FAQ: Watchlist

Watchlist

Seznam sledovaných seriálů je zcela nová funkce, která sice v původním verzi portálu byla testována, nicméně její plné nasazení můžete vidět až nyní. Ideou a hlavním úkolem je samozřejmě pomoci každému fanouškovi s orientací v jeho oblíbených seriálech z několika pohledů.

Díky této funkci můžeš získat přehled především o tom,

  • kterou epizodu seriálu jsi neviděl(a)
  • kdy byla epizoda vysílána
  • zda jsou zde k odvysílané epizodě k dispozici české titulky

Dále pak díky seznamu můžeš:

  • hodnotit epizody (čímž zároveň potvrdíš, že jsi díl viděl a v seznamu se objeví díl následující s novým datem vysílání)
  • řadit seriály podle názvu (abecedně) nebo podle data vysílání epizody
  • nastavovat si, zda se mají zobrazovat seriály podle vysílání u nás nebo v USA (pokud sleduješ jen na českých tv, bude se to jistě hodit)

Jak si přidám seriál do Watchlistu?

Musíš si najít seriál, který chceš v seznamu mít. Následně si otevři jeho profil a přidej si jej mezi oblíbené. Tlačítko se nachází pod hlavním obrázkem seriálu v horní části stránky.

Seriál už se mi nelíbí, jak ho mohu z watchlistu odebrat?

Stačí si seriál odebrat z oblíbených klepnutím na volbu „znelíbit“. To lze udělat na několika místech, buď mezi oblíbenými seriály, které jsou dostupné v hlavním menu SerialZone (ikonka srdíčka napravo nahoře). Další možností je jít na profil seriálu a pod hlavním obrázkem nahoře klepnout na položku „znelíbit“.

Omylem jsem ohodnotil epizodu, která bude mít teprve premiéru, a seriál mi zmizel z watchlistu. Jak ho mohu znovu přidat zpět?

Pro takový případ je tu samozřejmě řešení, uklepnout se může kdokoliv. Pokud chceš změnit nebo zrušit své hodnocení, musíš si na profilu daného seriálu najít epizodu, kterou jsi omylem hodnotil. Na profilu epizody pak klepni na její hodnocení znovu, tím se předchozí akce zruší.

Ve watchlistu jsem ohodnotil epizodu a seriál mi zmizel z nabídky, proč?

Takový případ může nastat tehdy, když se např. jednalo o poslední díl aktuální sezóny nebo poslední díl před přestávkou. Další díly se načítají z tv programu a pokud nejsou data vysílání známa, nové díly ve watchlistu nemohou být.