plakát seriálu

Z Nation

(Z Nation)

Názory uživatelů

Walking Dead ? Ne Asylum!

Jestli mi něco vadí, tak jsou to filmy na téma "Zombie" a jestli mi něco vadí ještě víc, tak jsou to filmy od Asylum. Ale jestli něco funguje, tak je to jednoznačně spojení těhle dvou věcí dohromady. Co se týče horrorů, tak se považuju za fanouška a co se týče zombie horrorů, tak jsem viděla snad všechno od prostoduchejch italskejch slátanin typu Noci hrůzy až po tolik milovaný Walking Dead. Taky jsem viděla filmy od Asylum, kde člověk, kterýmu zbylo jenom torzo těla začne snad půl hodinovej monolog o svym životě a za ním leží transoceánskej parník nabouranej uprostřed rybníku. Ale nějakým záhadným způsobem tohle v Z-Nation prostě funguje přesně tak jak má. Zombie zabitý Zvonem Svobody, zombie novorozeně, zombie striptérka tancující u tyče, zombie medvěd a dokonce člověk , kterej umí zombie telepaticky ovládat. Přesně tohle vám Z- Nation nabídne a je to neskutečnej masakr kde se nešetří krví ani vnitřnostma a ani černym humorem. A jestli chcete okusit Z-Weeds ( trávu hnojenou zombiekama) rozhoďne si to pusťte, protože to stojí za to.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

ZZ - Zombies a zábava

Je to tady. Zombie apokalypsa. A s ní i spousta zábavy. Tedy pro ty, kteří to přežili.

Líbí se mi jakým způsobem jsou jednotlivé epizody zpracovány. Káždá tak trochu jiné téma a každá docela specifická. To jsou obrazy, které se docela těžko dostávají z hlavy. Je tu šílený generál, zombie fičící na drogách, radiaktivní zombie, kanibalové... Prostě námětů spousta. A hlavně to dobře odsýpá...

S postavami se dá dobře sžít - každý si jede na své vlně a každý je svým způsobem poznamenaný (šáhlý) tím co se stalo. Si říkám, že zvyknout se dá na všechno a myslím, že takhle nějak by to tři roky po vypuknutí apokalypsy mohlo vypadat - zvykli jsme si a žijeme s tím co je - i když jsou to mrtvoly kolem.

Po první sérii hlásím, že se těším na druhou.
Přece jenom zombie na viagře, zhulené nebo jenom v super outfitu se jen tak někde nevidí...

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Z Nation

Nejdůležitější věc, kterou si před sledováním Z Nation musíte uvědomit, je, že pokud si seriál pustíte a budete ho brát moc vážně, rozhodně se vám nebude líbit.
Tohle není další Walking Dead. Efekty nejsou perfektní, děj není tak propracovaný a co je nejdůležitější, většina děje vypadá spíš komicky než vážně.
Na druhou stranu tady jsou ale vcelku sympatické postavy (samozřejmně kromě Murphyho, který tu zastává postavu věčně otravného "spasitele"). Každá epizoda nám potom nabízí ač šílenou, tak ale také velice originální zápletku.
Z Nation budete zbožňovat, nebo nenávidět. Je to jeden ze seriálů, který nesmíte brát vážně a je jen na vás, jestli se rozhodnete hodit logiku za hlavu, zasmát se a pořádně si to užít.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Tak trochu jiná apokapypsa

Z-Nation nemůžete brát vážně. Pokud to uděláte, budete zklamaní. Z-Nation si dělá srandu ze všech těch vážných seriálů a filmů a k tomu všemu dostanete ještě nálož super nápadů, jak "zéčka" odstranit - kupříkladu velkým kostelním zvonem, prakem s golfovými míčky, či při soutěži o nejlepší headshot zombíkovi. Korunu na tom všem přidává chlápek jménem Murphy, který byl "zéčkama" pokousaný, ale díky vakcíně to jako jediný člověk na světě přežil, a tak je jedinou nadějí lidstva na přežití. Pokud si ho ale představujete jako týpka zapálenýho pro věc, tak jste na omylu. Murphy je trestanec, ničím se mu nezavděčíte a navíc při tom věčným stěžování nezavře ani na vteřinu hubu :) Ale tak či onak, musíte si ho po pár dílech zamilovat. Postupem času získává různé "schopnosti", a seriál tak přidává na otáčkách. Takže, ti, kdo mají rádi zombie tématiku, ale také si rádi odpočinou od napětím přeplěněného Walking Dead a rádi se i zasmějí, je tento seriál jasná volba!

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Fajn seriál.

Tenhle seriál beru hodně s rezervou. Sleduji ho abych se pobavila a zkrátila čas.
Děj je bláznivý, potrhlý a někdy máte pocit, že je to z jiné planety, ale mě se to líbí.
Vždy mi dovede zvednout náladu banda složená z věčně protivným Murphym, badass Warrenovou a Addy, hlášky perlícím, zhuleným Docem a roztomilým 10k. Co každá epizoda, to bláznivá dobrodružství, akce a humoru.
Seriál nejde sledovat vážně, ale mě vždy vykouzlí úsměv na tváři :-D

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

ZN versus TWD

Skvělá seriálová zombie záležitost, která je dobrou protiváhou k "supervážným" TWD. Z Nation, i přes pomalý rozjezd (prvních pár dílů trvá, než člověk "přistoupí" na hru a osvojí si hlavní charaktery), si mě nečekaně získal. A proč? Skvělá kompozice jedné hlavní linky skrz sérii a každého dílu, který má vlastní "vedlejší quest" tak i kus hlavní linie zde funguje skvěle. Funguje jak série, tak jednotlivé díly. Z Nation se navíc snaží být tématicky různorodý, ale stále si zachovat jak nadsázku, tak vážnost. Jak mám Walking Dead rád, musím říct, že většina dílů je zábavná, ale taky hodně k smíchu. Drama a scénář je tu bohem a dělá se tu pro to vše. Výsledkem je ale hromada skepse, vůči charakterům, jejich chování, událostem... Walking dead má WTF index prostě hodně vysoko. A to se bere vážně. Z Nation se nebere vážně. Ale i přes to vše co se tam děje, je uspokojivě vysvětleno. podle vyprávění jsem čekal bizár, ale když jsem viděl jednotlivé scény v kontextu celého dílu a seriálu, tak místo "WTF?!!!?!" to bylo "No, to za daných podmínek dává smysl... vlastně by se to mohlo opravdu stát...". Humor je nenucený, sem tam se mu pomůže, občas zase vyplyne krásně ze situace. Žádné násilí (na scénáři a seriálu), prostě pohoda. Ale co musím ocenit je, že se postavy nechovají jako dementi. A pokud ano, tak většinu jsou dementi a prostě to co je čekalo je důsledkem. A to v podstatě bez výjimky. Oproti tomu v TWD i ta nejmazanější nejprotřelejší postava se zachová naprosto, ale naprosto retardovaně minimálně jednou za pár dílů. A nedá se to rozumně obhájit. Stejně tak se tam v plné vážnosti dějí bizarní nelogičnosti, jako by se nechumelilo. ZN plnou vážnost háže za hlavu a světe div se, i tak dává smysl. Porovnání TWD a ZN mi připomíná epizodu Červeného trpaslíka Andělé a démoni. jen s tím rozdílem, že z obecného zombie tématu nám vypadla jedna na první pohled ne moc pěkná jahoda, která má ale všechny kvality, a jedna docela pěkná jahoda, která hořkne a hnije s každým kousnutím (TWD, pro nechápavé). Obecně jsem rád, že jsem se k seriálu dostal až s kompletní první sezónou a mohl seriálu dát šanci, protože mě nezklamal. Na rozdíl od ČSFD honičů hodnocení na pilotech (tady je to naštěstí rozumné...).

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Humor humor a jeste jednou humor

Serial z nation sleduji od prvniho dilu az po posledni (tedy serii 3). tento serial nebere vubec ohled na nejakou realicnost, tady jde opravdu o super oddechovku kde muzete uplne vypnout a vychutnat si trapasy a promenu murphyho. ale i ostatni poslavy jako 10k kteremu kazdy fandi aby dosahl sve cislovky :D, dale vtipky od docka(doc) nebo prisnost a vudci schopnosti "prsate" ^^ Warrenove. ale najdou se i protivne postavy jako addy. serial bych opravdu doporucil lidem co nejak u serialu nepotrebuji premyslet a radi se pobavi se zombikama. nemuzu jinak nez hodnotit 85%.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Zombie

Mě se seriál líbí.Samozřejmě se to nesmí brát nějak vážně,protože je to zkrátka šílená,někdy až absurdní podívaná a člověk se u toho mnohdy pobaví.Někdy je to zase pořádná řežba se zombíky a někdy se zase stalo,že nějaký díl byl úplně o ničem,ale jako celek se to dá překousnout.Nejvíc jsem zvědavý jak se to celé bude dál vyvíjet,jen doufám,že ne k horšímu.Jinak postavy,jak už tu někdo psal jsou nevýrazné,ale přeci mají své kouzlo.Já jsem si oblíbil Doktora a jeho situace,kde vždycky něco zaperlí nebo nevyzpytatelný Murphy,který mě také vždy něčím dostane a ostatní jsou taky fajn skupinka...

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Hodně silně pokulhávající bráška.

Zombie motivy se v poslední době hodně rozjely.

Zombieland, Úsvit mrtvých, Světová válka Z a třeba 28 týdnů poté doplňuje velký kádr v podobě komiksového megahitu The Walking Dead a dalšího pokusu o zombie motiv - Z Nation.

První lákadlo bylo jednoznačné, že se bude jednat o zombie seriál, dále už jen obsazení herce, který hrál Michaela v Lost, který mi byl docela sympatický. Nicméně umřel hned z kraje a to mi trochu zhatilo plány, takže jsem doufal v alespoň silný děj.
Jestli se zatím dostavil? Tak napůl.

Zombie masky mi přijdou jako kdyby je dělal někdo, kdo se vyžívá v rychlých záběrech, aby ani nebylo možné si pořádně prohlédnout, co se k hrdinům blíží a co je chce pravděpodobně sníst.

Chápu, že určitý odklon od The Walking Dead se musel provést, nikdo nebude rád za napodobování, to odsuzuju velice striktně. Každopádně s letošním přírůstkem Fear the Walking Dead už to nebude zdaleka tak lehké, jak loni.
Je tu hodně jiných přístupů k tvorbě, to ano. Zombíci se pohybují nadpřirozeně rychle, jsou opravdu různorodí, objevují se i zombie zvířata a mimina, ale jestli toto vše mám moc zajistit dlouholetou budoucnost tomuto projektu? Je tu šance, že ano, ale stanice Syfy je tak trochu odlišná, což se odráží na tomto seriálu.

Postavy co se zde objevují jsou takové nevýrazné, snad až na toho Murphyho, Warrenovou, Doktora a 10K. Ostatní si ani pořádně nevybavím, nedávám jim zrovna velkou pozornost, stejně se většinou ani dlouho v ději nezdrží.

Je zde šance na řadu třetí, dle mého názoru, přeci jen není zde tak nutkavá potřeba vysoké sledovanosti jako u jiných.

Chtěl bych vyšší úroveň, ale The Walking Dead je tu jen jednou.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Konečně zombie seriál který si na nic nehraje.

Konečně nějaká náhrada za zrušený Zombieland nad TWD sem zanevřel nudné rozplizlé dialogy,zbytečně natahovaný děj a přílišná vážnost na mě vůbec nezapůsobila a tak sem doufal že konečně u Zombielandu najdu nějakou pořádnou zombie jízdu bohužel byl zrušen,a tak konečně přichází náhrada a to Z Nation . Který zombie apokalypsu představuje odlehčenou formou,takže nechybí humor,svižná akce a děj nepřijde uměle natahovaný jako v TWD. Co musím pochválit jsou dialogy a reakce které jsou mnohem uvěřitelnější. Také různé zápletky co se v seriálu odehrávají mi přijdou zajímavé i místy originální. Třeba scéna se zvonem byla skvělá. No pokud hledáte zábavnou podívanou co rychle uteče a u které si užijete akci a pobavíte se tak určitě na Z Nation sáhněte. mám pocit že pokud vás nudí TWD ale máte rádi zombíky tak to bude přesně pro vás.

80 %
92 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
85 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Koťátka a štěňátka

Tak budu další v řadě, která to tu opět napíše. "Ano rozhodně to není TWD." Jsem ráda, že se nesnažili o jednoduchou kopii.
Postavy jsou od TWD naprosto odlišné, méně dějových linek, které by obsáhle popisovaly vztahy, proč taky? Nás přece zajímají zombie. Slušná dávka humoru a nadsázky, ta prostě u studia Asylum nemůže chybět. Dialogy, dobře zasazené, trochu povrchnějšího rázu, ale i tak uvěřitelné. Nezapomeňme, že až na spojení max. mezi dvěma až třemi lidmi ve skupině, jsou jeden pro druhého, tak trochu cizinci a těm se taky nikterak upřímně nesvěřuji. Charakterově jsou postavy každá jiná, a tak se s nimi nemůžeme nudit. Tvůrci se i tak, snažili podat jednoduchý a letmý náhled na psychologii hlavních postav, když děj proloží nějakou osobní vypjatou situací (jako např. v epizodě Z-nado).
Náměty jednotlivých epizod? Dobré ještě jsem se opravdu u žádné nenudila, dočkali jsme se i některých flashbacků, vysvětlování a pohledu Občana Z., díky kterému se na všechno můžeme dívat z další perspektivy.
Co se týče samotných zombií, věděla jsem, co čekat, znám tvorbu studia, že jsou někteří zklamaní?? Tak to jste asi ještě neviděli hodně verzí zombie filmů. Ano, je mnoho lepších zombie vzhledů, ale taky mnohem horších. Co se týče přeměny i tu přeci musíme brát s nadsázkou. Vždyť sami tvůrci prohlásili, že úkolem je pobavit, že je to pro ně něco jako MASH - jak přežívat za doprovodu černého humoru.
A ještě jedna důležitá věc náklady na jednu epizodu jsou čtvrtinové proti jedné epizodě první řady TWD. ;-)

80 %
89 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Trochu lehčí The walking dead

Žánrově podobné The walking dead, ale trochu odlehčené, najdou se i vtipné momenty. Děj celkem odsýpá, takže nemáte pocit, že jsou některé díly o ničem. Seriál není tak dramatický, spíše akční. Hlavní postavy vcelku sympatické, hlavně Roberta a Citizen Z. Jsem zvědavá, jak bude to bude pokračovat ve druhé sérii, protože konec naznačoval docela zvrat děje.

90 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

parodie

Musíte se oprostit od veškerého srovnávání s TWD či vlastně jakýmikoli kvalitními kousky. Toto je úplně něco jiného - je to prostě plnohodnotná béčkovina. A srovnávat nesrovnatelné sice jde, ale je to ztráta času.
Tady se zabývat kvalitou příběhu, kamery, hudby je fakt zbytečné, ale za mě musím podotknout, že mě to prostě baví. Je to nenáročný kousek, člověk u toho nemusí přemýšlet a je to plné nadsázky a vtipu. Jestli nadhled byl účel, netuším, ale asi jo, vzhledem k hláškám a obsazení DJ Quallse. Já si fakt myslím, že to má být bráno jako taková malá zombie parodie.
Já jsem tomu šanci dala a myslím si, že díl od dílu se to lepší. Třeba teď ten čtvrtý mě fakt pobavil. A Doktora žeru.

60 %
82 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

zombie

Jsem fanynka TWD, nyní sleduji spinoff Fear TWD, který mě velice zaujal také. Po přečtení různých názorů na z nation jsem se rozhodla zkusit alespoň 1. díl - vzhledem k tomu, že názory se liší. Musím říct, že na TWD nedám dopustit a že se seriálu jen tak nic nevyrovná, tak i přes to se mi z nation líbí. sem za dva dny už u 5. dílu:-).Zombie v z nation jsou rychlí a dokonce se mi zdá, že i občas přemýšlí, což je zvláštní, ale jen ve srovnání s TWD. I když se hodně píše, že se nedají tyto dva seríly porovnávat, tak i přes to to dělám a není mi to nepříjemné :-)naopak. Tento seriál je pojatý trošku jinak, zde hned od začátku víme, že existuje možnost vynalezení vakcíny, protože už od začátku je člověk, který přežil 8 kousanců, takže to diváka žene dál koukat, aby věděl, zda to lidstvo dokáže. V TWD ani po pěti řadách stále nevíme, zda něco někdy takového vůbec bude (nejsem čtenář komiksů, pouze divák, takže nevím, jak se vše bude vyvíjet dál) V TWD je hodně zachycena psychologie postav, což nakonec vede k tomu, že krev, hnijící těla,... přestanete po určité době vnímat. V z nation tomu zatím tak není, je tu tolik zombie, že je vnímám čím dál více. Myslela jsem si, že mě žaludek už nic nezvedne, ale opak je pravdou. Andy na hostině u Tobiase a ve skladu "živého masa" to bylo úžasný!!! Musela jsem doma odložit snídani:-) Můj názor je takový, že z nation stojí zato vidět i přes to, když je někdo "kovaný divák TWD". Je to pěkný, líbí se mi to a doporučuji to.
.........měním názor, po shlédnutí první série - dobrý, ale další série - hrozný. Nelíbí se mi co předvádí Cassandra - není ani zombie ani člověk, chová se jak zvíře(ted už teda ne). To, že je tu zombie tráva hnojená zombíky no budiž, i když teda taky trapárna, ale zombie baby, tak to je fakt už strašný. Přijde mi, že tvůrci neví, čím by seriál OKOŘENILI. No jak jsem psala na začátku, že jsem fanda TWD, tak u TWD opravdu zůstanu, protože to je fakt propracovaný. Kdo ulítl na TWD nemůže najít zalíbení v z nation, je mi líto, dávala jsem tomu ze začátku šanci, což byla chyba.

50 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Naprostá pecka

Za prvné nesrovnávejte s WD. To je jako nebe a dudy. Ale pokud mám srovnat, tak tohle není žádný psycho drama na pozadí zombie apokalypsy. Je to odlehčené a poddané vtipnou formou. Osobně jsem s WD skončila v půlce třetí řady. Tady naštěstí nikdo nic nehrotí do extrémů, nevraždí se mezi sebou. Dokonce už i řekli, že jsou virem nakažení všichni obyvatelé a jak k tomu došlo. Jen tak mezi řečí. Prostě pohoda a legrace.
Mimochodem jsem fanda zombích filmů (a seriálů)

80 %
79 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
79 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Novinka

Po té co jsem si přečetla předešlé diskuze jsem se rozhodla že napíšu i svůj názor. Mě osobně se to líbí samozřejmě mě hned napadlo že to bude něco jako TWD ale to bylo hned jasný co taky chcete vymýšlet na téma Zoombie než konec světa mě osobně to připadá trochu jiné samozřejmě na tom je něco stejného ale že tam jsou i jiné druhy to se mě teda líbí budu asi mluvit jenom za sebe ale mě se to teda líbí a doufám že nejsem sama a doufám že další díly budou čím dál tím lepší

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

Z nation-nekonečně nás bavící zombie svět

Pane jo,sedám si na zadek před názory,že je to ztráta času tento seriál sledovat.Lidičky není to ztráta času.Ale bavím se nyní s lidmi co tohle čtou co mají rádi zombie žánr.Je tady natočeno něco co tu ještě nebylo..moře,hordy,hromady zombíků a co mě k takovému názoru vedlo?koukal jsem na anglicky mluvící pořad a tam scénáristé vysvětlovali proč natočili další zombie(komedie)seriál a že mi diváci musíme přetrpět 1.řadu zombie apokalypsy a těšit se na další řady a měli pravdu. Hrdinové seriálu nejsou žádní krasavci,ale po celou dobu umí bavit,protože působí obyčejně lidsky.A proč na to koukat :) v každé epizodě je nám představen jiný druh zombíků a věřte mi nebo ne oni fakt umějí pobavit,ale i nahnat pořádný strach.No a sledovat hlavního hrdinu zombie-člověka Murphy prostě paráda.Takže závěrem dávám 100% zombie stvořením,Murphymu a jeho partě 80% ostatnímu v seriálu 70%.Prostě putování této skupiny 5 let zombie apokalypsou má něco do sebe.

80 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Po prvnim dile

Dal jsem si tu praci a prelouskal, zatim, prvni dil a musim rici,ze mam potize napsat cokoliv jineho, nez vsichni ostatni hodnotici prede mnou.
Ze jsou zombie "rychlovky", ne nepodobne stylu 28 dni pote, fajn to beru, ze uz minutu po premene vypadaji jak z Walking Dead uz ne.
Ze prislusnik specialnich sil (spoiler) ma zbranove navyky sestileteho kluka, to neberu, nemluve o jeho chovani vuci civilistum a radoby-vojenskemu slengu. Sejne tak, jako fakt, ze sniper necha svou zbran na miste a pak se jde "prochazet" Buddha vi kam.
Logika dostava tvrde na drzku i v tak zasadnich vecech, jako je ochrana dlouhodobe zakladny, to jako autori nikdy ani nepouzili mozek? Nebo nejakeho advisora?
Cekal jsem od tohohle serialu, ze bude protivahou "pomaleho" WD, ale ocividne na svete neni dostatecne dlouha paka. Dokazal bych napsat stranky dlouhe hodnoceni, rozebrat scenu po scene, ale k nicemu by to nevedlo. Ti z vas, kteri na zombacke filmy a serialy trpi, proste jen varuju: Na vlastni nebezpeci!

30 %
74 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
47 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 19 lidí

Není to jako TWD?

Opravdu ne? Já totiž nevím. TWD se do mého playlistu zatim nedostalo a tak nebudu, ani nemůžu porovnávat. Bohužel, nebo bohudík?
Já Z-Nation řadím celkem vysoko, post-apo svět je to, co mám rád, zajímavé postavy (10k, Doc, Občan Z...), rychlý děj, který má spád, otevřené záběry bez nějaké zbytečné cenzury krve...A bohužel otevřený konec na konci první série. To mne mrzí, čekání bude dlouhé. Ale já si počkám a potkáme se na začátku 2. série.

70 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Čekala jsem něco jiného

Zdejší diskuze mě poměrně vyděsila a měla jsem z ní dojem, že to bude zombie parodie. Když jsem si díl pouštěla, tak jsem očekávala to nejhorší. Musím říct, že to až tak hrozné nakonec nebylo, ale žádná sláva to taky nebyla. Původně jsem si představovala, že to půjde ve stopách The Walking Dead a živila jsem maličkou naději, že postavy se budou chovat logičtěji (v to jsem ale příliž nevěřila, to by mě autoři velmi překvapili). Mé původní představy se tedy nenaplnily, kvalit TWD to ani zdaleka nedosahuje. Nečekejte tedy nic nového, všechny situace jsou naprosto předvídatelné, žádná z postav mi nebyla nijak sympatická a o logičnosti, nebo uvěřitelnosti se nedá vůbec mluvit.

30 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

Z

Ze začátku nic moc,ale seriál se mi opravdu začal líbit. Co se týče dialogů,tak je tedy rozhodně úplně jiný než TWD. Skoro by se dalo říct,že jsou v seriálů přirozenější reakce na situace. Ta scéna s přídělem toaletního papíru,skvělý. A doktor ve výtahový šachtě s mrtvákem! K uchechtání. Chce to jiný úhel pohledu.

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
58 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

bez videnia/po vzhliadnuti

preco davam nazor bez videnia ... lebo je tu kopec ludi co po prvom diely dali 0-30% a mozno maju pravdu no nedat serialu sancu a zhodnotit ho po 1 casti a "fundovane" o tom pisat ... dajte sa vypchat .. celkovo zhodnotim az si pozriem celu seriu.(akurat to taham). Fakt ma tu niektory ludia irituju, lebo su mudry ako kybel gytu, a nech idu do P. aj iWD ..pretoze tam co je nelogickosti sa cloveku chce zvracat ....

Takze ako som si pozrel prvu seriu nebola az taka zla, jasne troska zadrhelov tam bolo ale celkovo to nebolo zle pozeralo sa to dobre, hoci na 100% to nie je , je tento serial kruto podhodnoteny a preto nechavam tych 100%
Coskoro zacne druha seria a uvidime co vymyslia lebo vo finale prvej to nevyzeralo zrovna moc ruzovo zo vsetkymi co tam este boli ..

Zacala druha seria a je to fajn ..dobre to zaobalili s tymi atomovkami.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Pre chápavejších ľudí

Mne osobne....nebudem vám klamať sa prvá časť zdala úplne odveci...potom... pomaly asi od štvrtej časti to začalo mať niečo do seba...začali ste sa vžívať do postáv a tak :D no :D Je to o niečo iné ako TWD...a keď náhodou niekoho stretnú na ulici...nič si s toho nerobia :D Je to určite o niečom inom :D Určite to berte s rezervou a 100% neporovnávajte s TWD je to úplne o niečom inom :D Pretože Zombie mimino...by som si nepredstavovala tak ako je to tam stvárnené :D Takže Good Luck :*

Radím vám pozrite si to...ak máte radi Zombie :D
BTW:Dajte tomu šancu :D a pozrite si to aspoň do toho 7 dielu (úplne TOP :D),...ak vás ani to nechytí tak potom neviem :D

90 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Tak uvidíme...

Nevím, co proti tomuto seriálu všichni mají, protože mě se první díl docela líbil. Není pomalý jako The Walking Dead, virus má jiný následky než na jaký je člověk zvyklý (zombíci jsou rychlejší a agresivnější, ale tak je to logičtější, když se živí lidským masem), postavy se chovají realisticky (kdo se chová logicky, když na něj útočí zombíci, kteří ho můžou sežrat za živa?). Jako pár chyb to mělo, ale ty se daly vstřebat. Postavy... nebylo moc šancí je poznat, ale jsem docela zvědavá, jaký budou.
Je to začátek, není úplně dokonalý, ale na další díly mě to docela navnadilo.

60 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

tak se na to nekoukej

já teda nevím co nadáváte,me se líbí.není to tak depresivni jako walking dead a je to zábaný.nehledám v tom logiku,není to skutečné to by byl dokument a ne vymyšlený seriál.točí to pro pobavení lidí a komu se nelíbí at na to nekouká.už se těším na další díly a všem kdo se mnou souhlasí /ale i těm co ne/ přeji příjemné pokoukání.

100 %
56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

Tak to je vážně smutné

I když zrovna nejsem typ, co zkoumá nějaké detaily, tak tohle byla opravdu katastrofa a tím víc, že je to od Syfy. Zrovna od téhle stanice je to teda rána pod pás. Super rychlí zombie, nechodící dítě pak běhá jako splašené, postavy nic moc... To není ani béčko, nýbrž zetko jak my tady doma říkáme. Pokud jste na zetka ujetí, klidně koukejte, ale jinak to je prostě... hrůza. :(

0 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
39 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

Dobrá napodobenina walking dead

Čekal jsem neunosnou slátaninu ve stylu "walking dead" , ale ve skutečnosti to zatím vypadá na relativně povedený seriál.
Narazil jsem na něj na konkurenčním servru edna.cz.
Líbí se mi to pro ty jatka a pěkné holky.

80 %
46 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
62 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Syfy tohle teda ne !!!!!

Tak mi někdo řekněte,co tohle má znamenet. Naprostá katastrofa nejen příběhově,ale i výběrem postav uspokojí možná tak jedna až dvě postavy. ....Čekal jsem teda naprosto něco jiného ...Zklamalo úplně ve všem !!!! ...Sledovat pouze na vlastní nebezpečí

10 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 21 lidí

1. díl

Tak šílený, jak tady píšete to určitě není. Kolik seriálů nakonec vypadalo úplně jinak, než jak začínali. Ne že bych se na takový seriál klepal a aktualizoval, než vyjdou titulky, ale jako vyplňovačka to bohatě stačí.

60 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

nation

souhlasím s většinou názorů,co tady kolují,je to teda dost hrozné,další zombie seriál když už má člověk za sebou Walking dead?
To je trochu přitažené za vlasy

30 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
13 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Rozporuplné

Nemyslím si, že by byl seriál úplně špatný. Bohužel pokusit se okopírovat walking dead, nedopadlo úplně dobře. Nemá ani napětí, ani atmosféru atd. WD ..

30 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
8 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Ja

sa neskutočne bavím a teším na každú časť a určite nejdem porovnávať s TVD...

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

prvni dil

po prvnim dile mi to pride takovy umely.. herci nic moc... oproti walking dead je to nuda ... serial me osobne nejak nezaujal..

20 %
30 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
30 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Je to pravda..

Po prvním dílu nevím co si mám myslet. Četl jsem všelijaké názory, ale většinou negativní. A můj názor? Je to zlé. Původně jsem to nechtěl srovnávat s TWD, ale stalo se tak. Toto nic nepřekoná. Ale zpět k Nation. Nepřijde mi to ani legrační a ani vážné. Mimino mi přišlo hodně trapné a nesmyslné. Beru to s velkou rezervou a když se budu náhodou nudit, tak to dokoukam.

40 %
27 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
18 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Z

A jako co to je?Možná jsem ovlivněná Walking dead a další seriál na takové téma už mi přijde trochu moc.
Jak udělat zombie seriál jinak,aby byl zajímavější než ten předešlý nevím a neví to asi ani autoři Z Nation,protože tohle je jedním slovem katastrofa

40 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Váhám

První díl byl opravdu příšerný, ale řekla jsem si, že se podívám i na ten druhý. Ten byl o poznání lepší, takže se podívám i na ten třetí. I když Keith Allan, který hraje toho vyléčeného chlapa, hraje podle mě opravdu hodně špatně. Naštěstí tam tolik prostoru nezabírá (na to, že to má být seriál o něm)

40 %
22 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
11 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Za zkouknuti to stoji

Z nation mě připadá jako taková dobrá polokomedie kanibalové sem čekal ale radioaktivní zombie sem teda nečekal.konec první série mně dostal za koukání to stojí Už se těšim na tu druhou.

70 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

...tak "druhý" TWD to fakt není...

...to jsem jesště rozdejchal...ale že se to nepodobá ani Bobulím, to mě fakt nadzvedlo...!

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
14 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí