plakát seriálu

Dokonalý podraz

(Leverage)

Narážky na jiné seriály
Na šecích, které Hardison předává týmu, je uveden název Credit Dauphine.
Hardison si stěžuje Parkerové, že má slabé připojení k internetu a proto mu trvalo hodinu stáhnout nejnovější epizodu Doctora Who.
Nate použil jako své aliasy jména tří herců, kteří ztvárnili Doctora Who, Petera Davisona, Sylvestera McCoye a Toma Bakera. Sophiin alias Sarah Jane Baker je zase odkaz na Sarah Jane Smith.
Nate a Parker používají v léčebně jména Tom Baker a Rose. Tom Baker je představitel čtvrtého Doktora, Rose je společnice desátého Doktora.
V tomto díle hraje Brent Spiner, který v seriálu Star Trek: Nová generace ztvárnil androida Data se zlatýma očima. Jako narážku mu nasadili žluté brýle.
Hardison při ovládání televizního vysílání naráží na úvodní komentář každé epizody. (Do not adjust your sets. I control the horizontal. I control the vertical.)
Sophie a Hardison se představí jako Emily Peel a Jonathan Steed. Emma Peel a John Steed jsou hlavní postavy Avengers.
Eliot a Hardison se na policejní stanici představují jako detektiv Moffat a detektiv Davies. Steven Moffat a Russell T. Davies jsou tvůrci seriálu Doctor Who.
Celá epizoda je narážkou na tento seriál. Od názvu epizody až po styl, jakým je část z kanceláře natočena.
Hardison: Motýlky jsou cool. (Bowties are cool.)
Colin Mason (Chaos) při vyjednávání podmínek pro spolupráci zmíní, že chce vidět Parkerovou převlečenou za "Starbuck" z tohoto seriálu.
Colin Mason (Chaos) při vyjednávání podmínek pro spolupráci zmíní, že chce vidět Sophii převlečenou za lodní poradkyni Deannu Troi.
Sophie představí sebe jako agentku Tennantovou a Sterlinga jako agenta Smitha (David Tennant a Matt Smith jsou herečtí představitelé Doktora).
Parker se představí jako detektiv Tennant. (Hi, I´m detektiv Tennant.)
Narážky na Dokonalý podraz v jiných seriálech
Shawn v přístavu cestou k lodi zmiňuje, že je finále Leverage. ("Oh, Gus wants to know if you have cable on your boat ’cause it’s the season finale of Leverage.")
V tomto díle hostuje herečka Beth Riesgraf známá ze seriálu Leverage (Dokonalý podraz). Když její postava na konci epizody umírá, Jane stojí před jejím domem, mluví s Lisbonovou a říká: "That's my Leverage."