plakát seriálu

Dokonalý podraz

(Leverage)

Názory uživatelů

Nesrovnávat s Hustle

Možná ze začátku trochu Leverage svádí ke srovnání s Hustle, ale to není tak úplně přesné. Hustle je postavené na tom, že před divákem skrývá některé důležité události a překvapí ho až na absolutním konci. Navíc je převážně o podfucích, kdežto v Leverage převažují dokonale naplánované loupeže.

Další co považuji za klad jsou uzavřené díly, které tím pádem fungují i jednotlivě, ale zároveň pokud sledujete pravidelně dostává se vám bonusu vývoje postav a narážek na starší akce.

I skladba herců je přívětivá, i když mně osobně příliš nesedl Aldis Hodge do role hackera a počítačového geeka. Přeci jen na to nevypadá.

A závěrečné dvojdílné finále? No prostě třešnička na dortu.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

Sometimes bad guys are the best good guys.

Že zloději jsou jen spodina společnosti, lidé kterým záleží jen na sobě samých? Ano... tedy alespoň ve většině případů. Leverage je seriál o zvláštní partě lidí: podvodnice, hacker, zlodějka, bouchač a samozřejmě mozek party. Tito lidé se řídí jednoduchým pravidlem: Lidem se má pomáhat. V jednotlivých dílech, které jsou natočeny tak, aby mohli figurovat jak jednotlivě, tak i v celku, uvidíte jak se potýkají s nejrůznějšími lidmi, kteří ovšem mají něco společného: jsou bohatí a myslí si, že tak mohou dělat, co chtějí.

Leverage je seriál pro ty, kteří mají rádi perfektně naplánované akce, v tomto případě jde většinou o loupeže. Výběr herců byl proveden prvotřídně, jako by se jednotlivý herci narodili právě pro tuto roli. Je pravda, že hacker jako vysoký fit černoch je podivná volba, ale k povaze a vystupování Hardisona byl Aldis Hodge volbou správnou (i když původní výtka o hackerovi platí). Rovněž role zničeného člověka, ale přitom s brilantním mozkem, byla jako napsaná pro Timothyho Huttona. Teď už si jdu ukrást další díl.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

5 different people

Pod Leverage si predstavím mix pohodového seriálu, humoru, akcie ale aj niečo vážnejšieho. Páči sa mi, že sa nesnaží byť za každú cenu vtipný, no ani nie zase priveľmi vážny. Také to správne spojenie medzi tým.
Milujem partiu, ktorá tvorí túto zvláštnu skupinky. Síce sú totálne rozdielni, no aj tak má v každý z nich v nej svoje miesto a dokonale do nej zapadá. Každú z nich som si obľúbila iným spôsobom, no najviac asi Parker či Eliota ( a to v čase keď som nad týmto seriálom ešte uvažovala mi prišli všetci nesympatický). No zdanie niekedy klame a netreba dať na prvý dojem.
Síce tu nie je nejaká extra prepojenosť jednotlivých častí, pretože pôsobia skôr uzavreto, no aj tak sa dá dozvedieť z nich postupne niečo z minulosti členov.
Seriál ma chytil od začiatku, podarilo sa mi pri ňom zabaviť, či oddýchnuť. Za mňa ho môžem len odporúčať.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Pojďme ukrást...

Po ukončení White Collar jsem pociťovala nutkání zaplnit mezeru něčím stejně odlehčeným v podobném svižném a přátelském nádechu. A právě Leverage bylo to jediné co mi padlo do oka. Začala jsem poctivě od začátku a dobře udělala! První série je úžasně (jak jsem už psala) odlehčená, nenuceně vtipná a lehce dramatická, od každého po kousku. Druhá je na tom podobně jen špetku dramatičtější (ale skutečně jen špetku protože tohle nepatří do sorty těch, které vermomocí tlačí na pilu). Ve stejném sladění a tempu se dostaneme až do finálové akce, která jednoduše dostojí svému českému názvu!

O postavách se toho s každým dílem dozvídáte o něco více a vždy si je o něco více oblíbíte. Jsou sympatičtí už od začátku, nepřizpůsobivá Parkerová a „neškodný“ lehce ustrašený Hardison nemají chybu, ti dva prostě baví. Eliotovy bojové schopnosti a vědomosti se zdají poněkud přehnané, ale do seriálu zapadají. Hlavnímu „mozku“ to pálí až tak moc, že si říkáte, že všechno to blafování na druhou prostě nemůže vyjít, nemůže do sebe tak jednoduše zapadnout, padouši naletí a nikdo není škrábnutý... no prostě... sledujete s úsměvem (u mě to tak fungovalo :)). Pouze Sophiina postava působila až do třetí série jaksi nadbytečně, mluvilo se jen o tom, jak právě ona upevňuje tým, což mi do té doby unikalo. Pak ale dostala větší prostor a už se vezla s nimi :). Možná jedinou věcí, kterou bych seriálu vytkla, byla naivita vedlejších postav a někdy až přehnaná sentimentalita, ale to je jen drobnost :)

Shrnutí: Leverage je ten typ seriálu, který zkouknete jednou, dvakrát a při třetím jste stejně nadšeni, jako když jste s ním začínali.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Leverage

"Kdo má rád inteligentní seriály o perfektně naplánovaných krádežích?" .. Já,já,tady, já! :D
...a naprostý ideál je, když jsou ještě vtipné, postavy k sobě krásně ladí a všechno funguje jak na drátkách.
Já jim to prostě uvěřila. Ačkoli tu jsou stížnosti na Aldise Hodge, který se prý do role hackera vůbec nehodil, mně nejen že nevadil, ale stal se jednou z mých nejoblíbenějších postav.
Teď to musím srovnat se všemi těmi zlodějskými a podfukářskými filmy, které jsem viděla (z nějakého důvodu mně napadá Loupež po Italsku a Podfukáři, též je čas zmínit, že Hustle jsem neviděla) a podotknout, že dámské herecké obsazení je naprosto výborné a věrohodné- scéně z 5. řady kdy Sophie představuje tak 100 různých lidí mně dostala a to nemluvím o šíleném výrazu Parkerové když skáče z mrakodrapů. Prostě pecka.
Hutton to jako zlomený alkoholik dává a Kane se pro roli bouchače prostě narodil.
Ale je tu jistý důvod, proč jsem dala jenom 90% a né plnou palbu. Všechno to zachraňování dobrých lidí je takové nesobecké, velmi křesťanské a taky úplně k neuvěření. Čas od času by mohli být taky trošku zlí ;)

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

podvodníci

Skvelo spravený seriál na štýl Dannyho jedenástky a v niektorých aspektoch aj lepší. Nesúrodá partia lupičov a podvodníkov na čele s charizmatickým géniom vás musí určite zaujať.
Po pozretí pilotu sa mi seriál ihneď zapáčil, a doslova som hltal každú epizódu. Po skvelej prvej sérii prišla druhá, ktorá sa určite vydarila viac ako predošlá. Síce sa zmenila jedna postava, ale seriálu to neuškodilo, skôr viac prospelo.
A celkový dojem? Skvelá akčna komédia, ktorú sa určite oplatí pozerať.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Konec, a nezbývá než jen sledovat staré epizody

Hodnocení bude krátké i když seriál by si zasloužil mnohem víc. Napíšeme si pluska a mínuska :)

+ hlavní příběh
+ postavy
+ příběh jednotlivých dílů
+ vztahy mezi hlavními hrdinami
+ nikdy předem netušíte jak se to vyvine
+ historie postav která se postupně odkrývá

- bývalá manželka Nata (bože kdo ji tam dal :D)

A to je tak vše nic víc mě nenapadá :D Ještě je v seriálu luxusní hudba :D

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Pojďme spáchat nějaké to dobro

Parta sympatických elitních podvodníků, kteří zjistí, že dělat dobro je vlastně fajn. No a proč ne. Je to vtipné, Sofie je krásná, Parker krásně střelená a kvalitu to drží až do konce páté série. Nad snadností, s jakou se jim všechno vede (obzvláště kopírování telefonu za půl vteřiny mě vždycky dostalo) se sice divák často podivuje, ale ono se to strašně dobře sleduje.
Takže plný počet, skvěle jsem se bavil.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Postavy!

Tenhle seriál to je moje láska! Neexistuje moc seriálů, které bych viděla víc jak jednou. Leverage bych ale mohla celé převyprávět. Od začátku až do konce, teda kromě jednoho dílu natočeného dokumentární kamerou (jediný, který se mi nelíbí). Ale to bude mojí nelibostí k dokumentárním kamerám (každý správný seriál musí mít alespoň jeden díl natočený jako dokument - proč?!).

Tak už dosti výlevů zamilovanosti k seriálu a frustrace nad opakovanými "hrozně originálními" nápady v seriálovém světě.

Hlavní předností Leverage jsou podle mě postavy a pak ještě taky postavy. Nevím, kterou bych nejvíc vyzdvihla. Všechny jsou napsané dokonale a hláškují až z toho bolí uši. Popisovat každou zvlášť nebudu, určitě bych nevěděla kdy přestat a jednalo by se o recenzi na dvacet stran. Každopádně i obsazení se myslím povedlo, každý se pro svou roli narodil (akorát ten Hardison má na ajťáka trošku velké břišáky).

Jak už někdo psal nabízí se srovnávání s Hustle, ale tohle je úplně něco jiného. Hlavně ne tak vážné a trošku přehnané. Což je pro mě pozitivum seriálu. Kdybych chtěla vidět, jak to chodí ve skutečném světě, jdu ven. Ale přesto děj neztrácí logičnost, stejně tak vývoj postav má logiku. Jednotlivé příběhy epizod jsou zajímavé a příběh který se táhne celou sérii (někdy i víc), taky vždycky potěší.

Seriál má podle mě jen dvě mínus. A to efekty a reklamu. Díky bohu, těch efektů tam není tolik. Ale pokud se tam nějaký objeví (viz bourající auto, 1. epizoda 2. série), stojí to za starou bačkoru. Ale co už, evidentně to nemělo velký rozpočet. Tím se dostáváme k druhému bodu. Ano pochopili jsme to, to auto je vážně úžasný, má skvělou navigaci, co sleduje aktuální dopravu a perfektně brzdí. Reklama je patrná už někde od druhé série. Po těch reklamách na auta nechápu, že nemají na efekty.

Jenže tahle dvě mínus, pro mě nejsou až tak podstatná. Nic to nemění na postavách, příběhu a hláškách, které budu sledovat a poslouchat s radostí zas a znova, dokud nás smrt nerozdělí.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

They provide... Leverage

K tomuto seriálu som sa dostala myslím na konci tretej série, ale veľmi rýchlo som to dohnala a veľmi sa mi to páčilo. Diely boli výborné, mne herci sadli všetci, moji najobľúbenejší boli asi Hardison a Parkerová (keď som čítala iné názory, tak som bola prekvapená, že ten herec, čo hral Hardisona, niektorým nesedel, lebo mne sa tam teda úplne hodil). Každý z partie je iný, každý z nich je jedinečný a to robí ich tím perfektným.

Občas som sa síce zamýšľala, že ako to mohlo byť také dokonalé, ako to mohlo všetko vyjsť, ale bolo mi jasné, že si to nesmiem brať až priveľmi realisticky.

Škoda, že piata séria seriálu bola tou poslednou, i keď sa mi páči, že sa to uzatvorilo a zároveň sa to nechalo otvorené, ak by sa ešte niekedy vrátilo k natáčaniu.

90% dávam preto, že niekedy ma to miestami nudilo, myslím, že najmä v štvrtej sérii sa mi zdalo, ako keby sa už veľmi opakujú, no začiatok piatej série ma zase bavil naplno, takže som pochybnosti odhodila bokom.

Takže za mňa, fakt skvelý seriál, ktorý si rada pozriem i viackrát :)

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

we provide ... LEVERAGE!

Názor se budu snažit tentokrát moc neprodlužovat, i když by si tento seriál zasloužil více odstavců.
První dvě série jsem viděl s dabingem. Popravdě, začátek parádní, ale po čase mi připadal seriál tak trochu monotónní (Popravdě ale, když nad tím přemýšlím, částečně si myslím, že to bylo zapříčiněno právě dabingem...)

Jenomže potom přišla na řadu třetí série, nyní již titulky. Od třetí série jsem seriál sledoval s údivem, díl od dílu lepší a čím jsem se více blížil do finále seriálu, o to více stoupala kvalita, akčnost a napětí.
A poslední díl? Finále bych možná nominoval jako jedno z nejlepších. Opravdu mě dostalo a, nedělám to často, dokonce jsem si ho musel pustit po pár dnech ještě jednou. Opravdu se povedlo! :-)

No a nyní malé shrnutí:
Parádní obsazení, Sophie TOPovka (S tím jejím hlasem bych jí uvěřil také, jako ostatní, vše :D ).
Příběh, historie postav, jednotlivé případy. Seriál se opravdu povedl a musím říci, že u mě patří mezi ty, na které rád zavzpomínám.

Takže, pokud stále nad tímto seriálem váháte, určitě doporučuji pustit a zkusit první díl. Vtáhne vás to a ve finále si popláčete, že vše se dostalo ke konci.. Bohužel ale, vše jednou končí... :-)

90 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Zajímavý seriál

Aby si člověk mohl udělat úplný názor, je nutné seriál vidět úplně celý, ale zhruba od poloviny seriálu je každý následující díl lepší než předchozí a dvojdílové zakončení série mi přišli špičkové, i když by seriál možná potřeboval hodinu místo 40 minut aby některé pasáže nebyly zbytečně uspěchané. Zásadně se vyhýbám srovnání s Hustle - Hustle je prostě špička :)

90 %
78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Zajímavé !

Zajímavý počin,kde jsou postavy něco jako moderní "Robinové Hoodové".Krást těm zlým a dávat těm hodným.Každý z nich je na něco expert-jeden na Počítače,druhý na bojové umění,herečka....Dobré nápady co se týče plánů a taktik.Je to chytré,vtipné,No dám 80%

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Podfuk sem, podfuk tam, podfuk, kam se podívám...

Ze začátku mi to přišlo zajímavé, i když jsem už dřív viděl seriál Podfukáři, takže jsem čekal jen něco podobného. Ale narozdíl od Podfukářů, Leverage je méně seriozní.
Což je dobře.

Ale i přesto mě seriál začal po několika dílech nudit. Epizody si byly podobné jako vejce vejci, a i když se v každé další nechal někdo "ochcat" jiným způsobem, vyzníval mi celý seriál paradoxně jako kriminálka. Tedy jeho styl.

Co se týče herců, nemohl jsem se sžít s představitelem Eliota. Na jeho místě by mnohem víc seděl Aldis Hodge, který hrál Aleca. Naopak, kdo mne potěšil, byl představitel hlavního hrdiny Timothy Hutton, tak trochu quaidovský typ, a potom představitelka Parker. Bohužel, Sophie Deveraux mi přišla jako naprosto zbytečná postava.

I když se tak hlavní hrdinové nesnaží tvářit, snaží se diváka přesvědčit, že mimo jiné si pro sebe něco ukápnou bokem, stávají se z nich moderní Jánošíkové. Ale na druhou stranu, kdo by dnes pracoval zadarmo?

Když jsem začal sledovat druhou řadu, čekal jsem, že kvalita půjde dolů. Ale nestalo se. Stalo se ale to, že jsem u tohoto seriálu nevydržel a navždy ho opustil. Jasně, je to oddychovka, ale musíte se do seriálu pořádně zakousnout. Jinak hrozí, že se jím hned přejíte. A pak by vám mohlo být špatně.

70 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Leverage

Seriál, který trochu připomíná Robina Hooda v moderním světě skvěle propojuje příběhy a vývoj hlavních postav s původním tématem seriálu - Brát bohatým a dávat chudým.

100 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Asi tak ...

Rozhodně stojí za shlédnutí - přesně takový typ seriálu miluju.

( napadá mně srovnání s hodně starým kouskem , který se jmenoval HRÁČI )

Dodatek : trochu pokaženo scénáristy , kteří nevím z jakého důvodu nutí hlavního " šéfa " chlastat ( z počátku sem si myslela že je to jen další přetvářka a že se tím něco rozjíždí , ale vydím že pije už 3 - 4 díly - nechápu proč amíci vždycky musí do takových zajímavých počinů přidat něco co ho kazí )

Přes to - 90 %

90 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

100%

Ze začátku když jsem viděla ukázky nijak mě seriál nezaujal, ale pak jsem se rozhodla podívat se aspoň na pár dílů a hned u prvního jsem se do něj zamilovala. Je to něco jiného než seriály typu 'kriminálka' a 'komedie', kterých je až až. Navíc seriál překypuje dávkou humoru i dramatu. Celá ta myšlenka ''rodinka zlodějů'' se mě zamlouvá. Já jsem si nejvíce oblíbila Sophii Devereaux, poté Nathana Forda a jejich 'komplikovaný vztah'. Pokud s postavami žijete celých 5 sérii určitě uznáte, že celý ten příběh a zpracování je skvělé a doporučíte jako já, že je to skvělý seriál. OPRAVDU se povedl :)

100 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Ford´s five

Hodnotit Leverage objektivně je pro mě skoro nemožné, jelikož se nebojím prohlásit, že jde o můj nejoblíbenější seriál vůbec. Ale budu se muset pokusit.
Seriál mě upoutal okamžitě, přesně podle mého gusta. Akční, chytlavé, inteligentní, celkově příjmeně nenáročné.
Pořád poslouchám srovnávání s Hustle, ale když nad tím uvažuji, tak je to o něčem jiném. Hustle je o podvodnících, Leverage o zlodějích. Hustle je Britské skoro drama, Leverage je Americká spíše oddychovka. A v neposlední řadě, Nickyho parta sice okrádá bohaté, ale Fordova pětka jsou doslova moderní Robini Hoodové. Když už nic jiného, tak bych to raději srovnávala s Dannyho Parťáky.
Všimla jsem si tu jedné věci a jsem za ni hrozně vděčná. Je to jeden z mála seriálů, kde jsem neobjevila klasické klesání na kvalitě. Naopak, možná i stoupala, což mě jako fanouškovi moc neusnadňovalo loučení po, pro mě, nedostatečných pěti sériích.

Leverage sice má pár hluchých míst (například Hardyson a jeho "všechno hacknu", ten by se snad naboural i do dřevěného počítadla), ale nad tím se nesmí přemýšlet. Tohle není žádné filozofické drama, jde tu hlavně o zábavu. A o tu je opravdu bohatě vystaráno :D

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Je to vlastně vtipnej příběh.

V podstatě by šlo o jednu velkou hospodskou historku. To víte jednou jsme takhle šli a prostě přepadli úřad FBI, protože jsme potřebovali napálit jednoho týpka.

Nevím, já osobně tam nacházím tak trošku odstín Hrabala a jeho hospodských historek a perliček na dně.

I když jde díl od dílu o uzavření epizody, vyplatí se sledovat celý seriál kvůli jeho jemné niti příběhu, a především vývoji postav. Každý sám za sebe toho dokáže hodně, ale dohromady jsou v podstatě nepřekonatelní, protože jsou tak nějak vyvažovány jejich "mindráky". Je fajn sledovat, jak se postavy dostávají někam dál emočně a mentálně. Už jenom díky typologii postav je ten seriál něčím jiným.

Příběhy jsou vždy něčím zajímavým, někdy dokonce osobní. Nechybí tomu ironie a vtip, momentů napětí tu taky není málo. Nějaká ta romantická linka se i přes všechnu práci najde.

Prostě naprosté okouzlení!

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

PRIMA COOL

No teda prima cool by se měla jít zahrabat zrovna jsem dokoukal první díl s dabingem a nestíhal jsem valit oči kolik scén úplně chybělo třeba scéna v nemocnici nebo v kancelářích no prostě hrůza a děs a dabing samotný taky stojí za starou bačkoru.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Dokonale naplánované

Tento seriál neoslní ani až tak hereckými výkony, nebo prostředím. Jeho největším plus jsou dokonale vymyšlené a naplánované epizody. Každá je jedinečná, proto seriál neomrzí. Některé epizody fakt bomba. V seriálu je dostatek humoru, ale ne příliš. Až budete mít volnou chvíli, určitě doporučuji zkouknout :).

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Takžéééé....

Seriál není špatný,ale jak už to u mne bývá, tak vždy trochu srovnávám s realitou,zda by se to dalo to či ono aplikovat v pravém životě.Tady to je taky tak trošku přehnané,ale dá se to zkousnout.Je pravda, že jak píše Fruiko, nemělo by se to srovnávat s Hustle...což je pravda, jelikož tohle je rozhodně lepší seriál než Hustle.Aspoň z mého pohledu.Bavilo mne to, ani jsem se při tom nenudil.Jen se obávám,že v těchto seriálech se většinou pointa opakuje a bojím se, že to zevšední a bude nuda.No uvidíme.Pár dílů mám zkouknuto.Je také pravda, že lepší a více si to užívám v originále,než dabing nebo titulky.
Takže tento seriál jako oddechovlu vřele doporučuji.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Aldis Hodge aka Alec Hardison

Všiml jsem si že se vám v celku vypracovanej afroameričan nehodí do role hackera. Ale všiměte si jak tu roli zvládá na to, že je a to s vámi souhlasim vcelku divný tak ode mě má Aldis v téhle roli 10 z 10-ti. A díky tomu je Hardison i moje oblíbená postava.

100 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Pouze můj názor

Viděl jsem první 4 díly toho serialu.Každý díl je uzavřen.Ze začatku to je zajimavé ale pak se to stava monotoní záležitostí.Přirovnal bych to k filmu Ocean's Eleven akorat v serialove podobě.Zatím co film je dobrý tak tento seriál průměrný.

50 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
13 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Dement Hardisone...

Ano občas jsou ti zlí jediní co můžou být ti hodní.
Jenom ta myšlenka zlodějka, hacker, podvodnice, mlátič a původně "hodný" mozek skupiny, pomáhají lidem, okrádají ty zlé.
Možná i proto je naráženo na Robina Hooda.
Herci jsou skvělí, obsazení mi sedí. Díly které je možno sledovat jednotlivě i postupně? Ještě lepší. A názvy různých podvodů, jako by už měl sám seriál několik serií před.
Můj názor je jednoznačný, Leverage je originální a skvělý seriál.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Dokonaly podraz

Jako asi hodne lidi jsem se k Leverage dostal pres Hustle - takze prvnich nekolik dilu jsem byl trosku smutnej, ze je to neco uplne jinyho nez sem cekal. Po par dilech si zvykam a beru Dokonaly podraz jako slusnou oddechovku

1. serie
Prvni serie neni vubec spatna, loupeze a triky rovnez solidni. Nesnazi se kopirovat Hustle a tak si muzou dovolit jine pojeti a to je asi dobre.

Tesim se na dalsi serie :)

70 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé