plakát seriálu

Joey

(Joey)

Názory uživatelů

Joey

Joey sám o sobě mi v Přátelích nepřišel jako kdovíjak zajímavá postava, je ale vidět, že jakmile mu jeho tvůrci namíchají trochu víc rozumu, dá se na něj koukat. Je vtipný, v pravých chvílích romantický, a (spíš v druhé řadě) mu sekundují vedlejší postavy, které jsou zajímavější než on sám.

Seriál bohužel sráží pár věcí. Za prvé, příšerně levné prostředí. Chvílemi jsem si říkal, jestli se náhodou nenatáčelo v nějakém reklamním kuchyňském studiu. Dojmu kulis jsem se nezbavil za celé dvě řady. Za druhé, moc nemusím Dreu de Matteo (ale to je spíš tím, že jsem ji prvně viděl v Sons of Anarchy, kde hrála trochu svini...). Třetí věc jsou vedlejší postavy typu Bobbie nebo Howard, které jedou svojí podivností hodně přes čáru. Ale třeba takový Zach nebo Jimmy se povedli.

Celkově Joey je asi o jedno procento lepší než Přátelé. Je vtipnější, ale na druhou stranu je natočený za velice levný peníz a je to na něm vidět. Já se u seriálu bavil víc než u Přátel a docela mě mrzelo, že byl zrušený už po dvou řadách. Na druhou stranu, chybět mi nebude. Je to oddychovka, která se vám ale nepříliš vryje do paměti.

ps.: Simon Helberg se těch rolí vědá-tchořů prostě nezbaví.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Joey v novom meste

Joey ostal stále sám sebou hoci sa už prejavoval menej. Ostatní priatelia chýbajú, predsa len Priatelia boli klasikou... ale spin-off je to vydarený.
Podarené scény a vtipy, trošku romantiky a nakoniec menší happy-end pre všetkých.
Nakoniec by som bola rada, keby bolo aj viac sérií Joeyho.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Mělo to běžet déle.......

Pro mě byl Joey opravdu příjemným překvapením. Seriál Přátele jsem milovala byl jsem smutný když skončil, ale vše dobré jednou musí končit. Ale pak se tu objevil spin-off Joye, který zůstal svému originálu věrný a pokračovala příběhem, podle mě jediný postavy s neuspokujícím koncem z Přátel, Joeyho. Serial Joey byl přesně tím seriálem, který jsem očekával, když jsem si říkal, kdyby se příběh točil jen kolem Joyeho. Serial doporučuji pro každého, kdo miloval Přátele, jako já.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Friends Reloaded

1. série - 100% - Můj obrovský strach zmizel po druhém díle. Stejně povedené, vtipné a v rámci čistě komediálního seriálu i neskutečně inteligentní (obzvlášť když se jede v prvním plánu pořád na Joeyho). Nemůžu si pomoct, ale Tribbianiho nové eskapády mi už nyní sedí jako nedílná součást Přátel. P.S.: Kdo není blázen do Andrey Anders, tak ten seriál nechápe.. Takhle jsem mu nepřál ani Rachel Green.

2. série - 70% - Nevýrazný nováček Zach, zbytečně upozaděný génius Howard a lehce přehnaný blázen Jimmy. Joey může mít parťáků kolik chce, ale dokud to není Chandler, stejně to všechno bude záviset na něm. Ale co bolí nejvíc - přirozenost je pryč. Příjemná nadsázka už se změnila do křeče, herci začínají přehrávat a fandit postavám už mi ani moc nejde, protože scénáristické kličky jsou jen naoko. Jakkoli si tyhle postavy nezaslouží končit ve zklamaném duchu, osud tomu tak chtěl. Přátelé tak zůstávají vpředu a Joey jako dostatečně příjemná tečka alespoň z větší části také nezklamal.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Ahoj, ako sa máš? :D

Fenomenálny JOEY, sexi GINA a pripečený MICHAEL. Trojka zaručujúca dobrú a uvoľnenú zábavu.
Verím, že tu nikto nehľadá hlboké myšlienky a Shakespearovské herecké výkony, však je to JOEY. Škoda, že sa natočili len dve série, dokonca ma zarazilo, že druhá séria nebola odvysielaná celá pre nízku sledovanosť.
Nezabudnuteľné hlášky, JOEY-ho "myslenie", umelé prsia sestry GINY a samozrejme panic MICHAEL, to sú dôvody, prečo je pre mňa tento seriál "balzám na dušu". Mám ho rád.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Skvělý nástupce Přátel

Joey byl pro mě velkým překvapením. První díly mě ještě tolik nebavily, ale postupně byly čím dál lepší. Nejsou to sice Přátelé, ale seriál se je ani napodobit nesnaží. Má nové skvělé postavy (oblíbil jsem si snad všechny) a spoustu vtipných situací (hodněkrát jsem se dokonce pobavil víc než u Přátel). Ještě bych vyzdvihl podle mě jednu z nejlepších postav - Jimmyho (Adam Goldberg), který se objevil až ve druhé řadě (jeho cholerické výkřiky neměly chybu :)).

Seriál bych doporučil každému, koho bavili Přátelé. Navíc je vtipný a oddechový. Je jen škoda, že nemá víc dílů.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk
TSZZ
16. listopadu 2007

Joey

Určitě mnohem méně povedené než kultovní Přátelé, některé vtípky byly dost vyvedené (vybavuji si hned první, z Pilotu, kde Joey omylem vystoupí v Dallasu místo v LA a dozví se to až od taxikáře:-)),ale seriál doslova "zabíjí" dle mého názoru nepodařeně napsané vedlejší postavy.

70 %
78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

joey

Vydarený spin-off priateľov, síce už iba z joeym a menšou nádielkou vtipov, ale stále sledovateľny.

Veľokou výhodou zostalo to, že ostala postava joeyho. Práve ten bol v priateľoch najvtipnejší. Aj keď v novom seriáli sa to prejavuje menej.

80 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Joey is fine, but Friends are Friends!

Tenhle seriál se oproti "Přátelům" rozjel rychleji. Není se čemu divit, vždyť Matt LeBlanc hrál postavu Joeyho deset let právě v Přátelích: Zná jí dobře a na seriálu je to vidět. Navíc je zde spousta skvělých vedlejších postav (sestra Gina, synovec Michael nebo sousedka Alex), nechybí ani hvězdná flotila (Christina Ricci, Lucy Liu, Carmen Electra...). I když věhlasu Přátel nedosahuje, přesto nabízí oddychovou podívanou i pro ty co Joeyho ještě neznají.

70 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Asi tak ...

Přátelé to nejsou , to je jasně patrné hned na první pohled. Joy je však zdárným " jedincem " a je to pořád k smíchu , stejně jako přátelé.

Trochu jiné než přátelé to je vidět , chybí " ostatní " ale o těch tendle sitcom není.

Joey táhne sám celou dobu a de vidět že ostatní " přátelé " k tomu ani nejsou potřeba.

90 % dávám proto , že se to zase až tak jako přátelé nepovedlo ( oni " přátelé " tam malinko chybý )

PS : věděli ste že všichni PŘÁTELÉ mněly mít svůj vlastní sitcom ? Jedinej JOEY však souhlasil že se do toho dá - ostatní se bály že by jim " vlastní " sitcom pokazil reputaci.

Na to že to už dál nepokračuje , je to dobrá podívaná a ráda to zkouknu znovu.

90 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

bez přátel to nefunguje

Na tento seriál jsem se opravdu těšila. Přátelé jsou samozřejmě jedním z mých zamilovaných seriálů a Joey je zase jednou z mých zamilovaných seriálových postav.

Bohužel musím říct, že bez svých přátel Joey není tím pravým Joeym. Je to ale velká škoda, protože si myslím, že měl seriál velký potenciál. Především potom, že mohl počítat s fanoušky Přátel.

Škoda první série, protože ta druhá byla lepší, kdyby seriál začal hned tak kvalitně, mohl by tu s námi být o něco déle.

Dávám tedy 70%, ale jenom proto, že tam byl Joey, jinak by to bylo asi 60%.

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Joseph.

Opravdu to postrádá originalitu Přátel. Osobně jsem ze začátku postrádala i zbylých pět Přátel. Celý první díl jsem čekala, že Chandler rozrazí dveře a začne vtipkovat nebo že Rachel si přijde půjčit Hajánka pro Emmu:). Pozeději jsem si zvykla, že přijde Gina a bude oba ochotně obsakakovat.
Co se mi moc nelíbí je role Gini T. Je mi poměrně nesympatická. Ale asi by to bez ní nebyo ono:). Tak jako tak to je dobrý a zábavný seriál a já ho mám ráda.

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Přátelé to sice nejsou...

... ale i tak je to celkem super. I když jsem tomu ze začátku moc nevěřil, tak se mi to začíná líbit čím dál víc. Joey je prostě Joey, i ostatním jsem už přišel na chuť (hlavně Bobby, tu herečku zbožňuju :D ). Vtipy jsou také celkem trefné, občas takové sarkastické, což ale já rád. I když to má Joeyho, tak se to od Přátel dost liší, ale myslím si, že to vůbec není na škodu. Je to pohodový, odpočinkový sitcom, u kterého se jistě občas zasmějete. Rozhodně jeden z těch lepších, co jsem kdy viděl (a to jsem zatím viděl jen 10 dílů).

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Tribbiani

Chtělo to asi velkou odvahu udělat nepřímé pokračování nejslavnějšího sitcomu Přátelé,ale tvůrci dokázali udržet kvalitu i když je jasné,že přátelům se to rovnat nemůže. Je to příjemná podívaná, která určitě nezklame.

70 %
64 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Damn you, chicken legs!

Slabší než Přátelé, jelikož tam chybí ta rozmanitost charakterů, ale i tak se jedná o nadprůměrnou podívanou, která nědělá svému staršímu bratříčkovi ostudu.

80 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Joey

Přátelé skončili, Joeyho život jde ale dál. A pro mě se jeho sitcom stal téměř stejně kultovním jako právě Přátelé. Je sice o malinko slabší, ale neméně kvalitní. I tady jsou skvělé postavy, hlavně Howard a Bobby a já se skvěle bavil. Zápletky jsou povedené, je to fakt neskutečně vtipné (vtipy jsou opravdu na jedničku), líbí se mi titulní hudba a zamiloval jsem si všechny postavy, které v seriálu měly alespoň trochu větší prostor. První série je opravdu dokonalá - Joey hraje v Hlubokém prašanu a je tam Lucy Liu. Druhá je ovšem neméně skvělá, objeví se několik nových postav a Joey se opravdu a skutečně zamiluje. Jen to bylo ukončeno příliš narychlo a epizod je opravdu strašně málo. Jinak je to geniální sitcom. Ale podívejte se sami. Howard je nezapomenutelná postava!!! A Joey samozřejmě ani jednou nezklamal. Hollywood!!!

100 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Joey

Spin off trochu zjednodušil humor, zaměřil se na styl humoru který dodával do přátel Joey. Rozhodně není na škodu a svými dvěma sezonami se jedná o povedenou pohodovku která neurazí ;)

80 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Joey

Je sice pravda, že tento seriál není tak skvělý jako Přátelé, ale já si myslím, že udělal dobře. Ten nejzábavnější a nejlepší kluk se rozhodl udělat si vlastní seriál a já mu fandím. Jeho hlášky jsou skvělé i tady, ty jeho případy, co vše může zkazit :) Tento seriál se mi líbí a zasměju se u něho.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Joey

kto by nemal rád Joeyho? ale on bol dobrý len s Monikou, Rachel, Phoebe, Chandôerom a Rossom, sám je taký nemastný neslaný. Občas som sa povabila, jednu epizódu som si obľúbila, ale to bolo všetko. Ak to bolo brané ako spin off k Friends, tak to nevyšlo

40 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Joey bez přátel

Přátelé to nejsou, ale Joey je dobrej takže si sám vystačil. Škoda, že má jen dvě sezony. Zakončila bych to Joeyho svatbou. Ale to už by asi nebyl Joey :). Má to vtip a Joeyho sestra je taky vtipná i když módu má zvláštní. Synovec nic moc a sousedka je suchat už podle scénáře :). Celé to zachraňuje Joey.
Nevím jak vy, ale já jsem celou dobu čekala jestli se tam někdo z přátel objeví a nebo o nich bude alespoň zmíňka. (Vím o Chandlerovi a o Rachel.)

90 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Joey, Joey

Takové nepovedené pokračování seriálu Přátelé. Samozřejmě některé díly byly celkem vtipné, ale už to nemělo to kouzlo co má seriál Přátelé. Ale jinak se na to dalo koukat - Joey je prostě sladkej.

70 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Není to ono

Přátelé jsou teda lepší.Joeyho jsem sice viděla jenom pár dílu ale nechytlo mě to a tak jsem se přestala dívat není to ono bez Rachel,Rosse,Chandlera,Phoebe a Monicy.

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Normálna pohoda

Taký priemerný sitcom, miestami ľahko predvídateľný, ale prevažne vtipný. Mohol ísť aj dlhšie ale plakať za ním nebudem.

Ale 100 bodov za opening credits, dobrý zostrih aj hudba :)

50 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Nedôstojný sequel

Úbohý pokus o nadviazanie na skvelých a neuveriteľne zábavných Priateľov. Joey mi už tam pripadal ako asi tá najmenej vtipná hlavná postava a tu, keď je v centre diania a nemá mu kto nahrávať, tak je to naozaj zúfalé. Sledovať nejakého blbca v LA mi nepríde veľmi zábavné, za celý seriál som sa ani raz nezasmial, pousmial som sa asi tak raz za tri časti. Proste len ďalší z tých amerických akože sitcomov, ktorých sú mraky.

50 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Priatelia sú Priatelia

Joey je len slabší odvar Priateľov, ktorých všetci veľmi dobre poznáme, ale nemôžem povedať, že by bol celkom o ničom. Len som si musela častejšie vypínať zvuk kvôli príliš trápnym scénkam na to, aby som to mohla pozerať.

80 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Joey

Sice slabší než přátelé, ale i tak je to dobrý. Joeyho hlášky jsou nezapomenutelný i tady. Akorát velká chyba, že se tu mohl objevit zbytek přátel. Jako připomenutí.

90 %
27 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
55 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Přátelé jsou lepší...

Na tento seriál jsem se těšila, ale zklamal mě. Joey není už ani tak vtipný, je to někdy až trapný. Myslím že si tím Matt hodně ubral.

60 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Joey

jeee je to neco jako pratele dalo by se rict pokracovani pratel takze davam 100% fakt dobrej serial

100 %
15 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
69 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

LeBlanc

Prostě Joey.)

80 %
13 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí