Viceprezident(ka)

Viceprezident(ka) (Veep) — 3. série
sledovat na
HBO GO
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
misiacik0308

15. prosince 2016

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

skvelý sarkazmus

Na tomto seriály sú v podstate skvelé dve veci. 1. Julia Louis Dreyfuss ktorú si asi ani neviem už v inej úlohe predstaviť a ironický pohľad na (ne)podstatnú funkciu víceprezidenta USA, ktorý je v podstate taký komorný a dvorný šašo pre prezidenta USA. Výborné uštipačné dialógy v kombinácii s prísnosťou jej sekretárky dávaju tomu seriálu určitý špecifický pátos z americkej administratívy

Avatar uživatele
Alexiss21

24. září 2012

67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Hmm...otravné

To je jediné čo ma napadá, pri tomto seriály. Neviem, nechcem ho priamo zatracovať, videla som horšie. Pre mna je to však priemer a najmä...ja som ho asi nepochopila. Neviem, čím to je, pretože seriály z politického prostredia som už videla a brala som ich v pohode, ale toto. Neviem, možno som nie stará. Po pravde, chcela som to vidieť najmä kvôli Anne Chlumsky, za čo som bola rada, ale nevydržala som ani tie obligátne 3 diely čo si dávam. Proste sa to nedalo. Verím, že je to podobné naozaj v tom senáte a že to tam tak chodí, ale tento štýl seriálu ma vôbec nezaujal, dokonca otravoval. Hej, tak by sa to dalo nazvať...otravné. Či už ide o hlavnú predstaviteľku, cez jej štáb a aj problémy okolo toho.

Avatar uživatele
'Štefan Staruch

10. srpna 2013

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Baví mě...

Když seriál z politického prostředí tak buď thriler nebo komedie. Nedá se sice srovnávat s Jistě pane ministře ale momenty které mě baví jsou situace které asi napadnou každého člověka... jak by se v týhle lidský situaci zachoval politik? Herecké obsazení je výborné.

Avatar uživatele
Ben Beviin

1. ledna 2014

0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Příjemné a spíše průměrné

Veep je seriál který se určitě nestane kultovním, ale většinu dílů mile pobaví občas se upřímně zasmějete a především se trochu přiblížíte životu v politice, kdy poznáte, že politici jsou vlastně lidé, kteří jsou jen fotkami na plakátu a sami toho příliš neví a bez svého týmu by do týdne skončili. Prakticky každý den řeší jeden problém za druhým, ale žádný týkající se politiky, ale v naprosté většině pouze popularity a jak co vyzní ve zprávách. Rozhodně to není nové Jistě, pane ministře, ale jako politická komedie pobaví a díky malému počtu dílů nezačne nudit.