plakát seriálu

Městečko South Park

(South Park)

Názory uživatelů

South Park

South Park bych rozdělil asi do 3 období, podle toho, kolik měly jednotlivé řady společného :

1-6 serie - 90%
Období 1., které má přesně 3 řady perfektní a 3 řady horší. Období začátku seriálu, ve keterém se sází na syrovost a šokuje se vulgaritami a nabouráváním se do citlivých témat společnosti.

7-12 serie - 100%
Období novější, ketré nabídlo asi nejvíce humoru vůbec. Episody jsou opravdu hodně vtipné, stále mají autoři humoru a nápadů na rozdávání.

13-14 serie - 75%
Období, které je nyní. Teď už seriál začíná pomalu uvadat, nepřináší nic nového, hodně se opakuje, a některé episody (hlavně ve 14.serii) jsou vyloženě trapné a nudné.

South Park : Bigger, Longer, and Uncut - 100%
Načasování vydání celovečerního filmu bylo perfektní, v rané době seriálu. Celá zápletka je slušně střelená a film sám o sobě opravdu zábavný. South Park jak se patří.

South Park se musí brát s rezervou a nesmíte být moc předpojatí vůči mluvě. I když to není seriál především o nadávání ((tak to postavili producenti v ČR, když se u nás seriál vysílal, navíc dost přiostřovali překlad) (a přece jen sprostá mluva a nic jiného by zaujalo jen školáky)), ale je to především skvělá satira, která si nebere servítky a skvěle a trefně se naváží do společnosti.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
85 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

10 důvodů, proč se dívat na South Park

1. Je to "ten sprostý seriál"?
Ne. Je překvapující, kolik lidí takhle o South Parku smýšlí, protože od roku 1999 žádnou epizodu neviděli. Jedná se o jednu z nejlepších současných satir a vulgarita je pro jeho tvůrce zcela podružná.

2. Epizoda stvořena za 6 dní
Je to tak, jednu epizodu SP vymyslí, napíšou, namluví a zanimují za necelý týden. Jednou z hlavních devíz je tedy bezkonkurenčně aktuální reflexe současného dění. Například narážky na dopadení bin Ládina se objevily již po dvou dnech! Třeba Simpsonovi se animují půl roku.

3. Převyšuje konkurenci
V posledních letech na poli animovaných seriálů nemá SP příliš silné soupeře. Archer či Ugly Americans jsou dobré počiny, ale stačí SP sotva po pás. A jak poslední roky vypadají Simpsonovi či Family Guy všichni víme.

4. Zdarma na webu
South Park je kompletně zdarma na oficiálním webu southparkstudios.com!
Pouze tři epizody (5x3, 14x5 a 14x6) jsou nedostupné kvůli ztvárnění Mohameda.

5. Dalších pět let
Nedávno se Parker a Stone dohodli na tvorbě SP až do roku 2016, je před námi tedy dalších 5 let seriálu!

6. You're Getting Old
Nejlepším důkazem, že seriály a tvůrci se postupem času mění, je paradoxně právě South Park. Porovnáte-li si epizody z let 2000 a 2010, jasně uvidíte tvůrčí i osobní vývoj Treye Parkera i Matta Stonea.

7. Kyle vs. Cartman
Chemie mezi postavami rozumného kluka a tlustého prevíta zdobí SP. Jejich vyvíjející se konflikt stačí jako důkaz, čím v běhu na dlouhou trať SP převyšuje seriál Family Guy.

8. The Book of Mormon
Parker a Stone letos uvedli na Broadway tento muzikál, který nakonec získal devět cen Tony včetně nejlepšího muzikálu. Vychází z epizody 7x12 a naznačuje, že tvůrci SP nejsou ledajací umělci.

9. South Park: The Game
Na druhou polovinu roku 2012 je oznámeno vydání hry pro PC, Xbox a PS3. Půjde o plnohodnoté RPG.

10. Doplnit znalosti
Abych vás dobře navnadil, pro rozjezd mohu doporučit např. tyto epizody:
15x7, 14x4, 13x3, 12x3 a 11x8.

Příjemnou zábavu!

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Nejlepší kreslený seriál ? Možná...

Na své první setkání se South parkem se velmi dobře pamatuji. Mohlo mi být tak 10 let, když jsem se od starších spolužáků doslechl, že Nova kolem půlnoci vysílá kreslený seriál se sprostými slovy. A jelikož jsem si dle jejich popisů nezvládl dost dobře představit, jak takový "vulgární" animák může vypadat, tak jsem se několikrát v pondělí v noci, kdy probíhala česká premiéra několika úvodních epizod, nenápadně vyplížil a sledoval jej. Nebudu zastírat, že jsem na něj čuměl jak péro z gauče. Když pak rodiče zjistili, že South Park po nocích potají sleduji, dostal jsem jemný výchovný záhlavec a promluvu do duše. Dnes již chápu, že zcela po právu.

South Park totiž NENÍ seriál o sprostých slovech. I když právě na nich je a vždy i byla postavena reklamní kampaň, kterou nás CET21 při každém vysílání bombardovala. Je pravda, že v seriálu padají často dost drsné vulgarismy, ale pravda je taková, že každá z nich má své opodstatnění a je vždy "vystřelena" v tu nejvhodnější chvíli, což jen znásobuje celkovou humornost a nadsázku celého seriálu.

Co musím zmínit je český dabing. Ten je dle mého názoru výborný a podobně jako třeba u Simpsonů mi přijde lepší než originál. O to víc mě pochopitelně potěšilo, že se Nova rozhodla po osmi leté pauze dokoupit k šesti úvodním sériím i ty nové a rovněž je nadabovat. Naštěstí se k účinkování v těchto nových dílech nechali umluvit všichni(žijící) herci, kteří seriál (i film) dabovali před lety.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Vítejte v městečku South Park.

O South Parku jsem vždycky slyšela, ale nikdy jsem neviděla ani jeden díl, vzhledem k tomu, že kdysi jsem se spoléhala jen na to, který seriál mi dá televize a SP se bohužel u nás nevysílal nějak často.
Ale jsem již v době internetu, tak se do toho můžu pustit.

SP svojí surovostí, nekorektností, šíleností a kontroverzí opravdu není seriál pro každého. Není zde žádná vybraná mluva, sprostá slova se zde užívají za každou větou, nabourává se tu všechno, co se nabourat dá, nechybí sexismus, rasismus, antisemitismus, nechutnosti. Jedna malá, nepartná věc se zde dokáže vygradovat do globálních rozměrů, postavy se tu chovají tak, jak by se normální člověk nejspíše nikdy nechoval, teda až na pár vyjímek.
Výhoda SouthParku je ale i to, že epizody jsou krátké, svižné a energické, hrozně rychle to utíká.

Ústřední pětice Stan, Kyle, Kenny, Butters a Cartman mě nikdy nenudí, ale především Cartman je asi největší bavič/šílenec/kretén z celého seriálu.

Pokud jste si stěžovali na Family guy, tak South Park pro vás bude mnohem horší. Nicméně nechápu celé to pozdvižení, že se tam mluví sprostě. Pointa celého seriálu je jiná, ale ta cenzura. Střelený Family Guy, který nemá do SP daleko je normálně vysílaný(u nás) odpoledne, protože se tam nemluví sprostě, ale že tam provozují úplně stejné šílenosti, nad tím se asi nikdy nepozastaví.

South Park je podle mě povedená satira, která reaguje na události ve světě svým způsobem a nic mu není svaté, všechno odhaluje až na kost.
Strefování se do citlivých témat je tu denním pořádku.

U tohoto seriálu preferuji český dabing, protože ten se povedl. V anglickém změní ty postavy mají pištivé, chraptivé hlasy, navíc je poznat, že je některé postavy dabuje jeden dabér. V čestině jsou pěkně a srozumitelně rozdělení. Navíc v angličtině věčně slyším jen různé verze slova "fuck", kdežto v češtině jsou mnohem peprnější a štavnějtější výrazy.

Po sledování několika sérií se stále zamýšlím nad tím, kde tvůrci berou tolik kreativity, ale tak, kdo umí, ten umí.
Nicméně nelze popřít, že některé série jsou silnější a některé slabší.

Animace se drží kréda ' V jednoduchosti je krása'.

Suma Sumarum - 70 %

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Americké kulturní obohacení

Počáteční série byly spíše obecné, vesměs reflektovaly převážně kreativitu tvůrců. Po vyčerpání tvůrci nacházeli inspiraci kolem sebe – dění ve Spojených státech. Člověk, který se vůbec neorientuje v kultuře a sociální sféře USA, může být v nejnovějších sériích trochu zmaten a znuděn, že přichází o podstatné pointy.

Seriál rozhodně doporučuji dětem i přes květnatou mluvu dlaždičského řemesla. V South Parku jsou revidovány hlavní myšlenky křesťanství, obecného dobra, přístupu různých sociálních sfér a jejich zobecněná a vulgarizovaná kritika, která utváří příjemný soubor univerzálií. Ovšem doporučení spadá spíše k uvědomělým dětem, které až tolik neláká kuřivo, hazard, lékařská praxe a povrchní zábava v podobě instantních videoher.

Dospělý člověk, který nabyl znalostí a moudře je v životě využívá, se bude bavit nad humorem, kterému rozumí a zejména bude nadšen z vnitřních sémiotických analýz! La muerte peluda.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

South Park stále žije

Většina lidí si myslí, že South Park je vlastně jen o sprostých slovech. Ne, není to o nich. Je to jen vedlejší produkt, který doplňuje děj. Je pravdou, že i díky tomu jsem si South Park tak oblíbil, ale nejen kvůli tomu. Líbí se mi, jak se seriál za tu dobu změnil. Ze začátku se tam vlastně řešily různé problémy dětí a teď reaguje na aktuální dění, které Trey a Matt převedou na jinou, lepší úroveň. Vůbec nechápu tu jejich neskutečnou představivost a také to, že dokážou udělat jeden díl za 6 dní. Jakou si s tím musejí dát práci všechno vymyslet a pak ještě namluvit většinu hlasů. Už existuje tolik dílů a mě udivuje fakt, že do každého dílu se dokáže vymyslet něco nového, vtipného, výbušného, co nakonec dává i smysl. No, jak se to vezme že? :D

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Dvě dekády v Coloradu

První série seriálu jsou pro mě nostalgickou vzpomínkou na tajné nahrávání, v době kdy jsem ještě chodil na základku. Takže hned v první sérii se dostává na (alespoň pro mě) kultovní věci, které si dobře pamatuji. A že jich je spousta: Cartmanova anální sonda, jeho extrémní tloušťka po posilovači, Masák s Patrickem Duffym místo nohy a "Řití se na nás!", plavba teplého Ala, Rošambo, ale i zombie díl, Mr. Hankey nebo první souboj Satana a Ježíše. No a zapomenout nemůžu ani na plastiku Garrisona ala David Hasselhoff nebo mechanickou Streisandku. První série je prostě neskutečně narvaná. Kdo by zapomněl hlášku "Zabili Kennyho, parchanti." Nebo legendární větu, kterou začal Cartman používat ve druhé sérii: "Seru na vás, jdu domů."

S přibývajícími sériemi se přestalo dostávat notoricky známých a okoukaných dílů. A bohužel se neustále opakují ty nevtipný věci, jako jsou pravidelný návštěvy pana Hankeyho. To je jasný příklad toho, že opakovaný vtip není vtipem. South Park používá dvousečnou zbraň a tou je začleňování aktuálních problémů. To je samozřejmě super věc v případě, že sledujete seriál v době, kdy se vysílal/vysílá. Problém nastává ve chvíli, kdy ho sledujete s odstupem. Protože ruku na srdce, kdo si pamatuje, co bylo velkým tématem před deseti lety? Navíc v Americe.

Zvláštní proměna také přichází v okamžiku, kdy zaměníte český dabing za originální znění. Najednou totiž zjistíte, že seriál není až tolik sprostý. Ano, pořád je úchylný, nechutný, nekorektní a zvrácený, ale nepoužívá tolik vulgarit jako jeho česká verze.

Docela zajímavý zlom přichází v páté řadě, kdy Kenny umře, ale tentokrát doopravdy. To samozřejmě dá tvůrcům šanci pořádně představit "novou" postavu, Butterse. Butters není špatná postava, ale není lepší než Kenny. Nakonec to došlo i tvůrcům a Kenny se po určité odmlce vrací zpět a tentokrát už bez pravidelného umírání. A základní čtveřice se tak rozrůstá na pětici.

Témata, která si seriál bere na paškál se často opakují a to aniž by se to nějak zajídalo, protože vždy přinesou něco nového. Pravidelně se tak řeší náboženství (je jedno jaké), postižení (Timmy!), homosexuálové, celebrity či Kanada a Terrance s Philipem.

V pozdějších sériích se mi nejvíce líbí vícedílné příběhy. Například oba (Cartoon Wars, Go God Go) z 10. série jsou skvělé. Hned v následující sérii stojí za zmínku trojdílný Imaginationland. Velkým překvapením pro mě bylo odstranění postava Šéfa. Jako už je zvykem, tak ani u South Parku mě nebaví "zpívané" epizody.

A nyní už se dostávám k nejnovějším sériím, což znamená, že se dostane na témata, která mám ještě čerstvě v paměti. Ať už se paroduje High School Musical nebo Twilight, vždy to stojí za to. Dovolím si vypíchnout několik epizod, které (z posledních sérií) stojí za to: Skvělá je facebooková epizoda ze 14. série, ale třeba i HUMANCENTiPAD ze série patnácté. V 17. sérii je úžasný trojdíl beroucí si na paškál Game of Thrones a v sérii osmnácté pak skvěle pobaví epizody na téma gluten-free nebo hry na mobil.

Ať je to jak chce, tak South Park dokáže pobavit i přibývajícími sezónami a zdá se, že tvůrcům nápady nedochází. Samozřejmě, že ne vždy se zadaří a každá epizoda se mi do chuti netrefí, ale většinou se bavím.

South Park možná není nejlepší animovaný seriál, nebo ten nejvtipnější nebo ten nejdéle vysílaný (máme Simpsonovi), ale i přesto si zaslouží pozornost. Stojí totiž za to!

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Super...

Je to vyborny animovany serial a ani po letech nestraci kvalitu ale naopak ji nabira :) jen mi stve ze vetsina lidi videla jen prvnich nadabovanych 5 serii kde opravdu slo jen o sprosta slova a zvracenost tudiz si mysli ze south park je jen o sprostych slovech, nemyslim tim ze dalsi dily nejsou zvracene a sproste ale maji vetsi filozoficky nadech a resi s velkou davkou vtipu dnesni problemy a dovoli si opravdu to co si jen tak zadny serial nedovoli :) tesim se na dalsi dily a doufam ze serial vydrzi co nejdele :)

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Cartman a spol.

Možná bych se tím neměla chlubit, ale seriál jsem sledovala, když jsem ještě byla dítko školou povinné a dokonce pod dohledem sestřenice - učitelky:-). South Park mám ráda, je to změna, kreslených seriálů není zase tak moc a když už jsou, tak tenhle se od nich prostě dost liší, což beru jako plus! Vtipy sprosté, ale kdo jim přijde na chuť a není zase tak prudérní, tak se určitě dobře pobaví...

80 %
58 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Kenny opět umře...

Velmi svérázně pojatý animovaný seriál, o čtyřech "obyčejných" chlapcích ze zapadlého amerického městečka. Pokud překonáte hradbu sprosťárem a vulgarit zjistíte, že autoři se dokáží umě trefovat do společenských problémů, stereotypů a tabu. Komu by nestačilo 16 kompletních a jedna rozpracovaná série, ještě vznikl film South Park: Bigger, Longer and Uncut, který také stojí za zhlédnutí.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Tak to vidím já...

Někdy se prostě stydim za to, jak sem slušný člověk, ale nemůžu si pomoct. Seriál založený na tom, že se co nejvíc mluví sprostě, nechápu.

South Park je mi opravdu proti srsti, a pokud to je možné, vyhýbám se mu. I tak jsem ale některé díly viděl a většinou šlo o příběhy bez děje, které měly účel jen ten být nehorázně cool. V mých očích neúspěšně. SP a já se prostě úspěšně míjíme a stejně jako Happy Tree Friends je to pro mě záhada.

Nikomu samozřejmě jeho názor neberu, ostatně v menšině jsem já, takže budu spíš doufat, že vy nebutede brát názor mně, ale nedokážu pochopit jediný klad seriálu... ne, že bych se nesnažil.

20 %
42 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 24 lidí

Jak to vidím..

South Park jsem viděla víckrát než by bylo (pro mě) zdrávo. Neznám každý díl a ani to není třeba - seriál je furt jedno a to samé. Nechutnosti, sprosťárny a další nechutnosti. Není to moje gusto a je mi dost proti srsti. Ano, sice seriál odkazuje a naráží na spoustu amerických věcí, situací a bla bla, ale pořád v tom nevidím nic zajímavého a ani důvod k tomu, aby všechno podávali tak sprostě a nechutně. Možná si seriál dovoluje něco, co ostatní ne, ale to ho nedělá rozhodně ničím vyjímečným.

30 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
27 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

South Park

Velice povedený seriál. Vtipy jsou sice tvrdší, ale s tím každý počítá a přesto se na to dívá:) Skvělé hlášky i styl animace. Prostě parádní seriál.

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

they kill kenny,those bastards!

Stan,Kyle,Kenny a samozřejmě Cartman,6 řad mám za sebou a s touhle čtyřkou jsem se nenudil ani na chvíli,každý díl je originální,autoři mají skutečně velkou fantazii,graficky jedinečné,chápu,že to není pro každého,komu ale nevadí občasná ostřejší slova,tak rozhodně doporučuji.Vedle Simpsonů a Futuramy nejlepší animák.

90 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Městečko South Park: Zosobnění vulgarity

Někdejší zosobnění vulgarity předvádí v každé sérii vrcholně pohotovou a inteligentní satiru.

Osmnáct let, devatenáct sérií, 267 epizod, jeden celovečerní film, několik videoher. Snad jen Simpsonovi jsou zářivější stálicí animovaného světa. Jenže zatímco rodinka ze Springfieldu pod vedením pozdějších showrunnerů pomalu sestupuje z výšin televizní zábavy a o kvalitě starších sérií si dnes může nechat pouze zdát, dílo Treye Parkera a Matta Stonea s léty zraje.

Městečko South Park už dávno není jen zábavná přehlídka sprosťáren a nechutností, jak si seriál možná někdo pamatuje z přelomu tisíciletí, kdy ho v nočních hodinách vysílala televize Nova. Zatímco animaci jednoduchost zůstala, osudy čtveřice coloradských školáků byly čím dál komplikovanější a z mnohdy samoúčelně vulgárního pořadu se kolem sedmé řady (u nás paradoxně vysílané až s velkým zpožděním a na kabelovce) začala stávat inteligentní satira.

Čtvrťáci Eric, Stan, Kyle a Kenny se samozřejmě nepřestali sprostě špičkovat, popravdě ani nijak výrazně neubylo nechutností a fekálních fórů, ovšem tvůrci dali výrazně najevo, že vedle svérázného smyslu pro humor mají také úctyhodný přehled o společenském dění. A dokázali, že prostřednictvím legračních ukřičených paneláků zvládnou okomentovat i ten nejpalčivější politický problém trefněji, než kdejaký seriózní list.

Svého vrcholu coby chytrá satira potom Městečko South Park dosáhlo právě v novější devatenácté sérii. Ta na prostoru pouhých deseti epizod obsáhla taková témata, jako je rasismus americké policie, prezidentská kandidatura Donalda Trumpa nebo Islámský stát. Tedy témata závažná a tak aktuální, jak to jen jde. Přitom se však nevytrácí vtip a vzhledem k vysoké politické nekorektnosti nehrozí ani přehnané moralizování. Městečko South Park přesně balancuje na hranici toho, co lze a nelze brát vážně, jakož i toho, co je a co už není vtipné.

S devatenáctou sérií potom Parker a Stone dosáhli do konce i experimentování s návazností epizod, které mohli diváci pozorovat už v sérii minulé a předminulé. Zatímco pro většinu epizod platí zacyklení a la Simpsonovi, tedy skutečně jen vzácně narušené změnou typu přechodu ze třetí do čtvrté třídy nebo smrtí některé z postav, ty novější jsou již regulérně provázané.

Pořád nejde o takovou kontinuitu, aby série vyžadovala striktně lineární sledování jako některé několikadílné epizody, nicméně do budoucna to může podobu seriálu zase o něco změnit. Minimálně v tom, že rozprostření jednoho silného satirického námětu napříč sérií umožní nastavit (nejen) americké společnosti podstatně větší zrcadlo. Kdo ví – třeba se do jednoho takového podíváme už v září, kdy se Městečko South Park vrací s jubilejní dvacátou řadou.

50 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

:)

:)

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

:)

jedním slovem:úžasné

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Cartman a Kenny jsou nejlepší...

Dobrý seriál, nejlepší je Cartman a Kenny. Mě se seriál hodně líbí, ikdyž je sprostý. Autoři seriálu udělali dobře když Kenny v posledním díle 6. serie zase obživl.

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Na druhé straně barikády

Připravoval jsem si dlouhý komentář, ale nakonec jsem zjistil, že s tímhle vážně nechci marnit čas a kazit si den.
Jeden z mála seriálů, které mi jsou proti srsti. Snažím se mu vyhýbat obloukem, ale pár dílů jsem (bohužel) viděl....dílů absolutně o ničem a ani vtipné to není.
Vrchol nevkusu
Hodnocení - 0%

0 %
13 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
13 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

...

Dobrej seriál. Kdysy jak sem jěště chodil někde na základku tak sem se pořád divil proč mě nikdo nenechá se na ten seriál dívat, pka sem to pochopil. Seriál je si myslím hodně vtipnej.

90 %
11 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

south park

sprostej,presto inteligentni serial.animace horzna,presto dokonala.narazky na americke hvezdicky a hlavne Kenny:)ikdyz ho zabili,parchanti:)

70 %
10 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Kenny

Sprostý seriál. A přesto dokonalý. Visim na něm. Ale škoda že zabili Kennyho, parchanti!

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
46 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

South Park

na South Parku je nejlepsi to ze se od vsech jinych serialu lisi :D tenhle serial me bavi ale ma strasne malo dilu :( ktery sem mela skoukli za par mesicu skoda ze jich neni vic :( jinak moooc suprovej serial u kteryho se vzdycky zasmeju :D:D

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Cool

Tenhle seriál je dost hustej.Všechny díly jsem nestihla sledovat, jelikož je dávali hodně pozdě, ale ty co jsem viděla ty byly hodně dobrý.Prostě takovej sprostej, drsnej seriál.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

jj

Je sice kreslený to jo, ale je vtipný a má taky dobré hlášky. Nevadí ani, že je sprostý :D

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

South Park

Seriál je výborně vtipně vyobrazen kromě sprosté mluvy
je bez chyby, nejlepší je Eric Cartmen

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Super....

Musím přiznat, že tenhle seriál pozoruju od svejch čtyř let a to i pod dohledem bráchy a mamky. Od té doby ho pozoruju pořád, ne pravidelně, ale občas si ho pro rozveselení pustím.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Po dopozeraní...

... všetkých sérií, ktoré doteraz vyšli (16 ich je) musím povedať, že tak ako každý seriál ktorý beží dlhdobo má South Park svoje svetlé stránky ale aj záporné. Našli sa epizódy ktoré ma bavili ale aj časti ktoré boli vyložene nudné alebo trápne. Ale to že ktoré sú aké záleží od každého kto sa na nich pozerá. Predsa len nemôžu mať všetci rovnaký zmysel pre humor. A aj keď sa mi tie novšie série 13, 15 ale najmä 14-ta nepáčili v 16-tej som našiel viacej dielov ktoré ma pobavili a u ktorých som sa smial rovnako ako v začiatkoch keď som pozeral úplne prvé časti.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk