plakát seriálu

Případ Kettering

(The Kettering Incident)

Názory uživatelů

strach a hrôza

Panebože na nebi, vysvetlí mi niekto načo som pozeral 8 častí tejto koniny? Prvé dve časti som pretrpel, ale dal som tomu šancu, ďalšie dve časti som dajme tomu aj vedel o čom sa tam jedná a potom to išlo úplne doprdele... každú pol hodinu som v mysli znižoval svoje percentuálne hodnotenie, až som skončil na 30%. A to tých 30% je za lokalitu natáčania a za úvodnú zvučku. Kasting... tak vela nesympatických postáv/hercov v jednom seriáli som asi ešte nevidel. Proste mi všetci prišli jak mimozemšťania. A na ich čele je hlavná hrdinka, ktorú by som z princípu fackoval v každej časti. A čo sa týka samotného príbehu... "záhady" pribúdajú každou časťou, len riešenia sa jaksi nerysujú, až sa dostanete k poslednej časti a zostanete z otvorenou hubou, že WTF? Ale nie že preto že bude bomba vyvrcholenie, ale preto že sa nedozviete ani hovno, skôr sa ešte viac stratíte... No..celé zle. Pánboh nás opatruj od druhej série.

30 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Žánr?

Ze začátku to vypadalo vážně skvěle. Zmizelá dívka, hrdinka se vrací po 15 letech domů a rozlehlý temný les stvořený jako pro vraždu. Prvních 6 dílů bylo super a pak se najednou změnil žanr na scifi a já se na konci posledního dílu ztratila.
Upřímě bych potřebovala na konci ještě 5 minut, kde by mi autor vysvěltlil o co vlastně šlo, protože ten konec byl tak nějak zvláštně poslepovanej.
Těch 70% je za to, že prvních 6 dílů jsem byla vážně napnutá kdo je vrah.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

kettering incident

První díl mě nijak zvlášť nezaujal (popravdě - říkala jsem si, že je to pěkná kravina), ale protože už jsem měla druhý díl a volno, pustila jsem se i do druhé epizody a rozhodně nelituju.
Asi to nebude seriál úplně pro každého, ale mě si získal. Je jiný než "většina" seriálů, mysteriózní, a určitě zajímavý. Je třeba se na něj soustředit a i když jsou momenty a postavy, co mě vyloženě "štvou", na další řadu už se moc těším.

Elizabeth Debicki mě zaujala již v seriálu the Night manager a jako Anna Macy mě "prostě dostala".
Detektiv Dutch (Matthew Le Nevez) mě na začátku hodně, ale opravdu hodně štval, nicméně něco na něm je a nakonec si mě také tak nějak získal.

Co bych zatím tvůrcům seriálu vytkla, je fakt, že v určitých momentech se to tak nějak hodně vleče a z 8 epizod bych to asi stáhla na šest.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Kettering incident

Je to takový zvláštní seriál. Snaží se být temný a postupně dávkovat tajemno a záhadno a to celé v opravdu parádním prostředí a s fajn hudbou. Často spíše jen ale zbytečně natahuje. Jako Anna je fajn a člověk může opravdu dlouho přemýšlet, jestli jsou v tom emzáci nebo nějaká konspirace, kdo je blázen, kdo nemocnej, kdo prostě jen magor a kdo zmetek. A co ten magor v lese a obří hmyzy. Tak už to pak člověk nějak přežije, aby teda alespoň zjistil, jak to dopadne a to mu finále první řady zrovna nevyjasní, potažmo finále signalizuje, že děj druhé řady půjde možná trochu divným směrem.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Nebaví

Bohužel po třetím díle přestávám koukat. První díl byl příběhově zajímavý ale pak to šlo jen dolu a shrnula bych to jedním slovem "rozvleklé". Kdyby se to tak moc nesnažilo nebýt tuctové, mohlo jít o super počin.

60 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Perlička mezi seriály.

Mohu doporučit všem co mají rádi kvalitní detektivky. Dexter,True detective,Most.... Tohle dílko má skvělou atmosféru,zápletku,herecké výkony + scifi prvek.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé