plakát seriálu

Pretty Dirty Secrets

(Pretty Dirty Secrets)

Názory uživatelů

Priemer

Na začiatku som očakávala, že to bude mať aspoň 5 minút, no malo to len 2 minúty. Niežeby mi to nejako vadilo, lebo to rozhodne neboli nič extra. Avšak tento webseriál k PLL svoj účel splnil. Hovorilo sa, že ak si to nepoozriete o nič neprídete. No ak si to pozriete, tak možno budete mať nové teórie ohľadom A a iných záhad. A ja potvrdzujem, najmä teraz po odvysielaní Halloweenskeho dielu, keďže tie moje dve teórie, ktoré som mala, sa mi potvrdili. Verným fanúšikom PLL môžem odporučiť, najmä tým, ktorí si radi vytvárajú teórie. Ak vám niečo nedávalo v 3x13 zmysel, tak vám to môže podľa mňa pomôcť.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Dejme tomu..

Dvouminutové díly jsou strašně krátké, ale splní svůj účel. Jsou takovou chuťovkou spíš pro věrnější fanoušky Prolhaných krásek. Můžou pomoct při vytváření určitých teorií. Pokud se na to ale nekouknete, nepřijdete o nic podstatného. Jako vyplnění pauzy fajn.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Tak toto bolo čo?

Spočiatku som si ani nevšimla dĺžku jedného "dieliku" a tak som očakávala normálnu, 40 minútovú časť. Tá však neprišla, namiesto nej len pár minútový záber na nejakú scénu, ktorá mne osobne nejako extra nápomocná nebola a takisto som pri sledovaní nemala pocit, že by som konečne odhalila nejaké super tajné sprisahanie. Možno som len nedávala veľký pozor, ktovie. Každopádne ma to však mierne sklamalo a som rozhodne rada, že tie časti pri ich obsahu neboli dlhšie.

10 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Výplň pauzy

"Seriál" jsem viděla poprvé v době, kdy jsem koukala na PLL (před hodnocením jsem si PDS zkoukla znovu), takže tak rok, dva zpátky (připomeňte mi někdo, ať to někdy dokoukám...). Nejde o žádný plnohodnotný seriál, prostě jen taková výplň mezi sériemi.

Myslím, že není nutné, tento webseriál k úspěšnému sledování PLL vidět, ale proč ne. Někomu to může pomoc s teoriemi (já tedy u PLL nikdy moc nespekulovala), někdo to může brát jako ztrátu času. Asi hodně záleží.

Za mě to tedy nebyla žádná hrůza, prostě přesně něco, co od webseriálků, na zaplácnutí díry mezi sériemi/díly, očekáváte.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

PDS

"náhrada" za vysílací pauzu PLL, ale absolutně nemá smysl sledovat. Každý "díl" má cca minutu, viděla jsem všechny a nemyslím si, že bych měla větší tušení kdo je -A. Prostě se jen z popularity PLL snažili vytěžit co nejvíc a skutek utek. Kdo nekouká, o nic nepřijde. Ty epizody - pokud se to tak dá nazvat - by si zasloužily aspoň 5 minut... jinak bych to ani nenazývala něčím na vyplnění pauzy:)

40 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Kde nic, tu nic...

Na tenhle "pomocný seriálek" jsem narazila jenom náhodou. I přes průměrné až podprůměrné hodnocení jsem si ho pustila s očekáváním, že mi to pomůže pochopit, nebo spíš vytvořit si teorii o "A". Očekávání se nesplnilo. Jenom jsem si potvrdila, že vážně nemám ráda CeCe. A taky díky poslednímu dílu jsem potom byla připravená na útok "A" ve vlaku.
Jinak to k ničemu nebylo. Když se nepodíváte, tak o nic moc nepřijdete. Ale ztráta času to není. :) Takže 30%

30 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Skeče

Niežeby som bola zrovna najväčší fanúšik pretty little liars, ale niekde som sa dočítala že to budú celkom dôležité momenty, ktoré sa nám v pár minútových videách dostanú pri pauze pll pod ruky. A tak som si ich teraz tak nárazovo stiahla a nemám s nich nič.

Podľa mňa ten kto si to nepozrie o veľa ani nepríde, nehovoriac o tom, že mne to zatiaľ nič nehovorí. Možno sa to zmení po pozretí hallowenskej časti ale pochybujem o tom.

Obyčajné dvoj, trojminútové skeče odohrávajúce sa v obchode, kde sa predávajú veci na halloween. Mňa to teda vôbec nebavilo.

20 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Průměr

Když jsem zjisitila, že je i Pretty dirty secrets, myslela jsem si, že to bude alespoň něco na způsob Ravenswoodu, normální délka epizody. Ale nakonec to byly jen 2-3 minutové "epizody", které nám měli pomoct v odhalení -A. Mně to teda nijak nepomohlo. Ale podívejte se na to :)

40 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Nooooo

No co, upoutávka na pll. Ale proč ne? Když se řekne "spin-off PRETTY LITTLE LIARS", tak je jasný, že se na to budou všichni fanoušci pll koukat. :)
Za mě s přivřenýma očima, ušima, nosem a pusou 50%.

50 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

"Pretty" Dirty Secrets

No tak ja neviem ako to ohodnotiť... Naozaj som sa na túto minisériu tešil, len ma dosť sklamala dĺžka jednej "epizódy". Musím však pripustiť že síce to boli nejaké tri krátke minúty, aj tak mi občas nabehli zimomriavky pri niektorých webpizódach. Bolo to hlavne kvôli maske zombie dieťaťa ;D

60 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

hmmm

docela slabota... minutové videjka, v kterých nic moc není.

20 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Reklama na pí-el-el

Taková delší upoutávka na PLL, aby fanoušci nesmutnili, že musí čekat až do ledna, kdy se zas holky předvedou v TV. Vhodné pro věrné badatele po pravé identitě A...Jinak celkem k ničemu.

60 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí