plakát seriálu

Předstírání

(Faking It)

Názory uživatelů

Příjemné, ale nedokončené.

Tento seriál jsem si náhodně vybrala z watchlistu, aniž bych si pamatovala o čem má být. První díl mě rozhodně zaujal, příjemně rychle ubíhající teenage drama/comedy o lásce, sexu, přátelství a školních aktivitách. První řadu jsem shlédla téměř na jeden zátah (také za to mohlo možná i trochu více sexuálního podtextu). Začátek druhé série se trošinku táhnul (sexuální podtext se začal vytrácet), ale posléze se zase slušně rozjel (sexuální podtext je zcela pryč, ale dějově se seriál posunul kupředu :D). Největším zklamáním bylo zakončení seriálu. Určitě úplně nečekali, že seriál už vysílán nebude a myslím, že minimálně jeden závěrečný díl by si tento seriál zasloužil. Když pominu, ale tento závěr, tak opravdu skvělá oddechovka.

Jediné co mi trochu vadilo je uvěřitelnost herečky (Karma), která hraje ve svých 22 letech 15ti letou teenagerku a zrovna u této herečky bych řekla snad i více než 22. Naproti tomu Amy je mnohem uvěřitelnější, i přesto, že je starší než Karma.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Konečně něco trochu nového...

Vážně strhujcí pecka.Chvilkami působý jako naprostá slátanina, ale opravdu dobrým a zábavných způsem. Konečně nevšední příběh o americké střední. Rozhodně má ale i pár much a dá se občas velice snadno uhátnou budoucí dění. Přesto jsou hlášky chytlavé a obsazení skvělé. Jen bych chtěla aby spolu byli dvě postavy, u kterých by to bylo naprosto super, ale je jasný že to asi vážne nepůjde. S čistým svědomím bych doporučla pro krátké pobavení. Doufám, že tenhle seriál jen tak neukončí...

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Oddechovka

Trošku jsem se toho bála, ale nakonec se to MTV povedlo. Milostný trojúhelník tak trochu jinak, sympatičtí herci (a super-sladký Gregg Sulkin!) a jejich herecké výkony taky nejsou nejhorší. Co mi ale vadí, je vypípávaní každýho sprostýho slova. Když je v seriálu nechci, nepíšu je do scénáře, ne snad? Jak už tu bylo řečeno, příjemná oddechovka - dávám 80% a čekám čím mě druhá série překvapí:-)

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Na zaplácnutí volného času

Od tohoto seriálu jsem zase tolik neočekávala, ale příjemně překvapil :)Jelikož trvá díl přibližně 20 minut, mám to akorát na cestu do školy a ze školy :D Faking it je dobrá odddechovka, člověk se u toho nasměje a není na tom nic na přemýšlení.
Gregga Sulkina mám ráda a dokonale se na tu roli hodí. Nejraději mám Amy a Karmu moc nemusím.. Přijde mi hrozně dramatická.
Doporučila bych seriál spíše holkám, myslím, že takovýhle typ seriálu se klukům asi moc nezamlouvá.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Faking It

U MTV jsem spokojen s tím, že i když má seriál sledovanost okolo 60-90 tisíc, má šanci na prodloužení. Faking it je jeden z mých nejoblíbenějších seriálu. Jsou zde témata, které mě baví a jsem za ně velmi rád. (Sex, Láska, Tajemství, Lži, Homosexualita - lesby, gayové a hlavně humor) Tohle mi neuvěřitelně sedlo. Obsazení je perfektní sexy Katie Stevens mi sedla. Do toho Gregg Sulkin taky super. Ostatní nebyly ani dobří ani špatní. Ještě jsem nenašel informace o prodloužení třetí série, ale doufám, že seriál nezruší.
1. Série - 100%
2. Série - 100%

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Hezké, ale neviditelné...

... aneb jak je to možné? Každý má nějaké přátele a známé. A pokud je holka aspoň trochu hezká, tak po ní kluci musí nutně pokukovat. To ale neplatí o Amy a Karmě.

Seriál má hodně mezer a nevyřešených věcí, ale pokud hledáte nějakou oddychovku, nad kterou nebudete muset moc přemýšlet, tak je tento seriál něco pro vás. Rozhodně bych tento seriál neprohlásila za komedii, nebo aspoň já jsem se u něj nesmála.
Ale je zajímavý sledovat příběh holek, které předstírají lesby. Už po první epizodě tento příběh zaujme a vy se budete divit, co všechno se na takové na první pohled normální škole může dít.

Hlavní postavy jsou příjemné a reálné. Nejsou to uječené hysterky ani úplné drsňačky. Liam je taky vcelku příjemný, jen ten jeho ublížený pohled mě občas štve. Jednou z nejúžasnějších postav je ale nepochybně Shane. Samozřejmě myslím jako kamarád.

Tenhle seriál si rozhodně zaslouží získat si své fanoušky.

90 %
90 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Zaujalo :)

Už pri zhliadnutí traileru som si vravela, že toto by mohlo byť zaujímavé a naozaj po prvej časti ma to nadchlo a chytilo :) Sledovať dianie na strednej škole, ktorá je presne opačná ako všetky ostatné je skvelé, veď v každom filme/seriály sú najobľúbenejší futbalisti a roztlieskavačky. Postavu Amy som si ihneď zamilovala a pri Karme mám často ťažké srdce ale zas mám pocit, že sa výborne dopĺňajú. Každopádne odporúčam ako oddychovku, 20 minútové epizódy sú k tomuto typu seriálu akurát, ale osobne neočakávam, že to bude nejaký extra hit na dlhé obdobie.(predsa len omieľať stále to isté dookola po čase omrzí) Snáď sa dočkáme aj druhej série s nejakými fresh nápadmi.

90 %
88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Príjemná a vtipná oddychovka

Už po prečítaní anotácie ma tento seriál zaujal, veď kamošky predstierajúce lesby, to sa len tak nevidí :) Mám rada keď sú veci iné. Hlavné hrdinky sú sympatické, aj keď Karma mi občas zahrá na nervy. Liam mi vadí úplne, keďže fandím Amy. Ale Shane! To je zlatíčko celého seriálu(moja nová platonic love), a charakter postavy je tiež skvelý. Pri každej časti sa smejem a tých 20 minút ubehne ako voda. Znak toho, že sa pri tom nenudím.
Kto váha, či začať pozerať, jednoznačne stojí za to, dať tomu aspoň šancu.
80% dávam preto, lebo bolo zatiaľ málo častí a aby som časom mohla zvýšiť percentá :)

80 %
88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Povedená pecka

Doufám, že kvalita neklesne, zatím na jedničku. (y)
Co by puberťačky ocenily více, než sladkého Liama? Který, mimochodem, v podání Gregga je velice povedený. Něco obdobného jako u Awkward Matty. Prostě fešák, který má srdce na správném místě.
Švih tomu dodává Karma, která, ať už chce nebo nechce, dostává svému jménu. Prostě - Karma is b*tch! - Vyložte si to, jak chcete. :)
Klasická zápletka trojúhleníkovitého typu se objevuje i tady, ale tak trochu neobvykle..
Amy, fandím ti - Karmo, tobě taky. Liame? - víc scének bez trička by nemělo chybět!
Jen tak dál, Shane a Laurie. Jste slaďouši. Ať vám kamarádství vydrží!
Já vím, nespoilerovat, nespoilerovat..
Je o zábavu postaráno!!
xoxo.

100 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Nenadchne a ani neurazí...

Námět se mi opravdu líbí a osobně jsem se s podobným tématem v seriálu ještě nesetkala. Některé scény mi přijdou trochu přehnané, ale budiž.
Co mě opravdu neuvěřitelně vytáčí, je vypípávání sprostých slov. Pokud tvůrci chtěli "slušný seriál", tak radši měli sprostá slova úplně vynechat, jelikož je to neuvěřitelně otravné.
Seriál je hned po pár minutách docela předvídatelný, takže já osobně jsem nebyla prakticky z žádných rozhodnutí hlavních postav nějak šokovaná.
Každopádně je to celkem fajn seriál na odpočinek. :)

60 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
61 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

Má rozhodně čím zaujmout.

Z počátku jsem si myslela, že to bude nudný seriál, který mě ihned omrzí a budu ho po pěti minutách nucena vypnout. Ohromně jsem se zmýlila. Seriál má rozhodně, co nabídnout a každý si tam najde své. Ještě před zhlédnutím seriálu jsem si myslela, že to bude obyčejný a nudný seriál o lásce a o tom, jak se tam budou vypořádat s dospíváním, či klasické problémy na škole. Což tam občas je, ale je to celkově vtipně pojato.

Pilotní díl byl celkem matoucí a ze začátku se do toho člověk zamotával, ale určitě svou práci, jakožto pilotní díl, který má zaujmout a diváky navnadit splnil.

Občas jsou, ale scénky a humor celkově okaté, ale dá se to přežít.

Ale co mě opravdu štve je to, že jsou díly tak krátké a téměř v nich nic není, ale nejvíce ze všeho, jak "vypípávají" každé sprosté slovo. Tak to mají něčím nahradit a celkově je to dost rušivý element a vůbec bych se nedivila, kdyby to kvůli tomu někdo vypnul...

Každopádně to je zase něco nového a já se už těším, jak se seriál bude dál vyvíjet.

VŘELE DOPORUČUJI!

P.S: 93%

90 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Dobré, vtipné, oddechové ;))

Vtipné a trefné poznámky, komické situace. Téměř každý díl se směji, ale ne tak, abych se za břicho popadala. Někdy soucítím se Sam, někdy je mi (vtipně) trapně za Karmu. A kdo by nechtěl Liama. A kdo by nemiloval Shaneho humor a nadhled! Dobro vítězí na této střední škole nad zlem. Odbourávají se předsudky. Pohodová a oddechová komedie. Přesto je na ní ale něco, co mě nutí nadšeně čekat na další díl a opět se u něho zasmát. Doporučuju!

80 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Velmi příjemná oddechovka

Co si budeme nalhávat - je to komedie a není tam žádný záměr být originální :).

Ale je to velmi příjemné, pro mě odpočinkový, vtipný seriál. Myslím si, že je fajn, že čím dál více seriálů je otevřených k homosexualitě než před lety. Jde o středoškolskou komedii, která znázorňuje teenagarskou nerozhodnost jak v různých situacích, tak hlavně v sexualitě.

Je to nadlehčené, ale poukazuje to na opravdové témata a co já vím - určitě se najdou na světě lidé, kteří sdílí podobný zmatek, nebo problémy a tohle by jim mohlo zvednout náladu :).

Co se týče postav tak jsem spokojená, je tam typická "mrška", postavy, které jsou nudné (pro mě Liam) a nemůžu si vynachválit Shana, ten celý seriál rozjasňuje.

Jak jsem četla v nějakém článku, je to skvělý doplněk seriálu Awkward a kdo hledá nenáročnou teenage zábavu na večer by si to mohl užít.

70 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Příjemná oddechovka.

Tenhle seriál mi doporučila moje kamarádka, která moc dobře věděla proč. I to téma mě hned ze začátku zaujalo.

Co se týče, ale prvních dílů, nijak moc mě to nenadchlo. Dvě holky co si začnou hrát na lesbický pár, aby byli středem pozornosti? Když se o tom mluví, zní to zajímavě, ale v seriálu to tak perfektní nádech nemělo.

Názor na seriál jsem změnila ve chvílí, když se u jedné z hlavních hrdinek (pro ty co ještě neviděli, tak schválně nepíšu jméno), prokázalo, že lesbička opravdu je a ještě se do své kamarádky doopravdy zamiluje. A tím začne ta veškerá sranda. Jak to řekne doma, jak to řekne svému okolí a hlavně jak to řekne JÍ. To vše a ještě víc nám nabídla první série, která podle mě skončila opravdu zajímavě.

Do druhé série jsem se zamilovala už od začátku. Napomohl tomu hlavně úžasný Shane, který hraje roli gaye, která mu jde víc než fantasticky.

Takže za mě dávám seriálu 90%. Víc dát nemůžu, kvůli tomu pokulhávajicímu začátku. Seriál má pouhých dvacet minut, takže je to opravdu příjemná oddechovka, u které nechybí humor i napětí, když se zrovna něco řeší.

90 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Pecka od MTV

Nejdřív jsem myslel, že se budu jednat o další klasický přírůstek do kategorie pubertální seroš s nádechem gay tematiky, ale naprosto jsem se zmýlil. Faking it jendoznačně nabourává veškerá klišé spjatá se středoškolským životem a homosexualitou. Sympatické postavy, talentovaní mladí herci, humor a originalita v jednom balení. Navíc díky příjemné dvacetiminutové stopáži lze shlédnout seriál za jedno odpoledne.

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

mission accomplished

Stráááášne sa na tom smejem. Viem, že je to hlúpučké a celkovo skôr kravina, ale nepomôžem si. Každý diel ma neskutočne baví, seriálu sa nedá uprieť nadhľad, neberie sa vážne, na nič sa nehrá a ašpiruje akurát tak na oddychovú jednohubku, pri ktorej divák nemusí rozmýšľať. Mission accomplished, mňa to chytilo.

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Poměrně překvapivé :)

Alespoň na tvorbu MTV :D Jasně, není to žádný zázrak ani žádný silný příběh/silné téma, ale o to je seriál zajímavější. Dlouho tu nebylo (či bylo snad vůbec někdy?) něco s touto tématikou vytvořené takto nadneseně a pohodově. Navíc hlavní hrdinky jsou opravdu krásné a strašně bych je chtěla spolu :3 A má oblíbená "Ginny" z Bunheads tomu dodává tu správnou šťávu :)

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Zajímavé

Na seriál jsem narazila náhodou. Není k přehlédnutí, že některé herecké výkony nejsou nic moc, ale i přes to to není nějaká tragédie, na kterou by se nedalo koukat. Líbí se mi, že to není takový seriál, kterých jsou tisíce. Není to jedna velká pohádka ze střední. Je tam ukázané, jak dokáže být život komplikovaný, a že není normální být "normální". Je to taková oddechovka, při které se člověk i docela pobaví a má i vyhovující čas.

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Faking it

Narazila so na neho nahodov ale zamyilovala som si ho.
Určite odporučam ako odtichovku. V nejakích veciach je to kliše a v niektorých je to originálne. Napríklad že narozdiel od iných serialov zo strednej školy sa tam tak nešikanuju homosexualy čo je prijemna zmena a uvitala by som ju aj u ostatných serialov.


Čo sa tíka postav mam rada každú
Amy a Karma su užasné a vtipné. Liam mam rada menej ale nevadí mi. Naakoniec som si obľubila aj Lauren. A samozrejme kto by nemiloval Shane.

Jedine čo by som mu vytkla je vypipavanie slov.

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Čoraz lepšie a lepšie...

Do tohoto seriálu som sa pustila len preto, že ma na jednej stránke zaujal úvodný obrázok. Hlúpy dôvod, viem. Ale neľutujem to. Najprv to bolo fajn. Nič úžasné, nič dokonalé, ale fajn. Čím viac som to ale pozerala, tým ma to bavilo viac. Koniec prvej série bol úžasný a perfektne nalákal na druhú sériu z ktorej som momentálne naozaj nadšená a nedočkavo čakám na každý ďalší diel. Tento seriál rozhodne stojí za to! :)

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Vtipná oddychovka

Faking it po prvej sérii má stále potenciál. Námet celkovo je fajn. Akurát hlavná mužská postava, do ktorej sa jedna z kamarátiek zamiluje je podľa mňa nesympatická. Nie je to seriál typu : smejem sa z plných pľúc ale skôr: občas sa usmejem. Charaktery celkovo dobre prepracované uvidíme ako sa to bude v 2. sérii ďalej vyvíjať :)

60 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Překvapení

Líbí se mi nabourávání klišé. Tolikrát jsem toužila, aby hlavní blonďatou krasavici, co každého komanduje, někdo nakopal a zvítězil hlas rozumu. A tady se to děje.
Pár dobrých hlášek, dobrý nápad, sympatické hlavní hrdinky, co předstírají, že jsou lesby. Po prvních dílech se ještě nedá říct, co se z toho vyvrbí a jak příběh půjde dál.... Ale pro mě to bylo příjemné překvapení. A příjemná změna sil na americké střední škole

90 %
64 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
82 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Nic moc

Přestávám koukat po pár dílech první série. Tak nějak jsem na tomto seriálu nenašla nic zajímavého, oproti jeho skvělému kolegovi Awkward.
Faking It je hůře obsazené, s méně sympatickými postavami a bez špetky vtipu. Jedním slovem: nuda.

40 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Další pubertální série

Ano, MTV. Co se dá vlastně čekat od MTV. Kvalita? Ne. Nějaké dějové zvraty, které nebudete předpokládat, ač polovinu série neuvidíte? Negative. Hlavní hrdinky střídavě kňourají nad čím můžou, všechno do zblbnutí rozebírají a mužská část obsazení je snad do jednoho teplá, blbá nebo přecitlivělá. Ale i přesto mě něco nutí se dívat dál. A doufat v převrat jedné z hlavních hrdinek .) Takže celý můj názor je v závěru jen jeden obrovský výkřik kritizující můj vlastní vkus.

40 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Zajímavý děj

Faking It jsem objevila náhodou, a za to jsem ráda. Ještě jsem nenašla seriál co by mě takhle bavil. Podle mě zaujme hlavně vztahem mezi Amy a Karmou který je opravdu nečekaný. Taky se mi hrozně líbilo tajemství Lauren které to podle mě ještě víc oživilo, a dává do toho nový příběh. Jen mi vadí vypípávaní sprostých slov. Jinak tenhle seriál bych doporučila úplně všem kterým se líbí seriály ze střední.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Další seriál ze střední

Tento seriál mi doporučila kamarádka a tak jsem se na něj koukla. Příběh je podle mě docela originální a je tam i pár vtipných momentů. Bohužel mě hned na začátku 2.série seriál přestával bavit a koukala jsem na to jen když sem neměla co dělat a potřebovala jsem zabít čas.Přesto je to podle mě hodně povedený seriál od MTV.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Another MTV

Príjemná oddychovka s kúskami humoru, s hlavnou často tabu témou, ale ukazuje nám, ako sú aj ,,iní" ľudia úplne rovnakí ako my (teda, ja nie som takto pošahaná, ale chápete ma).

Prvá séria mi prišla trochu ako klasická MTV show, ktorá nám chce ukázať, ako veľmi chápu teenegerovský svet. V druhej sérii už vidím pokrok. Už sa neriešia len povrchné veci (ako zapadnúť za každú cenu, aj za cenu obrovského klamstva, ako byť cool, ako byť NIEKTO podľa kritérií spoločnosti,...).
Už se tam rieši i hlbšia myšlienka, pravé priateľstvo medzi BFF, ktoré má tiež svoje hranice, zložitý vzťah medzi (nevlastnými) sestrami (I´ve been there, I know what you mean) a skutočnú obtiaž zaradiť sa do spoločnosti, ktorá vami opovrhuje alebo s vami zaobchádza inak len preto, že uznávate niečo iné (napr. v tomto prípade ide o orientáciu).

Seriál pokročil druhou sériou a je príjemnou oddychovkou, takže odporúčam (hlavne tým mladším).

Normálne by som dala 70, ale druhá séria ma príjemne prekvapila, takže dám 80% :)

Btw, som jediná, ktorej predstaviteľka Karmy miestami pripomína Natáliu Oreiro ? Weird.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Prr, trošku prechválené

Áno, po prvej sérii môžem povedať, že celkom slušný seriál, taký lepší priemer. Myslím si, že je ho možné zaradiť ku komediálnym seriálom a dá sa na ňom zasmiať. Ale je vidno, že určený je najmä pre publikum "násť ročných, preto je vekovo pomerne obmedzený, no ak chcete oddychovku, pri ktorej nepotrebujete premýšľať, tak stojí za pozretie. Neviem ešte čo ma čaká v 2.sérii, takže je možné, že hodnotenie zdvihnem. Ale čo zatiaľ čítam, je trochu prechválený a nadhodnotený. Sledujem napríklad aj Awkward a ten mal oveľa lepší rozjadz a poľavil až v poslednej sérii. Preto mi príde scestné, aby mali tieto seriály takmer rovnaké percentuálne ohodnotenie.

Čo mi trochu vadí je, že zase sa tu omieľa tématika homosexuálov, ako keby tým nebol nasiaknutý už každý seriál. Shane mi príde ako slabší odvar a divnejšia verzia Kurta z Glee, ktorého mám naopak rada, ale Shane sa správa presne podľa merítka "ako si predstavujete typického gaya". Karma je síce výzorovo zaujímavejšia, ale už ma trochu prestáva baviť tá je posadnutosťn Liamom, inak je zvláštne, že kým v Pretty Little Liars sa mi zdal herec, ktorý ho hrá fajn, tu mi pomerne často lezie na nervy. Čo je možno zvláštne, že Lauren je tu jedna z mála čo mi nevadí, aj keď je v prostredí Hesterskej strednej považovaná za intolerantnú republikánku a teda ju nemá partia LGBT rada, mne príde asi ako jediná najnormálnejšia a najreálnejšia. Inakosť je tu až nasilu pretlačovaná a chápaná ako niečo normálne, nemám nič proti homosexuálom, ale toto mi príde ako keby chceli tvorcovia vtlačiť do podvedomia amerických adolescentov "oslavujme homosexuálov a zatracujme heterosexuálov". A plus treba spomenúť istú nelogickosť scén v niektorých epizódach, ako napríklad, keď študenti protestovali proti finančnej pomoci od veľkopodnikateľa, najmä keď to malo ísť na veci, ktoré študentov zaujímajú viac než vyučovacie pomôcky (ako napríklad jedlo v jedálni, šport a pod.).

Ale uznávam, že puberťákov takéto "netradičné" a stoj čo stoj iné poňatie americkej strednej školy a správania sa študentov asi zrejme nadchne.

Edit po zhliadnutí pár epizód 2.série: No, zdá sa, že ten seriál už naberá na kvalite a ide o niečo viac do hĺbky, aj rieši viac vzťah medzi dvoma kamarátkami, vzťah medzi dvoma nevlastnými sestrami a odhaľuje aj iné ešte väčšie tajomstvá, preto zdvíham hodnotenie na 70%.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Teen serial

Seriál, který se tváří jako pitomej americkej teanegerskej, nalákal každým novým dílem, překvapil výbornými herci, obzvláště postava Amy má něco do sebe, naivní hloupoučká Karma snažící se dostat místního frajera Liama, předstíráním vztahu se svoji nejlepší kamarádkou, čelí odhodlání vyspat se, se svým idolem..Amy narozdíl od Karmy, ale situací vidí a hlavně cítí trochu jinak,evidentně Karmu miluje každej, ale nikdo neví proč, obzvláště ona sama neustále touží po zviditelnění,hlavně potom aby jí měl každý rád, není dílů ke by vám tahle parta nenaservírovala nějakou jobovku s kterou se musí vyrovnat, mnoho prvních dílů je spíše depresivně veselých a krutých, padá mnoho hlášek, řeší se vztahy a popularita na škole. Také mi vadí cenzura v seriálu, nekorektní překlad a mnoho více věcí. Druhá série je pekelně rozjetá, ale mě poslední díl prozatím zklamal, chudák Amy.-)

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Pouze pro mladé

Středoškolárna o 2 kamarádkách, které jsou víceméně dohnány k předstírání homosexuálního vztahu, aby byly populární. Slečny jsou moc pěkné, ale pilot byl striktně puberťácký (a dost uječený) = nic pro širší publikum, ale fanoušky si to asi najde. 30% [2. série BUDE]

30 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Co k tomu dodat!

Tento seriál se mi líbí, hlavně z toho důvodu, že se odlišuje od ostatních seriálu a to takovým způsobem, že si párkrát i myslíte, že to není seriál z USA!
Pěkná komedie, s humorem, se skvělýma herci a dalších plus by jste mohli vypsat pěknou řádku.
Určitě doporučuji kouknout na pilotní díl a hned si tento seriál zamilujete.

Za mě jednoznačných 100% (Snad nebudu muset v průběhu tohoto seriálu měnit.:))

100 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

prostě super

pro mě jeden z nejlepších seriálu toho roku.
každý se v něm najde, proto dávám 100%

100 %
35 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 20 lidí

Seriálová jednohubka

Dejovo je to nudný seriál.
Dovolím si povedať, že keby hlavné postavy boli hetero, zapadol by tento seriál medzi podpriemerné seriály, do zabudnutia...
No napokon je ta milá a zároveň vtipná reprezentácia LGBTQ+ komunity (Pre niekoho sa môže zdať zbytočná, no verím, že niekomu tento seriál naozaj pomohol.), ktorá neurazí, ale ani nejako neohúri.
Mne osobne sa seriál páči. Pomohol mi preniesť sa cez koniec Glee.
Postavy sú sympatické, majú medzi sebou chémiu, no mnohokrát konajú nezmyselne a prehnane. Ale veď ok, nemá to byť hlboký seriál na zamyslenie.
Koniec ako u mnohých seriálov ani tu nebol dokonalý, no bol dôstojný...
Zhrnula by som to tak, že na svete sú a aj boli horšie seriály ako je Faking it.

60 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Šance byla

Nápad je to dobrý, ale že musí vypípnout každé "sprosté" slovo, tak to mi na tom opravdu vadí. Hlášky tam padaly dobrý, ale nějak si mě prostě ten seriál nezískal. Je mi líto. Odhaduju zrušení, když ne v 1. sérii, tak v 2. určitě. Podle mě tenhle seriál nemá tak velký potenciál, aby se udržel více jak 2 série.

40 %
28 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

Karmy

Mám rada seriály ako Sherlock, Game of Thrones, Teen Wolf a Once Upon a Time ale toto?! Faking it je ten najlepší a najvtipnejší seriál súčastnosti. Prvý diel som už videla najmenej 6x :D a nemôžem sa dočkať dalších. Škoda, že diely majú len 20min a rýchlo to ubehne. Nechajte predsudky za dverami a dajte Faking it šancu a už sa od neho neodtrhnete, je naozaj návykový 6x ale vážne 6x :D

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

Faking It

Ďalší seriál od MTV...čakala som, že to bude horšie,ale zas žiadna sláva to nie je tiež. Taký typ seriálu, ktorý si pozriete, keď už nemáte čo iné pozerať.

40 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Posledná časť

Najzaujímavejšie bolo na konci keď sa zistilo kto bol Anthony a tá pesnička v pozadí je naj. Ináč ako oddychovka mi to stačí.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé