Plakát

Čtvrtá hvězda

Hotel na kraji Prahy. Tři patra, tři hvězdičky. Manažerka chce čtvrtou. Mají na to rok. Zvládnou to, když jsou všichni úplně blbí? Čtvrtá hvězda vypráví příběh mladého Štěpána, který získal místo jako druhý noční recepční v tříhvězdičkovém hotelu Meteor na periferii Prahy. Štěpána zajímá... [více]

2014 | Česká republika | 26 minut | Česká televize | Sitcom / Komedie | 12 epizod | status: ukončeno v roce 2014
Poslední odvysílaná v ČR

1×12 – Třináct sirotků

(premiéra 24. 3. 2014 – před 9 lety)
závěr seriálu
Poslední odvysílaná

1×12 – Třináct sirotků

(premiéra 24. 3. 2014 – před 9 lety)
závěr seriálu

Čtvrtá hvězda – O čem to je

Hotel na kraji Prahy. Tři patra, tři hvězdičky. Manažerka chce čtvrtou. Mají na to rok. Zvládnou to, když jsou všichni úplně blbí?

Čtvrtá hvězda vypráví příběh mladého Štěpána, který získal místo jako druhý noční recepční v tříhvězdičkovém hotelu Meteor na periferii Prahy. Štěpána zajímá Pavlínka, která zde pracuje jako denní recepční. Pavlínku ovšem nezajímá Štěpán, ale agresivní hotelový údržbář David, který se snaží uniknout vyčerpávajícímu erotickému zájmu své nadřízené, hotelové manažerky Terezy. Ta se kromě Davida snaží i o ziskání čtvrté hvězdy, jež by zvýšila prestiž a úroveň hotelu. Její snahy ovšem naráží na sobectví, pohodlnost, lenost a zištnost podřízených. Vysněná čtvrtá hvězda ze všech zaměstnanců hotelu zajímá nejméně bývalého manžela Terezy a ředitele hotelu Teodora. Jeho jediným zájmem je zdokonalit se v hraní čínské hry mahjong.

Terezino úsilí maří osobní zájmy i dalších podřízených: ambiciózní a záludný kuchař Smutný dychtí po místu šéfkuchaře, melancholický šéfkuchař Tichý bojuje s trvalými následky po úrazu, denní recepční František kšeftuje s podsvětím a paktuje se s nebezpečným zločincem Majorem, hotelová prostitutka Libuška trénuje oddíl mladších dorostenců lakrosu, hotelový taxikář Jindra je asi gay se silným mateřským pudem a barmanka Jiřina má manko.

Seriál ve vašich statusech

litllewitch: Čtvrtá hvězda je prostě skvělá ❤️ před 2 roky

František
Články k seriáludalší články
Info box
Stanice

Česká televize

Délka

26 minut

Žánr

Sitcom
Komedie

Země původu

Česká republika

Roky vysílání

2014

První vysílání

6. ledna 2014

Ukončení seriálu

24. března 2014

Na CZ streamech

iVysílání 💬
Něco nesedí? Dejte nám vědět!

Na CZ obrazovkách

ČT1 (2021)
Rok udává poslední vysílání.

Tagy

hotel, recepce, kuchař

Odkazy

IMDb.com
Oficiální stránky