plakát seriálu

Constantine

(Constantine)

Názory uživatelů

Jiný pohled

Všichni píšou srovnání s filmem. Podle mě to nejde moc srovnávat. Film jsem viděla několikrát a byl skvělý, jako film. Prostě vše, co má film obsahovat, i s "dobrým" koncem. Pokud ovšem nerozebíráte každou maličkost, jako třeba že Constantine by měl být blonďatý cynický Brit :-)
Naopak seriál je rozsáhlejší, ponoří nás více do života "skutečného" Johna Constantina, londýnského mága, vysokého, štíhlého blonďáka v baloňáku, který je vtipný, cynický a přitom upřímný. Prvek, který má určitě film i seriál společný, a hned Vás trkne, je Johnovo kouření cigaret.:-)
I když je zatím jenom jedna řada a druhá je na tenkém ledě, seriál si mě ihned získal. Je napínavý, dějově bohatý, každým dílem se odkrývá nějaké tajemství ze života Johna nebo jeho přátel.
Je to takový jiný pohled na svět nadpřirozena. Nemůžu ani srovnat nějakou podobnost třeba s takovým seriálem jako jsou "Lovci Duchů", protože ten má zase svoje kouzlo. Ale jelikož mám ráda seriály a filmy o nadpřirozenu a duchařině, i když na to zrovna nevěřím, ale i přesto si hodně všímám podobností mezi nimi, můžu říct, že Constantine je povedený seriál, i když není to šálek pro každého.
Johna Constantina si zamilujete, je to vtipný, upřímný blázen, s tvrdou slupkou, který na všechno najde řešení.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Pozor, velká temnota se blíží...

...ale doufám že Constantine vyhraje boj se sledovaností a stanicí NBC a bude prodloužen.

*Film jsem viděla a líbil se mi ale komiksy jsem nečetla.*

Seriál má spoustu malých chyb a jsem si jista, že by se dal udělat mnohem lépe. takové zpracování bych čekala u nějaké kabelovky, né u stanice z Velké pětky. Epizody mohly být propracovanější, herci mohli být sympatičtější. Ale já pro komiksovky mám prostě slabost, především o dýmem zahaleného exorcistu. "Počkat...dýmem... dyť je to NBC, tam je kouření zakázáno ..." To sice ano a zpočátku jsem absenci cigaretového dýmu a vodopádu špačků nesla velmi špatně, nicméně jak seriál pokračuje, musím uznat, že NBC se s tím poprala jak jen mohla, ale přesto tím jen dokazuji že na kabelovce by byl mnohem kvalitnější a měl větší šanci na prodloužení.

Chvíli mi sice trvalo zvyknout si na Zed. Pomohlo když ukázala nějaké emoce a taky svou minulost.

Kdo mi opravdu vadí je Manny. Tak prvně...anděl jménem Manny?! Neříkám že by měli použít nějakého Ezechiela nebo tak něco ale Manny?! Pokud je to tak i originálně v komiksech, tak poteš koště. Déle je sice zvláštní (ačkoli to mohl být dost dobrý tah) dát roli anděla afroameričanovi, nicméně vybraný herec je takový toporný, nemluvě o tom, co provedli jeho očím. Tuším, že jej asi chtěli udělat víc lidského, avšak zdůraznit jeho nadpřirozený původ ale tohle nebyl ten správný způsob. Jsem toho názoru, že anděl by mně prostě neměl děsit.

Ale tak ať to jenom nekritizuju, Constantine má sexy britský přízvuk, epizoda S01E08 je výborná a vlastně celkově jde kvalita epizod nahoru.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Everyone fights their demons. His fights back.

Filmov som nevidela a komixovú predlohu nečítala, preto som mala možno len matnú predstavu do čoho idem. Moje očakávania boli malé, ale za to sa ich seriálu podarilo naplniť na plnej čiare.

Nakoľko je seriál podobný svojej komixovej predlohe neviem posúdiť. Môžem ale povedať, že námet a celkový príbeh seriálu je vyskladaný dobre a zaujímavo. Jednotlivé časti mali skôr epizódny charakter príbehov, ktoré však boli prepojené hlavnou príbehovou líniou. Občas to mohlo síce pripomínať prvé série SPN, ale to sa dá odpustiť. Constantin mal v sebe určitú atmosféru nadprirodzena, tajomna, mystiky či napätia. Seriál mal dve možnosti hlavného príbehu po ktorých sa mohol vydať. Tou prvou bol pilot, ktorý mal niečo do seba a jeho rozšírenie do ďalších častí by bolo zaujímavé. Tou druhou boli zvyšné časti, ktoré sa síce ktovieako neodklonili od pilotu, ale aj tak priniesli akoby nové smerovanie príbehu. Constantine mal v sebe nečakané odhalenia a zvraty, aj keď neboli dávkované možno každú chvíľu ale to príbehu vôbec neuškodilo. Nechalo mu to tak priestor na postupné rozvinutie a vyrozprávanie príbehu.
Herci boli na svoje postavy vybraní dobre. Najme Matt Rayn ako Constantine. Moja slabosť pre britov s prízvukom bola uspokojená. Matt dokonale stvárnil všetky Constantinove tváre. Bol ironickým, hláškujúcim frajerom. Ale aj človekom bojujúcim so svojimi vlastnými problémami a démonmi, ktoré mu často aj naspäť odpovedali. Ostené postavy za ním síce nijak nezaostávali, len od nad nimi trošku vynikali. Taký Chaz bol určite postavou, ktorej príbeh bol zaujímavý, len mohol dostať troška viacej priestoru. Zo ženských postáv sedeli do seriálu obe. Aj Liv, aj Zed. Každá z nich by dala príbehu niečo iné. Liv bola trošku naivná a ustráchana zo všetkého čo sa dialo, zatiaľ čo Zed do toho všetkého skočila rovnými nohami a rýchlo sa prispôsobila. Kto mi možno trolinku vadil bol anjelik Manny (na konci sa ukázalo asi aj prečo).

Seriál sa za tých trinásť častí aj celkom slušne rozbehol. Finále bolo uspokojivé, prinieslo určité zaujímavé zvraty aj zrady. Summa summárum je Constantine zaujímavým seriálovým počinom, ktorý určite zaujme a má čo ponúknuť. Už len dúfať, že tu bude aj druhá séria a mi sa so seriálovým Constantinom nebudeme musieť ešte rozlúčiť.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Tak tohle by oproti filmu docela ušlo :)

Tak jsem se ne pár dílů koukl a popravdě mě to docela chytlo, ale nebudu předbíhat.

Seriál nebudu srovnávat s komiksovou předlohou Hellblazer a to hned z několika důvodů:

1. komiks by měl navodit jiné vnímání díla jako film či seriál (je to podobné jako srovnávat film a knihu, kde pracuje lidská empatie, fantazie...naprosto jinak.

2. U komiksů by měla hrát prim z hlediska textových částí hláškovost (toto se povedlo podle mne snad jen u iron-mana 1,2; u Avangers a docela u Thora 1). Zde to moc nefunguje, i když se o to seriál snaží, jen je to občas trochu teatrální, občas trapné a jen málokdy vtipné.

3. Komiks funguje naprosto jinak z hlediska vyprávění příběhu. Pokud se objeví něco, co je v souvislosti s jiným komiksem či jiným dílem téhož komiksu, tak je to tam dané, aby si člověk ty souvislosti mohl doplnit. Zde mi děj připadá chaotický, točený jakoby přes koleno, narychlo...kdyby seriál byl pojat jinak, např. že by začínal tam, kde John C. začíná praktikovat své "umění", asi by se mi to líbilo víc.

ALE, pokud tohle všechno přehlédnu, tak jsem docela nadšen, zejména hlavním představitelem, který jakoby z oka vypadl tomu komiksovému, jen by mohl být trochu sprostější a pak by to bylo dokonalé. Keanu mě ve filmu nudil, byl moc mimo ligu (i když mám tohoto herce velmi rád), zde je to ok a baví mě to.

Jen mi tam prostě vadí, že některé okamžiky, některé věty a hlášky, některé výjevy vytvářející dojmy by měly být prostě jinak.

Zatím dávám 70%, určitě se ale ještě vyjádřím, jak to na mě působí dál.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Mistr temných umění?

Věříte v seriálovou lásku na první pohled? Já již, po Constantinovi, věřím.
To že má tento seriál pouze jednu sérii neznamená že se jedná o odpad. U Constantina je to přesně naopak. Příběh je bohatý na zápletky, není tam zbytečně moc postav (přičemž všechny jsou nesmírně sympatické) a vedlejší dějová linka má (nevyužitý) potenciál. Co ale musím především pochválit je hlavní hrdina. V žádném jiném seriálu, filmu nebo knize mě titulní postava tak nefascinovala. John Constantine perlí v každé scéně svými sarkastickými vtipy, jeho image arogantního pohodáře se skvělým přízvukem a úšklebkem, je doslova dokonalá. Nemluvě o jeho šik outfitu.
Musím přiznat že jsem si byl poněkud nejistý jestli Constantine není jen další seriál o náhodném lovu nadpřirozených zloduchů. A také je. Ale jsem velice rád že i takto ohraný žánr (známý z Buffy přemožitelka upírů, Supernatural a Grimm), který v seriálovém světě nehledám, může být tak úžasně použit.
Jediné co bych chtěl vytknout je fakt, že některé epizody jsou fenomény a jiné zase zaměnitelné s podprůměrnými seriály). No a pochopitelně musím zkritizovat také neukončený příběh, který měl tak velký potenciál a neuvěřitelné rozuzlení. Mé hodnocení nemůže být nižší než maximum.
Jsem velice naštván na DC Comics že Constantina svěřili stanici NBC která jej zrušila po první řadě. To je nenapadlo že když bude NBC vysílat dva identické seriály, z toho jeden pod ochranou fan-armády (Grimm) a jednoho zelenáče (Constantine), tak půjde někdo z kola ven?

Mé oblíbené postavy: John Constantine, Zed Martin
Mé oblíbené epizody: Blessed Are the Damned, The Saint of Last Resorts, Danse Vaudou, Non Est Asylum...

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Hellblazer

Tohle je jeden z těch seriálů, u kterých mě opravdu mrzelo, že po první sérii skončil. Johna Constantina jsem si během těch 13-ti epizod velmi oblíbil, ani nevím jestli to bylo kvůli geniálnímu přízvuku, nebo jeho bezprostřednosti. K jeho filmové předloze se navíc dodnes rád vracím, nejspíš můj nejoblíbenější film s Keanu Reevesem. Vážně je škoda, že ho ukončili, protože to bylo opravdu dobré, a pokud by pokračovala vzestupná tendence kvality i v řadě druhé, tak by ode mě dostal plných 100%, takhle ode mě dostane "pouhých" 90

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

...who would be crazy enough to walk it with me?

Constantine mě začal více zajímat až poté, co navštívil seriál Arrow (do té doby jenom čekal s další řádkou seriálů ve Wishlistu) a jsem ráda, že dostal přednost před jinými seriály. Dávám mu vysoké hodnocení, protože to je seriál, který mě opravdu bavil, resp. John Constantine mě bavil.

V mých seriálových obzorech se jedná o nevídaný zjev, který mě bavil svým chováním, charakterem, přízvukem a vším okolo. Asi mi jsou poslední dobou opravdu více po chuti ti "špatní" hrdinové. Bavili mě i Manny, Chas a Zed + některé další postavy. Líbil se mi i fakt, že seriál nestál v ději pouze na jednom místě, ale pohyboval se, takže bylo fajn vidět, že je někde víc zla než jinde.

Jediné, co mě ohledně seriálu mrzí je fakt, že byl zrušen, protože si podle mě zasloužil víc epizod, než jen 13. Třeba ale někdy, v budoucnu, mu dá nějaká stanice zase šanci. Myslím si, že po dějové stránce by měl stále co nabídnout a kdyby se dostal do rukou těm správným lidem...

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Anglickej frajer, co dává zabrat démonům

Nejprve si neodpustím srovnání s filmem. Oproti filmu, který se mi nelíbil, získal seriálový Constantine mou pozornost od prvního traileru a zařadil se mezi projekty, které si nemohu nechat ujít. Komiks sice neznám, ale příběh jako takový mi známý je.

Teď už k seriálu. Constantine v podání Matta Ryana má své kouzlo. Tenhle anglický frajer, co nejde pro ironickou hlášku daleko, mi padl do oka hned od prvního momentu. Atmosféra se mi líbila a připomněla mi první řady Supernatural, což je rozhodně plus. Démoni a jim podobní se podle mě také zdařili. Já si tak mohl naplno užívat příběh, ve kterém dává sympatický hlavní hrdina zabrat démonům a skvěle se bavit. S postupem času začala atmosféra houstnout a gradovat, od finále jsem sice čekal trochu víc, ale celkově jsem spokojen. Doufám, že Constantine letošní sezónu přežije, protože já jeho boj s podsvětím chci sledovat dál...

90 %
92 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
85 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Boží bojovník, co se na Zemi prodírá démonickým šmejdem

Komiks jsem nečetl, ale uvažuju, že s ním asi začnu. Reevsova Constantina sem viděl a doteď v něm vidím velkou zálibu. Stejně tak je tomu i u seriálového Johna. Rozjezdové díly, byly sice trochu utahané a bez energie, ale to se rozetnulo třetím dílem, od kterého seriál nabíral na obrátkách, které podle mě nejvíc vygradovaly u 8. a 9. epizody. Nejhorší je, že seriál utrpěl na svém hodnocení nejvíc tím, že dost lidí seriál na různých film. serverech ohodnotilo po pilotu a pak se na to vykašlali. Logicky kvalitu nabere až časem. Málokterý seriál je kvalitní hned od prvního dílu. Constantine si rozhodně zaslouží pokračování v takovém sestavení, v jakém je. Matt Ryan je jako John perfektní a v zabíjení démonů může klidně konkurovat bratrům Winchesterovým. Hláškování je tu taky na místě. Občas je to trochu nucené, ale po většinu času je to trefné a člověk se zasměje. Dějově se to během těch 13-ti dílů taky dobře rozjelo, takže by byla škoda, to ukončit. Hromada seriálových blbostí, bez děje a myšlenky má XY pokračování a Constantine s dějem, který má, co dát a s herci, kteří si role vyloženě užívají by měl po 13 dílech skončit? Ale no ták..

80 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Zábava/zklamání

Když jsem poprvé viděla trailer, říkala sem si: WAU, zas něco do wathlistu (zároveň jsem si začala nadávat kvůli škole, ale to je vedlejší). Dlouho jsem se Constantinovi bránila a pak sem měla trochu volného času. Nedalo mi to a zkoukla jsem postupně všech 7 dílů.

Asi nejlíp vyjádří moje pocity tohle:
+ prostředí, efekty
typ hlavní postavy (sarkasmus spojený s nadpřirozenem já můžu)
děj

- výběr herců (snad krom Matta mi to prostě ze strany herců mírně pokulhává, ALE zas neříkám že jsou špatní a neumí hrát)

Něco mezi je potom scénář a vůbec směr kam seriál stylizují.Já vím trocha paradox, když sem napsala že se mi líbí děj. On totiž děj dílů zaujme a ty diváky dokáže přitáhnout. Aspoň mě, milovníka toho typu seriálů. Bohužel někdy sem se neubránila myšlenkám na Supernatural právě díky tomu jakou cestou seriál vedou, což je opravdu škoda.

Každopádně Constantine je ve svém žánru určitě nadprůměrný, proto si těch 80% zaslouží. (Aspoň podle mě.)

80 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Paráda

Z mého pohledu velice zodpovědně uchopeno. Zatím raději nedám 100 %, i když se mi chtělo dát plný počet. Mám z toho podobně příjemný pocit jako loni ze Sleepy Hollow. Ale nádherně komiksové, výborně vykreslený temný svět a Constantinův charakter ve všech odstínech šedi, tak jak to má být. Hlavní postavy jsou sympatické a neadolescentní, což je příjemná změna. Příběh je zatím docela jednoduchý a epizodní. Proto si nechávám těch 10%, doufám že se hlavní zápletka promítne do děje podstatně silněji, než naznačuje pilot a nebude z toho epizoďák, kterým osobně moc nefandím.

90 %
85 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
62 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

A bude mít ty velký zahnutý zuby nahoru? Ne, už tu byl Constantin.

Jeden ze dvou seriálů, u kterého jsem při sledování prvního dílu usnul cca po dvaceti minutách. To se stane 2x za deset let a proto za pár dní dostal druhou šanci .. a .. bloody hell .. vyplatilo se. I přes to, že zásah „velkého bratra“ se dal čekat a také přišel.
Navíc asi nemá cenu srovnávat Reavese s Ryanem. To potom mohou vznikat i dohady, kdo byl lepší indián, jestli Brice nebo Mitič .. a nakonec to budou ti z Větrova.
Osobně mi ten rozvrkočenej chlápek nevadí, je svůj, ví svý, s jeho vnitřním monologem nebo případnou sarkastickou hláškou nemám problém, kámo. A zlato, pokud Ti to vadí, tak si zapal za něj a dej si i bez filtru, ať seš tam, kam on zatím nechce, trošku rychlejš…

80 %
82 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
82 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Rozporuplný pocity

Ahoj, tak co říkáte na první díl ? mě potěšilo ,že už nadále neuvidíme Liv. Respektive herečku která jí hrála, byla mi tam silně nesympatická a prostě mi tam neseděla.A nechápu, že si po prvním díle rozmyslí ,že už nechce hrát v seriálu do kterého se tak pracně hlásila. Co potěšilo ,tak rozhodně britský přízvuk :-) Bohužel těch negativ mám asi víc a celej díl jsem musel srovnávat filmového Constantina a tohohle seriálového. Což mi zde škodí , protože Keanu Reeves je super a budu doufat, že natočej dvojku. Ale abych se dostal k seriálu , celkem je tu britsky přízvuk ,ale scény jsou americký a stříká to z nich jak z čerstvě useknuty hlavy slepice. Což se dá přehlednou , ale co mi neskutečně vadí, tak je to že John nekouří a hraje si jen trapně se zapalovačem . Oni fakt do seriálu nedaj ikonickou věc pro hlavní postavu ? hm celkové hodnocení pilot epizody 70% , rozhodně dám ještě šanci dalšímu dílu , ale moc růžově budoucnost Constantina nevidím :-s

70 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

"My name is John Constantine..."

"...I am the one who steps on the shadows, all trench coat and arrogance. I'll drive your demons away, kick 'em in the bullocks, and spit on them when they're down, leaving only a nod and a wink and a wisecrack. I walk my path alone because, let's be honest... who would be crazy enough to walk it with me?"

Rovnou zmíním, že film jsem neviděla, komiks nečetla, takže není s čím srovnávat. Přesto, že moc nefandím "hororovému" žánru - ve smyslu výskytu různých příšer, démonů a duchů, (prostě nadpřirozený svět) tohle mi fakt sedlo a bavilo mě. Hrdina, který vlastně ani moc hrdinou není a ještě jako bonus s britským přízvukem, tak tohoto chlápka nejde nemilovat. Image doplňuje trenčkot/kabát ala Colombo, cigareta a cool hlášky. Ostatní postavy taky nejsou k zahození ale Constantine vede.

Tenhle počin se NBC opravdu povedl, po minulém fiasku s Draculou jsem Constantinovi moc nevěřila, ale hrozně mě bavil, a proto mě dost mrzí jeho zrušení. Rozhodně jsem v něm viděla velký potenciál, který dokonce mohl v budoucnu "přeprat" kolegu Grimma. -> 80%

80 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Extra prekvapenie, a ten sarkazmus...

Tak ja som teda od tohto seriálu veľa neočakávala. Koniec koncov, dosť dlho som sa mu aj vyhýbala, aj keď mu teda robili reklamu riadnu. Od NBC už sledujem Grimma a ten mal podľa mňa oveľa pomalší rozjazd na začiatku svojej "kariéry", než Constantine, takže samozrejme chytilo ma to. Len strašne mi to pripomína Supernatural, ktoré som vzdala asi po 2-3.sériách, tak dúfam, že toto ma bude držať dlhšie, a zároveň snáď nebude mať milión umelo predĺžených sérií. Radšej kvalita, než kvantita.

Musím uznať, že trochu to pokrivkáva pri tých postavách, okrem teda Johna Constantinea, ktorý je dominantou seriálu, už len za to, že je to najmä o ňom. Mám však za sebou iba prvý diel, tak neviem hodnotiť ďalšie postavy. Dej ma každopádne zaujal a preto dávam 80%. A predpokladám, že časom tieto percentá snáď zvýšim. :) Seriály založené na komixoch nezvykne veľmi pozerávať, ale na tento som sa už dlhšie chystala, aj keď som mu odolávala, a zatiaľ teda svoje rozhodnutie ho pozerať, neľutujem.

Edit: Zdvíham na 100%, jednoducho ma to baví, a to mi stačí. :)

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Mixed feelings of joy and disappointment.

Tak by se dali vystihnout mé pocity ze seriálového Constantina.
Nemluvě o tom, že Keanu Reaves je prostě number one, tak nový herec by nebyl tak špatný, kdyby z něj nedělali teenagerského hrdinu. Je nemastný-neslaný, všichni víme, že on se nebojí používat sprosté výrazy, tady je to pořád v mezi slušnosti. A kdepak je těch jeho slavných 30 cigaret denně? Ale chladnokrevné zabíjení je v pořádku, že ano? Na co ti tvurci mysleli.
Ale zas tak hrozný není, jen tohle jsou věci, které k němu neodmyslitelně patří.

Zatím se příběh zdá jednotvárný,ale vypadá to zajímavě, uvidím, jak se to bude dál odvíjet.
Jako není to špatné, ale mě jakožto znalce filmového i komiksového Constantina to celkem zklamalo.
Myslím, že by se to časem mohlo zlepšit.

60 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Supernatural?

Těžko se nedá porovnávat tyto dva seriály, i když dědeček Supernatural už je prostě klasika fantasy světa, ani Constantine není úplně mimo.

Loví se tu démoni. Hlavní postava má jasnou cestu do pekla (ahoj, Winchestrovi!) a pak tu máme spoustu záhad, hnusáků, kteří musí být poraženi, velkou apokalypsu a samé sarkastické hlášky hlavní postavy.

Pokud vám tohle sedí, seriál není problém. Líbilo se mi představení světa duchů a vysvětlení toho, co a proč se děje. Je to nebezpečný svět a lidé tu umírají. A když umřou, tak zůstanou mrtví. Někteří před tím radši utečou, někteří zůstanou a bojují.

Povedli se efekty a taky postavy, i když ty už trochu pokulhávají a stávají se lehkým klišé. Některé z nich se chovají reálně, jiné ne.

Některé věci vám docvaknout po pár dílech, jiné ještě dřív než hlavním hrdinům a u některých si říkáte, jak to někdo mohl vymyslet.

U seriálu se člověk pobaví, ale na druhou stranu to není ten seriál, u kterého byste nedočkavě čekali na další díl. Za zkoušku ale stojí.

80 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

John Constantine

Constantine se podle mě povedl. Na jednotlivé díly jsem se těšil (je fakt, že pár horších se našlo, ale většina byla hodně dobrá). Rozhodně potěšila atmosféra, která byla opravdu temná. Navíc skvělé obsazení, alespoň co se mužské části osazenstva týče. Matt Ryan je jako John Constantine takřka dokonalý, ale neměéně skvělý je jeho "sidekick" Chas a anděl Manny. I některé vedlejší role jsou zapamatováníhodné. Vedle Papa Midnite předěvším Jim "Specter" Corrigan. Bohužel mi požitek z příběhu občas kazila Zed, nebo spíše Angélica Celaya, která i prostě nesedla. Lucy Griffiths mi byla o dost sympatičtější. První sérii hodnotím jako celek 80 % a pevně doufám v prodloužení.

80 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Zase něco do watchlistu

Constantine mě nadchl, připomíná mi Supernatural v jeho počátcích, ale v dospělejší verzi s temnějším prostředím.
S představitelem hlavní role jsem velmi spokojená, dialogy jsou funkční, jakási dějová linka se podle mého utváří v pozadí (i když to není zase až tak moc schované). Tak si myslím, že by seriál mohl opravdu na nějakou dobu fungovat. Jen nesnáším toho anděla :-)
Hodnocení se pravděpodobně ještě časem změní, ale v současné době dávám 80.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Nová komiksová pecka

Kulervoucí pilot. Neskutečně působivá, akční a velice, velice temná záležitost. Tenhle Constantine je velice COOL. Pokud to bude pokračovat v tomhle tempu (a já doufám, že to bude lepší a ještě mnohem temnější) bude to jeden z nejlepších seriálů. Tohle zpracování rozhodně stojí za pozornost a já už se těším, až se to na podzim rozjede. Zatím si ale nechávám rezervy, neboť pilot Flashe je na vyšší úrovni. DC prostě jede, pecka. Představitel Constantina je správně drsnej a vůbec nevadí, že nekouří. No a to vymítání bylo fakt luxusní. Ta atmosféra je velice působivá, scénář je dobrý, přičemž doufám, že děj bude souvislý, navazující, a taky v to, že pilot bude nejslabší epizodou seriálu. Zatím 83%, nakročeno k pěti pentagramům....

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Ktož jsú boží bojovníci...

Komiks neznám, viděla jsem jen film a ten za moc nestál a byl by to ještě větší průšvih, kdyby nebylo Keana, nebudu tedy srovnávat. Seriál mně hrozně bavil, líbily se mi hlášky Johna, příběh,atmosféra, pojetí ,,kouzlení´´ , úkryt, démoni i andělé...K obsazení také nemám moc co vytknout. A na přízvuku Matta Ryana jsem si vytvořila závislost :-) Seriál má skvělou atmosféru a pěkně se rozvíjí. K dokonalosti mi jen chybí vyrovnanější úroveň dílů. Jinak palec nahoru a rozhodně doporučuji. Opravdu mě moc mrzelo, když seriál zrušili...

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Jo? Nebo ne..?

Hodnotím po třech dílech a jsem na vážkách.. mám pokračovat ve sledování nebo to je ztráta času? Neupírám seriálu zajímavý námět, ale nejsem si jistá, zda mě přesvědčí "sympatičnost" hlavních postav.. Ty mě nebaví naopak vůbec.. takže tak 50:50

50 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Nijaké a nevýrazné

Ničím nevynikající seriál o stíhání nadpřirozena. Potěšilo mě, že již nepokračuje jistá ženská postava z prvního dílu. Jinak ale jde jen o průměrné honby za démony a podobnou havětí (takových seriálů už máme hodně, viz Supernatural, Grimm, Haven...), hlavní linka se odbývá frázemi "Temnota se blíží...", což má zřejmě navodit chybějící atmosférů. Pár lekaček to nespraví. Hlavní hrdina je sem tam sympaticky sebejistý, ale nijak nevyčnívá stejně jako jeho spolupracovníci.

60 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Hele to je Dean a Sam, ne moment, to je Constantine

Zatím jsem teda viděla jen dva díly, ale večer, když jsem nemohla zabrat, jsem na Constantina myslela a říkala si, že mi to něco přípomíná a pak mě to trklo - je to jako Supernatural. Což je vcelku dost zklamání, čekala jsem od seriálu tak trochu to, co jsem viděla na plakátu k seriálu. Constantina co mrská plamenné koule? Možná to má nějakou jinou symboliku, nevím, komiks jsem nečetla, tak neřeknu. Dám tomu však ještě jeden díl a ten to rozsekne.
P.S. Matt Ryan je sympaták a tím svým "mate" mi strašně připomíná Spika z Buffy..:D Houby Spika, Kapitáka Hooka z OUaT

Tak jsem viděla třetí díl a bohužel dál na Constantina koukat nebudu. Vkládala jsem do tohohle seriálu velké naděje, a bohužel se mi seriál nezalíbil.

50 %
36 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
45 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Detektiv na monstra

Mne sa tento serial paci hlavne kvoli hlavnej postave. Pripomina mi to starsie detektivky s dsnakom, ktory je cool a s nicim sa nepara. Dufam, ze tam ostane aj zenska postava, ta dava tomu vedla akcnosti urcite mysterium.

100 %
36 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
45 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Splnil se můj sen

Vážně jsem si přála, aby se zrodil Constantine. Mám moc ráda film a chci víc vždy, když končí. Tenhle sen se mi splnil u tohoto seriálu. Přeji si, aby tu s námi dlouho zůstal.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
42 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Zklamání

Jelikož jsem si oblíbila film, přišel na řadu i seriál. No pro mě po shlédnutí prvních dvou epizod zklamání. Především z důvodu mně totálně nesympatických, nevýrazných a nezajímavých herců. Také jsem pořád měla v hlavě o hodně levnější a odfláklejší Supernatural, když jsem se na to dívala, a pořád mě to rušilo. Teď váhám, zda se dívat dál. Obzvláště když seriál už byl zrušen, asi to mělo svůj důvod :/

Editováno: tak jsem tomu nakonec šanci dala a překoukla to celé, hodnocení ale zvyšuji jen o deset procent. Nenadchlo...

30 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

He's the one who steps on the shadows

Constantine byl pro mě jedním z nejočekávanějších seriálů minulého roku. První dvě epizody mě ale hrozně zklamaly a málem jsem to s ním vzdala. Naštěstí jsem to neudělala a to je moc dobře. Díly mají totiž vzestupnou tendenci a od třetího dílu už to jde prostě jenom nahoru. Mattovi Ryanovi role Constantina skvěle sedí a je radost se na něj koukat! Vážně mě to baví a moc bych přála Constantinovi další sérii.

70 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

úvodní díl

na ulož to -jsem viděla první díl-odkaz:constantine 01x01 vlozene titulky.avi asi pilotní díl a vypadá dost zajímavě takže se těším na pokračování

90 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Dost dobrý

Chvilkama malinko přes čáru, ten vnitřní hlas a komiksy, například. Ale jinak moc dobrý.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Constantine

Keanu je Keanu, ale ani seriálový predstaviteľ nie je na zahodenie. je to taký menší zmrd, ktorý má vlastné pravidlá, robí si čo sa mu zachce a ako sa mu zachce a ako bonus má neodolateľný anglický prízvuk. zaujímavý námet, ale občas mám z efektov pocit, že ide o nízkorozpočtové pokračovanie Charmed a, že tie mali veľmi biedne efekty

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé