plakát seriálu

Přešlapy

(Přešlapy)

Názory uživatelů

Český milník

Nikdy jsem neviděl originál a ani nechci. Ať je to kopie jaká chce, mě to baví a na poli českých seriálů je to asi tak jedinej, kterej s čistym svědomím doporučim. Buď jak buď, mě to přijde vtipný.
Druhá série už je o něco slabší, přesto je to nadprůměr českých seriálů.
Třetí řada mě donutila změnit názor, protože scény s "miminem" byly opravdu trapný. Musim na ni rychle zapomenout. I když je fakt, že dokázala milník. Prvně mě donutil upustit slzu českej seriál. Chudinka Zuzanka.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Fuj

Oroginál jsem viděl a asi i díky tomu jsem přežil sotva pilot a víc teda fakt ne. Neuvěřitelně trapnej a zbytečnej počin. Doufám, že kopírování nepůjde dál a nedočkáme se od nějaké naší komerční televize létajícího cirkusu nebo třeba black books, ideálně v Troškově režii...

0 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Jeden z českých

seriálů, co se mi fakt líbil.
Sice hodně diváků tenhle počin kritizuje proto, že kopíruje Cold Feet, ale ten neznám, takže mi to nijak nevadilo. Herci byli zvolení velmi dobře, bavil mě obzvlášť suchar David Matásek:)

Hodnocení není nijak vysoké (jak tady, tak hlavně na čsfd), což je pro mě poměrně překvapení... asi je to tím, že má spousta lidí ve zvyku plácnout něčemu co se u nás točí odpad, aniž by opravdu pár dílů viděli.
Podle mě to vůbec není tak špatné, kvalitu ordinace nebo VKV to jednoznačně převyšuje. Dost mě mrzelo, že dílů nebylo víc.

70 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Komedie středního věku??

Vím, že je brzo, po prvním díle provádět nějakou super hlubokou recenzi, ale pokusim se aspoň o základ.

Takže, zápletka zatím docela fajn vtípky jsou na primu dost dobrý...

Seriál má sice jen jedno, ale pořádně velké ALE a to je přirozenost herců, obsazení je sice docela dobrý ale ta přirozenost je obecně velkej problém primy, takže žádný velký překvapení. Jejich tón hlasu, se k daným situacím totálně nehodí - velmi špatná intonace...

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Vydařený

serial, myslim, že v tomto pripade je uplne druhorade, jestli je to kopie.Je v to hlavne ze zivota, zadny serial "kazdy s kazdym" , jak je ted ve zvyku u ostatnich jako např. VKV nebo Poj. štěstí. Je v tom vse od romantiky po drama. Takze kazdy kdo ma rad nejaky zanr si v tom urcite najde sve.

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé