Watchlist

Seznam sledovaných seriálů „Watchlist“ je funkce, jejíž ideou a hlavním úkolem je samozřejmě pomoci každému fanouškovi s orientací v jeho oblíbených seriálech z několika pohledů.

Díky této funkci můžeš získat přehled především o tom,

  • kterou epizodu seriálu jsi neviděl(a)
  • kdy byla epizoda vysílána

Dále pak díky seznamu můžeš:

  • hodnotit epizody (čímž zároveň potvrdíš, že jsi díl viděl a v seznamu se objeví díl následující s novým datem vysílání)
  • řadit seriály např. podle názvu (abecedně) nebo podle data vysílání epizody
  • nastavovat si, zda se mají zobrazovat seriály podle vysílání u nás nebo v USA (pokud sleduješ jen na českých tv, bude se to jistě hodit)

Jak si přidám seriál do Watchlistu?

Musíš si najít seriál, který chceš v seznamu mít. Následně si otevři jeho profil a přidej si jej mezi oblíbené. Tlačítko se nachází na stránce napravo nahoře – ikonka PLUS.

Seriál už se mi nelíbí, jak ho mohu z watchlistu odebrat?

Stačí si seriál odebrat z oblíbených klepnutím na volbu „MÍNUS“. To lze udělat na několika místech, buď přímo na profilu daného seriálu, případně ve watchlistu (tato funkce je nedostupná na mobilních zařízeních) – stačí najet na název seriálu, objeví se ikonky, jedna z nich seriál odebere. Stejně tak je možné seriál odebrat na různých seznamech, které najdeš například na svém vlastním profilu (hodnocené a podobně).

Omylem jsem ohodnotil epizodu, která bude mít teprve premiéru, a seriál mi zmizel z watchlistu. Jak ho mohu znovu přidat zpět?

Pro takový případ je tu samozřejmě řešení, uklepnout se může kdokoliv. Pokud chceš změnit nebo zrušit své hodnocení, musíš si na profilu daného seriálu najít epizodu, kterou jsi omylem hodnotil. Na profilu epizody pak klepni na její hodnocení znovu (ikonky palců jsou hned nahoře), tím se předchozí akce zruší.

Ve watchlistu jsem ohodnotil epizodu a seriál mi zmizel z nabídky, proč?

Takový případ může nastat tehdy, když se např. jednalo o poslední díl aktuální sezóny nebo poslední díl před přestávkou. Další díly se načítají z tv programu a pokud nejsou data vysílání známa, nové díly ve watchlistu nemohou být.