Facebook Twitter E-mail
27. června 2012

Dexter, NCIS, Rookie Blue a další infostřípky

Už tu dlouho nebyly žádné seriálové střípky, co říkáte? Tak co se v posledních dnech událo?

  • Dexterovy vražedné choutky ustanou osmou sérií. Ta totiž bude podle výkonné producentky Sary Colleton tou poslední. Tvůrci prý chtěli seriál ukončit už sedmou řadou, stanice Showtime je však přemluvila ještě na jednu. Jaký konec podle vás Dextera čeká?
  • V následující desáté řadě Námořní vyšetřovací služby (NCIS) se na pár epizod vrátí i zvláštní agentka Abigail Borinová aneb herečka Diane Neal. Co myslíte, co bude mít Abigail za lubem?
  • Stanice ABC a kanadská Global Television oficiálně obnovily letní seriál o policejních nováčcích Rookie Blue na čtvrtou sérii. Od 2. července se pak na první řadu tohoto seriálu můžeme těšit v novém dabingu na Primě Family (nebude využit již existující dabing Universal Channelu) pod názvem „Policejní bažanti“.
  • Matthew Gray Gubler, který v Myšlenkách zločince (Criminal Minds) hraje postavu dr. Spencera Reida, podepsal novou dvouletou smlouvu, takže se na stanici CBS ještě pár let udrží. Osmá série Criminal Minds bude ale (co se týče obsazení) i ve znamení změn
  • Sean Gunn bude dalším hercem z Gilmorek, který se objeví v seriálu Bunheads. Na jeho postavu jménem Sebastian se můžeme těšit v epizodě vysílané 13. srpna. A jak už dříve psala ragelly, Sean není jediným hercem z Gilmorových děvčat, který se v Bunheads ukáže…

A tím jsem z mé strany dnešní seriálové infostřípky vyčerpal, takže už jen zbývá (jako vždy) požádání o nějaký ten komentář! :-)

Líbilo se? Tak nebuď labuť a sdílej!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

hacker3985
hodně dávno
a to hlavně konec
Maarti
hodně dávno
to je pravda, ale podle článku na tvfanatic má Ducky prodlouženou smlouvu :)
Ajka
hodně dávno
Dexter mě mrzí (zrovna jsem ho začala sledovat)... na druhou stranu, lepší dřív...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY