Přešlapy

Přešlapy (Přešlapy)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Pajky

7. června 2012

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Český milník

Nikdy jsem neviděl originál a ani nechci. Ať je to kopie jaká chce, mě to baví a na poli českých seriálů je to asi tak jedinej, kterej s čistym svědomím doporučim. Buď jak buď, mě to přijde vtipný.
Druhá série už je o něco slabší, přesto je to nadprůměr českých seriálů.
Třetí řada mě donutila změnit názor, protože scény s "miminem" byly opravdu trapný. Musim na ni rychle zapomenout. I když je fakt, že dokázala milník. Prvně mě donutil upustit slzu českej seriál. Chudinka Zuzanka.

Avatar uživatele
arthurcz

26. září 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Fuj

Oroginál jsem viděl a asi i díky tomu jsem přežil sotva pilot a víc teda fakt ne. Neuvěřitelně trapnej a zbytečnej počin. Doufám, že kopírování nepůjde dál a nedočkáme se od nějaké naší komerční televize létajícího cirkusu nebo třeba black books, ideálně v Troškově režii...

Avatar uživatele
monberunka

31. května 2012

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Jeden z českých

seriálů, co se mi fakt líbil.
Sice hodně diváků tenhle počin kritizuje proto, že kopíruje Cold Feet, ale ten neznám, takže mi to nijak nevadilo. Herci byli zvolení velmi dobře, bavil mě obzvlášť suchar David Matásek:)

Hodnocení není nijak vysoké (jak tady, tak hlavně na čsfd), což je pro mě poměrně překvapení... asi je to tím, že má spousta lidí ve zvyku plácnout něčemu co se u nás točí odpad, aniž by opravdu pár dílů viděli.
Podle mě to vůbec není tak špatné, kvalitu ordinace nebo VKV to jednoznačně převyšuje. Dost mě mrzelo, že dílů nebylo víc.

Avatar uživatele
El Barto

29. září 2009

50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Komedie středního věku??

Vím, že je brzo, po prvním díle provádět nějakou super hlubokou recenzi, ale pokusim se aspoň o základ.

Takže, zápletka zatím docela fajn vtípky jsou na primu dost dobrý...

Seriál má sice jen jedno, ale pořádně velké ALE a to je přirozenost herců, obsazení je sice docela dobrý ale ta přirozenost je obecně velkej problém primy, takže žádný velký překvapení. Jejich tón hlasu, se k daným situacím totálně nehodí - velmi špatná intonace...

Avatar uživatele
Drndi

27. listopadu 2013

33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Vydařený

serial, myslim, že v tomto pripade je uplne druhorade, jestli je to kopie.Je v to hlavne ze zivota, zadny serial "kazdy s kazdym" , jak je ted ve zvyku u ostatnich jako např. VKV nebo Poj. štěstí. Je v tom vse od romantiky po drama. Takze kazdy kdo ma rad nejaky zanr si v tom urcite najde sve.