plakát seriálu

Psychoville

(Psychoville)

Názory uživatelů

Psycho vs. komédia

Čierny humor ? to ja môžem !! Vôbec som nevedela čo mám od toho čakať. No nakoniec to bolo nad moje očakávania. Postavy boli fantastické. Hlavne mamička so synčekom !

Podľa môjho názoru tento seriál nebude pre každého. Pre niekoho to môže pôsobiť trošku úchylne. No pre mňa to veru bolo toto, haha.

Páčilo sa mi rozloženie napätia a komédie. Strašne som sa nasmiala pri tomto seriály. Musím povedať, že ani jeden diel ma nenudil. Vždy tam bolo niečo čo ma dostalo.

A príbeh bol tiež podľa mňa veľmi dobre zvládnutý. Ako nemám čo dodať. Mne sa to veľmi páčilo.

Odporúčam každému kto má rad čierny humor, a horor a komédiu dokopy ;)

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Morbidní jízda

Tak tenhle seriál je neskutečná jízda britského absurdního černého humoru. V komentáři prakticky nesdělitelné, kdo rád britský humor, tak ať zkusí a neprohloupí. Díky tomu to ale není žádný mainstream, prostě to nebude pro každého.

V první sérii máme paralelní děj několika postav, které jsou samy o sobě nějak šílené (milovník sériových vrahů se svojí matkou, jednoruký klaun, trpaslík ...), jejichž osudy se začínají (znovu) proplétat díky záhadným anonymním dopisům. Víc prozrazovat netřeba, sedm půlhodinových dílů uteče jak voda.

Druhá série trochu ztrácí dech, známých hlavních postav z první série se naopak postupně zbavuje, ale není to špatné, není to propadák, prostě je to trochu jiné. Díky tomu nedávám seriálu plný počet, ale "jen" 90%.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Psychoville

Tak u tohoto projektu tvůrci sáhli k ne moc typickému konceptu, a hle, ono to dost funguje. Vyložená ulítlost s velmi suchým humorem a tajemným pozadím. Jde tak trošku o násilnější Little Britain v hororovém hávu. 30 minutové epizodky, které postupně rozplétají celý příběh, jsou nabité dost bizarními postavičkami s dosti nekonvenčními způsoby. Doporučuji tento seriál nesledovat v kuse, dávat po malých dávkách, jelikož by mohlo dojít ke zkratu v racionálním myšlení. Rozhodně tento výtvor není pro každého. Já si to ovšem velice užil. Angláni zkrátka vědí na kterou strunu diváka zabrnkat.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Psychoville

Seriál Psychoville opravdu dělá čest svému jménu. Psycho je totiž slovo, které ho vystihuje nejlépe. Seriál je ujetý, hororově napínavý a plný černého humoru.
Příběh je založen na totálně úchylných postavách, které dohromady spojuje tajemný příběh. Je tady obdivovatel sériových vrahů David a jeho matka, kteří kralují 4. epizodě věnované Alfredu Hitchcockovi. Dál tu máme zdravotní sestru, která si myslí, že panenka je její dítě, depresivního jednorukého klauna, slepého milionáře sbírajícího plyšová zvířátka a liliputána hrajícího v pornofilmech.
Pro mě je Psychoville opět dokladem toho, že Britové prostě umí točit zajímavé seriály. Já sama se už nemůžu dočkat druhé série:-)

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Psychoville

Angláni prostě umí. Seriál je založen na fantasticky morbidně zábavných a (to hlavně) totálně praštěných postavách, které spojuje jedna věc - a to dopis od někoho neznámého, který ví co udělali.
Psychoville je kombinací několika žánrů, je tu černý humor, horror, i thriller. Jako pokoukání na dlouhý večer slouží dokonale, připomene vám všechny možné strašidelné historky které jste kdy slyšeli, a zároveň vám dokáže vytvořit pokřivený úšklebek na tváři. Děj se rozuzlí tak absurdně jak je to jen možné, a vy si jen budete říkat, jak to, že v Anglii to s nevšedními seriálovými projekty prostě umí o tolik lépe než v Americe.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

No prostě to žeru

Jednoho pochmurného dne sem hledal nějaký seroš u kterého bych se pobavil po neustálém slídění na serialzone mi do oka padl hned uvodní obrázek toho seriálu a v nevědomosti oč jde sem to pustil a nevěřil vlastním očím. Nejprve sem koukal co to je za zvrácenou blbost ale potom sem se do toho začal dostávat čím dál tím víc až mě seriál opravdu chytnul je plný černého britského humoru a opravdu geniálně vymyšlených absurdních postav ze kterých mě snad nejvíc zaujal jolly ehm teda jelly a maureen a její syn david (ti dva sou opravdu nejkomičtější)


1.séri 100% Opravdu pořádná porce britského humoru originálních vtípku skvělých postav,hororové atmosféry a dobrého příběhu

2.Série 78% Hororová atmosféra je téměř fuč,příběh není už etra zajímavý,jak to s hrdinama dopadne (skoro se všema), dobré nové postavy a pořád vcelku dobrej humor ikdyž někdy je to slabšíVšem milovníkům britkomům doporučuji !

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Tak to vidím já...

Zajímavý seriál. Černy humor a hororová atmosféra, pro britské seriály typicky rychlý děj (malý počet dílů je opět výhra) a neustálé se vysmívání hororovým klišé.

Psychoville působí skvěle. I když mám pocit, že někdy mohlo zajít ještě o něco dál a některé myšlenky jsou nedotažené, pořád je to seriál svou originalitou na hony před americkou tvorbou.

Sympatičtí herci a hrdinové, bizarní svět připomínající hororovou verzi Pushing Daisies a nuda v nedohlednu. Lepší seriálovou jednohubku si neumím představit a já jen doufám, že vznikne nějaká další řada, která zajímavý svět, který první série jen načrtá, rozvine a dovede dál. Hlavně bych potřeboval pořádné finále, protože to první řady není úplně perfektní.

80 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Reece a Steve jsou super

Shearsmith a Pemberton dokázali stvořit zajímavý příběh a hlavně postavy; opět jako v The League of Gentlemen s hororovou, komickou a bizarní atmosférou. K podivným postavám si divák velmi rychle najde cestu, především Mr Lomax a Mr Jelly mi přirostli k srdci. Obě řady jsou dost vyrovnané, druhá řada je snad o něco lepší.

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Psychoville je fakt narez :-)

Britsky,cerny humor ja muzu a tohle je poradna davka.
2.serie malinko slabsi a proto dam celkove o 10 mene

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé