plakát seriálu

Polda

(Polda)

Názory uživatelů

proč tak záporná hodnocení?

Nechápu, proč má seriál tak záporná hodnocení, mě baví, dobrá odpočinkovka, při dnešní nadprodukci detektivek severského typu, něco svěžejšího s kapkou humoru, no a že je to neuvěřitelné? Není to dokument ani podle skutečných případů - stejně neuvěřitelné jako třeba Rapl - líbí se mi oba seriály, ke každému přistupuji jinak, podle nálady.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Igor

Zase tak tragicky jako někteří tady bych to neviděla. Dle mého názoru je to pohodová oddechovka s místy dobrým humorem, který je doplněn dobrým hereckým obsazením.
Vlastně to obsazení bylo hlavním popudem k tomu, proč jsme se s kamarádkou začaly dívat - Igor Orozovič je našim oblíbencem (možná i víc než to :D) ještě z dob, kdy hrával v ostravském divadle, tudíž jsme si příležitost koukat na něj pravidelně v telce nemohly nechat ujít.
K samotným postavám - líbí se mi, jak jsou postavy těch dvou policistů protikladné, i když už i ten slušňák někdy začíná vystrkovat růžky. Navíc mi Matásek do role drsňáka neskutečně sedí. :)
Za mě to zas tak špatný seriál není.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Proč tak krutě....

No já nevím, asi mi stačí málo, ale když se na Poldu nekoukám jako na drsnou detektivku, ale jako na seriál pro pobavení, tak bych řekl, že se docela povedl. Od začátku je samozřejmě postaven na několika nesmyslech, ale který seriál není. A na české seriálové poměry posledních let (či dekád) je to svěže natočené, z herců mi nikdo vyloženě nevadí ani co do osoby ani co do výkonu. Celkově určitě nadprůměrný český seriál ve svém konkrétním žánru.
Mě to zatím baví. :)

70 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

David Matásek je super

Za mě skvělý seriál. Krom Policie Modrava snad na žádný český seriál nekoukám, ale u tohoto jsem se vždycky pobavila. Dialogy mají říz, všechny vypadají skutečně, dávám solidních 70 %.

70 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

pražskej kovboj..

Jsem Husákovo komunistické dítě a bavila jsem se náramně všechny serie.....Někdo, kdo usne těsně po revoluci a probudí se do demokracie...naprosto věrné... a hlášky typu...'potřebuju telefon, aby měl dosah aspoň 5km'... skvělé, dávám 80%

80 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Polda

Po docela dost špatné první epizodě se to v dalších dílech trochu zlepšilo (i když konec posledního dílu snad nemohl být horší). Opravdu bych v tom nehledal nějakou vážnou kriminálku, spíš komedii s krimi prvky. Bohužel ne vždy ta komedie funguje. Pak mi úplně neseděl Matásek, ale většinou se to dá. Na zabití času to stačí a kupodivu, pokud to porovnám s Mordpartou, tak to i docela funguje.

60 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Co to je za nesmysl...krimi,fantasy?

Jistě jste jako já čekali na úvodní díl nového seriálu TV Prima v očekávání zajímavých epizod a ono ejhle....
Z toho co proběhlo v prvním dílu se nedá věřit ničemu,protože to by dokázali pouze hrdinové sovětských válečných a budovatelských filmů z dob dávno minulých.
Probudit se po 20 letech z kómatu a začít vtipkovat s personálem nemocnice,za pár dní začít chodit a je fakt nemožné a to už nemluvím o návratu k práci kriminalisty,která je fakt velice náročná.Nebudu spekulovat o tom,proč seriál nemá v záhlaví kromě krimi ještě fantasy,ale spolehnout se pouze ne charisma hlavní hrdiny a na tom postavit upoutávky je v tomto případě skutečně málo.Je mni jasné,že pro divačky je sympaťák vždy tahákem,ale v tom přeci kriminální seriály nespočívají.Možná se jednalo o snahu napodobit americký styl,ale to se v tomto případě fakt nepovedlo.......

20 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Co tohle má být ???!!

Z upoutávek a recenzí jsem očekávala seriál se zajímavou tématikou a s námětem ,který se dá využít na několik sérií. Výsledné dílo je bohužel jedním slovem katastrofální.
Když pomineme zcela nereálný začátek,kdy hrdina po 20 letech v komatu chrlí hned od probuzení "vtipné perly" ,veškerá rehabilitace je smrštěna na několik vteřin a hrdina odkráčí vstříc nové realitě naprosto klidně a bez zábran,je další slabinou zcela nevěrohodný výkon hlavního hrdiny.
Matásek je sice kvalitní herec,ale tohle mu krutě nesedlo. Jeho hrdina působí jako karikatura a ještě hodně protivná. Na druhou stranu jeho parťák je tak klišovitý,že prostě nedokáže zaujmout.
Na samotnou kapitolu by byl hudební podkres.Hudba prostě nesedí,zastaralé hity prostě nedokáží scény podtrhnout tak jak by měly.
Pilot jsem vydržela dokoukat jen silou vůle a byla jsem vděčná za každou reklamu,která v něm byla.Něco tak otřesného jsem skutečně dlouho neviděla.Takže za mně,už nikdy víc.

0 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Slabý

Nemyslím si, že bych byla náročný divák. Mám ráda komedie i krimi. Ale tohle mi zatím přijde dost slabý.
Nápad mi přišel zajímavý, ale je to nějaké nudné. Nevyužitý potenciál. Asi prostě špatně udělané.

To V.I.P. vraždy mě bavily. No, uvidíme, co dál.

Ta hudba, co má být retro, akorát tak ruší.
Škoda.

Souhlasím, že Matásek mi v tom vůbec nesedí.

Edit: Hlavní hrdina je fakt pitomec a to mi vadí.

30 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

A můj názor je ...

Naprosto o ničem. Nelogické a až místy spíše srandovní. Docela mě ukázky překvapily, ale pilot mě natolik odradil, že další díly již sledovat nebudu. Škoda, doufal jsem, že se objevilo něco, co se bude lehce odlišovat od nynějších českých seriálů. Frajer prostě nezachrání vše. Rozhodně ne svůj seriál.

10 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí