Plakát

Studio 60

(Studio 60 on the Sunset Strip)

Seriál s fenomenálním obsazením přináší na obrazovku strhující drama, odehrávající se v zákulisí oblíbené noční komediální show. Když tvrdě kritizovaný výkonný producent dlouholeté noční show, uvádějící komediální skeče, přeruší živé vysílání a využije té chvíle, aby s hořkostí... [více]

2006–2007 | USA | 43 minut | NBC | Komedie / Drama | 22 epizod | status: ukončeno v roce 2007
Poslední odvysílaná v ČR

1×22 – What Kind of Day Has It Been

(premiéra 25. 9. 2007 – před 16 lety)
závěr seriálu
Poslední odvysílaná

1×22 – What Kind of Day Has It Been

(premiéra 28. 6. 2007 – před 16 lety)
závěr seriálu

Studio 60 – O čem to je

Seriál s fenomenálním obsazením přináší na obrazovku strhující drama, odehrávající se v zákulisí oblíbené noční komediální show.

Když tvrdě kritizovaný výkonný producent dlouholeté noční show, uvádějící komediální skeče, přeruší živé vysílání a využije té chvíle, aby s hořkostí řekl, co si doopravdy myslí, lidi z branže, média i diváci jsou zmateni.

Do tohoto famózního skandálu vstupuje - v noci před svým prvním pracovním dnem - chytrá a sebevědomá vedoucí zábavy Jordan McDeereová (A. Peetová), která se postaví proti šéfovi televize Jacku Rudolphovi (S. Weber). Najme vynikající leč nevypočitatelný tvůrčí tandem, Matta Albieho (M. Perry) a Dannyho Trippa (B. Whitford), kteří před lety museli pod zástěrkou kontroverzních sporů pořad opustit, a nyní se vracejí na výsluní. Cal Shanley (T. Busfield) je režisér, který neztrácí chladnou hlavu, a Harriet Hayesová (S. Paulsonová) spolu se Simonem Stilesem (D. L. Hughley) a Tomem Jeterem (N. Corddry) jsou tři hvězdy této show.
Provokativní komediální drama nahlíží do zákulisí televizního natáčení a demaskuje politiky, osobnosti i okolnosti provázející tvorbu seriálu, který je vlajkovou lodí významné televizní sítě.

Seriál ve vašich statusech

Víte, že...: ... Matthew Perry nejdříve roli Matta Albieho v seriálu Studio 60 on the Sunset Strip odmítnul? Jenže tvůrce seriálu Aaron Sorkin nechtěl v této roli nikoho jiného a slovo "ne" nebral jako odpověď. Matt si tak své rozhodnutí rozmyslel a do projektu se zapojil. před 49 týdny

Matt Albie
Jordan McDeere
Danny Tripp
Jack Rudolph
Simon Stiles
Harriet Hayes
Cal Shanley
Dylan Killington
Lucy Kenwright
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

NBC

Délka

43 minut

Žánr

Komedie
Drama

Země původu

USA

Roky vysílání

2006–2007

První vysílání

17. září 2006

Ukončení seriálu

28. června 2007

Dabing

CZ: existuje – detaily na DabingForum.cz

Tagy

číslovka v názvu, televizní průmysl, zrušeno po první sérii

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)

Související