víc, než musí.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

2 architekti, snúbenica a lekár (:D)

K Partners som sa dostala neskôr ako ostatní (súdiac podľa názorov napísaných cca pred 2 rokmi) a kvôli super deju to naozaj nebolo. Bolo to vďaka Sophii Bush, ktorú ako herečku milujem a jej pôsobenie v Partners išlo akosi mimo mňa, no prednedávnom som to zistila a tak som sa pustila do Partners.
Seriál má 13 epizód, z ktorých každá má okolo 20 minút, takže mi to ani veľa času nezabralo. Ostatných hercov som ešte nevidela (až na Michaela Urieho, toho som v pár častiach Ugly Betty videla, ale moc som sa naňho nepamätala), takže sa mi mohli predviesť :) Samozrejme Sophia sa mi veľmi páčila, takisto David Krumholtz, ktorý vyzerá too damn hot, Michael bol taká tá vtipná súčasť sitcomu a Wyatt išiel nejako mimo mňa, lebo sa mi zdalo, že tam je vždy v uzadí a má minimálny priestor.
Scénky Joe+Louis v práci ma vždy bavili, v podstate všetky scénky s Louisom boli super :D Celkom zábavná bola aj Aliina čudná sesternica.
Posledná epizóda sa mi obzvlášť páčila, lebo som mala dojem, že si robia srandu samy zo seba :D Napríklad ako riešili ten seriál, ktorý bol predčasne ukončený, alebo ako Wyatta niekto oslovil Superman (to, že hral Supermana, viem asi len týždeň, ale vďaka tomu som pochopila ten vtip).
Mňa osobne celý seriál bavil aj vďaka hercom, aj vďaka postavám, ktoré sa mi páčili. Ďalšie plus má seriál za znelku (pesnička patrila k mojim obľúbeným ešte pred týmto seriálom) a za úvodné "titulky", alebo ako sa to nazýva, vždy ma to rozveselilo :)
Sitcomy nepozerávam, ale ak bol tento z tých horších, resp. nie z tých výborných, asi by som mala začať, lebo Partners ma bavili. Za mňa je to 80%.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

5 people, 3 relathionship

Na tento seriál som sa tešila. A to hneď z dvoch dôvod. Prvým bola Sophia, ktorú som ako Brooke milovala a tešila sa,že ju uvidím aj inde. A druhým boli scenáristi, ktorá stáli za jedným z mojich obľúbených sitcomov a to Will a Grace.
No moje pocity z prvej časti boli rozpačité. Nebolo to zlé, no nebolo to ani niečo do čoho by som sa na prvé zhliadnutie zamilovala. Niečo mi tam chýbalo. Seriálu som prišla na chuť počas štvrtej časti, tú som si plne užívala bez nejakých obáv, že či sa mi to bude páčiť. Stále
Scenár nie je zlý, nápad bol určite dobrý, no keby sa chcelo išlo by z neho vyťažiť ešte viacej.. Postavy a ich obsadenie bolo sympatické. Na Soph v komediálnej rovine sa zvykalo síce trošku ťažšie, no bolo vidieť, že sa dievča snaží. Užívala som si najme doberania sa rozhovory medzi ňou a Michaelom (Louisom). Micheal bol asi najväčším komediálnym prvkom seriálu, ktorý tak trochu zatieňoval zvyšok osadenstva. Sympatickým mi bol aj Brandon, ktorý pôsobil tak milo a nevinne, no nejak výrazne jeho postava nevynikala, medzi ostatnými sa stráca. Kto mi ale vadil, bola sekretárka- bez tej by sa seriál určite zaobišiel.
Nie je to síce nijaký zázrak na poli sitcomov, no snáď sa vylepší a nájde si svoje miesto.

edit:
Seriál bol žiaľ ukončený a moje pocity z neho boli ku koncu rozpoluplné. Pomaličky ma to začínalo baviť viac a viac.Partners boli a mohli byť príjemnou oddychovkou, ktorá neurazí a svojím spôsobom pobaví.Seriál potenciál mal, no mala som pocit akoby ho nevyužíval naplno, možno keby nebol ukončený,mal by šancu ho rozvinúť naplno a možno ho rozvinul. Postupom času som sa smiala viacej a viacej a najme na Louisovi,ktorého hlody stáli zato.

60 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

A další hit pro CBS se nekoná :P

Hodnoceno po pilotu/může obsahovat spoilery.
Tvůrci skvělého seriálu Will & Grace dali opět hlavy dohromady a vymysleli seriál autobiografického rázu. Bohužel tentokrát se úspěch nekoná, ani nemůže, protože tenhle sitcom je prostě nezábavný, nevtipný, nezáživný, nudný, podprůměrný… totální výbuch. Louis je nepovedenou kopií Jacka z W&G, ale také stejně jako Will přikrášluje svého přítele a chce mít kontrolu nad každou situací… prostě takový dost nepovedený mišmaš. Brandon Routh… co k němu říct, nejslabší článek. Nechápu, že ten samý herec hrál tak skvěle padoucha v Chuckovi (nebo dokonce Supermana; what the hell happened to that guy?!). V Partners byl prkenný a nevtipný (což dokazují scény: 1) kdy mu Joe říká a situaci s Ali, 2) s tím kardio-srdcem a potom „úžasnou“ scénou na konci). Kdyby tam nebyl „laugh-track“ ani bych za celých 22 minut nezaslechl smích. Tomuhle seriálu prostě jen zoufale chybí Karen!! :D (a ne, ta drzá, prsatá sekretářka ji fakt nenahradí!). Také mi přišel divný celý děj: Louis a Joe jsou nejlepší přátelé od dětství, ale poté, co Louis řekne Joeově snoubence Ali, co neměl, Louis chce jejich přátelství ukončit. Až když mu Ali řekne, aby to nedělal, neudělá to. Trošku trhlé na to, že to jsou BFF.

PS: Sophia Bush is damn hot!!!! (Za ni je také těch 20 % ;) )

20 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Four friends. Three couples.

Oddychovka. Toto jedno slovo perfektně vystihuje dle mého názoru neprávem předčasně zrušený seriál Partners.

Už na jaře jsem z této komedie byla nadšená. Ještě dříve, než jsem viděla pilot, mě upoutalo herecké obsazení. Nestává se tak často, abych z ústřední čtveřice znala a milovala všechny herce, ale u Partners tomu tak bylo. Davida znám z Numb3rs, Brandona z Chucka, Sophii z OTH... ale bezkonkurenčně nejvíc jsem se těšila na Michaela, který si mě kompletně omotal kolem prstu během čtyřletého působení v komické americké verzi Ugly Betty.

Nesouhlasím s tím, že herci jsou nudní. Je možné, že jsem zaujatá kvůli předchozím zkušenostem s těmito osobami, ale přijde mi, že všichni zde vystupovali perfektně. Louis byl hodně podobný Markovi z Betty, takže jsem si nemohla na nic stěžovat. Nejvíc mě ale překvapila Sophia. Role v sitcomu je přece jen něco jiného než v teenagerovské soap opeře. Nikdy bych nevěřila, že by jí komedie tak sedla. Ale při jejích scénách jsem se hodně nasmála, podle mě spolu s Michaelem skvěle držela laťku, ke které se sice zbylí dva herci nepřiblížili, ale ani tak se nemají za co stydět. Postavy byly napsány vtipně, každá měla odlišné vlastnosti, ale všechny měly něco do sebe. A hlavně k sobě pasovali.

Šlo poznat, že Partners pochází od tvůrců Willa a Grace. Hodně jsem v nich tento sitcom viděla, což mi ale vůbec nevadilo, protože i ten jsem měla za svého času ráda. Možná se Partners někomu můžou zdát jen jako ubohá kopie této klasiky, ale pro mě jsou báječným oživením, které si z Willa a Grace bere ty nejlepší vlastnosti, které si pak upraví podle svého.

Dějovou linku samozřejmě nemůžu tolik chválit. Jde o sitcom, řeší se zde problémy, které vidíme pořád dokola. Příběhem Partners originální nejsou. Co je vyvyšuje nad ostatní podobné sitcomy, jsou gagy, vtipy a dialogy. Po dlouhé době jsem se u komedie trošku víc zasmála. Už jen kvůli tomu musím hodnotit příjemnými procenty.

Škoda, že CBS nevydrželo celou sérii, ráda bych viděla alespoň nějaký náznak uzavřenosti. Třeba se někdy dočkáme alespoň zbylých natočených epizod. Pokud ano, určitě na ně mrknu.

Pokud potřebujete na chvíli vypnout, uvolnit se a zasmát se, zkuste Partners, nezklamou.

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Nemastné neslané.

Nový zábavný sitcom se nekoná. Stereotypní pojetí naprosto všeho je obrovským zklamáním, vtipnost se nekonala, tenhle pilot mě opravdu nedonutí podívat se na další díl.

40 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Zrušení se vlastně nedivím

K tomuhle seriálu jsem se dostal kvůli tomu, že tady měl docela pozitivní ohlasy. Tak jsem ho začal stahovat s tím, že se v budoucnu podívám. A nyní nastal ten čas. Dostal jsem se k tomu samozřejmě až poté co ho zrušili, takže to zabralo jen jedno nudné pracovní odpoledne. Tohle je pro mě prototyp seriálu, nebo přesněji sitcomu, který se mi ani trochu nelíbí. Nejvíc mě irituje umělý smích v pozadí a kdybych ho náhodou přežil, tak by mi tentokrát vadilo i obsazení. Gay je až moc gay a díky tomu i jeho nejlepší kamarád na mě taky působí jako gay. Nevadí, že řeší zásnuby. Zpátky k tomu smíchu, vážně je ho tam tolik, že si takovou četnost snad ani odjinud nepamatuju a ten smích tak i zůstane jedinou věcí, kterou si z tohoto seriálu zapamatuju.
A mimochodem z Davida Krumholze se nám stává nový Tyler Labine, letos je to podruhé za sebou co jeho seriál šel tak rychle do kopru (Playboy Club). Tentokrát však oprávněně.

40 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Partners

Na tento seriál som sa veľmi tešila. Bolo to najmä kvôli obsadeniu, keďže hercov poznám z iných rol. Takisto aj opis seriálu nevyzeral najhoršie a ani trailer, no samotný seriál ma celkom sklamal. Myslela som si, že nájdem ďalšiu komédiu pri ktorej sa budem rehliť od začiatku dokonca. Tento seriál však taký nieje. Občas som sa síce cez epizódu zasmiala, no v porovnaní s 2 Broke Girls, kde sa smejem stále, to bolo nič. Niektoré scény mi prišli trápne, no veľa ich určite nebolo. Seriál by som zaradila medzi tie slabšie komédie - dá sa na ne pozerať, v podstate sú dobre, len sa pri nich veľa nezasmejete a chýba im väčšia iskra. Práve preto mi tu aj ten smiech v pozadí vadil, lebo sa mi tam ani nehodil, a pripadalo mi to, ako keby sa ľudia smiali na ničom. :D

Postavy sa mi páčili. Hoci má seriál len 6 epizód, tak ich povahy sa ukázali a hneď ste si niekoho mohli (ne)obľúbiť. Ja som si hneď obľúbila Louisa a Ali, oni sú skvelá dvojka. Herecké výkony boli tiež dobré.

Seriál má u mňa určite plus zato, že má v úvodnej zvučke pesničku od Imagine Dragons (tú skupinu milujem), a tak jej aj tak trochu robí reklamu. :D Celkom dosť ma inak prekvapilo, že v 1x06 spomenuli Slovensko. Konkrétne Slováka Jaroslava. Na tom som sa ešte pekných pár minút smiala. :D

Partners odporúčam tým, ktorí nemajú 2 hodinky čo robiť a chceli by si nejako oddýchnuť, a párkrát sa zasmiať. Seriál má len šesť 20 minútových epizód, takže zhliadnuť vám ho nezaberie veľa času. :) Pre mňa je to príjemná oddychovka a aj keď seriál zrušili, a až tak veľa som sa nezasmiala, neľutujem, že som ho pozrela.

60 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Když mě se líbí...

Ačkoli celkově se Partners zřejmě moc nelíbí, já se na ně dívám ráda. Je to super 20minutový oddech, kdy si zazpívám úvodní znělku a zasměju se Luisovým hláškám.
Původně se mi do toho nechtělo kvůli Brandonu Routhovi (Chuckovská degenerace), ale jeho postava je tak šíleně natuplá, že je i celkem fajn. :)

90 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Má to něco do sebe

Musím říct, že jsem toho od Partners zas tolik nečekala - nakonec mě seriál ale překvapil. Asi budu jedna z mála, kterým se dialogy líbí (hlavně ty mezi Ali a Louisem teda), líbí se mi i různá variance postav a ačkoliv se rozhodně nejedná o ten nejlepší či nejvtipnější sitcom pod sluncem, tak pro mě má něco do sebe.

70 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Lepší, než horší...

Dva přátelé, jeden gay, druhý straight, oba mají partnery, své problémy... Žádný zázrak, ale pár dílů bylo koukatelných. Dobré je, že jsem se opravu párkrát zasmála, některé sexistické dvojsmysly jsou povedený. Dle mého názoru, to je seriál jen pro ty, co od toho nečekají zas tolik a stačí jim prostě na chvilku vypnout u seriálu, který není náročný na koukatelnost.

60 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

'Cause I'm on top of the world!

Dlouho jsem přemýšlel, co o tomto sitcomu napsat. Po zhlédnutí pilotu jsem měl opravdu smíšené pocity. Celkem se mi to líbilo, ale něco vevnitř mi říkalo, že mě to zas až tak nenadchlo.
Po zhlédnutí druhého dílu jsem tomu už přišel na chuť. Po zhlédnutí třetího dílu, se mi to začalo líbit a já si oddechl, že se se Soph Bush (bývalou hvězdou One Tree Hill) budu i nadále stýkat. Uvidíme, co přinese čas...

btw. miluju tu znělku!

70 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Partners

50% bych rozhodně nedala po prvním díle. Ale po dalších dvou dílech se mi zdá, že mezi Joem a Louisem je skvělá dynamika, která dokáže bavit. Hodně to ale drhne v případě, kdy je na scéně Joe s Ali a ještě víc, když je Louis o samotě s Wayttem. Obzvlášť u toho mi připadá, že se scénáristé snaží za pochodu přijít na to, jaké charakteristické rysy vůbec vlastně má.

50 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

A já se táááák těšila...

... a byla jsem ták zklamaná:( Celé to nějak nefunguje. Je to křečovité, nevtipné a je strašná škoda, že s tímhle obsazením to nevyšlo:(

30 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Špatná volba CBS

Ze začátku jsem ze seriálu byla nadšená, ale postupně mé nadšení opadlo. Sem tam vtipná hláška, ale jinak trapné, trapné, trapné! Možná tak Sphia Bush tam za něco stála.

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

„Som na vrchole sveta“

Seriál ma bohužiaľ ničím nezaujal. Po pozretí asi troch epizód ma seriál prestal baviť a už som ho ďalej ani nepozerala. Jednoducho som od tohto seriálu čakala viac. Viac zábavy a lepšie spracovanie. Páči sa mi na seriáli jedine Ali - ktorú Sophia skvele zahrala a tiež úvodná znelka od Imagine Dragons, ktorá k seriálu skvele sedí.

40 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Not Enough Sophia

Ne že by tvůrčí dvojice Kohan + Mutchnick měla na výdrž svých seriálů od dob fenomenálního Will & Grace smůlu, ale když během šesti let už třetí sitcom nepřežije první sezónu, začne jednomu vrtat hlavou, kde je chyba. Partners přitom vůbec nepůsobí špatně a když si divák zvykne, že se některé aspekty právě WaG silně podobají, jde nakonec o příjemnou vypínačku, která funguje hlavně díky perfektnímu castingu. Michael Urie je poděs, který se třeba takovému Seanu Hayesovi nevyrovná, ale bezchybným timingem a šikovně psanými hláškami jeho Louis rozesměje doslova v každé epizodě. Druhým tahounem je i přes relativně málo prostoru Brandon Routh. Jeho "frozen Superman" je sice psaný hodně specificky, ale i díky překvapivě uvěřitelnému výrazu nevinného jelimánka funguje na jedničku. Zamrzí, že větší prostor (a rozvoj pro svůj charakter) nedostala má milovaná Sophia Bush jakožto jediná ústřední žena, ale nemůžu mít všechno. Proč ale nakonec hodnotím relativně nízko? Silnější díly se střídaly s těmi lehce slabšími, ale závěr těžce zklamal. Scénáristé očividně věděli, že jim studio zamezilo v dalších snahách, ale to jim nebránilo zakončit celý počin zbytečně otevřeným a bohužel i klišovitým způsobem. Už už jsem byl připraven vystřelit v hodnocení o schůdek směrem nahoru, ale takhle zbytečnou pachuť si Parťáci skutečně nezasloužili.

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí