plakát seriálu

Red Band Society

(Red Band Society)

Názory uživatelů

Jo, jo, jo!

S radosťou sledujem hodnotenia tohto seriálu a musím súhlasiť, lebo akokoľvek tuho sa zamýšľam, nenapadá mi nič, čo by som vytkla. Naopak páči sa mi, že herci, ktorí hrajú teenargerov naozaj vyzerajú ako teenargeri a postavy nie sú zaškatuľkované, naopak často prekvapia. Celé to nemocnica prostredie nie je brané úplne vážne a seriózne ale zas ani na ľahkú váhu, povedala by som, že všetko okolo tohto seriálu je dosť dobre vyvážené :) Neviem, čo viac k tomu, iba že určite odporúčam, príjemná oddychovka!

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Red Band Society

Dojemný seriál, ktorý vás chytí za srdce. Asi takto by som zhrnula Red Band Society v jednej vete. Seriál nám ukázal silné puto detí, ktoré prežívajú svoj život v nemocnici a ako silne bojujú proti svojim chorobám. Seriál, ktorý je vtipný a smutný v jednom. Dáva nám obraz skutočného priateľstva.
Čo sa týka postáv, všetky mi sadli. Vtipné (hlavne Charlie a jeho myšlienky), dojemné príbehy a skvelé hlášky (áno, myslím teba Dash).
Veľmi ma sklamalo, že americkí fanúšikovia si seriál neobľúbili a preto ho rušia. Myslím, že je to celkom nespravodlivé, pretože v iných častiach sveta mal určite tisícky fanúšikov.
Dopozerala som ho až do konca a určite neľutujem. Príjemný seriál na oddych, pri ktorom sa niekedy zasmejete alebo si poplačete.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Konec :(

Prave jsem dokoukala posledni dil a jeste mam v ocich trochu navlhle:) Je mi lito, ze serial nema vic dilu, na druhou stranu to tvurci nemuzou uz pokazit. Pro me slo o idealni kombinaci vtipu, romantiky a dramatu se sympatickym obsazenim i tempem. Ani nevim, pro jake publikum byl serial urcen, ale jakozto zombeemilec s tricitkou za dvermi jsem si ho naramne uzila:)

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

I'm into it!

Po dlouhé době jsem našla seriál, kterému nemám co vytknout. Postavy jsou každá jiná a nemají jen jeden nacvičený výraz po celou epizodu, jak tomu někdy bývá. Taktéž oceňuji, že herci nejsou okoukaní a člověk je tudíž vůbec nezná. Seriál dokáže překvapit každou epizodou a i když se zde objevil onen pověstný milostný trojúhelník, vůbec mi to nevadí. Seriál je vtipný, strhující, ale dokáže být i vážný. Každá z postav se se svou nemocí vyrovnává jinak. Zároveň si zde divák dokáže najít svého oblíbence. A to ani nemluvím o soundtracku. Myslím, že každý si najde v tomto seriálu své.
Nejoblíbenější postavy: sestra Jackson, Kara, "coma boy", Kenji, Hunter.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Perla mezi perlami

Musí říct, že na začátku jsem si myslela, že se jedná o obyčejný nemocniční seriál, kam pro partu teenagerů nacpali pár děcek. Kámoška mě musela celé měsíce přesvědčovat, abych si pustila alespoň pilot.

A teď upřímně. Jak mohlo vůbec dojít ke zrušení seriálu? Absolutně nechápu.

Celou řadu jsem shlédla během jediného dne (převážně noci). Zažila jsem celou paletu emocí a nedokázala jsem seriál dostat z hlavy ještě mnoho dalších dní.

Obsazení a ztvárnění postav bylo úžasné, emoce nádherné, čisté a jejich škála neuvěřitelná. Líbilo se mi variabilní vyjádření, jak se lidé dokáží a nedokáží vypořádávat s jejich nemocemi, jakými fázemi procházejí a jak si každý hledá vlastní cestu.

I za tu krátkou dobu, co jsem s RBS strávila, si jej budu ještě dlouho pamatovat a určitě se k němu vrátím.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Mělo to své kouzlo

Seriál má něco do sebe, to rozhodně, nemůžu říct, že by mě to uchvátilo natolik, abych to vychvalovala až do nebe a dala tomu 100%, ale rozhodně musím říct, že svoje kouzlo to mělo a v něčem mě to chytlo za srdce. Postavy byly ve směs moc příjemné, až na pár výjimek a sledovat jejich příběhy (a nemoci) bylo zajímavé :) Jsem sice trošku zklamaná z toho konce, protože jsme se v podstatě nedozvěděli, jak to s nimi dopadlo a můžeme si to jenom domýšlet, ale myslím, že další série by byla zbytečná, takže jsem ráda, že byl seriál ukončen… nevadil by mi však nějaký závěrečný film, který by nám ukázal, zda to všichni zvládli porazit :)

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

"Maybe we do all die alone but that doesn't mean we need to live alone"

Plno klišé a postáv, ktoré sú tak cool, že je tomu zaťažko uveriť. Avšak taktiež veľmi príjemná, komediálne-dramatická vecička plná sympatických charakterov a hlbších myšlienok. Hrejivý a milý seriálik postavený na dobrom koncepte, ktorý nedoplatil na svoje kvality, ale na nezáujem (či nevedomosť?) amerického obecenstva. Škoda, pretože s týmito deckami a personálom sa mi v nemocnici veľmi páčilo. Seriálov, ktoré majú srdce na dlani, je vždy škoda. Avšak vďaka aspoň za jednu vydarenú sériu a za happy end. A za Zoe Levin, ktorá je v úlohe sebeckej roztlieskavačky dokonalá.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Můj hit letošní sezóny

Ať třeba týden nežeru, za tyhle drzá slova, ale tady se rodí potencionální hit. Alespoň pro mě. Což mi přijde docela vtipné s tím jakou mediální masáž dostal třeba Flash a zatím mě nepřesvědčil o ničem jiném, než že bude patrně stejně béčkový a zmršený jako dvě řady Arrowa. Ale tady se nebavíme o tom co dělá CW dobře nebo ne. Tady jednak řešíme úplně jinou televizní stanici a zároveň fičíme na zcela jiném konceptu.

Arrow nebo Flash používají své superhrdinské schopnosti, aby zachránili město. Všechno létá v takovém heroickém měřítku. U "RBS" jsme však daleko skromnější. Banda dospívajících a hlavně nemocných dětí těžko může zachránit město, tak se snaží zachránit hlavně sami sebe.

Těžko si umím představit seriál s větším potenciálem, než ten o nemocných dětech. Ať už jen z hlediska soucitu a lidskosti, to musí vzít každého člověka za srdce a pořádně mu provětrat hlavu. Je jedno zda jste chlap co nikdy nebrečí či ženská co je jak ledová královna. Já se vsadím, že tohle by pohnulo i s vámi. "Nikoho tak těžce nedojme když dostanete rakovinu, jako když tu rakovinu dostane vaše dospívající dítě." Což píšu v uvozovkách, protože taková nemoc je samozřejmě vždycky špatná.

A tady působí pro mě ten největší tahák celého seriálu. Grácie s jakou to je podáváno. Jsou nemocniční seriály, kde prostě jste schopni probrečet vkuse celé díly. Jak já nenávidím Chirurgy! Ale tu je to jiné. Ano máte potřebu soucítit s postavami, ale nenutí vás brečet. Je to milé, nevtíravé, místy smutné, od všeho tak akorát.

Postavy jsou opravdu perfektní, rychle přejdou pod kůži. Jenom ten Dash je zatím nijaký. Snad časem předvede něco lepšího.

+ moc dobrý soundtrack

No jestli tohle Fox zruší, tak tam osobně pojedu dělat pořádek.


Aktualizováno 15/2/2015

Tak jsem s mýma děckama dobojoval tenhle ten zvláštní boj a musím nad tím dál přemýšlet. Protože herci byli moje děti. Já jim hrozně fandil.

Jestli mě mrzí nějaké letošní zrušení seriálu, tak je to právě tady. Asi jsem to zakřikl s tím brzkým hodnocením. Ale stovku Rbs určitě nechám. Protože i po třinácti dílech byl opravdu zážitek sledovat každý nový. Moc se mi to líbilo. Ale být dobrý prostě někdy nestačí.

Já se k Rbs určitě někdy v budoucnu vrátím.

p.s. Foxu vyjadřuji největší opovržení jakého jsem momentálně schopen. Vyplazuji na vás jazyk. Blé! Rbs si zrušení nezasloužilo!

100 %
93 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
93 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

RBS♥

Tyjo. Tak právě jsem zažila úžasných 45 minut. Jakože u většiny seriálů v podstatě jen čekám, kdy už bude konec, tady jsem si snad přála aby to nekončilo. Po dlouhé době je tu nějáký seriál, ze kterého jsem nadšená hned po prvním dílu (upřímně doufám, že si tuhle kvalitu udrží i nadále). Ani jedno z těch děcek mi nepřijde nijak otravné nebo dokonalé a všech šest jsem si oblíbila. Nemám ráda nemocniční seriály a teenagerů už je občas moc. Ale, tohle jsem si opravdu užila, má to špetku drama i vtipu. Naprosto mě učarovala myšlenka toho "kóma". Jsem opravdu zvědavá jak to bude dál. Myslím, že pokud se to udrží, bude to perfektní nástupce po Glee. Mimochodem, osobně bych to doporučovala fanouškům filmu "Fault in Our Stars".
Bohužel, sledovanost tomu moc nepřispívá, obávám se, toho nejhoršího, ale o tom je ještě brzy mluvit :)
Co se týče milostného trojúhelníku Leo - Emma - Jordi jsem vcelku na vážkách, Jordi je podle mě hezčí a i vzhledově by se k Emmě hodil víc, ale nevím proč myslím, že Emma má skončit s Leem! :)
Nejoblíbenější postavy: Charlie, Leo, Kara
Nejoblíbenější epizody: S01E01, S01E05

90 %
90 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
90 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

RBS

Naprosto úchvatný seriál z nemocničního prostředí. Zpočátku jsem očekávala nudu, vtíravost a klasiku, ale překvapilo. Silné přátelství červeného náramku je dojemný , dramaticky, smutný a vtipný zároveň. Mladí velmi sympatičtí a k sobe navzájem velmi empatičtí herci které vás donutí zamáčknout nejednou slzu v oku. Souhlasím že každý si najde své, nemám seriálu co vytknout, snad jen to, že nepokračuje dál:-( Oblíbené postavy: všechny

100 %
89 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Pilot

Už od prvého pozretia traileru som mal akosi pocit, že sa mi to bude páčiť. Netuším prečo, ale zaujalo ma to a po pozretí pilotu môžem povedať, že som skutočne spokojný.
Je to postavené na celkovo originálnom nápade, najmä čo sa týka rozprávača, ktorý je v kóme. Tento nápad naozaj oceňujem, nehovoriac o možnostiach, ktoré táto postava ponúka, keďže v podstate môže s ľuďmi naokolo komunikovať tým zvláštnym spôsobom, ktorý sme v epizóde videli.
Celý pilot sa inak nesie na takej príjemnej, trošku aj emotívnej, ale aj humornej vlne, čo beriem ako veľké pozitívum. K postavám poviem len toľko, že sa proste objavili a ja som si ich takmer hneď obľúbil. Ani neviem ako. Prekvapivo mi nikto nevadil, čo sa dúfam meniť nebude. Je síce pravda, že niektoré tie postavy proste pôsobia až neuveriteľne úžasne, ale ani toto mi ani v najmenšom nepokazilo zážitok.

Medzi negatíva by som zaradil také drobnosti, ako napríklad prostredie nemocnice. Ak to mám porovnávať so slovenskou realitou, o takej výbave sa nám tu nemôže ani len snívať. Samozrejme, uznávam, že sú už aj luxusné nemocnice, táto seriálová však pripomínala skôr nejaký hotel s tým rozdielom, že sa tam sem-tam ukázal doktor alebo sestrička. Taktiež je veľmi nepravdepodobné, že by bolo detské oddelenie kompletne otvorené a deti by sa tak jednoducho dostali preč. Každopádne, budem to brať s rezervou, je to predsa seriál a napriek takýmto maličkostiam sa mi pilot veľmi páčil a rozhodne sa pozriem, ako to bude pokračovať. V tipovačke som hlasoval za predĺženie, tak som teda poriadne zvedavý!

80 %
88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

RBS

Red Band Society byl jeden ze seriálů, na které jsem se těšila, ale do kterých se mi zároveň vůbec nechtělo. Na první pohled by se totiž mohlo zdát, že jde o typickou emocionální vykrádačku. Opak je ale pravdou.
Není to jeden ze seriálů, kde vás hodí rovnou do vody a plav! V pilotním dílu nám totiž postava Charlieho představí hlavní postavy a vysvětlí nám jak to v nemocnici vlastně chodí, čímž nás ušetří zmateného "a kdo je zas tohle?" Postavy jsou všechny víceméně sympatické, včetně sestry Jacksonové, která zde zastává typickou postavu "budu dělat že jsem bezcitná mrcha i když to tak není" (jen přespříliš akční a optimistická sestra Brittany mi místy brnká na nervy). Navíc je zde dobře vymyšlen koncept místa, kam se postavy odebírají když ztratí vědomí.
Jak už jsem psala, seriál moc netlačí na pilu v oblasti emocionální - jednoduše řečeno, neprobrečíte celý díl, protože se nemluví pouze o nemocích a umírání, ale především o životě. Je to vlastně seriál o dětech, které, i když mají určitý problém, jsou vlastně úplně normální.

90 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Život v nemocnici je blbý! ... Vážně?

Milujem seriály z nemocničného prostredia (viz Dr. House, Saving Hope, The Greys anatomy, ...). Ale tento je iný. Neukazuje nám život doktorov. Ukazuje nám to, ako sa s tým všetkým musí vysporiadať pacienti, deti/teenageri.

Čo sa mi nepáčilo, je že miestami sa až príliš snažia hrať na city, čo dosť neznášam.
Ukazujú nám luxusní prostredie, s ktorým je pri našich podmienkach trochu problém sa stotožniť (no vážne, porovnajte SR/ČR nemocnice s týmto) a takto milí (všetok) personál nenájdete široko ďaleko. Ale je to seriál, so what.

Čo sa týka obsahu, vždy sa tam niečo deje, po tých 40 minútach, keď prídu titulky len pozeráte, že je už koniec. Seriál neukazuje len to, ako doktori utekajú na sál, v poslednej chvíli zachránia život alebo vždy prídu s nečakaným riešením, ktoré vylieči pacienta a nastane Happy Ending. Ukazuje to naozaj to, čo prežíva a čo robí pacient, miestami vás to i donúti pustiť jednu slzičku, hlavne ak s niečím podobným máte skúsenosť (teda aspoň mňa). Nechýba tam humor, miestami napätie, trapasy, kus lásky ...

Príjemná oddychovka.

80 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Kvalitní

Seriál mě nadchnul. Moje počáteční nervozita z dětského nemocničního prostředí byla vzápětí vystřídána naprostým klidem. Dětští herci hrají neuvěřitelně přesvědčivě a dospělé osazenstvo je jim kvalitním spoluhráčem. Trošku mě mrzí nízká sledovanost, ale pevně věřím, že si své nové diváky ještě najde. Drama smíchané s humorem a romantikou. Emocionální zážitek...

90 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Příjemné překvapení ...

Jsem velmi ráda, že jsem překonala můj prvotní strach z tohoto seriálu. Ne proto, že by byl špatný, ale proto, že jsem slabá povaha, pokud se jedná o děti v nemocnici. Bála jsem se, že to nebudu psychicky zvládat, ale nakonec jsem byla velmi překvapena a jsem naprosto okouzlena. Romantika, humor i nějaké to drama si dokonale získá diváky. A musím pochválit i skvěle napsané postavy, trošku mi připomínají časy, kdy které jsem sama strávila v nemocnici ... prostě skvělý seriál. Určitě všem doporučuji.

90 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

+ + +

Nemocnice všeobecně moc nemusím,at už v reálu nebo televizi,ale tohle je opět něco nového.
Kamera nejede hned na sál a doktoři nezachranují lidi,kteří jsou na pokraji smrti.
Tady se na svět díváme očima pacientů,kteří bojují s nemocí svým vlastním způsobem.
Bavila jsem se celých 45 minut a to je co říct,až mě titulky překvapily,to už je jako konec?
Nikdo mě tam neštval,sestra Jackson je perfektní,děcka taky a dokonce odpouštím panu doktorovi Jacku McAndrewovi,že je tak roztomilý :)

90 %
78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Moje srdcovka.

Když se mě někdo zeptá, který seriál je můj nejoblibenější rozhodně odpovím RBS.
Už po shlédnutí prvního dílu jsem věděla, že to bude můj šálek kávy.

Co se týče tak všeobecně, seriály zaměřené na nemocnici jsou už tak dost zajímavé, ale tohle je zcela něco jiného. Nabízí nám pohled na život mladých lidí, kteří se nejenom léči s opravdumu těžkými nemoci, ale kteří kvůli tomu v nemocnici musí rovnou žít. Vidíme jak si upravili svoje pokoje podle jejich představ, jak se jím daří bojovat s nemoci, vidíme i jejich pády.
Seriálu nechybí humor, napětí.

Postupem času si nakonec i zamilujete všechny herce, kteří v tomhle seriálu hrajou.

Proto tomuhle seriálu dávám 100% a jestli mi ho zruší, tak budu opravdu hodně, hodně, hodně naštvaná!

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

rbs

už po zhliadnutí trailera sa mi seriál zapáčil a chcela som ho vidieť. hoci mi bolo jasné, že pôjde o seriál o mladých ľuďoch ich trápeniach, radostiach a podobne. od iných seriálov sa odlišuje tým, že sa dej odohráva v nemocnici, ktorá je až príliš dokonalá, perfektná a skôr pripomína hotel alebo niečo podobné a taktiež tým, že každá z hlavných postáv trpí dákou vážnou chorobou. ak si odmyslíme tieto dva faktory tak máme Ďalsí obyčajný seriál. každopádne sa mi seriál páči pre ten nápad a po dlhšom čase ide o seriál, kde mi nevadí ani jedna postava. výborný výber hercov, zaujímavé myšlienky a niektoré dialógy, uvidíme ako to bude pokračovať. jediné čo mi vadí je tá dokonalosť a to priam rozprávkovo perfektné prostredie a perfektne dokonalý personál.

80 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Tearjerker

Pokud mate srdce, tedy srdce, ktere jen nepumpuje krev, pak vas uz jen prvni dil tohoto serialu dojme. Mozna trochu (hodne) vypocitave, mozna trochu (hodne) prvoplanove, ale svym zpusobem je to ono, co by se od tohoto druhu serialu z tohoto druhu prostredi dalo cekat. Postavy jsou "lidstejsi nez lidske", ale i kdyz v nich clovek vidi archetypy, tak je presto tak nejak prijme za sve. Dokonce i ty nejvetsi potvory.
Neni to serial na velke filozofovani, jen na takove male, jen o "drobnostech" jako je zivot, preziti, nemoc... A jak se s tim vsim vyrovna nekdo, kdo jeste chodi, nebo mel by, do skoly.
Po prvnim dile nemuzu hodnotit, co bude dal, ale pokud budou tvurci pokracovat v nastalem trendu, pak to bude velmi kvalitni podivana.

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

TOP seriál

Neskutočný seriál, hneď som si ho zamilovala. Super herci, super epizódy. Seriál, pri ktorom človek vyroní slzu, zasmeje sa a uvedomí si aké ma šťastie, že je zdraví. Je mi ľúto, že tento seriál nemá ďalšie série. Škoda, seriál mal potenciál. Odporúčam každému. (80%)

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

To chceš!

Jsou mladí, vtipní, sebevědomí a nemocní. Vůbec jsem od toho nic nečekal, protože doktorských seriálů je víc než dost. Ani jsem se na RBS nechtěl dívat, ale kladné recenze mě donutily. Ještě že tak. Protože tohle mě baví, děj příjemně ubíhá, není to zbytečně ubrečený a herecký obsazení je super. Ty čtvrtky budou zase o něco příjemnější.

80 %
64 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
79 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

novinka

Já mám ráda seriály z nemocničního prostřední a proto jsem se podívala na tuhle novinku mě to zaujalo hlavně v tom že tam nejde o sál jak je to třeba v seriálu chirurgové ale je je to z pohledu těch pacientů a tohle se mi na tom seriálu strašně líbí a to že to vypráví kluk v komatu mě strašně překvapilo a nemusela jsem přemýšlet kdo to je atd ... a budu se rozhodně koukat na další díly

100 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

RBS

Po dlouhé době mě zase nadchl nějaký seriál na, který se těším. Mám ráda témata, jako jsou nemocnice, hasiči, policie a tak, ale po dlouhé době (nebo snad i poprvé co vidím) je to spíše z pohledu pacienta a ne doktora, což mě velice zaujalo. Takže nemůžu jinak, než 100% jen doufám, že seriál bude pokračovat v takové kvalitě, jako je teď a já se budu moct těšit na každý díl jako právě teď.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Láska na první zkouknutí

Tohle mě baví. Moc baví. Konečně sleduji jen seriál a jeho děj a ne to, kolik času zbývá do konce dílu. Místy se usmívám, místy "facepalmuju", protože je to tak správně udělaný, že to potěší, ale nezdrtí i více "rozharašené" a uplakané jedince. :)

90 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Red Band !

Dlouho sem se nedívala na nějaký nemocniční seriál. Je to jiné, protože tam je vidět jak se cítí pacienti. Ti kluci na oddělení jsou skvělý. Myslím , že se budu dívat dál po pilotu. Zajímá mě, co s nimi bude dál.

90 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Po pilotu....

Po Bad Judge zatím nejslabší novinka sezony (viděno cca 7 pilotů). Hlavním problémem vedle neustálé nudy jsou nesympatiční dětští herci, nereálné dialogy i monolog. Cílovka téhle slaďárny je jasná, naštěstí ratingy nic moc, tak se těším na bod do tipovačky :) Sympatická Olivia to nezachrání. To už budu radši sledovat Stefanie s babičkou. 10 %

10 %
36 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Nudné. :(

Neviem no. Som si myslela, že to bude trhák ale keď ma sklamali tie prvé epizódy tak som sa vzdala. Neviem, proste som sa v tom nenašla, no napriek tomu dám tomu druhú šancu.

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Kóma

Nikdy jsem neměla ráda srdceryvné filmy o rakovině, takže jsem moc neměla důvěru v tento seriál, ale hodně příjemně mě překvapil. Perfektní dialogy, ještě lepší postavy, které vás naprosto vtáhnou do děje. A působí to velmi reálně kromě toho prostředí, které působí velmi hezky a moderně a takovou nemocnici jsem ještě neviděla :D.
Bavilo mě sledovat, jak se každý chová a nikdy jsem nečekala, že tohle bude jejich reakce, takže jsem nikdy nečekala, že se zamiluji zrovna do takových postav, které zpočátku působili nesympaticky.
Zhlédla jsem všechny epizody strašně rychle, a i když jsem ráda, že to mělo konec, který působil jako uzavření cyklu a nebylo tam moc otevřených otázek, tak i tak mi bylo líto, že to nemá víc sérií, protože by si to zasloužilo.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Dvěmi slovy skvělý seriál!

RBS mě chytnul už při prvním dílu. Normálně při seriálech nebrečím, ale tihle lidé s jejich pohnutými osudy, mě vážně chytli za srdce a poslední tři díly byly vážně těžké na sledování.
Seriál jako celek je skvělý. Hercům jsem věřila každou emoci a každý rozhovor. Jejich vzájemné vztahy byly taky skvělé. Na vše se dobře dívalo a seriál dokázal pohltit. Myslím, že jsem měla všechny epizody zkouknuté do 24 hodin. Proto pro mě bylo velké překvapení, když jsem se dozvěděla, že seriál byl zrušen a to HNED po první sérii... Myslím, že to je doopravdy velká škoda, protože Leo, Jordi, Emma, Kara a vlastně úplně všichni na dětském oddělení měli ještě hodně, co vyprávět.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí