Plakát

The Secret Life of the American Teenager

Seriál The Secret Life of the American Teenager vysílaný na americké televizní stanici ABC se zabývá těhotenstvím u mladých lidí. Budeme sledovat reakce rodiny a přátel mladé Amy, která zjistí, že je těhotná po jedné noci prožité s Rickym Underwoodem.

2008–2013 | USA | 42 minut | Freeform | Drama | 121 epizod | status: ukončeno v roce 2013
Poslední odvysílaná

5×24 – Thank You And Goodbye

(premiéra 3. 6. 2013 – před 10 lety)
závěr seriálu

The Secret Life of the American Teenager – O čem to je

Seriál The Secret Life of the American Teenager vysílaný na americké televizní stanici ABC se zabývá těhotenstvím u mladých lidí.

Budeme sledovat reakce rodiny a přátel mladé Amy, která zjistí, že je těhotná po jedné noci prožité s Rickym Underwoodem.

Trailer
Seriál ve vašich statusech

Víte, že...: ... Sunnydale High z Buffy the Vampire Slayer a West Beverly Hills High z Beverly Hills 90210 jsou jednou a toutéž školou? Oběma seriálům posloužila Torrance High School v Kalifornii. Záběry odtud se objevily i v seriálech Skin, Medium a The Secret Life of the American Teenager. před 2 roky

Bleskovky: Shailene Woodley šest let zářila v seriálu The Secret Life of the American Teenager. Nyní herečka v rozhovoru odhalila, že s mnohými názory a sděleními seriálu nesouhlasila ona ani další herci, nicméně byla právně vázaná smlouvou a musela u seriálu vydržet až do konce. "Dodnes je to jedna z nejtěžších věcí, kterou jsem musela udělat. Seriál mě donutil, abych hlasitěji dávala najevo moje vlastní myšlenky a názory." před 3 roky

Amy Juergens
Ricky Underwood
Ben Boykewich
Anne Juergens
George Juergens
Ashley Juergens
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

Freeform

Délka

42 minut

Žánr

Drama

Země původu

USA

Roky vysílání

2008–2013

První vysílání

1. července 2008

Ukončení seriálu

3. června 2013

Odkazy

IMDb.com
Wikipedia (anglická)
Oficiální stránky

Související