Facebook Twitter E-mail
20. února 2014

Doctor Who: Dočkáme se v nové sérii Daleků?

Jak všichni fanoušci jistě ví, Dalekové jsou Doctorovi nesmiřitelní protivníci. Velmi podstatnou roli sehráli nejen v epizodě, ve které se s rolí Doctora rozloučil Matt Smith, ale i v průběhu celého příběhu Doctora Who. Nabízela se tak možnost, že je tvůrci nechají chvilku odpočinout, aby se vrátili v plné síle. Čas na odpočinek však pravděpodobně nedostanou.

Podle nejnovějších zpráv se tito rivalové znovu utkají hned v osmé sérii. Hlavním důvodem je údajně žádost nového Doctora Petera Capaldiho. Daily Star přišel s informací, že Capaldi sám požádal tvůrce, zda by mohli tyhle nezničitelné plechovky zakomponovat do příběhu. Je totiž jejich fanouškem už od dětství. Protože tvůrci nechtěli nového Doctora zklamat, rozhodli se Daleky do nové série začlenit.

O osmé sérii už víme, že nebude rozdělena na dvě části a dočkáme se jí v celku. Mimo to víme i jak bude nový Doctor vypadat. Na internet už unikly i fotky z natáčení nové série. Díky nim je jisté, že se dočkáme také oblíbené dvojice společníků Straxe a Madame Vastry. Nezbývá tedy, než vydržet dlouhé čekání a následně odhalit, jaký bude Doctor Who s Peterem Capaldim v hlavní roli.


Těšíte se na novou sérii s novým Doctorem? Máte rádi Daleky? Nebo jiné nepřátele, a které?

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Pajky
Autor je místní článkař a občasný titulkář. Baví ho seriály a filmy všech žánrů. Pokud není zde, tráví čas nad sportovní rubrikou, případně pařením FMka.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Leslie
před 195 týdny
Když jsem poprvé při sledování Doctora narazila na Daleky, musela jsem se smát....
ArchitectOfLight
před 195 týdny
Dúfam že aj Weeping angels tam budú, alebo The Silence! Tých mám najradšej :D....
Klik
před 195 týdny
Vo Weeping angels dúfam aj ja, tu si moji najobľúbenejší :) ... Aj ja som...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY