plakát seriálu

The Crazy Ones

(The Crazy Ones)

Názory uživatelů

We still got it, you handsome son of the bitch.

Z Crazy Ones měla být skvělá svěží nová komedie, ze které se stane další z hitů stanice CBS. Neustále se snižující sledovanost však doslovně říkala, co si všichni fanoušci mysleli. Tento výsledek se minul účinkem.

Pilotní díl není špatný. Má slavnou hostující hvězdu, příjemné melodie, několik povedených vtipů a neokoukané prostředí. Vše zmíněné se ovšem velmi rychle omrzí. Vtipů není zdaleka tolik, jak by se na komedii slušelo, navíc půlka těch, které jsou přítomny, nejsou ani z poloviny tak vtipné, jak by u CBS komedie být měly. Přiznejme si, že tato stanice se v sitcomovém žánru vyzná, je - troufám si říct - mistrem v tomto oboru. Nedivím se, že něco, co nesplňuje určitou laťku, se nesetká u diváků s očekávaným zájmem.

Kamenem úrazu jsou vtipy, jak jsem se již zmínila. Některé scény jsou geniální, párkrát jsem se opravdu dobře zasmála. Ovšem většinu času jde jen o průměrnou podívanou, u které se ani nepousmějete. Neříkám, že je to trapnost nad trapnost - i ty už jsem mohla v uplynulých týdnech vidět - ale ani nudná průměrnost příliš nepotěší.

Těšila jsem se na postavy, ale už od první epizody mi většina z nich lezla krkem. Největší katastrofou je Robin Williams. Z dětství si ho pamatuju jako filmového herce, který mě dokázal ve svých komediích vždycky rozesmát. Jaký pak byl šok, když jsem v Crazy Ones viděla šíleného stařečka, který svým roztěkaným chováním vyvolával nutkání něco (nebo někoho) praštit. Ani Sarah nebyla o moc lepší. Holka se sice snaží, ale mnohem více se k ní hodí dramatické role, pro komedii prostě není stavěná. Pro velkou část fanoušků byl tahounem James Wolk v roli Zacha, ovšem mně nesedl vůbec. Těch flirtujících sebevědomých krasavců je už tak přemnoženo, že pomalu ale jistě přestávají být okouzlující. Nejméně mi vadili Andrew a Luaren, nicméně ani jednoho z nich jsem si vyloženě neoblíbila. Jediný, kdo pro mě Crazy Ones zachraňoval, byl hostující herec Brad Garrett, který je hlavní příčinou výše mého výsledného hodnocení. Jeho scény byly skvěle napsané a perfektně ztvárněné. Osobnostní a výšková kombinace jeho a Williamse fungovala na výbornou, jsem moc ráda, že se ho tam tvůrci rozhodli zakomponovat.

Nicméně jedna postava a pár povedených vtipů je dost málo. Od seriálu s tak hvězdným obsazením a přední komediální stanicí jsem čekala mnohem více. Celkově tedy zklamání.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Postupem času pro mě klesla kvalita s vyjímkou předposledního dílu

Musím se přiznat, že jsem postupem času snižovala zde procentuální hodnocení seriálu. Na seriál jsem byla moc zvědavá kvůli svému idolu Sarah Michelle Gellar, a i když ona sama říká, že si vždy komedii přála dělat, já bych ji šoupla spíše do dramatu.

V prvních dílech fungovalo stále nadšení, takže když mi přišla nabídka dělat k The Crazy Ones titulky, skočila jsem po ní všemi deseti. Kvůli tomu možná také nadšení a velké pobavení ze seriálu docela opadalo.

Ne vždy jsem se zrovna zasmála, prostě u jiných sitcomů se směji více. A kolikrát jsem mluvu herců nestíhala. Překládat Robina Williamse je opravdu oříšek.

Nicméně je tam SMG a seriál měl krásný start, slušnou první polovinu a světlé chvilky na tom, aby se stal opravdu jak tady někteří píší oddechovkou. Seriál to není špatný, přeci jen dostalo to cenu na People Choice Awards, no uvidíme jestli bude obnoven. Dávám 70%

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Od Robina Williamsa som čakala viac

Kvalita seriálu a jeho pútavosť sa menila asi ako keby ste boli na horskej dráhe. Boli tam skvelé epizódy,slabé epizódy aj priemerné epizódy. Samozrejme seriál som sa začala pozerať hlavne kvôli SMG, ktorú zbožňujem a tiež kvôli Robinovi Williamsovi.

Obaja sú to skvelí herci, ale čudujme sa svete Robin ma až tak nebavil, občas mi prišiel až moc silený. Sarah Michelle Gellar bola skvelá, bavila ma o niečo viac, nebola silená, skôr mi prišla ako osoba, ktorá náhodne narážala na občasné katastrofy a niekedy nad tým mávla rukou, inokedy to moc rozoberala. Napriek tomu sa podľa mňa viac hodí do dramatických seriálov než komédií, čo by mala viac zúžitkovať, nie každý je v tom dobrý, zato na komedianta sa vedia hrať mnohí. Najviac sa mi tam páčila však postava Zacha, ktorý ma asi najviac bavil a postava Lauren bola zase vcelku príjemný doplnok.

Nečudujem sa, že seriál nebol obnovený, hoci mi tak trochu bude chýbať, ako vždy, keď si rozpozeráte nejaký seriál, zvyknete si naň a potom vám ho zrušia, tak vás to mrzí, že už neuvidíte tie postavy.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Horská dráha se šílenci.

Sitcom bohužel neoplývá typem humoru, díky kterému bych se řehtala ještě týden.
Je tam jen odlehčený humor, při kterým se člověk usměje. Je vidět, že seriál se o to být vtipný opravdu snaží, ale bohužel, první díly jsou slabé, nezáživné.
Uznávám pěkné prostředí, sympatické herecké obsazení, kteří si hraní užívají a Robin se Sarah opravdu vypadali jako otec a dcera.
Robin byl na celém seriálu nejvtipnější, nejen výrazy, ale pohodářským postojem a způsob jak o věcech přemýšlí je opravdu šílený.

Ovšem je to spíše taková nenáročná oddychovka, v podstatě se u toho člověk nezasměje, spíše sleduje průměrný příběh se mírným překvápkem.

Moc se nedivím, že to nemělo úspěch, protože ty vtipnější epizody přišly až ke konci a to bylo pozdě.
Jinak jsem si nemyslela, že role Simona Robertse bude poslední role, ve které uvidím Robina Williamse.
Bylo sice vidět, že všichni na place jsou dobří přátelé, přátelská atmosféra se dala krájet, bylo vidět, že tento seriál točí rádi, ale to k úspěchu prostě nestačí.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Sarah už není Buffy

Stárnutí se nedá zastavit, ale i tady je Sarah pořád kočka :). Chemie mezi ní a Robinem Williamsam je dokonalá a člověk jim věří, že jsou otec s dcerou. Celková nápad na seriál z reklamní agentury je fajn a některé epizody (vtípky) jsou vážně povedené. Ostatní hlavní postavy jsou taky super a hostování Brada Garretta taky vždycky potěší.
Krátce a jednoduše: oddechovka, která vás pobaví :).

80 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

The Crazy Ones mě baví!

Po prvních devíti dílech jsem více než spokojený a jsem moc rád, že se na Sarah Michelle Gellar konečně usmálo štěstí protože to vypadá, že The Crazy Ones naprosto zaslouženě slaví úspěch a tak tady s námi několik sezón zůstane a to je podle mě moc dobře. Obsazení je celkově hodně podařené stejně jako více či méně ujeté zápletky jednotlivých dílů. Tento seriál funguje více než dobře jako zábavná oddechovka a to je přesně to co mě na něm baví a osobně věřím, že se bude časem jen zlepšovat.
PS: Nakonec byl seriál po první sérii zrušen a to mě ještě teď mrzí už proto, že mě to víceméně bavilo i přestože se nejednalo o žádné veledílo.

80 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Nový zálend je plný ovcí...:D

Já ten seriál prostě miluju. Je tedy pravdou, že první díl mě zanechal trochu na rozpacích, ale od druhého dílu se vezu na vlně The Crazy Ones...:D Co díl, to dobré vtípky, dobré narážky, skvělé hostující hvězdy a Robin Williams a James Wolk mají úžasnou chemii. Sarah a zbytek osazenstva na druhou stranu za nima trošilinku pokulhává, ale není to nic hrozného. Každopádně za mě vynikajíc novinka plná humoru, u které se pobavím a zasměju.

90 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Crazy...Yes or No?

Buffy Sarah Michelle Gellar (Sydney) a Táta v sukních Robin Williams (Simon) slouží jako hlavní vábničky seriálu a účel se zadařil. Jejich role dcery a otce jsou poměrně uvěřitelné a dobře se doplňují. Další postavy působí spíše jako křoví, ačkoliv každá z nich má něco do sebe. Seriál nevyvolává výbuchy smíchu, na druhou stranu pro odreagování a sem tam pro zasmání svůj úkol plní, ať už se jedná o šílené nápady Robina Williamse či mimické grimasy Sarah. Děj jednotlivých dílů se víceméně točí kolem stejného tématu, tudíž se divák nemusí bát, že nepochopí příběh, když mu jeden díl uteče, nicméně rozhodně sympatičtější než Dads či Mom. Zatím jsem nejvíce ocenil cameo Kelly Clarkson, Viktoriiny Andílky a opěvnou píseň pro Sydney a samozřejmě obsazení S.M. Gellar.

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

šílení

Na tento seriál jsem se hlavně začala dívat, protože tam hraje moje oblíbenkyně S.M Gellar. Začátek seriálu mě vůbec nenadchnul, ale postupem času jsem si na humor zvykla a musím říct že je to dobrá, šílená zábava, přesně to co seriál sliboval. Sice Robin to tam občas dost přehání, ale ostatní představitelé jsou výborní.

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Pilot

Nezaujal mě.
Chápu, proč jeden z článků nesl jméno ,,Diváci šílí z Crazy Ones." Opravdu to bylo kvůli předskokanovi, protože pilot mi nepřinesl to, co od komediálního seriálu očekávám - úsměv na rtech. Když jsem si pilot nadšeně pustil, vyrchlil na mě spoustu informací, ve kterých se člověk nevyzná, zmatků a nevtipných situací. Jediné plus jsem tam viděl v Kelly Clarkson. Ale dám tomu alespoň další jednu šanci u druhého dílu. Jestli bude stejně nezajímavý, Crazy ones u mě končí.

40 %
64 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
64 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Em I Crazy?

Mam málo času a puchýře na prstech tak v rychlosti. Na tento seriál jsem se podíval opožděně, protože podle traileru zde budou ulítlé vtipky které moc nemusím stejně jako Robin Williamse nebo Miley. Twerk for me! Tak pryč z blázince. Nakonec mě přemluvilo kvalitní obsazení a hlásek v mé hlavě. Buffy je moje nejlepší a nejstarší hrdinka tak proč ne. Bohužel jsou zde již zmíněně vtipy, kterým moc nemusím a to směju skoro všemu, co mi připadá aspoň trochu vtipné jako Miley, twerk. Má to sice par dobrých momentu a nějaký děj, který se točí okolo vztahu z potrhlým otcem a jeho upjatou dcerou kteří se snaží společně vest reklamní agenturu. No co mohlo to byt i nudnější. Docela mě zklamala i délka jedné epizody pouhá necelá půlhodina. Sice se jedná o komediální seriál, takže nic neobvyklého ale autoři se snaží nacpat i nějaké takové poučení takže to moc nefunguje. Děj diky tomu trochu působí zkráceně, jakoby tady někdo chtěl říct víc. I přes některé zajímavé nápady třeba duet Will a Jamese je parádní, bohužel nemám pocit, že bych se chtěl podívat na další díl. Možná až budu nemocny nebo zavřeny v blázinci. S láskou a respektem k hudebnímu umění……

50 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

I say yes

Mě se to prostě líbí. Nejen herecké obsazení ale celkový dojem. Doposud nebyl jediný díl kdy bych se nezasmála. Je to originální a jiné, a o to lepší.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Pilot

Těšila jsem se na tento seriál, ale po pilotu jsem už tak nadšená nebyla. Shlédla jsem ještě druhý a třetí díl a můžu říct, že mě tento seriál moc nezaujal. Až tak moc vtipné to není a chvilkami mi to přijde celkem nudné. Je to škoda, protože herce Robin Williams a Sarah Michelle Gellar mam ráda, ale čekala jsem od toho asi více. Evidentně sázejí jen na herce a na ostatní věci kašlou.

50 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Po pilotu:

10 % za to, že se v seriálu objevil Hamish Linklater. Jinak SYNONYMUM NUDY, sázící na hlavní herce a kašlající na scénáře. Ohromné mínus za asi nejhorší prostředí pro seriál. Po 10 pilotech u mě zatím s přehledem nejslabší.

0 %
13 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Promluv teď, nebo tě nepustí ke slovu

Nejprve rychlopalná extratřída a přibližně od druhé třetiny už "jen" čím dál ztřeštěnější, nezvladatelnější a pro někoho snad i nesledovatelná komedie, která nemá problém jet polovinu stopáže čirou mimózní improvizaci. Já měl ale Robina Williamse rád, takže mi jeho nahrávky s milovanou Sarah Michelle Gellar i spolehlivým zbytkem kanceláře, tedy roztomilou Lauren, přemýšlivým Andrewem i místní hvězdou Zachem, sedaly do nálady poměrně přesně. Vzhledem k oné zdánlivě zbytečné přepálenosti, kterou by si leckdo mohl splést s hloupostí, ale zrušení po první sérii chápu. Sedat si každý týden k takhle specifické zábavě byl asi nemožný úkol, díky velepříjemnému finále se ale na CBS tentokrát nezlobím.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí