Facebook Twitter E-mail
21. ledna 2014

The Originals: Do New Orleans přichází vlkodlak!

V New Orleans moc vlkodlaků nepotkáváme. Ono ještě aby ano, když se Marcel se svými upíry činil a téměř všechny vybil. Jenže teď tu máme jednu vlkodlačí castingovou novinku, která potěší zejména dámy…

Herec Nathan Parsons se totiž upsal k několika epizodám The Originals, spin-offu Upířích deníků. Ztvární Jacksona, jednoho z vlkodlačích známých Hayley (Phoebe Tonkin). Je sice drsným vlkodlakem vychovaným v Zátoce, avšak je také inteligentní a odhodlaný – prostě přirozený vůdce smečky. Co myslíte, přestane kvůli Jacksonovi to jiskření mezi Hayley a Elijahem?

Nathan se narodil 16. června 1988 v Austrálii. Nejvíce je známý svojí rolí v americké soap opeře General Hospital či v seriálu Bunheads. Byl také obsazen do následující (a poslední) řady True Blood jako nový James, jelikož ten původní (Luke Grimes) ze seriálu odešel. V True Blood si však zahraje upíra. :-)


Jak to vidíte, kolik epizod Jackson přežije, než se Klaus nebo Marcel naštvou? :-)

Líbilo se? Tak to dej vědět světu!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

LadyD
před 202 týdny
Pravda ... Plecka už mi nějakou dobu pěkně pije krev. Musím souhlasit, že...
IcePrincess
před 202 týdny
Já jsem si je zamilovala....ale to by nebyla naše drahá...
WhiteSparkle
před 202 týdny
No nevím, já klidně přítomnost pěkného vlkodlaka oželím, fakt totiž nestojím...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY