plakát seriálu

Kyberagent

(Intelligence)

Názory uživatelů

The ultimate agent is about to get upgrade

Chuck stretol Jacka 2.0 a vytvoril novú, neopozeranú a netypickú kriminálku. Alebo aj nie. Seriál mal potenciál, ktorý sa snažil využiť naplno, no výsledok naplnil očakávania len napoly.

Seriál prišiel s celkom zaujímavým nápadom, ktorý tu v podobných variantoch síce už bol, ale Intelligence si išiel vlastným smerom. Mal solídny základ, ktorý mu poskytoval kopu priestoru na realizovanie sa. Žiaľ z neho dokázal ťažiť, len v pár častiach. Zvyšok boli obyčajné a jednoduché zápletku, často videné už inde. Pritom počas celej série sa vyskytlo zopár zápletok, ktoré keby v nich išli viacej do hĺbky by poskytli pôdu pre vytvorenie kvalitnej dejovej zápletky, ktorá Intelligence chýbala. Bez nej to bola priemerná kriminálka s tým, že on bol chodiaci PC. To patrilo medzi jedno z plusov seriálu, najme vykresľovanie miesta činu. Plus mohol byť venovaný väčší priestor postavám a ich pozadiu, Napríklad by bolo určite zaujímavé sledovať prečo práve Gabriel (má v sebe tu mutáciu to hej), ale prečo práve on, aké to bolo na ziačatku .......

Intelligence sa žiaľ (nanešťastie) rozbehol až posledných pár častí pred koncom (2). Vtedy sa objavila zápletka, ktorú keby použili hneď od začiatku tak seriál je úplne niečím iným ako bol. Žiaľ, keďže sa objavili až teraz, tak bola riešená za pochodu a rýchlo. A na konci nechala len kopu otázok.

Seriálu nepomohli asi ani postavy. Väčšina z nich bola plochá a nevýrazná, dostávali minimum priestoru na nejaké veľké predvenie sa. Medzi Gabrielom a Riley chýbala nejaká ta chémia alebo keď nie už tá, tak aspoň prepojenie medzi partnermi. Megan mala ostať radšej pri Red, rola drsňáčky Riley jej sadla minimálne. Po celý čas akoby sa hľadala. Plus jej postava pôsobila zbytočne, mala sa starať o Gabriela, ale ten by si kľudne vystačil v polovici prípadov aj sám, plus musel zachraňovať on ju. Medzi nimi nebolo nič čo by z nich robilo rovnocenných partnerov, ktorý spolu vychádzajú a navzájom sa dopĺňajú.

Intelligence bol v konečnom dôsledku priemerným dielom, ktoré možno prekvapí, zaujme a neurazí. Určite mal veľa možností na svoj rozvoj a zlepšenie, no to všetko ostalo žiaľ v teoretickej rovine. Nápad bol viac než slušný, no jeho prevedenie už menej.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

What's in his head will blow your mind.

Od Intelligence toho celý svět čekal opravdu hodně a seriál v mnohém splnil očekávání. Přesto po zhlédnutí nevím, jestli je to opravdu tak dobré, jak by to mělo být. Pravděpodobně můj názor sdílí více diváků, kteří se rychle přestali dívat a přispěli tak ke zrušení Intelligence po první řadě.

Ohledně dějového zpracování mám rozpolcené pocity. Střídaly se zde průměrné kriminální epizody se skvělými napínavými díly, které jsem si opravdu užívala. Bohužel jich bylo moc málo (asi 4 včetně závěrečné dvouepizody). Každopádně seriálu nemůžu upřít minimálně snahu o vynalézavost. Chip v hlavě hrdiny umožnil spoustu zjednodušení v hledání zločinců, i když si s ním tvůrci hráli, jak se jim líbilo. Kolikrát jsem si říkala, proč něco dohledávají složitě, když se na to Gabriel může jen podívat za půl vteřiny. To jsou ale detaily, nepřesnosti, které obsahují asi všechny seriály.

Hlavní dějová linka seriálu chybí. Pilot sice vypadal, že celou dobu půjde o hledání hrdinovy manželky, jestli žije, proč se vše zvrhlo atd., ale nakonec jsme si to odbyli jen ve dvou dílech a ve zbytku už šlo jen o epizodní případy, které tým musel řešit. Je to škoda, neříkám, že by mě zrovna bavilo natahovat konkrétně tuto linku s manželkou, ale něco provázaného se zde objevit mohlo, protože kriminálek je tu na každém rohu deset, i když většinou nemají tak svůdného klaďase.

Herci jsou v pohodě. Pořád si ale stojím za názorem, který jsem si vytvořila po pilotu. Postava Riley je zde totálně nesmyslná a nadbytečná, jen aby byl někdo navíc do party. Ve většině případů Gabriel zachraňuje její kůži, ne naopak. Navíc nechápu, proč museli vybírat ženskou, která navíc ani vzdáleně nepřipomíná tvrďačku. A jistě je jen náhoda, že je přibližně stejně stará jako Gabriel. První řada sice nenašla místo pro žádnou romantickou zápletku, ale všichni víme, jak to u "parťáků" (jestli se tak tito dva dají nazývat) nakonec vždy dopadne. Naopak vedlejší postava druhé robotické agentky byla výborná, škoda, že se tam tato záporačka nevyskytovala trošku častěji, vždy jsem se s ní náramně bavila.

Celkově hodnotím 70 %. Ne že by to bylo špatné, zvlášť grafika potěší. Když ji ale odmyslíme, zůstane jen obyčejná kriminálka s několika nadprůměrnými epizodami. Neurazí, ale ani nenadchne, loňská sezóna přinesla rozhodně i zajímavější kousky.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Brouka v hlavě..

..ne, žádný Spiderman. Ale úplně nový vyvoněný agent nové další a skvělejší generace tajných superschopných agentů.

Ehm. A nejvíc dekorativní voják, jak nám neopomenou tvůrci připomenout v každém nesmírně, ale opravdu nesmírně otravném úvodu. Ještěže tam hraje Karkulka.

No, Karkulka to nezachránila a není divu. Chemická reakce ústředního páru, což měla být asi Karkulka + Pan Ztracený (ehm, Dekorativní Voják) je zhruba na úrovni reakce argonu s heliem.

Ne, že by to bylo herecky nějak špatně obsazené, ale navzdory tomu, že je Karkulka docela kus, tak to prostě nefungovalo jako celek.

Nápad propojení lidského mozku s počítačem není žádná novinka, byť v téhle podobě je to docela patřičně děsivé (dovedu si představit, kdyby se k něčemu takovém dostal nějaký z dnešních předních hackerů). Náš svět je totiž docela důkladně propojený, čehož všechny tajné služby velmi rády využívají (ostatně proč ne, když na sebe všichni rádi vše prásknou online). Možnost, že by se někdo mohl dostat k čemukoliv co je "online" je poměrně děsivá. Řekl bych, že ve skutečnosti by dotyčného spíš brzo odstřelili jako bezpečnostní riziko.

Ale s tím se tvůrci seriálu až na pár dílů moc nezaobírali (ale aspoň, že to zkusili). Takže o čem to je?

Hlavní maník má spešl mutaci, která umožní mu nacpat do mozku čip, který 1) mu umožňuje se napíchnout na cokoliv co je online, což je dneska skoro vše 2) vytvořit rekonstrukci "místa činu". Čehož využívá k řešení plus mínus obvyklých problémů. Poskoka mu k tomu dělá Karkulka a dva patřičně šáhlí vědci (vcelku sympatické a zábavné postavy).

Jo a šéfová, která nepůsobí dvakrát autoritativně. No vlastně je tam spíš jen aby tam byla.

Přemítám co se nám tvůrci snažili říci, asi něco o nebezpečnosti toho, že je vše "online a dostupné". Tož, to sme věděli i bez nich. Jinak nic moc hlubokého, inspirujícího či nějak zajímavého. Tudíž byl seriál poprávu odpraven.

Takže dáme nejvíce dekorativnímu vojákovi 50%, protože to sice nebylo nějak úžasné, ale taky to nebylo nějak hrozné. Ale kdyby tenhle seriál neexistoval, tak by se vlastně vůbec nic nestalo.

Pokud máte náladu na rádoby špionážní pseudo-thriller se snahou o revmatické zápletky a nějaké to volné odpoledne či večer na zabití, tak jen do toho.

Bohužel musím napsat, že i úplně šedivý a fousatí Profesionálové byli lepší.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Zatiaľ sklamanie...

Na tento seriál som sa tešila a musím povedať, že po pozretí (zatiaľ) dvoch častí je pre mňa sklamaním. Prvá časť aj napriek pomalému a relatívne nudnému začiatku sa ku koncu celkom rozbehla, takže som seriál so svojho zoznamu „sledovaných“ nevyškrtla a čakala na diel druhý. Bohužiaľ dej ma nijak nezaujal a dopozerať som sa ho musela donútiť. Seriál má rozhodne skvelý nápad a potenciál byť úspešným, ale niekde je chyba. Celé mi to pripadá také nedokončené a ploché. Neviem, či je to postavami, ktoré ma ničím nezaujali alebo scenáristami, ktorí nedokážu zo seriálu vyťažiť maximum a povkladali do neho až príliš veľa seriálových klišé. Každopádne šancu mu ešte dám. Na záver u Marg Helgenberger neustále čakám, že vytiahne pinzetu, štetce, rukavice a začne zberať odtlačky prstov a vlasy z miesta činu, holt asi bude pre mňa neustále Catherine Willows :)

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Intelligence

Už to bude pomaly rok čo zrušili tento seriál a tak som sa rozhodla napísať naň aj svoj názor. Tento seriál mal veľký potenciál, veľa fanúšikov bolo plno očakávaní. Kriminálka z časti splnila svoj zámer a dala nám po čom sme túžili no predsa ako vravím, len z polovice.

Intelligence priniesol zaujímavý príbeh a síce agent so zvláštnymi schopnosťami bojujúci proti kyber zločincom v spoločnosti peknej ženy. Neviem ako vám, ale pre mňa už miliónkrát natočené klišé. Avšak seriál ma aj napriek tomuto bijúcemu fakt zaujal. To však nemôžem povedať o problémoch, zápletkách, ktoré Gabriel a Riley riešili. Väčšinou spolu nesúviseli a preto ma diely tak nenapínali, po pravde občas som sa skutočne nudila. Ale aby som len nekritizovala bolo pár epizód, ktoré nás vtiahli hlbšie do nejakého deja, no hlavná, veľká zápletka mi dosť chýbala. Keď sa dej konečne začal ako tak rozbiehať, bolo už neskoro lebo seriál bol prehlásený za zrušený.
Inak to bol krimi seriál ako väčšina iných až na Gabrielov čip. Vyzdvihla by som však scény keď si Gabe predstavoval miesta činu. Tieto časti ma asi najviac zaujali.

Postavy. Okrem silnej postavy Gabriela, ktorý z časti bránil ostatným postavám k väčšiemu rozvíjaniu, ma veľmi neohúrili. Riley, pekná baba, ktorú som si obľúbila už z Once Upon a Time bola celkom zbytočná postava. Gabe sa dokázal ochrániť sám a v skutku ju vlastne ani nepotreboval. Istá chémia však medzi nimi bola, začalo sa to rozbiehať čo sa mi páčilo no ako rýchlo začalo tak aj rýchlo skončilo (zrušením seriálu). Celkom ma to naštvalo, keďže som bola zvedavá ako sa ich vzťah ďalej vyvinie.

Ku koncu stačí povedať, že Intelligence mal na to aby dostal pár epizód viac (i keď by som mu dala max 3 série). Svoj čas venovaný seriálu neľutujem, no ako som vravela, väčšinou to bolo na úrovni priemerného krimi seriálu. Malo to potenciál, nápad solídny no kde sa stala chyba, to sa už asi nedozvieme.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Tak 50:50

Celý tenhle seriál, čítající 1 řadu o 13 dílech jsem zvládla za jeden den (bůh žehnej dovolené). Kdybych to ale bývala sledovala, když to aktuálně běželo v tv, asi bych to zabalila po 2. díle.

Pro mě to byla jen oddychovka. Nebylo to špatné, ale čekala jsem od toho trochu víc. Čip v mozku je hezké sci-fi, ale jednotlivé příběhy mi přišly poněkud neoriginální, jako z jakékoliv jiné kriminálky (asi jsem toho viděla už moc), hlavní postavy jsem si bohužel nedokázala opravdu oblíbit. Svalnatý hrdina, co se honí za duchem (asi) mrtvé manželky a jeho neohrožená strážkyně, která mu musí alespoň jedenkrát v každém díle připomenout, že není stroj. O "dozoru" v podobě Marg Helgenberger ani nemluvím, neměla jsem jí nikdy moc ráda.
Na můj vkus až moc Číňanů a Mexičanů.

Dalo se na to sice koukat, ale pustit si to podruhé, mě nenapadne...

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Intelligence

S obsazením problém nemám, ale problém mám trochu s dějem. Nezáživný a nudný. Některé díly mě zajaly a byla jsem překvapena, ale bohužel jinak nic. Konec mohl být více napínavý, aby diváky zaujal a ne nudil. Ani nevíme jak to dopadlo, jestli Gabriel do budoucna přežije nebo jak to bude s čipem, nic. Ale je to jeden z mála seriálu, u kterých se mi strašně moc líbilo intro, musím uznat, že se jim to povedlo.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

jako cože?

Na toto jsem se těšila, ale teda... Kriminálka dobrá, ale to je tak vše. Nejdřív ta pozitiva, to bude v celku rychlé. Josh je sympaťák, kamera dobrá, projekce Gabrielovi mysli jsou super. Nápad s čipem v mozku je zajímavý, ale potenciál je podle mě promrhán.
To by nebyla ta správná Amerika, aby dokonalí agenti neuměli vše. No což, naprosto přirozené, že když mluvím s Číňanem, umím čínsky, v Sýrii šprechtím bez problémů zase arabsky, no a když potkáme partu Mexikánů, španělština není problém. U Gabriela bych to ještě pochopila, si v hlavě zapne Google překladač nebo něco takovýho a jede, ale ostatní? To jako vážně?
Pak samozřejmě jako žena musím vypadat dobře i při honbě na vraha. Nechám si rozpuštěné vlasy a vůbec mi nevadí, že mi padají do obličeje přes jedno oko, protože mi to určitě nenarušuje zorný úhel...
Já teda technice nijak zvlášť nerozumím a možná se mýlím, ale určitě každý únosce při natáčení rukojmí používá nejlepší kamery s vysokým rozlišením, aby se případný americký tajný superagent mohl zblízka podívat svému "bodyguardovi" na hodinky. To jo teda. Kočka to viděla a vyrazila okno.

Když přehlídnu tyto nedokonalosti (alespoň pro mě), tak je to celkem nadprůměrná koukatelná kriminálka.

70 %
89 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Intelligence

Pokud by se seriál více věnoval odlehčující linii hláškující superšpion a jeho kontrující partnerka, bylo by to skvělé. Jenže poloha "truchlícího" (po dávno ztracené maželce) a rozervaného člověka Joshu Hollowayovi vůbec nejde, je v ní trochu prkennej. Navíc všechny díly (hodnotím po 4. díle) mají děj přitažený za vlasy (skoro na úrovni parodie), nebo je tam nějaká hrubá nedomyšlenost (Například proč na konci pilotu nezačali okamžitě pátrat po tom voperovaném čipu? Pořád tvrdí že čip v hlavní postavě je to nejdůležitější, co mají a po "vylepšeném" čipu, zejména, když je voperovaný do hlavy čínské špionky, po tom nepátrají?). Navíc support agenta vypadá tak amatérsky, celá ta kancelář vypadá jako banda looserů včetně jejich hlavní šéfky. Jak říkám netlačit tak na pilu ve vážných liniích, nevymýšlet přehnaně "špionské" zápletky (USA na pokraji krachu?) a dodat více vtipu, mohlo by to být na 90%. Nápad byl slušný.

50 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Mohlo to být lepší

Na počátku jistě byla chvályhodná myšlenka, tak trochu říznout PoI a Chucka, nicméně se to moc nevyvedlo. Ne že by seriál neoplýval náměty a vedlejšími linkami, jen je nedokáže dobře využít.
Myšlenka zajistit velkýmu silnýmu cvičenýmu chlapovi ochránce ženského pohlaví mi vykouzlila úsměv na tváři hned v první epizodě, a pak už jen zbývalo počkat, kdy se do sebe zakoukají, a zazvoní zvonec a pohádky tedy seriálu bude... samozřejmě, že takhle jednoduché to není, ale bohužel zápletky jsou celkem banální, obvykle je jasné, jak epizoda dopadne už někdy v polovině, chování ústředních postav také nikoho nepřekvapí, ale ani nenaštve. Dialogy nejsou špatné, herecké obsazení se povedlo, zvláště LOSTí Sawyer. :-)

Celkově je to průměrná ale koukatelná zábava.

70 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Čip

Oproti spoustě ostatních jsem spokojen hlavně s tím, že se z toho nevyklubal další Chuck. Nehledal jsem v tom totiž akční komedii. Na druhou stranu musím říct, že to rozhodně mohlo být zajímavější či lepší. Na obsazení jsem se těšil, Sawyer byl vždycky docela sympaťák a i Karkulka se mi v předchozí roli zalíbila. Nakonec to nebylo špatný, jen jsem od toho čekal asi o něco víc. Nejlepší vychytávkou je Gabrielova rekonstrukce místa činu, to se mi líbí a to mě baví, škoda, že takových věcí tam není víc. Na celý projekt jsem se těšil, společně s Almost Human u mě šlo o nejočekávanější novinky. Kdybych se ale měl rozhodovat, kterou z nich si raději ponechám, tak by Intelligence nezvítězila. Uvidíme jestli se dočkáme druhé série, pokud ano, tak se na ni určitě podívám. 70 %

70 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Lost Intelligence

No, je to tady začíná nový rok a sním i mrazivé novinky. Tahle se k mému překvapení povedla. Nastup blonďatého Chucka do TV je osvěžující. Sice ne dokonaly ale i tak jsem spokojený. Hlavní hrdina je správný típek, který má v hlavě Intel. Díky tomu dokáže vytáhnou veškeré info o vaší učitelce a sestaví si ve své geniální mysli i budoucí prezentací Applu a to hned v reálu v 3D. To mu říkám kino. Dva lístky prosím. Prezentace schopností samotného čipu a člověka je vnikající. Zvlášť úvodní scéna se povedla, rekonstrukce přestřelky je efektní, plná nápadu a povedených triku. Druha podobná scéna nám ukazuje, že i když má hrdina v hlavě čip, bez lidské inteligence a představivosti to nelze. A tak funkčnost čipu posouvá za nemožné hranice. Vedlejší postavy dostávají v pilotu docela dost prostoru. Tvůrci se snaží divákovi je přiblížit a vykreslit jejich motivaci a charaktery. Nejsou to zrovna srdce rvoucí příběhy, ale na pilot to stačí. Příběh se patrně bude točit okolo nalezení ztracené a (ne)zrádné hrdinovy manželky a vypořádaní se s neplechami, která natropí čínská strana s podobným čipem v hlavě v čele. Děj pilotů naznačuje a rozbíhá právě tyto dvojité dějové linky. Příběh je napínavý je zde hodně akčních scén, povídaní a představování s menším dějovým překvapení. Musím uznat, že jsem se nenudil. Akce je dobře rozesetá mezí kecaním a prezentací schopnosti čipu. Na nudu tady není čas. Stane se toho hodně. Pilotu se bohužel nevyhnuli par drobných chyb. Některé lokace a to hned v úvodu nepůsobí jako z daleké země. Taky vykecávaní státních tajemství na chodbě plných lidí taky není zrovna inteligentní. Podobných malých chyb v reálnosti a logice příběhu je více ale to už je jen na vás zda je najdete. Stojí tedy ochrana života hlavního hrdiny víc než život prezidenta USA? Nezbývá nic než zjistit to příště. S nadějí do příště…..

70 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Zlynčovat režiséra

Jsem poměrně zklamaný. Od akčního sci-fi s J. Hollowayem jsem si sliboval hodně, ale i když scénář byl dobrý a o zvraty není úplně nouze, tak natočené to je opravdu špatně. Režisér by si měl jít kleknout do kouta a přemýšlet, proč to udělal tak nezáživně - možná za to zčásti může i zbytek hereckého ansáblu, který ze sebe také moc kvality nedostal. Potenciál tu byl, škoda = jako by se počítalo se sledovaností a řeklo se "ať se to prostě nějak natočí". Další epizodě (i když žánrově a kvalitativně to od Almost Human či The Tomorrow People nemá moc daleko) šanci nedám. 50%

50 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Po pilotu....

První polovina mě málem uspala, aby mě druhá pomalu vtáhla do děje. Přes mnohé předvídatelné dějové linie a kupu nezajímavých charakterů si ale díl postupně buduje atmosféru, což se mi líbilo, takže budu pokračovat. Josh v hlavní roli určitě obstojí, jeho Sawyer byl před už skoro 10 lety uvěřitelný. Meghan Ory se na svou roli taky hodí, ne že by se jakkoli blížila Sarah. V rámci letošní seriálové sezony u mě zatím nadprůměr, když lehce obměním slova Cariny z Chucka: Viděl jsem letos lepší...ale nebylo jich mnoho :) Doufám ale v nějáká pořádná camea, protože když porovnávám s Chuckem, což se dost nabízí, chybí seriálu jedna věc - šmrnc. Chuck byl prostě lidský a jeho kamarádi byli neuvěřitelně uvěřitelní. Snad se to podaří i Gabrielovi a Riley :)
Po dalších dílech je z toho ale tuctová kriminálka, které nemusím, takže snižuji.

20 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Kyberdetektiv

Gabriela jsem si oblíbila ze samého začátku, a myšlenka, že má v hlavě čip, kterým se snaží najít svojí ženu, byla velmi dobrá. Nejvíce e mi asi líbil díl ve kterém rozvinuli myšlenku, že všechno co je online se dá hacknout. Upřímně je mi docela líto, že seriál skončil tak brzy, ale chápu, že se to brzy okouká a už to pak není taková zábava..

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Chybí tomu šťáva

Mě se tenhle seriál zatím celkem zamlouvá. Ale musím uznat, že tomu trochu chybí šťáva, chtělo by to něco víc. Technicky se mi to docela líbí, to jak se prochází těmi místy činu a tak, to se mi líbí, jak to mají udělaný, ale děj zatím nic moc. Doufám, že se to zlepší a že se nebude tenhle seriál rušit.

70 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Zklamání...

Po prvním dílu se mi seriál zdál trochu nudný. Není to zas tak špatný seriál, ale skoro nic se v něm nedělo. Nápad s čipem mi připadal neoriginální (trochu jako v Chuckovi, jen nevtipné a nezábavné), ale to nic už skoro není a řešení případů mi přišlo až moc náhodné (kvůli tomu, že si postava musela domyslet to, co se stalo, jen na základě pár informací). Nicméně se mi líbila hlavní postava vyšetřovatele, myslím si, že ten herec se na to hodil. Prostě promrhaný potenciál seriálu.

50 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

No uvidíme...

Po prvním dílu jsem si říkal, že to asi nedokoukám, ale přemohl jsem se a kouknul jsem se i na 2 epizodu. Téma má v sobě určitě velký potenciál, ale zpracování není nic moc. Osobně si myslím, že se po první maximálně po druhé sérii zruší. Je to škoda, téma s čipem v hlavě je aktuální a zajímavé :(
PS: Pořád si nemůžu odmyslet Sawyera z Lost :)

Zatím 70%

70 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

čip v hlavě?

Nevím zda je to k něčemu vidět hromadu věcí a přebírat se v něčem čemu pořádně nerozumím.Jako série na oddych je to dobré,škoda že tam nebyla scéna se zaváděním čipu do hlavy,byla by to dobrá výuka pro neurochirurgy

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé