plakát seriálu

Bitten

(Bitten)

Názory uživatelů

Nuda

Dale by se shrnout jedním slovem, ale tady aby se člověk nerozepsal.

Pilot a pomalu celá první serie mi v podstatě připomněli levné, usmolené knížky, které si pravidelně kupuji v levných knihách. Takže celkově příběh o ničem, postavy šablonovité, až to bolí, je to prostě seskupení postav, které očekáváte. Hlavní hrdinka je Mary Sue, toto vskutku pravá blondýna, nesympatická, nudná, přesto všemi chtěná a neodolatelná, ačkoliv kromě své rozkošné blondaté hlavinky nemá jako postava skoro nic co nabídnout. Zbytek postav se tam nějak ztrácí, v podstatě se na ně rychle zapomene, nejsou zajímavý, nijak nevyčnívají, jsou to hrozně stereotypní postavy přejeté přes kopírku, jsou to takové horší verze postav, co už jsme stoprocentně někde viděli. Pokud tam někdo zemřel, mě to bylo absolutně jedno a myslím, že krom hrdinky jsem si nezapamatovala snad žádnou postavu.

Podobně jako v knihách, i tady se snaží využít atraktivity aktérů, takže se nějak neustále obnažují, souloží a dělají se prostě děsně sexy a všechno okolo nich je děsně sexy, jak jsem slyšela v jednom filmu "Ten dům, který by na ně spadl by byl taky sexy dům".
Zkrátka je to takové jednoduší, tvrdě snažící se být atraktivní, fanservice je tam nadmíru. Clay by mohl v tom sundavání trička soutěžit s Jacobem Blackem z Twilightu.

Pak je tu ještě jedna, dnes již klišé věcička, na které se chtělo budovat - milostný trojúhelník. Nicméně, i ten je nudný. Necítím tam žádné napětí, dva týpci po sobě sice vyjedou, ale to jsem viděla už desetkrát, pak jí každý zvlášt nějak přesvědčuje, že ten druhý je špatný a to jsem viděla už 12089817x, takže tady to semnou opět nehlo, spíše jsem nechápala, co je na této hlavní hrdince tak neodolatelného, krom toho, že je ochotná rozhodit nohy. Paradoxně se hlavní postava jmenovala Elena, stejně jako v TVD. Ovšem, tam jsem aspon zpočátku chápala, proč se do ní zamilovali dva týpci naráz, tady mi to hlava nebere.


Námět ovšem nevypadal vůbec zle, naopak, kdyby se to dostalo do šikovných rukou, mohlo by to býti lepší, ale takhle je to jen taková fantasy romantárna ve stylu Raven Hart a jim podobným spisovatelkám, kteří se soustředí více na romanci, sex a jednoduchost postav víc, než aby nějak vygradovaly samotný příběh.
Nepřišel žádný plot-twist, žádné překvapivé odhalení, žádné emotivní momenty, který by mě chytly za srdce. Na tenhle seriál jsou prostě jen koukala, vůbec jsem nad tím nemusela ani přemýšlet, prostě jsem koukala na to, jak se hejbe obraz a nešlo se do toho vžít, protože tento seriál měl až neskutečně moc věcí, co mi nesedly, tak jsem to nakonec vzdala.

Takhle je to jen další seriál o vlkouších, co se nejspíše chtěl svést na vlně Twilightu a tvářit se u toho dospěle, bohužel to nevyšlo, teda u mě určitě ne.

40 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

První série

První série se, alespoň podle mě, citelně dotýká konfliktů mezi dvěma světy. Tím lidským a tím vlčí (nadpřirozeným, nemám to slovo ráda). Střety světů jsou časté a různě intenzivní. Myslím, že je dobře, že dobré, když se věci nedějí pořád. Dále jsem ocenila, že děj neměl pořád stejnou linii, začátek - dobrý dobrý - zauzlení - všechno je v kopru - závěr + rozuzlení - konec epizody. Měl přesah do dalšího dílo a to bylo fajn. Jedna z věcí, kterou jsem si ale uvědomila až zpětně, je ta, že všichni vlci, měli vypracované tělo a nikde nebyl žádný atyp (samozřejmě až na ženu). Celkově jsem s tímto seriálem spokojena, ale uvidíme jak se bude dál vyvíjet v další sérii.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Bitten

Nebudu to prodlužovat, a proto to nejdůležitější napíšu rovnou – na Bitten je špatně snad úplně všechno. Vydržela jsem tedy dokoukat celou sérii, protože co kdyby… Jenže co kdyby se nekonalo. Zbytek seriálu je naprosto stejný jako pilot, takže když vás nebavil pilot, tak věřte, že se to fakt nezlepší.

Když jsem přemýšlela, co napsat o jednotlivých postavách, tak mi došlo, že mi jsou všechny naprosto ukradené. To je podle mě to nejhorší, co se seriálu může stát – postavy, které vám jsou jedno. Když někdo z nich umře, tak prostě umře, nic zvláštního se neděje, protože vám zbydou další, stejně nezajímavé postavy s naprosto stejným výrazem ve tváři. O jedné se nicméně zmínit musím. Jestli měl být Clay romantickým hrdinou, který je vnitřně rozervaný, tak se to teda nepovedlo. Pro mě je to na jednu stranu psychopat, kterého bych rozhodně nechtěla potkat v temné uličce, a na druhou stranu jsem se nemohla přestat smát, když s tím svým podmračeným výrazem sděloval ostatním něco rádoby důležitého nebo si sundaval tričko. Mimochodem, na Clayovo sundavání trička by se tak krásně dala hrát nějaká chlastací hra.

Ani v Bitten se nelze vyhnout milostnému trojúhelníku. Chemie mezi jeho členy nefunguje – Elena nemá žádnou chemii ani s Clayem ani s Phillipem, ona ji nemá vlastně s nikým.

Já ani moc nepochopila celé to fungování smečky. Jak se vlkodlak stane členem téhle VIP smečky? Proč zrovna ona má právo rozhodovat o ostatních vlkodlacích, kteří nejsou jejími členy?

Seriál se strašně vleče, nebo spíš plazí. Pomalejší tempo by nevadilo, kdyby seriál přinášel zajímavé informace a zvraty, jenže ono se tam nic neděje. Vzít hezké lidi, nechat je párkrát svléknout, přidat digitální vlky, vážně na seriál nestačí. V seriálu chybí jakýkoli děj, a aby něčím zaplnili místo, tak se tam hlavní postavy občas promenádují naostro nebo mají sex. Pokud si totiž odmyslíte všechny ty nahaté scény a digitální vlky, tak vám moc nezbyde. Navíc docílit toho, že ty sexuální scény působí tak strašně asexuálně, to chce vážně talent:-)

Aby to neznělo až tak negativně, tak oceňuju, že se pokusili zpracovat téma vlkodlaků dospělejším způsobem – žádná střední škola, žádné první lásky, žádné smiřování se s nově nabytými schopnostmi. Všechny postavy už mají vybudovaný život, do kterého více či méně zasahuje jejich vlkodlačí podstata.

Překvapilo mě, že Bitten dostal další sérii, protože podle mě patří mezi ty horší seriály s nadpřirozenou tématikou. Takže další série už beze mě.

20 %
93 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Překvapení, pak nadčení

Jsem tu snad jediná, kterou to bavilo od prvního dílu? Dlouho jsem to odkládala a díky nějakému videu jsem se na to konečně podívala. Rozhodovala jsem se mezi tímto seriálem a Black sails, a na rozdíl od druhého mnou zmiňovaného seriálu, jsem byla příjemně překvapena. Chápu proč to některé lidi zklamalo. Děj není žádná velká bomba. Ale mě se to prostě líbí. Všechny postavy (herci) jsou mi velice sympatičtí a nevím komu fandit dřív. Hned od třetího dílu jsem nebyla schopná se od toho odtrhnou a zkoukla jsem to za jeden den. Ke konci jsem byla už velice napjatá a bojovala jsem s pokušením podívat se na posledních pět minut, abych věděla jestli to dobře dopadne. Velice oceňuji, že to není další teen seriál a neodehrává se to na střední škole, ale v dospělém světě. Chemie mezi postavami podle mě funguje velice dobře. Příběh se mi líbí tak, že jsem si dokonce koupila knížku v angličtině (což jsem ještě nikdy neudělala). Štve mě jak lidi nadávají: Další seriál s vlkodlakama (upírama). Proč by nebyl když to lidi očividně pořád baví? Stejně tak nemám ráda hodnocení seriálu po jednom díle, každý seriál má slabší a lepší díly. Tenhle měl začátek trochu tužší, ale jakmile se to rozjelo, stálo to za to. Trpělivost přináší růže. Uvidíme co přinese další série. Kéž by už byla.

100 %
90 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Tragédie za tragedií

Zkrátím to a rovnou řeknu, že seriál stojí za nic. Od začátku se všichni tváří jakoby měli za 5 minut umřít. Jakmile se objeví problém, je během toho stejného dílu vyřešen. Je tam až moc nevysvětlených věcí. Proč jsou zrovna této smečce ti, co jsou a ostatní mají titul "podvraťáků"? To se nedozvíme. Herci až zbytečně moc přehrávají. Je až otravné, jak se tváří spíše znuděně než nešťastně. Ve druhé sérii jsem čekala, že nastane nějaká změna. Bohužel je to možná ještě horší. Nápad byl zajímavý, ale obsazení a celé ztvárnění to úplně zazdilo. Těch 20% dávám jen za ty hezké vlky, protože ti se n atom snad jediní povedli.

20 %
88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Who´s afraid of the big, blonde wolf?

Seriálov s nadprirodzenými bytosťami nikdy nie je dosť. Predsa len každý si z touto tematikou a mytológiou poradí inak. Niektorí viacej a iní menej úspešne. Na Bitten som sa svojím spôsobom tešila a bola zvedavá ako si s tým poradia oni. No Bitten akoby ostal niekde na poli medzi tím úspešným a tím menej úspešným spracovaním.

Bitten nemal zlý námet, mal ho práveže zaujímavý a možno trošku odlišný od tých zvyšných seriálov s touto témou, ale len o trošku. A žiaľ ani tej trošky akoby nedokázal využiť naplno. Ponúkal tiež zopár zaujímavých nápadov, ktoré však nerozvinul v ich plnom rozsahu. Ako som už písala námet seriál poskytoval možnosť slušného a zaujímavého príbehu, po ktorom však seriál prešiel len po povrchu a do nejakej väčšej hĺbky nešiel, pričom dostatok priestoru na to mal. Príbeh bol teda braný akoby len povrchne a do žiadnej väčšej hĺbky, či už príbehovej alebo do charakteru jednotlivých postáv nešiel, stále išiel len po povrchu.
Rozbeh seriálu bol síce pomalší a seriál postupne naberal nejakú tú rýchlosť, no akoby sa zasekol na nejakej priemernej rýchlostí a chýbal mu o niečo rýchlejší a odvážnejší spád. Nedá sa povedať, že sa nič nedialo alebo že neboli žiadne zvraty. Dialo sa a zvraty boli, len v tom tempe, v ktorom seriál po celý čas išiel sa to akoby nedalo ani postrehnúť. Kedy sa to začalo konečne, ale že poriadne rozbiehať bolo asi 4-5 častí pred koncom, čo bolo aj na čase aby sa niečo dialo. Celé vyvrcholenie zápletky nebolo nijak nečakané či prekvapujúce.

Najväčší kameň úrazu nebol ani tak v spracovaní námetu, ale v niektorých postavách a najme v postave Eleny, ktorá po celý čas hrala na niečo čo jej až tak nešlo. Stále striedala tie isté tri, štyri výrazy, ktoré sa až na malilinké odlišnosti na seba podobali ako vajce vajcu. Neustále zapierala nejakú tú svoju prirodzenosť a nevedela sa rozhodnúť čo vlastne chce. Na jednej strane tvrdila, že chce život mimo svorky, normálny život. No na druhej aj tak väčšinu seriálu strávila v skupine svorky, kde sa buď sťažovala ako tento moc tento život nechce ale keď zafúkal inak vietor, tak za svorku bojovala a tvrdila, že rodina má držať pokope. Tiež mala problém rozhodnúť sa, ktorého z jej milých vlastne chce. Či Phillipa, ktorého tvrdila, že miluje a polku série aj tak na neho kašľala alebo Clay, ktorý jej ublížil, no stále ich to k sebe ťahalo. Nanešťastie ani s jedným z nich nemala nejakú veľkú chémiu, ktorá by z nich spravila ten pravý a osudový pár.
No nie všetky postavy boli zlé. Medzi tie lepšie a zaujímavejšie určite patrili Jeremy, Nick, Logan, Antonio a Pete. Polke z nich však nebol venovaný priestor, ktorí by si zaslúžili a polka z nich žiaľ dopadla tak ako dopadla.

Bitten nie je zlým spracovaním, má však síce čo dolaďovať a vylepšovať. Dajme tomu pridať niečo vlastného, nového, nevideného. Dej nie je nijak zložitý, človek sa v ňom nijak nestratí a aspoň si oddýchne.

60 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Počkat si na rozjezd se vyplácí

(Hodnocení po první řadě, protože v současnosti je to nové)
U tohoto seriálu se mi oplatilo počkat si, než se seriál rozjede. První tři díly nemastné, neslané. Hodnocení epizod u prvních dvou = nevím. Pak na konci třetí epizody nastal zlom.

Pořádná zápletka, pořádné drama a to já velmi ráda. Od té chvíle jsem si seriál začala velmi oblibovat až nakonec obliba přerostla v závislost a nedočkavost na další díl.

Je to dělané podle knih, takže už předem víme jaký je tedy ten hlavní pár a i bez knih to lze vytušit, ale na kvalitě to vůbec neubere. Do seriálu jsem šla kvůli tématice a především své oblíbené hvězdě ze Smallville a dostala jsem bonus v podobě hot Greystona, co hraje hlavního fešáka seriálu.

v každém díle bylo určité drama a nádherné zvraty. Cliffhangery, u kterých člověk nevěřil vlastním očím. Dalo by se říci, že se mi tento seriál stal už teď srdcovkou. Velmi krásně propracované do detailu a vizuálně s vnuknutými nápady pro druhou sérii.

A tu druhou sérii si to zaslouží. Nemohu tedy jinak, než dát 100%.

100 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Bitten

Bitten je pro mě první seriál s tolik teď oblíbenou kombinaci Vlkodlaci nebo Upíři případně obojí,měl se stát jen vyplní nedělních večerů.Pochopil sem že Vlkodlaci jsou od přírody svalnatí,pohlední,modelové,ničeho se nebojí a rádi tlachají o životě,lásce,svobodě.Hlavni hrdinka je "taková nějaká divná" má natrénované 2-3 obličeje a ty pravidelně střídá podle situace a tak se stává že když někomu vyhrožuje likvidací,dotyčný neví jestli se má bát nebo smát.Její souputníci se předhání v tom kdo se bude víc před kamerou prohánět bez košile nebo líp svlečený úplně a při tom zachraňují ohroženou smečku a fakt že pro obyčejné smrtelníky neexistují.I když to není veledílo,najde se spousta nelogičností,čas od času se to neuvěřitelně vleče,tak stejně mě zajímá co bude příště a jak to celé dopadne - a to asi byl i záměr tvůrců.Nezbývá než říct že je to solidně koukatelné i když těch zadků už bylo dost a dost:-) Nicméně sledování podobných seriálů se zdaleka vyhnu.

60 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Bitten

Musím tedy říct, že se mi to po prvních dvou epizodách líbí. Děj se nějak zvlášť hodnotit zatím nedá, ale to jak se to vyvíjí se mi zatím dost líbí. Jsem spokojená i s hereckým osazenstvem, především tedy s těma mladejma hochama. :D Staroši mě zase tak neberou a navíc ani zatím nedostali moc prostoru. Tak snad se to ještě zlepší.
Po druhém díle mám takový pocit, že už asi vím, proč Elena tehdy odešla, tak uvidíme, jestli je to tak...
Edit k 29.6. 2014
Dnes jsem dokoukala první řadu a za druhou jsem velmi ráda. Seriál se příjemně rozjel a měl v zásobě dost překvapujících momentů. Hlavní hrdinka je sympaťačka a zvlášť tím, že nečeká, až ji přijdou všichni zachránit, ale pouští se do boje sama a chodí ostatní zachraňovat.
Konec první série byl dost šokující, ale nějak se to muselo s Philipem vyřešit.
První série byla skvělá, tak snad bude i druhá...;)

90 %
69 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
69 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Co na to říct?

Na Bitten jsem byla zvědavá už delší dobu, ale nebyla jsem na něj až tak natěšená - koneckonců to vypadá jako další seriál o vlkodlacích podobný Teen Wolf nebo jiným...
První díl jsem si pustila tedy spíš proto, že jsem se nudila a nevěděla jsem, co jiného bych měla dělat. Už s první scény je jasné, že se tu bude objevovat jedno dnes velmi oblíbené téma. Na druhou stranu... Nekonala se žádná scéna normálního života teenagerky ani žádné kousnutí.
Příběh je o dospělých vlkodlacích, což je podle mě jenom dobře. Hlavní hrdinka byla podle mě dobře vybraná - věřila bych jí tu radost, strach i jiné emoce. Příběh je podle mě zajímavý. Efekty trochu pokulhávají, ale na druhou stranu mi přijdou zajímavé charaktery postav. Po prvním díle jsem sice nebyla schopná si zapamatovat jejich jména, ale doufám, že to se časem zlepší.
Jinak příběh člověka nedrží v napětí, ale je zajímavý a asi bych řekla, že i takový oddechový. Hlavní zápletka je docela jednoduchá a řekla bych, že i o to lepší.
Po pravdě? Řekla bych, že je to jeden z lepších seriálů tohoto žánru. A že jich je opravdu hodně.

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Jiný šálek kafe...

Tohle nedávám. Styl vyprávění je mi cizí. Postavy nic neříkající a ani mě nezajímající. Po prvním díle od tohoto dávám ruce i oči pryč. A to jsem se těšil na nějakou pěknou vlkodlačárnu...

20 %
64 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
64 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Vlci

Po špičatých zubatých bytostech sající krev je tento seriál příjemná změna. Líbí se mi, že zde nevystupují další nadpřirozené bytosti (např. upíři atd.). Taky se mi zamlouvá, že je více podobný True Blood než The Vampire Diaries. Deníky mám ráda, ale všechno se jednou ohraje, proto jsem tuto změnu uvítala. Taky jsem byla překvapená zpracování vlků. Mám radši, když pobíhá normální vlk než člověk, co má znaky vlka. Vlci jsou mi hold příjemnější :D I když jsem byla docela překvapená, kolik postav tam ze začátku umřelo. Dokonce i ty, které se mi zamlouvaly :( Elena mi občas leze na nervy, ale to bych nebyla já, aby mě nějaká ta postava neštvala :D Jinak jsem zvědavá, jestli dostane i další sérii :) Já osobně doufám, že ano. Tak se necháme překvapit ;) :)

100 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Hodnocení po prvním díle

Také jsem byla zvědavá, jak se poperou s touto tématikou. No jo no, hold nic není tak, jak by člověk chtěl.
Samozřejmě, hot scény, které vám naservírují hned v první minutě a nahá těla, někomu by to mohlo vyhovovat.. jenže - když chci porno, pustím si porno, ale tohle je něco mezi, co nezapadá ani do jednoho. Je to škoda, protože Lauru mám ráda už ze Smallvilu a proto jsem se rozhodla dát seriálu šanci. Uvidíme, jak se to bude vyvíjet. Jinak z děje nebudu prozrazovat nic - jako můj předchůdce, to se prostě nedělá. Srry bary, ale tady se nepíšou popisy epizody, ale názor na seriál. Takže děj si nech na diskuzi ;-)
Psát umíš, ale číst zřejmě ne, koukej, co se píše vedle té tabulky, cos do ní psal svůj "názor" : Názor je něco jako recenze seriálu. Takže nespoilerovat!

Zdroj: http://www.serialzone.cz/serial/bitten/nazory/#ixzz2qG64nY3v
Takže tak ;-)
Lidi, ale i tak to zkuste, třeba zrovna vám se to bude líbit, já rozhodně zkusím druhou epizodu, když ani ta mě nezaujme, tak to vzdám :-)
P.S.: Oprava: ani psát neumíš. Fuj, tohle s naším jazykem nemá nic společného.. pardon, ale musela jsem to napsat..

30 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Bitten - Pilot

Pilotní díl byl opravdu velice zajímavý. Musím říct, že efekty byly mírně odfláknuté. Seriál má i spoustu kladů. Hlavní hrdinka je pěkná holka, je tam už od začátku cítit napětí a erotika. Také se mi líbí to, že hned neukázali jak se vlastně vlkodlakem stala, což je třeba pro mě lákadlem pro další díly.

60 %
56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Bitten

Tam kde HBO slaví úspěchy, Space střílí slepejma patronama...
Bitten je krásná názorná ukázka toho, že obnažené zadnice a sex (potažmo i knižní předloha) nejsou zárukou úspěchu, pokud je nepodložíte smysluplnými dialogy a propracovaným dějem. Ten je v dnešní době plné filmů a seriálů (nejen) o vlkodlacích rozhodně potřeba.
A pokud se takového děje nedočkáte a ještě navíc musíte sledovat nemastné neslané (a většinu času stejně se tvářící) herce, tak vás na další sledování ani ty holé zadky nenalákají.

30 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Bitten

Téma vlkodlaků se stejně jako téma upírů veze na vrcholu vlny popularity a tvůrci se z toho snaží vytěžit, bohužel však mají jen to téma. Příběh je zoufalý (nic se neděje), herci jsou zoufalí - nikdo z nich nemá charisma, ani sex-appeal, herečka představující hlavní postavu je příšerně umělá blondýna. Triky nic moc dokonce i na seriál. Takže nejlepší jsou titulky. Vydržel jsem i druhý díl, abych zjistil, zda se to zlepší, ale ne - zase se děj příšerně vleče.

30 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Bitten

Hodnotím po shlédnutí pilotu. Zajímavé téma, krásná hrdinka a erotika nezaručují naprostý úspěch. Děj někdy vázne, na druhou stranu k dalšímu dílu přiláká diváka tajemství kolem hlavní hrdinky a to, jak se popere se vzniknuvší situací. Seriálu dám určitě šanci už jen kvůli Lauře a uvidíme, zda překvapí nebo zapadne do šedé průměrnosti. Pevně doufám v první variantu.

50 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Jojo, vlkodlaci..

Seriál je pro starší, chápu, že mladé bavit nebude. Sama jsem chvílemi přemýšlela, jestli budu koukat dále, ale nakonec jsem se rozhodla pokračovat a nelituji toho!
V Bitten se jedná o nadpřirozenou tématiku, takže nic pro odpůrce, kteří preferují realitu oproštěnou od nadpřirozena.
Bitten je vlastně něco jako True Blood akorát s vlkodlaky. Musím uznat, že obsazení je dobré, ale chybí málo prvků mladosti, i když Nick je občas dobře kompenzuje. V prvních dílech jsem měla problémy s Clayem, prostě mi nějak "nešel přes zuby", ale teď mi nějak přirostl k srdci. Typický mučedník.
I zde se vyskytují milostné trojúhelníky, zápletky jsou díky nim pikantnější, takže je o zábavu postaráno.
Jak říkám, nejsem ze seriálu zrovna nadšená, ale v celku ujde. Takže si nestěžuji.
Dobrá náhrada True Blood! (y)
Jinak, podvraťáci jsou vážně podvraťáci!
Dala bych hodnocení 75%, ale nejde to, tak dávám 80%..
xoxo.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Bitten

No čekal jsem od toho trochu víc, ale budu optimista a počkám co přinesou další díly. Částečně hlavně protože se mi líbí "hrdinka" seriálu už od té doby co se objevila ve Smallville. Efekty přeměny ve vlka se mi líbí ale přeci jen by efekty celkově chtěli možná trošku dopilovat. Myslím si že má seriál docela potenciál když ho vezmou za správný konec a bude to i trošku krvavější a temnější. Hlavně prosím ne další teen seriál. Trochu mi vadí ty jména Elena, Jeremy atd. really..... já vím byly sice v knížce ale taky je mohly změnit a být trochu originálnější :/. 70%

Musím říct že po 11 epizodách mě baví čím dál tím více je to úplně zase něco jiného z tohoto světa tesáků. Nedočkavě čekám na další díly a na to jak to vše dopadne a co přijde dál. Zvyšuji na 90%. Super seriál.

90 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Jedním slovem: nuda

Nedám tomu víc než pilot. Obyčejný seriál, který se ani nedá nazvat akčním/fantasy/dramatickým/romantickým - prostě je nijaký. Obsazení nudné. Nahotinky, o kterých se tu hodně píše by asi ani nestály za řeč, kdyby člověk nebyl zvyklý na běžnou americkou produkci.

40 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Průměr

Tak nejhorší to nebylo, ale nic extra taky ne. Dokoukat se to dalo. Některé nápady byly i zajímavé. Prostě koukatelný průměr.

50 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Sexy vlkodlaci

První dva díly za mnou. Zatím se mi to líbí. Seriál opět ujíždí na módní vlně fantasy seriálů se sexy herci. Nicméně dá se na to koukat, zápletka je celkem zajímavá. Uvidíme, co bude dál.

60 %
30 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Zklamání

Doufala jsem, že Bitten bude lepší. Je tam ovšem vidět příliš snahy o napodobení jiných seriálu jako jsou TVD. Hlavní hrdinka se jmenuje Elena - to snad neexistuje jiné jméno pro hlavní hrdinku?! První díl vypadal docela slibně, druhý díl daleko slabší, vycpávkové scény, mnoho bezúčelných rozhovorů a snaha o "předvědení sexy herců" ovšem bez hlubšího smyslu. Třetí díl se už nedal přetrpět, takže končím se sledováním, třeba se děj ještě rozjede, ale moc šancí tomu nedávám, seriálu chybí určitá "jiskra", která tomu dodá ten správný zážitek, jaký divák očekává.

30 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Bitten

Jednim slovem - strasne. Autori vsadili na atraktivni tema a hole zadky. A nevyslo jim to. Nedokazala jsem na serialu najit snad jedinou dobrou vec. Triky (premena na vlky) by snad zvladla i televize Nova lepe. Vyber hercu se soustredil pouze na jejich svalovou vybavu a ani maskerky se moc nenadrely. Hercum z vlasu kape tuzidlo, lak na vlasy jde citit i pres obrazovku a ocni stiny jsou snad az na usich. Dokonce pohnojili i vyber jmen - hlavni hrdinka Elena Michaels? To jako vazne? Pojmenovat hlavni hrdinku po dvou hlavnich postavach jineho serialu s podobnym tematem? Jeremy, Nick nebo Logan to jen zavrsuji.

20 %
27 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
27 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Bitten

Elena, Nick, Jeremy? To už neexistují jiná jména pro nadpřirozené bytosti? Teda tvůrci - zklamali jste. Po shlédnutí pilotu nejsem moc nadšená, a to musím říci, že jsem se docela těšila. Uvidíme co přinesou další díly. Prozatím musím hodnotit málo. Nejsem člověk co odsoudí po jednom díle, takže uvidíme co přinese čas.

30 %
27 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
27 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Hot Bitten

Na tuhle novinku jsem se podíval protože jsem byl zvědavý, jak si autoři poradí z danou mytologii. Žádné překvapení se nekoná, je tu další tuctovka. Poměrně brzo zjistíte, že seriál sází nejvíce na erotické scény a vypracované svaly. A tak v pilotu jsou servírovány nahé zadky všech velikostí a barev, dojde i na ruční práce ústřední blondýnky a méně odvážnou trojku v posteli. Osobně nemám příliš rad sazku na tuhle kartu. Působí to lacině. Na druhou stranu seriál staví na zvířeti uvězněném v člověku, tak je logické že bez nahoty se to neobejde. Tak proč toho nevyužít a vytvořit Teen Volf pro dospělé. Nicméně vše zůstává v rozumných mezích a čtenáři 50 odstínu jsi i zazívají. Děj pilotu začne mít spát po objevení ženské mrtvoly v lese. Když to vůdce chlupaté smečky zjistí, dojde na zběsile smskování. Všichni členové vlčí party se sejdou na rodnné pudě aby pachatele vyčmuchali a rozhodli co dále. Hlavní hrdinka se však braní nejvíce a její rozhodování opustit velkoměsto sledujete po zbytek děje. Kupodivu nepůsobí to stupidně. Hlavní hrdinka má svého přítele, dobré kamarády a vysněný normální život ve městě. Je tedy logické, že se ho nezdá lehce. Děj pilotu je přesto jednoduchý a postrádá nápady i akční scény. Jednotlivé postavy vlčí smečky jsou od sebe dobře odlišeny a je zde představeny mlčenlivý vůdce, lázeňský frajírek a vysokoškolský New Yorkský učitel, který svou temnou stránkou přitahuje všechny dívky ve škole. K hlavní hrdince nemám výhrady. Pokut se vám líbila i v předešlých rolích zde budete také spokojení. Triky jsou na seriál dostačující něco ve stylu Twailat sagy. Schopnosti vlčích hrdinů jsou klasiky lepší sluch, čich a přeměna ve vlka kdy se jim zachce. Prozatím seriál postrádá pořádného záporáka a nějaký Wou efekt, který diváka přilepí k obrazovce. Pokud to však tvůrci nezvorají a nehodí zpátečku, může se jednat o zajmavé překvapení roku. S očkováním proti vzteklině......

40 %
27 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
27 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Hodnocení po prvních čtyřech dílech

Máme tady další seriál o vlkodlacích. Teen wolf, Vampire diaries či Being human stanicím, zdá se, nestačí. A i když seriál nejspíše spoléhá na spoustu erotiky a hlavné nahoty, které je tam zbytečně přespříliš, dá se na to dívat. Hlavní hrdinka, která je jediný vlkodlak ženského pohlaví - konečně nějaká odlišnost. Taky se dají ocenit podoby vlkodlaků, jelikož v jiných seriálech, např. Being human, nevypadají jako obyčejní vlci. Já osobně mám raději přeměnu v normální vlky. Jen efekty jsou trošičku odfláknutě. Postupem času by to mohli vylepšit. Seriál se mi opravdu líbí. Jen se bojím, že mi vydrží pouze prvních pár dílu či jen první dvě série, pokud bude Bitten pokračovat. Uvidíme, jak si tvůrci poradí.

70 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

:-P

Super oddechvej seroš co dokáže napnout jako kšandy :-P

80 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí