plakát seriálu

Policie Chicago

(Chicago P.D.)

Názory uživatelů

Chicago P.D. mě dostalo

K policajtům z Chicaga jsem přistupoval na začátku poměrně skepticky. Nejen, že jsem se obával jak moc bude zajímavé propojení s Chicagem Fire, ale hlavně jsem věděl, že se bude stavět na postavě, kterou si v Chicagu Fire rozhodně neoblíbíte. Samostatný seriál z policejní stanice, konkrétně spíše z oddělení rozvědky přináší samozřejmě jiný úhel pohled na hlavního hrdinu, tedy seržanta Hanka Voighta v podání Jasona Begheho. Ten, kterého jsme loni při představení u hasičů mohli nenávidět, je ten samý, kterého si tady musíte oblíbit. Je to jednoznačně nejzajímavější postava seriálu, protože rozhodně není černobílá. I přes to, že jsem vysloveně nehledal další policejní seriál ke sledování, tak mě tahle parta přesvědčila, že je chci vídat pravidelně. Představují se totiž jako docela nekompromisní jednotka, která se "pro vyšší dobro" nebojí sáhnout i mimo zákon. Vše co chci tady je, zajímavé postavy, temnější atmosféra i napětí a očekávání, co přijde dál. Navíc se mi samozřejmě líbilo i propojování s Chicagem Fire, které to udělalo ještě zajímavější.

Jak jsem první sérii bral hlavně jako doplněk k Chicagu Fire, tak se situace v letošním roce naprosto obrátila. Zatímco CHF ztratilo šťávu, tak PD šlape lépe než kdy předtím. Tým je skvělý, sehraný a hraje podle vlastních a drsných pravidel. Přibylo sice dílů, ale ani přes schéma "case of the week" to prostě nudit nezačne. Na škodu určitě není propojení s CHF a taky s Law & Order (Oba trojité crossovery byly super). Přesto největším kladem je nekompromisní postava Hanka Voighta, která je naprosto dokonalá a díky ní si člověk opravdu nikdy nemůže být jistý tím, jak situace vlastně dopadne. Bavil jsem se skvěle a doufám, že za rok se budu bavit stejně tak, protože tohle drsnější Chicago si nejde neoblíbit. Po druhé sérii nemám v podstatě co vytýkat a to se mi stává málokdy.

Po třetí řadě je jasno v jedné věci. Chicago PD je nejsilnějším hráčem z celé Chicago rodinky, která letos měla tři členy a za rok se zase rozroste. V závěru jsem se dočkal přesně toho, co jsem chtěl Už delší dobu jsem říkal, že Hank Voight se jen drsně tváří, ale pomyslnou čáru nepřekračuje. Jenže, jak se ukázalo, tak překročit ji dokáže. Otázkou je, zůstane za ní? Jsem za to rád, protože to nevypočitatelnost jeho chování a tím i vývoje situací posunulo mimo předvídatelné kolonky. Jestli se na nějaké Chicago těším, tak to bude právě PD. Už aby tady byla čtvrtá řada.

Na to, že jsou policajti jedním z nejohranějších témat v seriálovém světě, tak musím uznat, že tahle parta z Chicaga mě baví. Zajímavé příběhy, zajímavé postav, zajímavé zvraty - to všechno pořád platí. Závěr série naznačuje, že nás čekají změny, tak jsem zvědav na to, jestli to bude platit i příští rok nebo jestli tentokrát budou k horšímu. PD je pro mě pořád jednička z kolekce Chicagských seriálů.

I v páté řadě jednotka z Chicago baví a tentokrát neservírují pouze epizodní zápletky, ale hlavně jednu stěžejní, která se uzavírá až v poslední epizodě. Vypadá to, že Hanka Voighta dohání vlastní minulost a stahuje se kolem něj smyčka. I díky tomu jsem si ani neuvědomil odchod jedné z hlavních postav seriálu. Na konci loňské řady jsem si neuměl (nebo spíš nechtěl) představit jak bude seriál pokračovat bez Sophie Bush, ale PD to ustálo a nově příchozí Tracy Spiridakos překvapivě hladce zapadla. Vzhledem k závěru je jasné, že nás čekají další změny, tak jsem zvědav, jak hladké budou tentokrát.

I přes další ztrátu je PD pořád nejlepší jednotkou z Chicaga. Takže i bez jedné z hlavních postav je dynamika týmu stále zajímavá. Závěr série pak ukazuje, že i příští rok se bude na co těšit, takže jsem zvědavý, jak to nakonec bude vypadat. Vážně mě zajímá, jak bude pokračovat vývoj Voighta a vlastně celé jednotky. Pokud budou pokračovat jako doposud, tak mě určitě jako diváka udrží.

PD pokračuje i v sedmé sérii pořád stejně zajímavě a baví, Voightova vyšetřovací jednotka i přes další změnu pořád šlape. Jen jsem upřímně zvědav na to, co tvůrci zamýšlí s postavou Hailey, kterou v závěru pošlou do jiného města (a seriálu). Možná nás právě o odpověď na tuhle otázku okradla potřeba zkrátit současnou řadu. Nicméně už se těším na další řadu.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Chicago

K seriálu jsem se dostala jak jinak než přes Chicago Fire, do kterého jsem se zamilovala hned po první epizodě a tak pro mě dát alespoň šanci Chicagským policistům byla povinnost. Abych řekla pravdu, tak jsem se vcelku dost bála hlavní postavy, jelikož mě seržant Voight... no řekněme jenom, že jsem si ho v hasičích moc neoblíbila a tak jsem dost pochybovala o tom, že by se scénáristům podařilo přesvědčit mě, že je to vlastně hrdina. Po první sérii jsem musela uznat, že i když ho jako hrdinu brát asi nikdy nebudu, oblíbila jsem si ho dost. Nejspíše to bude kvůli tomu, že je schopný pro svůj tým nasadit krk. Na druhé straně jsem se ale velice těšila na Sermonsovou (se kterou to ale bohužel nakonec moc nevyšlo, což seriálu asi neodpustím) a Antonia.
Chicago P.D. mi k srdci přirostlo převážně z jednoho důvodu. Kriminálek je v dnešní době neskutečně velké množství, ale problém (pro mě, někteří to mají rádi) je, že některé z nich jsou spíše sci-fi seriály. V Chicagu se všechno řeší postaru. Spíš než testy DNA a vyspělé technologie zde více vidíme strážníky v terénu, na sledovačkách, či ve výslechu, což vám dává pocit realističnosti.
Největším plusem tohoto seriálu je ale jeho provázanost s jeho starším bratříčkem hasičem, a mladší nemocnicí. V jiných spin-offech můžeme vidět prolínání děje v jenom díle za sezónu, zatímco v Chicagu zahlédneme postavy z jiného seriálu téměř v každé epizodě. Vedle těchto malých crossoverů, nám Chicago universe nabízí i jeden pořádný za každou sérii, kde můžeme vidět spojení týmu hasičů, policejní jednotky i mediků.
Seriál vřele doporučuji všem, kdo mají rádi detektivní seriály a hledají něco bez techniky. Chicago P.D. za to rozhodně stojí.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Don´t **** with my city

Po hasičoch z Chicaga tu máme aj nejakých tých policajtov. Chicago PD je kriminálkou akých v dnešnej dobe vidíme skoro na každej stanici. Nie je ničím novým, originálnym či nevideným, no svojim spôsobom sa mu darí od tých ostatných tak trochu líšiť. Na vyriešenie prípadov totiž nepotrebuje najnovšie techniky a laboratórne prístroje, vo väčšine prípadov stačí ľudská ruka a ochota zájsť až na hranice zákonov.

PD nie je zlou kriminálkou, síce neukazuje niečo čo by sme predtým už x-krát nevideli, ale dokáže zaujať aj tak. PD je temné, akčné a reálne, na nič sa nehrá a nič neprikrášľuje. Časti sú skôr epizódne a zápletky nijak originálne. No aj tak sa miestami rysuje aj nejaká ta väčšia zápletka, ktorá sem tam zasiahne aj do samotných prípadov. Miesto toho aby sa dej každej časti z polovice odohrával v laboratóriu medzi skúmavkami a mikroskopmi, je dej skôr zasadený do vonkajšieho prostredia, kde sa musia spoľahnúť najme na seba. PD ťaží aj z toho, že je spin-off Chicago Fire, sem tam sa tam mihne nejaká postáv alebo udalosti z jedného seriálu sa premietnu do toho druhého.

Postavy sú sympatické a celkom dobre aj vybrané. Máme tu mix charakterov, ktorý na jednej strane dokáže spolu fungovať, no na druhej vďaka ich rôznorodosti dochádza ku konfliktom. Ani jedna z nich nie dobrá ani zlá, v každej z nich sa miešajú tieto vlastnosti dokopy. Postavu, ktorú sme v Chicago Fire nenávideli, tu budeme mať radi aj napriek tomu, že nie je prototypom dokonalého a bezchybného policajta. Postavy sa síce pri riešení prípadov neboja občas prekročiť aj hranicu, ktorá delí to správne to od toho zlého, no nerobia to ľahko sami od seba ale s určitým vnútorným bojom.

Aj keď Chicago PD nie je ničím originálnym a nijak nevybočuje z toho množstva kriminálok, no aj tak dokáže zaujať a určite ide dobrým smerom, ktorého by sa mal držať.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

The Hunt Is On

Seriál sa pomaly blíži ku koncu prvej série, takže môžem začať hodnotiť. Po zverejnení informácií o tom že sa chystá spin-off pre Chicago Fire, som mal dosť zmiešané pocity, že čo to zase bude. Pretože vytvoriť dobrý seriál z policajného prostredia nie je nič ľahké. Seriály typu CSI, NSIS a podobné ma už dávno neberú. Veľmi kladne hodnotím výber postáv a najmä postavu seržanta Voighta, pretože on je hlavný ťahúň seriálu, potom samozrejme Erin Lindsayová ktorá zapadla perfektne a patrí medzi naj sexy postavy seriálu. Nesmiem zabudnúť ani na Sarge, ktorá to všetko okoreňuje svojským sarkazmom a vtipom. :D Možno by som ocenil kedy sa jednotlivé prípady trochu viac prelínali s Chicago Fire (nie len pár postáv) a prípadne by boli riešené vo viacerých epizódach a nie iba v jednej. Na záver ešte doplním, že crossover v Chicago Fire 2x20 a 1x12 bol veľmi dobrý ťah a musím povedať, že sa mi veľmi páčil. Mohli by to znova zopakovať. :)

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Break the law and we'll break you

Přišlo to jako blesk z čistého nebe. A to právě, když jsem hledal nějaký nový seriál z policejního prostředí. Shlédl jsem tak první díl Chicago P. D. a zprvu mě to nějak moc nezaujalo. Pak jsem si ale řekl proč tomu nakonec nedát šanci. Nyní jsem velmi rád, že jsem seriál nezavrhnul. Opravdu moc mě to chytlo a netrpělivě vyhlížím další epizody. Během toho jsem se kouknul i na pár dílů Chicago Fire a musím říct, že ten podobný styl se nezapře. Tento seriál je stejně výborný jako jeho bratříček Chicago P. D. a nepochybuji o tom, že stejné to bude i u sestřičky Chicago Med, která je už na cestě. Vůbec se mi nechtělo věřit, že ten Hank Voight z Chicago Fire, který hrdinným hasičům zatápěl pod kotlem je ten samý seržant rozvědky z 21. okrsku chicagské policie. Jeho postava mě zaujala hned na začátku stejně tak jako ty ostatní v seriálu. Velmi se mi líbí napětí i akce, které každá epizoda vytváří a i to jak si najdou tvůrci čas pracovat s charaktery postav a jejich životem. Nejraději mám společné crossovery ať už mezi policisty a hasiči, tak i mezi kolegy z New Yorku z Law & Order: Special Victims Unit. Myslím, že jsem právě našel další seriál, který se právoplatně zařadí do mé síně seriálové policejní slávy.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Prostě dokonalost!

Jsem opravdu nesmírně šťastná, že tento seriál vznikl, protože to je opravdu nářez! Seržanta Voighta jsem v Chicago fire těch pár epizod, co tam znečišťoval ovzduší, nemohla vystát, fakt mi lezl neskutečně na nervy, no a pak jsem poznala tento seriál, který mi pohled na něj naprosto změnil, miluju jeho praktiky, jeho chování, jeho celého, má opravdu grády a spolu s ním celé obsazení, ani nevím, kterou postavu bych vlastně měla mít radši, já je mám ráda všechny, každá z nich má to svoje kouzlo a já všem žeru naprosto všechno! Stejně jako kolega CHF je tohle seriál plný akce a napětí, které by se dalo krájet, každou další epizodou se to dostává o úroveň výš, je to zkrátka něco výjimečného a fantastického! Na tenhle seriál budu vzpomínat ještě dlouhou dobu po tom, co bude ukončen a to doufám, že bude ještě pár let trvat!

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Hanka Voighta musíte jednoducho milovať

Policajti z Chicaga PD ma jednoducho dostali. Samozrejme najprv som kukla hasičov.

Seriálu nemám čo vytknúť. Šefinov policajtov Voight, ktorý v Chicagu Fire bol za záporaka je tu úplny opak. Takáto postava tu ešte nebola. Musíte ho proste milovať. Svojský štýl vyšetrovania vás hneď osloví a poviete si, že takto by to malo fungovať všade. Celá partia, ktorá je okolo neho je skvelo zohraná a síce niekedy sa objaví nejaký ten menší zádrhel všetci sa postupne dostávajú do roli sviniarov, ale sviniarov ktorých proste musíte milovať. právna kriminálna rodina, ktorá sa nebojí riešiť prípady aj mimo zákon. Klobúk dole pred tvorcami. Skvelé výkony.

Prvú sériu som pozrela za jeden deň počas skúškového. Pre všetkých milovníkov krimináliek aj pre tých, ktorý stále odolávajú.

Potešila ma taktiež správa, že bude tretia séria. :)

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Chicago PD

K Chicago PD jsem se dostala jak jinak než přes Chicago Fire, a to i přes to, že mě další policejní seriál nezajímal. Ovšem čím víc se Sophia Bush začala objevovat ve Fire (jednu chvíli tam byla jako doma), tím víc jsem si říkala, že PD alespoň omrknu, ono se mi to stejně líbit nebude a alespoň mi to nebude pořád vrtat hlavou.

A ejhle, ono se mi to nakonec možná líbí víc než Fire. Není to žádný zázrak, trpí to podobnými neduhy jako Fire, jen to obsahuje trochu méně televizní velkoleposti a patosu, zato je to temnější, sevřenější a s omezenějším počtem charakterů. Zkrácená, pouze šestnáctidílná, sezóna dle mého názoru všemu pouze prospěla.
Jednoho z nejlepších "záporáků" z Fire tu potkáváme jako šéfa rozvědky, seržanta Voighta. Je to pořád tatáž osoba, jen jsme díky změně perspektivy směrem k němu a jeho jednotce nuceni změnit též názor na jeho samého i na jeho činy. Ve Voightovi se skutečně povedlo vytvořit nečernobílý charakter, což celé show může jedině prospět. Podobně kladně hodnotím i Sophii Bush jako Erin Lindsay, ta kickass póza jí sluší a spolu s Voightem jsou skutečnými tahouny celé show.

Jak už jsem psala u Fire, crossoverové epizody jsou skvělé. Prolínání tu najdeme spoustu, rozhodně více než jeden společný případ a jednu postavu, která byla odsunuta do nové show, jak už tomu u spin offů bývá. Ne, Chicaga mají v tomto ohledu dobře našlápnuto k vytvoření mnohem komplexnějšího fikčního světa, což by na jednu stranu bylo vážně skvělé, na druhou stranu nevím, jak moc by si ještě výraznější propojování udrželo samostatnou sledovatelnost. Každopádně, za mě jen houšť a větší kapky, crossovery jsou skvělá odměna pro fanoušky.

Jsem zvědavá na příští sezónu, Chicaga jsou jako kombinace vlastně docela fajn oddechovka.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Dobre vyhliadky

Velmi som sa tesil na Chicago PD. Jason Beghe je pre mna predpovedou dobrej show. Mile prekvapenie v podobe Eliasa Koteasa, ktory 'Voightovi' uznanlivo asistuje moje nadsenie este znasobuje. Trosku prehnane mi pride prelinanie postav z Chicago Fire, ktore samo o sebe (myslim Chicago Fire) mam rad. Trochu mi to ale pripomina davne mladi a 90210 prelinajuce sa s Merloce place. V kazdom pripade PD nie je uplne to co som cakal. Mozno ale prave preto to bude zaujimavejsie. Spinavy serzant Voight ukaze svoje kladne stranky a srdce. Snad nebude az taky cisty. To by bolo trochu sklamanie. V kazdom pripade zda sa, ze sa bude na co pozerat. PD drzim palce a zonakom CH PD odporucam!

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

CHICAGO P.D.

Minulý rok jsem začala sledovat seriál CHICAGO FIRE, následně pak CHICAGO P.D. a aby toho nebylo málo přodali ještě CHICAGO MED :D
Musím říci že si mě všechny seriály postupně záskali.A musím ocenit důkladnost přípravy herců na všechny role a scény. V dnešní době je hodně seriálů, z kterých je evidentní, že herci nemají ponětí CO a JAK.
Já včak nemám takový dojem ani z jednoho dílu CHF, CHPD nebo CHM. Myslím že velmi podobně s výcvikem herců je to v seriálu NCIS LOS ANGELES.
Navíc můsím ocenit profesionalitu herců, jelikož v poslední době se čímdál častěji setkávám s filmy či seriály ze kterých srší- přetvářka a nejistota a film (či seriál)mě pak dostává do velmi nepříjemné situace a je mi až nepříjemné se na takové to herecké výkony dívat.
Obsazení je samozřejmně velmi kvalitní a líbí se mi když herce neznám z jiných rolí nebo jsou známí opravdu minimálně. To se povedlo hlavně u CHICAGO P.D.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Drsný seriál

Drsný seriál, drsný detektiv Voight, sympatický vyšetřovací tým, klasický detektivní námět v ne úplně klasickém seriálovém provedení. Seržant Voight je ten, který dělá tento seriál. Muž s ne vždy kladnou minulostí, ale vždy na straně těch slabých a ponížených. Muž, který je ochoten pro svoje přesvědčení mnohdy zajít dalece za hranici obecné přijatelnosti po stránce právní i lidské. Víc než kdy jindy v jeho případě platí, že účel světí prostředek. Jeho metody jsou víc než nekonvenční, většinou však donutí protivníka sklonit zbraň i hlavu. Za vynikající je třeba považovat i původně seriálové křoví v podání seržantky Trudy Platt, která dokázala z ryze vedlejší role udělat tu, která společně s Voightem bude představovat osoby s tímto seriálem neodmyslitelně spjaté. Žena, se kterou se profesní i osobní život nikterak nemazlil, svým napovrch drsným projevem chrání svou policejní stanici a své policejní přátele. Je s podivem, co tato herečka dokázala ve svých krátkých seriálových vstupech. Voight, kterého buď budete milovat nebo nenávidět, nicméně rozhodně respektovat. Není to žádný Robin Hood. Na to je příliš drsný a příliš milující.
Uvidíme, co nám seriáloví tvůrci přinesou v dalších dílech. Potenciál je dán společenskou tematikou a dosavadním výkonem jednotlivých herců. Byla by škoda o Voighta přijít. Tak jako Phil Marlow byl ikonou dříve, tak seržant Voight by se jím mohl stát dnes.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

The price we pay

Na Chicago PD jsem se začala dívat, jelikož jsem před rokem narazila na jeho "staršího sourozence" Chicago Fire. Celý rok jsem neměla moc času a tak na PD zbyl čas až letos v létě a měla jsem k němu spíš neutrální očekávání. Ovšem po pár epizodách v mém žebříčku oblíbenosti přeskočil i Chicago Fire. Jeho začáteční podstata je založena na dvou policistech, které jsme mohli vidět již v Chicago Fire. Jeden byl opravdu podaný jako ten zlý a tím byl Hank Voight, ovšem v Chicago PD na seržanta Voighta změníte názor i když stále zůstává věrný svým způsobům vyšetřování "na hraně". Další členové Voightova týmu jsou také velice zajímavý a určitě i do budoucna mají postavy co nabídnout.
Občasné crossovery s Chicago Fire jsou prima zpestřením a potvrzují již tak už dost velkou propojenost mezi seriály.
Takže pokud máte rádi seriál o policistech určitě se na tento seriál podívejte.

100 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Chicago PD

Na Chicago PD jsem začala koukat hlavně kvůli Sophia Bush, kterou jsem si v OTH neskutečně zamilovala. I když musím uznat, že jsem z toho po pilotu byla trochu zklamaná, Sophia mi jako policajtka prostě moc nesedí. Jinak co se seriálu týče, ten mile překvapil. Nechybí tu akce a Voight je prostě skvělej. Snad se to bude i dál vyvíjet dobře.

80 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Lindsay & Halstead

Na Chicago PD jsem se zacala divat pouze kvuli tomu, ze Sophia Bush ztvarnuje jednu z hlavnich roli. Miluju ji jiz od zacatku One Tree Hill, takze jsem si Chicago PD nemohla nechat ujit. Ze zacatku jsem si musela zvykat na to, ze Sophia ma v ruce zbran a zatyka kriminalniky, ale role ji sedla.

Jsem naprosto nedotcena serialem Chicago Fire, coz me ani nemrzi. Prvni serie si me pomalu ziskavala a na zacatku druhe uz jsem naprosto zavisla a nemuzu se dockat kazdeho dalsiho dilu. Cela rozvedka je skvele obsazena, neni nikdo, kdo by mi tam nezapadal, nebo vylozene vadil. Nejvetsi plus je samozrejme Lindsay a Halstead, ze kterych ta chemie mezi nimi naprosto cisi. Voight zase neni zadnej typickej polda a serzantka Plattova - co slovo, to perla.

Kriminalky mam rada, i kdyz v dnesni dobe je jimi televize primo preplnena. Samozrejme, tohle neni zadne Las Vegas, ale Chicago a zvlast proto se Chicago stalo mou nejoblibenejsi kriminalkou. Protoze je to tak svetsky a hlavne uveritelny :)

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

boží :)

Takže , co říct. perfektní seriál našlapaný akcí. Seriálu Chicago Fire rozhodně neděla ostudu. A hlavně, a to nevím jak je možné, ale Voight je můj oblíbenec a fandím mu :) Já vím, je zkorumpovaný ale dobrý :) Jen tak dál. všem doporučuju!!

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

PD

Páni,tohle jsem nečekala,sleduji Chicago fire a o tomhle díle jsem nebyla přesvědčená,že bude můj šálek,ale jak moc jsem se spletla!!!!Mám za sebou první díl,dneska bude druhý a nedokážu říct čím to je,ale Chicago PD mě dostalo.Voight je naprosto famozní,sice nevím kam ho zařadit,jestli mezi kladase nebo naopak,ale v prvním díle mě překvapilo,jak moc se staral o kluka z gangu,opravdu jsem toto nečekala a jsem ráda,že patřím do bláznů mezi seriály.Dávám sto procent i když by si zasloužil mnohem víc.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Musím říci, že tedy dobrýýý...

Začnu jinak. Takže, Fire mám zkouknuté do maxima co jen jde a PD jsem přemýšlel, zda to vůbec zkusím. No protože popravdě, když jsem viděl Voighta, tak první reakce byla a jééžiši, ten co mne lezl ukrutně na nervy ve Fire je tady a to pořád a všude....No, nicméně jsem to risknul a musím tedy říci, že jsem překvapený a ještě navíc sám tomu nemohu pořád uvěřit, Voight je můj oblíbenec....no a taky se mne mooc zamlouvá, že ta vidím jako doplněk lidi z Fire, což podle mne je fakt fain a nápadité. Prostě tyto dva seriály u mne získaly oblibu.Proto pro mne je to za plnej nářez a jen doufám, že jen tak oba seriály neukončí, protože se na další pokračování vždy těším.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Zákon?Co to je?

Na P.D jsem se začala koukat jenom kvůli fire :D
Z fire jsem moc Voighta neměla ráda,ale po pár dílech jsem zjistila,že je hodný :D a dělá to všechno,aby chránil.Podle mě je o zase něco nového,protože nevím o žádným seriálu,kde policajti kašlou na zákony a dělají převážně to ,co nesmí.
Hned jsem si oblíbila postavu Jaye Halsteada.Byl to marinák,který se nebojí říct Voightovi svůj názor.I když je občas arogantní,ale když byl tenkrát terčem,tak se postavil i Voightovi a riskoval svůj život,aby už nikdo další nezemřel.Vždyck mě zajímal jeho příběh,a doufám,že se ho jednou dovím

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Překvápko

Ze začátku jsem byla celkem skeptická. Ale Sophia Bush a Jason Beghe si mě získali. Seriál má slušné tempo a i většina obsazení je celkem sympatická.

80 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

chicago

velké překvapení,po Chicago fire jsem myslela,že se to nemůže stát,ale je to tady a já se nemůžu dočkat dalšího dílu.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí