Naruto

Naruto (Naruto)
Chceš seriál do oblíbených? Tak se přihlas!
Facebook Twitter
Avatar uživatele
Umbaros

3. dubna 2014

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Konec konců proč ne

Někde jsem četl, že pokud vydržíte sledovat Naruta přibližně po 30 dílů, propadnete mu. A stalo se.

I když si myslím, že jsou dostupné lepší anime seriály, Naruto má co nabídnout. Jen je třeba zbavit se předsudků, protože opravdu to není pohádka.

Na druhou stranu má pro mě Naruto pomalejší start, pak přicházejí opravdu dobré díly a konec byl pro mě opět o ničem. Pokud tedy nepropadnete Narutovi ihned ze začátku, nezoufejte. Klidně si pustě navazující Naruto - Shippuden, který je v mnoha ohledech vyspělejší. A třeba mou sestru dokázal zaujmout až právě Shippuden, i když neznala děj z Naruta. A teď je do toho stejně zažraná jako já.

Avatar uživatele
Maritando Senju Uchiha

27. března 2017

100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Závislost

Začalo to nevinně. Dostal jsem se k Narutovi a řekl si proč ne . . . . . . příběh mě chytl a nepustil a sledování Naruta zabíralo většinu volného času.

Tohle anime má skvělý náboj. Člověka chytne a nepustí až do 220. dílu. Užil jsem si Narutovy eskapády, Sakuřiny návaly vzteku, Kakashiho pozdní příchody nenáviděl jsem Sasukeho chladnost a odtažitost a taky Orochimara.

Každopádně jsem si užil asi nejvíc ze všeho bojové scény, pobavil jsem se a mé hodnocení? Dokonalost.

Avatar uživatele
Pony

16. března 2009

82 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

Konečně

Konečně je zde ten nejlepší seriál na světě. Mnohým lidem to přijde jako nehorázná blbost. Těm můžu odpovědět jen toto: Co čekáte, když koukát na Jetix? Nebo prostě Naruta nepochopili. Seriál má neuvěřitelnou hloubku a je velmi emocionální. Stačí se podívat kolik má fanoušků. Je to jedno z nejpopulárnějších anime. Jsem velmi ráda, že jsem na něj narazila. Bez něj si už tak trochu nedokážu představit svůj život. :@) Do postav se vžijete neuvěřitelně snadno a za chvíli už nemluvíte o ničem jiném, než co bylo v nejnovější epizodě. Jako správný fanoušek samozřejmě čtu i mangu. Trochu se divím, že zde není odkaz na oficiální fanouškovskou stránku specializovanou na Naruta www.konoha.cz, kde je o něm úplně všechno.
Dalo by se říct, že Naruto změnil můj život. A když ne změnil, tak velmi silně ovlivnil. Jen se mi nelíbí, že autor s oblibou zabíjí veškeré moje oblíbence.

Avatar uživatele
Skogen

7. srpna 2012

80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Bez výhrad

Naruta jsem ani náhodou neviděl celého a sledoval jsem ho více méně náhodně. Z nějakého důvodu jsem mu moc nevěřil a měl jsem ho za vyloženě infantilní záležitost, za což se mu s odstupem omlouvám - ごめんなさい. Sice se v něm skutečně neřeší nic pro kategorie +10, ale nijak zvlášť to nevadí, když postavy jsou sympaticky svérázné, ale nikoliv ujeté a děj je příjemně zábavný, ale ne trapný... S Narutem tedy nakonec nemám sebemenší problém.

Avatar uživatele
McBeci@seznam.cz

4. června 2011

73 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Naruto není pro děti...

Hodně lidí si myslí, když se řekne anime, že je to seriál pro děti a pro ne moc inteligentní jedince. Ale opak je pravdou. Naruto je velmi těžký na pochopení, jsou v něm neuvěřitelné emoce, a věřte nebo ne, mě u něj i dost často tečou slzy...dítě by to nikdy nepochopilo...tudíž je to pro starší...a samozřejmě že ne na Jetixu ale v originální Japonštině s českými titulky...určitě shlédněte na www.hokage.cz ...ještě bych chtěl říct že Naruto mě dost zasáhl a dnes si neumím představit život bez něj...kolikrát se mi o něm zdá a kolikrát bych také chtěl v Narutu být osobně...je to prostě Závislost s velkým Z a kdo neviděl...ať nenadává a nepomlouvá a radši ať zajde na internet a taky se ponoří do toho úžasného světa...