plakát seriálu

Dominion

(Dominion)

Názory uživatelů

Oko potěší, ducha zabaví

Na konci první série jsem si myslela, že seriál neprodlouží. Ne že by byl tak nezajímavý, ale žádný trhák se nekonal.
Je patrné, že tvůrci se k 2. sérii postavili trochu jinak. Zejména v 1. řadě nepřekonatelný strach z opuštění chráněného území, nebo nemyslitelné paktování se s posednutými... a to jim umožnilo si daleko víc pohrát s příběhem i s postavami. Jen co se Alex s Michaelem odtrhli od poměrně nudného dění ve Veze, seriál nabral obrátky (i Gabriel si urval pěkný kus pozornosti pro sebe). A neztratil je ani po desátém dílu druhé série.

Už teď si troufám prohlásit, že dvojka je daleko lepší, a stojí za to se na seriál podívat.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Dominion

První série mě moc nenadechla, nesympatická hlavní dvojice: Michael a Alex. Koukal jsem převážně že zvědavosti, jestli zodpoví nějaké otázky a hlavně kvůli skvěle ztvárněnému záporakovi Gabrielovi. Konec mě navnadil na další sérii.
Ta mi přišla o mnoho lepší, nové zajímavé postavy, lepší zvraty ale hlavně jsem si zvykl na Michaela a Alexe. Konec série skončil úplně otevřeně a na třetí sérii jsem měl velké očekávání. Bohužel seriál neprodloužili, což je veliká škoda, další série mohla být ještě lepší ale to už se nedozvíme.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Filmová předloha není vždy sázkou na jistotu.

Měl jsem hned několik aspektů, proč zařadit andělské drama mezi své oblíbence:

Bod první - inspirace filmovým scénářem
Bod druhý - mnou hodně milované město Las Vegas, díky Kriminálce Las Vegas, velkému odlišení se od jiných měst, herní atmosféra, Resident Evil - Zánik a také to, že se tam chci co nejdříve jet podívat
Bod třetí - nadpřirozeno, viz. hlavně motivy na téma Lovců duchů, andělé, zatracení andělé, archandělé a další bytosti
Body čtvrtý - knihovník z Buffy- The Vampire Slayer či Charles Widmore z Lost

To vše se mi zamlouvalo, a tak nebyl důvod proč tomu nedat šanci, zvlášť v období prázdnin, kdy jsem byl se seriály docela na suchu a uvítal jsem nový přírůstek.
Každopádně první díly byly fajn, bylo se na co těšit, atmosféra se zdála, že bude hodně dramatická a bude se stálo na co koukat až do konce. Nicméně finále první řady bylo hodně nic moc a já jsem si po čase i dost uvědomil, že byly momenty, kdy jsem si říkal, už bude konec? Nevěřil jsem ani v prodloužení. To nakonec přišlo, ikdyž to myslím moc lidí nečekalo.

Druhá řada byla o dost pomalejší a herecké výkony znatelně slabší. Nedivil jsem se zrušení, ba co, byl jsem rád. Léto mi mnohem více zpestřil Fear the Walking Dead, The Strain a Orange is the New Black, takže na Dominion jsem vzhlížel jako na výplň času při čekání, kdy se tam, či tam udělají titulky.

Víc než těch 40% dát nemůžu.

Kdoví, mám ten dojem, že stanice Syfy asi nebude můj šálek kávy, protože druhá věc co je v mém hledáčku, je Z Nation, a tam mám podobné prognózy jak u Dominion.

40 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Když nedostanete to, co očekáváte

Problém celé věci netkví v tom, že by byl seriál vyloženě špatný / nudný, to ne, problém tkví v tom, že u většiny popisků seriálu se dočteme, že andělé bojují proti lidstvu.

Hned jsem si představil, jak by takové boje mohly vypadat a čekal jsem zajímavou řezničinu, která tu ještě nebyla. Lidé proti andělům...kdo vyhraje? Na film jsem se předtím podíval a již konec toho filmu byl takový divný.

Namísto toho ale divák vidí, že by andělé mohli smést lidstvo během pár sekund, kdyby se jim chtělo, a spíše než o nějakou válku, jde o intrikování. Dobré intriky jsou kořením každého seriálu, ale pokud chceme vidět VÁLKU MEZI NEBEM A ZEMÍ, pak je intrikování o moc mezi prostými lidmi na škodu. Jo kdyby byl seriál postaven resp. popisován jinak, budiž, ale já jsem fakt čekal mlatu, které se mi nedostalo.

Seriál končí otevřeně, ok no, teď snad všechny seriály končí otevřeně, protože nikdy domovské stanice neví, zda budou mít cash na další díly nebo ne.

Sumasumárum 70% za Anthonyho Heada a za některé fakt pěkné kousky (herečky) v seriálu.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

O co tu jde?

Na seriál jsem narazila náhodou a protože mám ráda fantasy a andělskou tématiku, řekla jsme si proč ne. Sice mě námět nijak extra nezaujal, ale nezněl ani vyloženě špatně.
Po prvních dvaceti minutách prvního dílů jsem to naštvaně vypnula a rozhodla se, že nemám zapotřebí na něco podobného koukat. Hlavní hrdina rebel a frajírek, zakázaná láska, navíc s postavou, která mi byla od první chvíle nesympatická, celkem klišé. Pokud bych hledala něco podobného, dívám se na nějaké romantické cosi, co má tisíc dílů a kde se celou dobu řeší jen vztahy.
Ovšem pak jsme se rozhodla dát Dominionu ještě jednu šanci a nelituji toho. Po slabším začátku se děj pěkně rozvíjí, dělí se a zamotává, postavy se rozchází a znova potkávají, což jako celek tvoří děj, který příjemně ubíhá. Není rozvláčněný, nekonají se žádné protáhlé scény, kdy si postavy vyznávají city, zatímco mají posledních pár vteřin na záchranu světa, nechybí ani pár bojů, i když ty by mohly být o něco lépe udělané.
Pěkné je i rozdělení andělů na vyšší a nižší, jen by nebylo na škodu dřív zmínit, že ti nižší nemají křídla a neumí tedy létat, jinak hned první pohled na Vegu, kterou chrání jen nepříliš vysoké zdi s pár děly, nabízí otázku, jak to, že ji už andělé dávno nedobili.
Co se postav týče, nedá se dost dobře říct, kdo je klaďas a kdo záporák, může se to lišit díl od dílu. těžko říct, co kdo udělá a jak bude reagovat, každý jednoduše sleduje vlastní zájmy.
Celou dobu jsem měla problém od sebe odlišit většinu ženských postav. Všechny vypadají jako modelky, což je trošku na škodu. Dokonce i povahově nejsou příliš odlišné, ale najdou se i výjimky.
Mužské postavy zase získávají plus a to obzvlášť za Michaela, který mi sice nejdřív přišel nesympatický, ale rychle se stal mojí oblíbenou postavou. Nevypadá jako typický playboy, což mu dodává jisté kouzlo. Každá postava by měla být individuál, a to i osobností, i vzhledem.
Další věcí, kterou oceňuji a která mi u dalších seriálů s anděly zatím chyběla je, že se andělé nebojí použít křídla, když už je mají, jen by neuškodilo vysvětlit, proč jsou všechna křídla černá.
Je škoda, že seriál skončil už po druhé sérii, konec je dost otevřený, objevuje se ještě víc problémů, než se během druhé série vyřešilo, včetně nového, zdánlivě neporazitelného záporáka. (Pokud to vůbec záporák je, těžko říct.) Ovšem zase se tím vyhneme umělému protahování děje a vaření z vody.
Sečteno podtrženo, dávám 80 %, seriál není dokonalý, ale je to příjemná oddechovka, pokud máte příliš volného času. Je to pěkný mix žánrů, který si od začátku do konce drží jistou úroveň, která v průběhu epizod příliš nekolísá.

A ještě jedna poznámka, podle mě je seriál rozhodně lepší, než film.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Překvapivě...

Vždycky, když si čtu názory ostatních, co píší názory na nějaký seriál tak se děsím, jak moc asi jsem v nepořádku.
Většinou lidi seriál vychvalují a já prohlásím, že mě nebavil. A tentokrát je to naopak.

Ale tak podívejme se na to - kolik seriálů míchá dohromady sci-fi a fantasy? Jedná se tedy o něco novýho, co se může vyvinout naprosto děsně, ale i docela slibně. Andělé, kteří vyvolají válku s lidmi, kteří se proti nim ohradí vysokými zdmi, které nikdo nemůže opustit. Pokud tohle není aspoň trochu originální, tak jsem posledních pět let zírala na seriály z nějakého jiného světa.

Dobře, dobře - asi je moje obliba a nutnost bránit tento seriál hodně způsobená tím, že se už moc nedívám na hlavní postavy a spíš se soustředím na ty vedlejší, které mi většinou přijdou mnohem zajímavější než ty hlavní. A tak je tomu i tentokrát.
Samozřejmě mě celkem štve naprosto typický začátek a Vyvolený ke spasení světa a s temnou minulostí a zakázanou láskou a s touhou po svobodě v srdci... Ale tak co. Vždyť je to jen hlavní postava.

Mnohem víc mě zaujal třeba takový William a jeho složitá osobnost. V jednu chvíli je z něj klaďas a v další tu máme záporáka. Další zajímavou, ale mnohem hlavnější postavou je Michael. Do třetího dílu jsem si myslela, že je to celkem bezcitný hajzl, ale teď se začíná zdát, že je... jiný. A je zajímavý jeho charakter sledovat.
Krom toho, seriál je hodně o politice, což se u takového typu seriálů jen tak nevidí a je to zajímavá - i když trochu divná - kombinace. Pokud se budete soustředit na hlavy státu, zjistíte, že tenhle seriál není jen o Claire s Alexem, kteří jsou asi tím největším minusem v seriálu (proč většina vztahů v seriálech je jen o tom, že se každou volnou chvíli líbají nebo ze sebe ztrhávají oblečení?!).

Radím, nezavrhujte tento seriál hned po prvním díle. A moc se nedívejte na hlavní postavy.

80 %
94 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

Haven will raise hell on earth

Dominion už od začiatku vzbudzoval nejaké tie očakávania, či už svojím námetom alebo predlohou. Svojím spôsobom sa mu ich aj podarilo naplniť, možno inak ako sa čakalo ale podarilo.

Námet seriálu bol viac než zaujímavý a poskytoval obrovský potenciál. Ľudstvo zničené vojnou s anjelmi, očakávajúce svojho Vyvoleného ktorý ho zachráni, mytológia. To všetko skrýva v sebe veľa možnosti, ktoré sa dajú rôzne využiť a prepojiť. Dominion z nich zobral asi polovicu a vytvoril tak celkom obstojné spojenie tohto všetkého. Vďaka námetu, ktorý je ozaj zaujímavý a bohatý máme možnosť sledovať boj dobra a zla, Michaela a Gabriela. Strán, ktoré medzi sebou viedli boj o záchranu ľudstva a skazu ľudstva. Boj bol viac menej vyrovnaný, jedna strana podnikla nejaký ten krok, tá druhá jej to vrátila. No aj napriek tomu, žiadna z nich nespravila nejaký ten výrazný veľký krok, ktorý by šancu na víťazstvo priklonil na ich stranu.

Prostredie, do ktorého je seriál zasadený je vytvorené celkom dobre, avšak nezaškodilo by keby sme sa o niečo viacej pozreli aj za hranice mesta, z ktorého sme aj tak videli len minimum. Seriál skôr ako na efekty, ktoré nie sú nijak zlé vsádza na príbehovú stránku. Môže sa zdať, že počas celej série sa nič nedeje, všetci len prekračujú na mieste a nič nerobia. No Dominion skôr vsádza na pomalý štýl rozprávania príbehu, ktorý sem tam príde na škodu. Samozrejme dej je popretkávaný aj nejakou tou akciou, no tá spočiatku ostáva tak ako nebezpečenstvo za hranicami mesta. O tom ako sa to všetko začalo vieme veľmi málo a to málo sa aj dozvieme, to čo sa stalo nám je odhaľované len z rozprávania postáv a aj to hmlisto (určite by sa v tomto prípade hodilo viacej flasbackov do tejto doby). V prvej sérií je rozohraných viac dejových línií, čo môže byť trochu na škodu, pretože sa tak seriál nemôže primárne sústrediť na tú hlavnú a to Vyvoleného, jeho postavenie a osud v tom všetkom.

Herecké obsadenie je vybrané celkom fajn, postavy sú sympatické. Niektoré z nich vytŕčajú o trochu nad ostatnými, ale určite nie nijak výrazne. Postavy v Dominione určite nepatria medzi tie ploché a nevýrazne, každá z nich sleduje svoje vlastné pohnútky a ciele, a strana na ktorej stojí nemusí byť až tak jasná. Alex bol tým Vyvoleným, aj sa tak správal, viac menej. No táto stránka jeho osobnosti, jeho poslania ako ostala skrytá neikde medzi tým všetkým čo sa dialo. Spočiatku mohol pôsobiť akoby bol bábkou v rukách ostatných a až ku koncu si uvedomil, že má byť hlavne sám za seba.

Dominion ponúka zaujímavý námet, z ktorého vie aj čo to vyťažiť. Nie je to však niečo plné nadupanej akcie, efektov či šokujúcich zvratov. Všetko spomenuté sa tam síce nachádza, no v miernejšej verzii, ktorá celkovému štýlu rozprávania aj sedí. Cela prvá séria tak pôsobí ako ticho pred búrkou, intro k tomu čo sa ešte len môže stať.

70 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí
Saix
30. července 2014

Dobře naladěný mix bez hloubky a zaujetí

Hodnotím po 5 dílech. V podstatě vše se dozvíte formou vyprávěných titulků už v první minutě seriálu, takže nejde o spoiler. Před 25 lety bůh opustil Zemi. Andělé z toho vinili lidi a tak se snesli na zemi a začala válka. Nic z toho však neuvidíme. My se přeneseme až do postapokalyptického rozložení společnosti. Lidstvo v podstatě přežívá v uzavřených militantních komunitách. Děj celého seriálu se odehrává v jednom takovém uzavřeném městě a většinu času pouze v interiérech.

Seriál má jednu velkou vadu na kráse, neví, čím chce být. Na sci-fi je toho málo - žádné napětí z neznámého nebo překvapení. Příslib budoucnosti vyvoleného to nespraví. Tak jak je seriál naladěn, ani nečekám, že by vyvolený dokázal víc, než rozluštit jednu tetovanou zprávu na těle za epizodu. Superhrdina se schopnostmi z něj nebude. Kromě premisy tam zbudou coby sci-fi prvek jen dva druhy andělů. Jedni jako lidi s křídly, ale žádné speciální dovednosti defacto nemají. Druzí, posedlí, drobet znetvoření, nadlidsky mrštní a silní, ale ti tu v podstatě suplují takové bestie bez mozku. "Zombie" survival však rozhodně nečekejte a strhující boje mezi vyššími anděly vlastně taky ne. Odepíraná láska mezi vyvoleným a lady města je na love story taky málo. A politické intriky jsou poměrně přímé, bez hloubky a následků.

Ono to dohromady funguje dobře. Zívat nebudete a 3/4 hodinka uteče jako nic. Jenže se nebudete celí nadržení těšit na další díl. Kdyby další díl nebyl, asi byste nad tím jen mávli rukou. Je to naprosto průměrnej seriál, který se skutečně hodí na to zabíjení času, pokud máte víc volna, než zvládnete unést =) Kdyby se seriál dokázal více zaměřit na jeden žánr (sci-fi, survival, horor, intriky, láska), našel by si fanoušek daného žánru i v takhle průměrném seriálu svou přidanou hodnotu. Jenže takhle je to pro všechny a pro nikoho.

Dám tomu ještě jeden nebo dva díly, ale pokud mě něčím nepřekvapí, tak koukat dál nebudu. Ono totiž pokud nemají tvůrci v rukávu něco nového, tak i tenhle slušně naladěný mix začne po čase nudit úplně.

60 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Bomboty Vachiska (ego vzhůru)

První série byla slušná polívka... plná éček bez brambor a bez zeleniny natož aby byla s masem... To co ale předvedla druhá série na konci kdy dávno shnilá, zničená... plísní posedlá ,,brambora'' vstala z mrtvých aby své bratříčky přišla pozdravit... kdy vyvolený Bohemia chips přišel o svoji Lays lásku aby vzápětí jeho druhá láska z levného Lidlu podpořila svoji hnilobu a byla neprodejná... to nasadilo laťku proklatě vysoko... horší otevřený konec jsme si nemohli přát... teď budeme celý rok bez Chipsů o slaných tyčinkách Clever z Billy a věřit že to přežijeme... během čekání nám nějaký sladký dortík pomůže aby jsme se necítily špatně. Přeji krásný den a těším se na negativní hodnocení mého názoru který byl pojat z pohledu šílence dávno ztraceného v nebi a věřícího v návrat Boha a lidské důstojnosti.

90 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

No fakt nevím.

Je to seriál, ale i tak mnohé efekty vypadají jako poslepované z kartónu. To bych odpustil, kdyby děj byl trošičku zábavný a ne takové bohapusté klišé. Ne opravdu tím nenarážím na základní zápletku seriálu. Do háje, vyvolený předpovězený hrdina, který si prožil těžké dětství a díky tomu je z něj nabouchaný svalouš, rebel a hezoun. Jen v té lásce mu hvězdy moc nepřejí a tak zde jistě bude mnoho stokrát vykradených situací a řešení vztahů mezi ním a jeho vyvolenou princeznou, ze kterých nejedno holčičí oko uroní slzu. Princezna je samozřejmě modelka, to abychom si přišli na své i my z druhé strany genderové škály. No třeba se pletu, dám možná ještě pár dílům šanci, přeci jen toho teď přes léto moc ke koukání není a některé dobré seriály začínaly stejně bídně. Ale zatím se moc nevytáhli.

30 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
42 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 24 lidí

anděl

Tak jo,pilot mě zaujal,druhý díl nadchl,třetí uchvátil a čtvrtý naprosto pobláznil,moc moc se těším na další díl a osobně myslím,že Michael jako archanděl celý seriál táhne nahoru,Gabriel je taky dobrej okřídlenec,sice záporák,ale bráchu má rád,ne?Nedokážu si sice představit český dabing,musí to být hrůza,originál je originál a doma se každý diví,proč mám na všem titulky.Vždyt o to jde,ne?Všechno zní jinak,všechno vypadá jinak a pocit se nedá ani vyjádřit.No jo,Dominion u mě prostě v tuto chvíli vede.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

Dominion ....Andělé a Lidé

Musím říct, že mě tenhle seriál přesvědčil někdy až po třetím díle. Na léto výborné, ale když budou zase mé oblíbené seriály budu sledovat ty.
Moc sem si oblíbila Michaela. Jeho postava má podle mého velký potenciál a ještě nám toho hodně předvede.

Za to mi vadí chování Vyvoleného. Dozví se kdo je a utíká předtím. Nečekané? Spíš trochu klišé.

Ale i tak se na seriál hodlám dívat dál, ale spíš mě zajímají Andělé než lidé v tom to případě.

Zdá se mi to proto velmi originální nápad. Seriálu dávám 70%.

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Po 1. sérii

První díl vypadal peckově a to i na poměry sájfáj. Říkám si wath the fuck?!! Další díl slabší, pak zase slabší... A ke konci už jsem nevěděl, jestli chce hlavní postava spát s dcerou starosty nebo s vojandou, jestli chce vojanda spát s jiným vojákem, jestli chce starosta spát s andělkou, jestli chce starostova dcera spát s hlavním hrdinou nebo synem kancléře, jestli chce kancléř spát s velvyslankyní, jestli chce kancléřka spát s andělem, jestli chce anděl spát se svojí andělí sestrou... "Waht te fuck!!!" Myslel jsem, že to bude o boji lidí proti andělům... - Dávám 60% jen za ten fakt dobrej začátek...

60 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Slibný začátek, ale...

Když jsem se koukla na první díl, seriál mě zaujal. Velmi zaujal. Těšila jsem se, že to konečně bude něco nového a zajímavého, co budu sledovat. Bohužel už u druhého dílu jsem začala větřit, že někdo do toho nedal, co mohl. Seriál se tak stal neprostým průměrem. Líbí se mi představa vyšších a nižších andělů a že andělé nejsou buclatí amorkové s úsměvy na tvářích, ale pěkně nasraní zabijáci. Ale to je asi tak jediné. Příběh šíleně zaostává za efekty a hereckými výkony.
I když, ne že by některé herecké výkony byly zrovna úžasné.
Přesto se mi nechce nad Dominion zanevřít a doufám, že alespoň těch pár dalších dílů bude o něco lepších, protože seriál má super námět.

50 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Nečekal jsem...

...že by mne mohl bavit seriál o andělích. Ale Edna tomu udělala slušné promo a tak jsem koukl na první díl. Pak na druhý, na třetí i čtvrtý a už se začínám těšit na další.
Archanděl Michael ten seriál táhne a okamžitě se stal mou oblíbenou postavou...
Sympatické ženy (vzhledově) a Michael zatím drží laťku seriálu na nějakých 70%.

70 %
65 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

Konečně něco jiného než upíři

Konečně. Andělé jsou zajímavé téma a rozhodně neprozkoumané, takže ať jsou jako záporáci nebo ne, tak se mi to líbí.
Michael mi přijde sympatický a zajímavá postava k prozkoumávání.
Anthony Head opět jako ne příliš oblíbená postava, jenže on ty nesympaťáky umí tak skvěle zahrát.
Dávám tomu šanci.
Hodnotím po 2. dílu, takže uvidíme, jak se to dál rozvine.

80 %
62 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
69 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Další bomba jara

Jelikož mám ráda seriály s andělskou tématikou, vrhla jsem se na něj, a nelituji.

Je příjemné sledovat na televizním plátně něco, co nemá s upíry a zombíky nic společného.

Michael jakožto ochránce lidstva, Gabriel jakožto záporák, do toho mladý rebelský Alex, který má mít v rukou osud všech. Pojetí seriálu se mi líbí, je zasaděn do budoucnosti v postapokalyptickém stavu, kde lidstvo sužují andělské bytosti, které je měli chránit.

Každá postava tam má takové dvě tváře. I když se některá zdá milá, hodná či zbabělá, na druhou stranu dokáže být nepředvídatelná, krutá, a to je velice dobře.

80 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Téééda popravdě nic mooc...

Krátce a jednoduše..nic mne tedy fakt nenadchlo. Po dvou dílech řeknu popravdě, že pokud si vzpomenu, že je nějaký seriál o andělích tak se mrknu. Ale abych netrpělivě čekal na další a další díly,tak to asi nehrozí...takže zatím..

40 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

Něco nového

Když jsem viděla pilotní díl říkala jsem si, že je tu konečně něco nového žádní Upíři,Vlkodlaci nebo Zombie . Mě jako fanouška seriálů zaujalo to, že je to o válce mezi anděli .V různých příbězích je princip vždy stejný ochraňují nebo radí lidem prostě pomáhají v tomhle seriálu to tak není.Myslím si že bylo na čase vytvořit něco nového. Dominion jsem zařadila do mých nejoblíbenějších seriálů

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
30 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

????

Candice: jak jsi mohla vidět 1. díl tohoto seriálu, když se začíná vysílat až tento týden? ( červen 2014 ) ! nechápu tedy těch 10 procent....

100 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 27 lidí

Dominion

Já jak jsem namlsaná z těch zábavných andělů ze Supernatural, tak jsem si řekla, že vyzkouším i tohle. Že to asi bude příšerné béčko, ale aspoň si přijdu na nějakou vychytanou akci. Jenže to jsem netušila, že se tam bude hlavně tlachat a politikařit, andělé budou spíš otravní a co je vůbec nejhorší, celé se to bere neskutečně vážně. Přitom, když už se nějaká ta akční scéna objeví, tak není vůbec marná, akorát jsem nepochopila, proč se tam někteří andělé producírují v barevném neoprénu nebo co to je. Korunu tomu nasazuje vyvolený hrdina, nejenže to australské dřevo vůbec neumí hrát, ale jako by si v castingu umanuli, že ještě k tomu vyberou někoho s nejnevýraznějším obličejem na který narazí, což se jim povedlo dokonale. Ženský jsou tam celkem kočky, ale nic zvláštního nepředvádějí a tak jediný, kdo tam disponuje nějakým charismatem je archanděl Michael, jenomže to zase sráží fakt, že je tak neuvěřitelně podobný Keanu Reevesovi, že kdybych nečetla černé na bílém jeho odlišné příjmení a zemi původu, tak bych si myslela, že jsou dvojčata. A aby toho nebylo málo, tak se tam producíruje v kabátu z černé kůže, takže to vypadá, jako by si tam odskočil Neo z Matrixu. Od tohohle vážně ruce pryč, na druhou stranu je to dostatečně blbé na to, aby to v USA dostalo už druhou sezónu.

40 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Po pilotu....

Čekal jsem fantasy nebo aspoň akci s prvky sci-fi, dostal jsem nezáživnou nudu už v pilotním díle. Filmoví herci nemají co hrát, kostýmy jsou vyloženě ubohé a když se do toho přidá pár vykrádaček ať už v hláškách nebo pokusu o příběh, působí to všechno dost lacině. SyFy šetří, jak jinak si vyložit ten Asylum style v posledních letech? Někdy je lepší nic nečekat. Za ztrátu času 0!

0 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
26 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 23 lidí

Wau !

Viděla jsem pilota a jsem nadšená ! Anděle jsem sice čekala hezčí, ale i tak je to výborný seriál. Jen doufám že bude takhle pokračovat :)

100 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
52 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 23 lidí

Zvláštní

Po shlédnutí poloviny první řady, jsou moje pocity velice zvláštní. Seriál sám o sobě není špatný, ale čekal bych zajímavější děj. Herecké obsazení předvádí to nejlepší, co ze sebe může vůbec dostat. Jsem zvědav kam se Dominion posune, doufejme, že směrem k lepšímu. Herci by si zasloužili lepší dějovou linku. Další řada by mohla být více vyspělejší.

70 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Andělé netáhnou

Samotná Legie (filmová předloha) mě nezaujala a zde to bohužel není o nic lepší. První díl byl sice celkem akční a poměrně přehledně uvedl do děje "hledání vyvoleného, který spasí lidstvo nad nevraživými anděli" ... 2. díl už byl bohužel pouze nudnou konverzačkou. Andělé mě prostě a jednoduše netáhnou. 50% [skončil jsem po 2. epizodě, další řada BUDE]

50 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Supernatural + Terra Nova

Ach jo, proč někdo vezme to nejhorší ze Supernatural (andělé/démoni) a zkříží to s klasickou americkou pohádkou o lásce a rodině? Zvlášť když to má tak pěkný plakát:) Pilot mě nezaujal natolik, že ani nedám šanci dalším dílům. Efekty byly celkem slušné, nic to ale nemění na tom, že to co zobrazovaly, bylo dosti trapné a tisíckrát okoukané. Postavy nudné, herci nezajímaví.

40 %
31 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Hroza

Hrozne obsadenie, hrozny dej NESKUTOCNA nuda. A to som s obrovskym sebazaprenim dopozeral celu seriu (cliffhanger na konci fajn) ale inak .....
Cely cas som cakal ze sa to zlepsi a nejakym sposobom zaujme, co sa nestalo.

Normalne sa divim, ze serial bol predlzeny.

Vyuzite svoj cas zmysluplnejsie ako sledovanim tohoto ...

0 %
18 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
27 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Constantine

Seriál se rozjel až od 3 dílu,čím dál lepší a lepší zápletky. Archanděl Michael,připomíná hlavní postavu z Constantina. Spokojenost a těším se na další díly.

100 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Moc mě nezaujal

Koukala jsemm na 1 díl tohoto seriálu a můžu íct že mě moc nezaujal

10 %
9 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
15 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 54 lidí

Škoda ho..

Seriál Dominion se mi zalíbil celkem hned. V seriálu je vtip a napětí.Jen je škoda, že ho neprodloužili. Kdo má rád anděly a budoucnost zcela ho doporučuji. :)

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé