plakát seriálu

Láska ve hvězdách

(Star-Crossed)

Názory uživatelů

Two worlds, two lifes, one hope

Od CW sa nedá toho mnoho čakať (skoro nikdy). Takmer vždy ide o seriály, ktoré majú síce zaujímavú myšlienky, ale skoro vždy skĺznu do prehnane romantickej roviny. Česť výnimkám. Star-crossed k ním žiaľ nepatrí.

Star-crossed ponúklo zaujímavý námet spolužiatia dvoch rás, ktoré nie je vždy ružové a konfliktov je neúrekom (veď akoby to bolo keby sa hneď od začiatku mali všetci radi). No postupne po pár častiach to skĺzne to toho sladkého pátosu, príbehu dvoch rozličných ľudí (rás), ktorí o svoje šťastie musia bojovať a pritom ešte (aby sa náhodou nenudili) bojovať aj o záchranu sveta, ľudstva. Jednoducho taká „epická lovestory“, so všetkým čo k nej patrí. Jednou z myšlienok/ námetov bolo zaradenie inej rasy medzi tú ľudskú. Najme tzv. Atriánskej sedmičky“, no seriál sa točil žiaľ asi len okolo štyroch ľudí. A tí ostatní čo? Tí nemali žiadne problémy sa zaradiť? Aby som Star-crossed len nekrivdila, romantická linka je doplnená aj tú tak trochu vážnejšiu, ktorá sa však odohráva v pozadí toho všetkého, nijak výrazne nevystupuje do popredia. Možno až v neskorších častiach keď sa seriál rozbehne a ona sa stane výraznejšou. No stále je tu ten pocit akoby musela neustále ustupovať príbehu „Romea a Júlie“ teda „Emery a Romana“.

Emery a Roman, pár, ktorý bol stíhaný všetkých osudom, predsudkami spoločnosti, bojom o svoje šťastie. Nieže by im to spolu nesvedčalo. Áno boli spolu zlatí, ale akosi som medzi nimi nedokázala vidieť nejakú tú veľkú iskru a osudom stíhaných milencov. Skôr ako im som fandila iným párom, ako boli Drake a Taylor. Herci neboli vybraní zle, len ako inak to bola prehliadka krásnych a dokonalých tvári.

Potenciál seriál mal, aj keď námet nepredstavoval nič čo by tu už niekedy nebolo. Len by stačilo trochu ubrať tej prehnanej romantiky a pridať trochu drámy. Viacej sa sústrediť na predsudky, ktoré spôsobovalo spolužitie dvoch odlišných rás či práve na rozdiely a kontrast medzi nimi. Len keby to všetko nedorazila tá všemocná romantika či klišé v podobe stále rovnakých problémov tínedžerov. Koniec viac otvorený asi nemohol byť. Ak sa uzavreli dve- tri veci, tak je veľa. Zvyšok ostal otvorený jak čierna diera. A aby toho nebol málo zopár veci ostalo nevyriešených (napr. stále spomínali zem, kde môžu žiť bez predsudkov a byť šťastný. Cesta do nej mala byť ťažká, ale za časť ju našli a tam to aj skončilo).
Star-crossed nie je nič svetoborného či výnimočného. Ako taká rýchla oddychovka je vhodným seriálom, len od toho netreba nič čakať.

60 %
88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

život v míru

Zvláštní jak se názory lidí různě liší. Někomu se nelíbí a pro někoho je super. Za sebe můžu říct, že je to seriál neotřelý, zajímavý a konečně jak i mladá generace se dere o spravedlnost a právo žít na této planetě v klidu a míru. Očekávala bych pokračování, jelikož to podivně skončilo. Snad někdy bude, abychom se dověděli víc. Vše co si může člověk přát je žít a nemuset řešit různé války a nepokoje.

100 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Star-Crossed? ... YES

Všechno začalo úplně nevinně, když jsem se v neděli po obědě začala nudit.
Šmejdila jsem po netu na co bych tak mrkla, až jsem narazila právě na Star-Crossed, který jsem si před časem zatrhla jako - Chci vidět a pak na to zapomněla.
Po té co jsem shlédla pilot bylo jasné, že jsem v tom až po uši. V tu chvíli šlo všechno stranou - neumyté nádobí, úklid dokonce i přítel (chudák :-) Kdo by ale odolal tak dobře namíchanému koktejlu: napínavý děj (místy jsem si až skoro začala kousat nehty), vtipné dialogy a sexy mimozemšťané!
Do večera jsem měla dokoukaných 12 dílů a když jsem zjistila, že další nejsou a krom 13. už možná ani nebudou, bylo mi to dost líto. Seriál jsem si vybrala protože miluji Sci-fi a jako většina holek jsem taky romantik. Obě tyto vášně jsem uspokojila takže co dalšího můžu říct než, že je to prostě WOW !
Já bych rozhodně byla pro dokončení první řady aneb 20 dílů to jistí a vzhledem k tomu, že jsem včera podepsala petici, aby nám páni režiséři nadělili druhou řadu, nemusím snad už víc zdůrazňovat, že tento seriál mě prostě dostal !

P.S. kdo nemá rád řešení pubertálních problémů, ať se nedívá na seriál kde jsou hlavní hrdinové na střední (i když je poznat, že někteří herci už mají high school dávno za sebou). Chápu, že každý má svůj názor, ale občas mi to příjde jako kdyby si někdo naladil kanál o vaření a pak si stěžoval, jak tam všichni jedí. A jen proto, že ráda sleduji tyto psychicky "nenáročné" seriály, které mě naopak uklidňují, neznamená to, že jsem nějaká na hlavu padlá teenka co se fotí před zrcadlem. Ne každý seriál musí mít oskarový děj, aby byl fajn. Méně je někdy opravdu více.

100 %
82 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
76 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

Two worlds. Two lives. One hope.

Já si nemůžu pomoct, ale i ve svých čtyřiadvaceti letech prostě seriály od CW neskutečně žeru. Star-Crossed měl líbivý pilot a s přibývajícími epizodami jsem se bavila čím dál tím víc.

Přitom děj není nic, co bychom ještě neviděli. Mimozemšťani, kteří se začnou stýkat s pozemšťany, to už nám nabídl populární Roswell. Stejné téma je zde s mírnými variacemi předneseno, bohužel však ve výrazně zkrácené podobě. Star-Crossed utrpěl celkově se snižující sledovaností amerických seriálů a byl zrušen po třinácti epizodách. Myslím si, že mohl nabídnout ještě mnohem více zábavné podívané. Každopádně s tím už nic nenaděláme.

Stejně jako v jiných seriálech stanice, ani zde nemohl chybět klasický milostný trojúhelník. Myslím, že se řadím k většině, když řeknu, že jsem od začátku fandila Emery a Romanovi. Greyson se mi nelíbil, navíc herce jsem si šíleně zprotivila už v The Nine Lives of Chloe King. Ale teda Emery a Roman... Neuvěřitelné. Takovou chemii mezi postavami už jsem hodně dlouho nezažila. Myslím, že i po pouhých třinácti epizodách si tento pár zařadím do svého osobního seznamu nejlepších TV párů. Kdykoliv měli tito dva soukromou společnou scénu, na obrazovce vypukl ohňostroj. U prvního polibku se mi naježily chloupky na těle. Asi jsem prostě pořád nevyspělý puberťák, ale vždycky začnu pár neskutečně prožívat, když k sobě tak pasují. Za to chválím jak scenáristy, kteří jim napsali víc než dost super sexy scén, ale také vedoucí castingu, kteří obsadily do hlavních rolí Aimee Teegarden a Matta Lantera. S ním jsem dosud neměla tu čest (ale teď se hrozně těším na 90210), ji jsem si zamilovala už ve Friday Night Lights. Vím, že spousta lidí kritizovala obsazení Aimee kvůli hereččině věku (a vráskám), ale mně osobně přišla ve Star-Crossed jako mladá a krásná ideální volba pro roli Emery.

CWčko dokázalo dostát svému jménu také co do hudebního podkresu. Soundtrack k seriálu je nabitý líbivými melodiemi, moderními skladbami, které perfektně podtrhovaly připojené scény.

Finále seriálu mě ale nepotěšilo. Tvůrci si nechali dokořán otevřená vrátka pro druhou sérii, žádná dějová linka se neuzavřela. Mrzí mě, že hrdinové nedostali svůj happyend, který by si rozhodně zasloužili. Navíc závěr ukázal, že Star-Crossed měl obrovský potenciál k vytvoření další skvělé podívané, která by se dala rozložit hned do několika nových sérií. Zajímalo by mě úplně vše - kdo přežil, jak by Taylor a Drake vychovávali svoje dítě, jestli by začala válka...

Star-Crossed není nejoriginálnější dílko na světě. Ale je to seriál, který rozhodně zaujme, navíc s perfektní chemií mezi hlavními hrdiny. Takže za mě po celkem nudném traileru příjemné překvapení.

80 %
82 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Je libo sexy mimozeštana?

Upřímně, už promo postery dávají jasně najevo, že je to seriál od CW, které holt jde s dobou.
Téma bylo dost zajímavé, neokoukané a mělo to potenciál. Bohužel, zase ta snaha zaujmout pubertáky, aby v orgasmických křečích a s bolavým klouby na prstech, psali na sociální sítě "I SHIP THEM SO HARD! They deserve to be together. Omg ROMERY!" hashtag. Zase se ta skvělá atmosféra, myšlenka i veškerý potenciál šli jako pozadí nějaké epické lovestory, kterou od pilotu ždímají a ždímají, že ztrácejí pomalu, ale jistě štávu a mě osobně vztah Romana a Emery přestal bavit po pár dílech, co se dali dohromady.


Seriál jako takový je na úrovni typické CW tvorby, a to včetně herců, tak prostředí, zápletky. Taková sci-ffi verze TVD.
Klasika. Emery se vzbudí s dokonalým účesem i makeupem, ale tu přehnané růžové stíny na trochu opálenější krásce opravdu přirozeně nevypadaly.
Matta Lantera už znám z Ledového ostří, kde ve 24 hrál kluka ve stejném věku a 90210 snad i staršího, než byl tehdy on sám, ale není nad to, se ve 30 vrátit na střední. (Bože, kéž by to u těch nagelovaných hezounů zavedli i u nás).

Herecké výkony vás do kolen nedostanou. V těchto rolích by se herci nemohli projevit jinak a mám pochyby, zda by jim to šlo. Většina postav je na průměrné lajně, ale dobrákům se dá fandit.

U Romana a Emeryho si nemohu pomoci, ale přijde mi to jako vykrádačka vztahu Stefana a Eleny z TVD, kteří mimochodem vykradli vztah Buffy a Angel z BTVS. Takže několikrát přejetá kopírka, ale jsme prostě na CW a tohle na jejich "moderní" diváky(americká mládež) zkrátka zabírá, už jsem si zvykla. Nicméně, ač mezi nima byla chemie, nijak z nich nejsem odvařená, i když Emery lze celkem závidět. Zajímavější a neohraný pár pro mě docela byli Drake a Taylor, kteří mě spolu bavili a fandila jsem jim.

Dramatičtější část seriálu, kde se řešil závažnější problém okolo utlačovaných mimozemstanů, a né lovestory, to musím uznat, že mě bavilo.

Zrušení mě vůbec nepřekvapilo, protože potenciál byl totálně promršen a odsunud bokem. Nicméně finále bylo až nechutně otevřené, což je věc, ze které se mi tmí před očima, protože, když už to konečně začalo být zajímavé, tak to utnou. Mohl to aspon nějak ukončit, s tím ratingem těžko mohli počítat s další sérii. Nicméně mě to zas tolik nemrzí, ale i tak jsou tohle podle mě zbytečnosti. Ovšem showrunneři na CW mají vždycky vysoké sebevědomí...

Takže, pokud to shrnu.
Svým způsobem je to koukatelná oddychovka, která je sice založena primárně na romanci, ale že by to byl odpad, to ne. Ovšem pokud vás během příběhu začne zajímat něco jiného, než to, jak to mezi hlavními hrdiny dopadne, asi si budete muset počkat, až se "uloveyoujou" a pak to začnou řešit.
Na ty dokonalé tvářičky se dá koukat, postavy jsou většinou sympatické(za pár dílu vás prostě asi moc nenaštvou), mě osobně hodně sedla Taylor. Svět, ve kterém žijou je zajímavý a to prostředí prostě musím pochválit. Tady skvěle vybraná hudba, která krásně podtrhuje scény, jedno zda romantické, či jiné, zkrátka to člověka pohladí.
K tomu to není dlouhé, ale finále si zkrátka říka "Dej mi další sérii a řeknu ti to, možná uvidíš víc.".

50 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Mimozemšťani útočí!

Hodnoocení po Pilotu!
Před chvílí jsem dokoukala první díl, a opravdu mě to překvapilo, mile! Dobře, je to trochu kravina, ale mají to pěkně vymyšlené - mimozenšťani mají vlastní jazyk, a můžeme vidět nové technologie.
Seriál, by se mi možná ani tak nelíbil, kdyby tam nebyl naprosto dokonalý Matt Lanter, Aimee Teegarden s jejíma psíma očima a úžasná Malese Jow.
I když se jedná přednostně o mimozemské drama, do popředí se dostává milostný trojuhelník - Roman - Emery - Grayson, #Remery mě zaujali už na začátku, a po celí pilot jsem čekala na něco, co se mezi nimi stane, protože Matt Lanter jako Roman je na jednu stranu ten špatný, ale vůči Emery se chová mile, a je vidět že mu na ní záleží. Grey Damon jako Grayson mi naopak přišel úplně normální dobrák.
Nevím proč, ale mám pocit že Aimee Teegarden (Emery) se strašně podobá Nině Dobrev, nejen vzhledově, ale i tím jak se vyjadřuje v různých scénách apod. Tím pádem, pro mě kromě scén s Romanem typická Elena.
Další mimozemské osazenstvo s tetováníma na mě zatím niják nepůsobí. Je mi jasné, že do konce první série se ještě lidé a mimozemšťané pořádně poperou a mám takoví pocit, že ten svalnatý mimozemšťan, na jehož jméno si nevzpomenu zabije toho, jak je neustále po dobu prvního dílu šikanoval! :D
I přes některé přímo nesmysli apod. na mě první díl zapůsobil dobře, hlavně díky hercům, stáhnu si další díly, a pokud se to nezhorší, budu doufat že z důvodu malé sledovanosti to nezruší! :)

+ Je to pořád a pořád lepší. Zaujali mě neobvyklé dvojice a hlavně Atriané se nám povahové skvěle vyvíjí!:)..

70 %
73 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
82 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 22 lidí

Mimozemšťané

na seriál jsem narazila náhodou, když jsem koukala na videa jiného velmi známého scifi filmu. První jsem se do něho nechtěla pouštět, přece jen zrovna mě čekají státnice a kdesi cosi, však to všichni známe, ale nakonec jsem neodolala a stáhla si první díl... a pak druhý, třetí, ... dvanáctý a netrpělivě čekala na bohužel poslední třináctý. Doufala jsem, že když teda druhou sérii zrušili, tak že tuto nějak uzavřou, leč bohužel se nestalo a my si můžeme jen domýšlet. Takže jsem podepsala petici, ač jsem to nikdy nedělala a doufám, že se sejde tolik podpisů, aby se další řada uskutečnila :).
Seriál je udělaný velmi napínavě, stále se něco děje, herci jsou velmi přesvědčivý a kdyby takový mimozemšťané přistáli doopravdy i tady, hned bych se některých ujala, například takový Drake by vůbec nebyl špatný! Takových seriálů jako je tenhle, bohužel moc není, když už se nějaký super scifi vyskytne, tak ho většinou zruší, tak snad zájem o Star Crossed stanici CW nakopne a ještě si to nějak promyslí, protože pokračování by rozhodně stálo za to!

100 %
73 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
64 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Should be continued:)

Kvalitativně je seriál stejný jako většina ostatních výrobku CW (The 100, Secret Circle, ...), prostě se na to koukat dá, člověk občas u něčeho zavře oči a nechá se vtáhnout do děje. Já jsem si téměř celou dobu žmoulala kapesník a jen jsem čekala na romantickou linii mezi hlavními postavami:) Seriál jsem skoukla za jeden večer (no, pokud se čtvrtá hodina ranní stále počítá jako večer) :).

Pro mě tedy seriál zabodoval fungující chemií mezi lidsko-mimozemskými páry a asi jsem dostatečně jednoduchá, aby mi to stačilo:) Na konci mi bylo líto, že nebude pokračování a nasr.lo mě, že to není alespoň ukončené :(

60 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Star-Crossed

Vyrostla jsem na Roswellu, takže když jsem viděla trailer na Star-Crossed, věděla jsem, že ten seriál musím zkusit. Už tehdy se mi sice moc nezdál ten integrační program založený na myšlence vybrat ze všech mimozemšťanů pár teenagerů a hodit je na střední školu, ale takové je prostě CW. U pilotu zafungoval faktor natěšenosti a vzhled Matta Lantera, protože jsem si z něj kromě Romana nic nepamatovala:-) Postupně jsem ale přestávala hypnotizovat Matta a začala si všímat nedostatků, kterých si mnozí všimli už dříve.

V seriálu mi dost vadí určitá nevyváženost dílů, kdy v jednom dílu se řeší milostný trojúhelník a v dalším vymazání lidstva z povrchu zemského. Naprosto stejná důležitost, že:-) Samozřejmě se seriálu nemůže vyhnout ani nešvar s oživováním zdánlivě mrtvých postav. Jak já tohle nesnáším.

Mimozemšťani bydlí v…kontejnerech? Na to, že Sektor má být nejstřeženější místo na Zemi, tak spíš připomíná holubník, žádný problém dostat se dovnitř a zase ven. Lidé za těch 10 let nebyli schopní odstranit nebo alespoň zabezpečit tu ztroskotanou vesmírnou loď? Atriánská sedmička má jenom čtyři členy? To mi připomíná 1. sérii Glee, kdy Santana, Brittany, Mike a Matt taky mohli jenom koukat a mlčet.

Tvůrci zkouší moji trpělivost s milostným příběhem – to je pořád "můžeme být spolu, nemůžeme být spolu, můžeme být spolu, nemůžeme být spolu" – a já na to fakt nemám, obzvlášť když se to každým dílem mění. U neustálých změn ve spojenectví hlavních hrdinů, které nevydržely víc jak jeden díl, už jsem skřípala zubama.

Herci už dávno mají svoje středoškolská léta za sebou a je to bohužel dost vidět. Řekněte mi, kde vypadají kluci ze střední tak namakaně jako Greg Finley? Je fakt k popukání koukat, jak Aimee hraje středoškolačku, když si pamatujete, že už kdysi dávno jednu v FNL hrála. Taky by měli vyhodit toho, kdo dělal Aimee make-up – vrásky, kruhy pod očima a růžově vymalované tvářičky – to je fakt děs.

Oceňuju, že se tvůrci snažili dát postavám nějakou hloubku a každý má nějaký příběh. To ale vážně nemůže být někdo normální, bez nějakého životního traumatu?

Jak už tady ostatní zmiňovali, tak Emery až děsivě připomíná Elenu z TVD, nejen vzhledově, ale hlavně chováním. Taky pořád neví, co by, pořád chce někomu pomáhat a všichni ji chtějí chránit. Roman je sice fešák k sežrání, ale kladnější klaďas už být snad ani nemůže. O Graysonovi snad nemá cenu se ani zmiňovat. Snad jen, že ten chudák Grey Damon zase hraje třetí kolo od vozu. Z postav mě tak asi nejvíc zaujali Julia a Eric. Tyhle postavy nebyly svázané tou epickou mezidruhovou láskou a nebyly si souzeny už od dětství a mohly si dovolit přidat do seriálu alespoň špetku humoru, který mu tak zoufale chybí.

CW u Star-Crossed předvedla to, co umí parádně, a to je hudba v seriálu, takže za tu plus. Taky se mi líbil způsob pěstování cypheru, tomu se říká recyklace:-)

Matt Lanter, Malese Jow, hudba a těch pár svítících vychytávek mi jednoduše k dobrému hodnocení nestačí.

30 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Cool tykadla

Povinně vypnout logické obvody v hlavě a povedeny seriál je na světě. Pokut tak neuděláte, budete často kroutit hlavou tam a spět co to na nás tvůrci zase zkoušejí. A zkoušejí toho dost. Hlavně moji trpělivost s milostnými trojúhelníky. Na druhou stranu nedopadlo to tak strašně jak jsem čekal. Čistá stupidita se nekoná a sem tam mate pocit, že pokut by do rukou vzal tento projekt někdo schopný s láskou pro detail, mohlo by se jednat o povedenou jednohubku, co to s námi potáhne dlouho. Pilot jede ve znamení rasistických tlachů ve stylu ,,Přišli jsme v míru“ ,,Nezájem mrtvý E.T. dobry E.T.“. Aby to zelení cestovatelé neměli jednoduché strčí je na střední školu mezi puberťáky. No ještě že lidé chrání svoje investice. Postavy mi nepřirostli k srsti, ale na první díl to zatím stačí. Hudební vložka seriálu je povedená, jen od CW jsem čekal víc aktuální songy. Tvůrcům se celkem povedlo vytvořit cool budoucnost plných hologramů a technických věciček. Snad v budoucnu někdo nehodí zpátečku a seriál nebude připomínat svět dneška než zítřka. Při menší návštěvě mimozemského geta tvůrci předvádí jejich kulturu povedeným způsobem. Jen do budoucna čekám víc originality nejenom předvádění směsku pozemských kultur. Zatím mám chuť podívat se i příště. Doufám že tvůrci nebudou spoléhat jenom na milostnou dvojici a nabídnou zajmavy a aspoň trochu originální děj. S přáním až na moji zahrádce ztroskotá vesmírná loď......

50 %
69 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
77 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Proč ne?

Na tento seriál, jsem narazila čistě náhodou. První se mi do toho nechtěla, ale nakonec jsem se k tomu odvážila.

Po pilotním dílu jsem byla opravdu nadšená! Propletení dvou odlišných světů na jedné planetě, vyvolání vzpoury a láska v jednom? Skvělé! Navíc skvělé obsazení, dobře vybraní herci, na pohled skvělé.
Velice zvláštně zpracované, jde vidět, že režisér přesně ví co chce a kam tím míří.
Je v tom originalita a já doufám, že ta se po pár dílech nevytratí! Těším se na každý díl, který přijde a netrpělivě čekám.
Doufám, že seriál nezruší jako např. The Lying Game. Byla by to věčná škoda.

Takže jen tak dál a za mě plný počet bodů! :)

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Roswell 2.0

Přijít v dnešní době s něčím novým je prakticky nemožné. Přiznejme si.. většinu už jsme někde viděli. A tak v seriálovém (i filmovém) světě dochází čím dál k častěji k recyklaci, neboť.. Přiznejme si i toto.. Proč by nemohlo mít úspěch něco, co už kdysi jednou úspěch mělo?

Na samém konci dvacátého století to byl Roswell - seriál, který se stal ve své době velkým hitem a představil nám hned několik budoucích seriálových i filmových hvězd. Ehm Ehm, Katherine Heigl. O více než dekádu později pak přichází CW se Star-crossed - námětem velmi podobným, příběhem (troufám si tvrdit) lákavým, zpracováním přinejmenším zajímavým, úspěchem však.. nulovým. Stanice se drží svého zaběhnutého systému (teen-drama, zakázaná láska, milostné trojúhelníky), těžko jí budeme vyčítat to, čím je vlastně známá a na co se specializuje. Bohužel Star-crossed ničím nevybočuje, až moc okatě připomíná jiné schéma seriálů od CW (taky vám Emery připadá jako další dvojnice Eleny z TVD?) a bez oné špetky "něčeho navíc" nemá šanci na přežití. 13epizod je nakonec i víc než dost.

Aimee Teegarden je naprosto rozkošná, zbožňuju jí už od od FNL a upřímně mi ani tolik nevadilo, že opět hraje středoškolačku. Přes co jsem se ale přenést nedokázala, je Matt Lanter hrající ve svých 30ti letech 16ti letého puberťáka. To už je opravdu směšné. Koukat se na něj mě nikdy neomrzí, ale už je na čase vzít nějakou věku vhodnější roli. Ono i dalším postavám stěží věříte, že chodí na střední. Podle mě seriál hodně ztroskotal i právě na tomhle. Víc by se hodila méně známá jména v přiměřenějším věku.

50 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Star crossed? ano

V jeden neskorý večer sa mi nedalo spať, tak som otvorila laptop že si idem pozrieť nejaký nový seriál online ... Ns stránke boli novo pridané časti Star crossed od CW, milujem seriály od CW aj keď už mám bližšie k tridsiatke ako k dvadsiatke, vždy s nadšením sledujem. Myšlienka k vzniku seriálu bola výborná, spojenie mimozemskej civilizácie s tou našou, rozdiely medzi našimi kultúrami, boj o moc, samozrejme láska a k tomu ešte veľmi sympatický herci. Po tomto koktejle som už spať nemohla vôbec a Pilot mi nestačil. Pozrela som ešte pár častí a s radosťou zaspávala. Veľmi mi k sebe pasovali Emery a Roman. Ako herecká dvojica do seba zapadli a ich vzájomná príťažlivosť presakovala aj cez obrazovku. Bola som neskutočne sklamaná keď CW ohlásilo stopku pre tento seriál.

80 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Škoda

Tento rok začal se seriály vcelku slibně. Star-Crossed patří k těm povedeným, bohužel se nedočká prozatím pokračování, což je velká škoda.

Star-crossed totiž na rozdíl od svých kolegů, není plný zbytečných scén či plytkých milostných scén.

Seriál skončil velice otevřeně. Naskýtá se hned několik otázek, které mě velice zajímají. Kdo přežil? Dostanou mimozemšťané svobodu? Jak dopadne dítě lidské dívky a mimozemského chlapce?

70 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Mimozemšťanská romance? Why not!

Viděla jsem dva díly, a musí říct, že takhle dlouho jsem si hodně rychle ještě nezamilovala seriál. Tak proto doufám, že se to nějak nezmrví a nedopadne to tak, že to CWéčko ukončí kvůli nízké sledovanosti, protože to by mě nejen že mrzelo, ale pořádně na*ralo! Je dobře, že se tenhle děj upíná úplně něčím jiným, než v téhle době je již známo.. vlkodlaci, upíři, mršky střední školy apod. Jak již psala eve.blog - se kterou můžu jen souhlas - je to sice tak nějak kravina, ale je to geniální!

Ano, také mi strašně Emery připomíná Elenu, nevím čím to je, ale je to až děsivé. :D Ale snad se s Emery nestane taková kachna, jakou Elena právě je (ikdyž v tomhle případě zas urážím slečnu kachnu)...

To jsem zas vybočila... herecké obsazení mi sedí dokonale. Matt Lanter v podání Romana je famozní, ty jeho vočiska... *.* Aimee jako Emery dokonalá, a Malese jako Julia - skvělé. I ostatní Romanovy sourozenci mi padli do oka - "děsivá" Teri je fantastická a svalnatec Drake je dobrej :D (jinak takový to zajistření mezi ním a tou Taylor je zajímavé :D) => jinak z toho plyne, že jsem na straně Atriánců, jako asi každý :D

Emery&Roman - splněný účel, vše podle představ. Perfect. Snad se jejich vztah rozvine ještě víc, ale o to strach nemám. :D

A závěrem.... ta válka mezi lidstvem a Atriánci ještě bude zajímavý... xD

100 %
59 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
76 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

Zklamání

Abych řekla pravdu, tak na tento seriál jsem byla hodně zvědavá a těšila se na něj, což se mi vymstilo. Nejspíš jsem od Star-Crossed čekala až moc. Jedno je však jisté: Nesplnil má očekávání. Pilotní díl se mi líbil, ale s těmi dalšími mě seriál nudil víc a víc. Pravda je taková, že mi to přijde jako další teenage slátanina. Hodně lidí s mým názorem souhlasit sice nebude, ale nikdo ho stejně nezmění. Píši po shlédnutí prvních 9 epizod. Nevím, zda dám seriálu ještě šanci, ale šance je mizivá...

40 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

1*

Seriál, který jsem si vyhlídla už když jsem viděla první promo ukázku. Jedná se o typický příběh, holka se zamiluje do kluka, co je shodou okolností příslušník jiné rasy než je ta lidská. Zní to nudně, možná až moc. Seriál však překvapí svým zpracováním, kupodivu má příběh hlavu a patu. Hlavní herci, Aimeé a Matt - chemie mezi nimi beze sporu funguje a o to v seriálu jde. Mimo jiné jim úspěšně sekundují i Malese, Natalie a Greg. Pro mě se jedná beze sporu o jednu z nejlepších novinek 2013/2014. Dle ratingů to sice vypadá, že seriál bude zrušen, ale i tak si myslím, že tvůrci odvedli skvělou práci.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Skoda zruseni...

Vlkodlaku a upiru uz je moc, tak natocime neco s mimozemstany.

Nejspis bych si to nepustila, kdyby v hlavni roli nebyl obsazen Matt Lanter, ktereho znam z 90210. Prvni dil nebyl az tak spatny a tak jsem si pustila i druhy a svete div se, zacalo me to dost bavit. Proste bylo to konecne neco jinyho, nez nam ted vsude cpou. Samozrejme, ustredni par, proti kteremu se vsechno spiklo, to je proste klise, ktery tady je a bude vzdycky, ale bylo paradne vykresleno na pozadi mimozemskeho zivota na nasi planete za par let. Serial mel urcite potencial, ktery mohli vyuzit na vice, nez na 14 dilu, takze skoda, ze jsme se nedockali druhe serie. Osobne totiz nesnasim, kdyz serial utnou v nedoresene situaci. Neco slo udelat lip, neco ne. Fanousky si urcite nasel, ale jak rikam, je tezky zvitezit nad vlkodlaky a upiry.

PS: Taky vam Emery tak desne pripominala Elenu?

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Star-crossed? Yes, please

Seriál som začala pozerať len asi pred dvoma dňami vďaka sestre, ktorá ho stále ospevovala. Hneď prvá epizóda sa mi veľmi zapáčila či už príbeh alebo hlavné postavy. Je to taká oddychovka, sci-fi príbeh lásky v štýle CW, na ktorý sme si už asi všetci zvykli. Za mňa určite škoda, že seriál nepokračoval, mal rozhodne pekne načatú dejovú líniu. Príjemný seriál na zabitie večernej nudy :)

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Stejný a přesto jiný

Je evidentní, že měl seriál nakročeno k pokračování, ono už je to takový evergreen dnešních seriálů. Nevíme, jaký bude mít úspěch, tak radši natočíme míň a necháme si vrátka otevřená, kdyby to náhodou trhák byl.

Nechali je pootevřená i zde, ale na rozdíl třeba od Invasion, které má 22 dílů, je tato stopáž absolutně ideální pro udržení napětí a svižnost děje.

Když člověk odhlédne od témat, která byla v té či oné míře použita v jiných ufo-human seriálech, tak to je rozhodně počin, na který se vyplatí podívat.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Pilot

Tak jsem právě dokoukala první díl. Samozřejmě, jak se dalo čekat jsou zde obsazeni snad všichni modelové co kde našli, ale i tak mě to mile překvapilo. Rozhodně to má potenciál. Téma mimozemšťanů je jedno z mála témat, které snad ani nemůže být vyčerpano. Vždyť tam je vše možné i nemožné. Takže teď už jen čekat, jak se toho zhostí. Udělají z toho další hloupost stylu...Tak jde čas nebo seriál, co pohltí tisíce očí? Uvidíme a já se rozhodně budu koukat!

80 %
47 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
53 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Láska z jiné planety, proč ne?

Hned jak jsem poprvé zahlédla obrázek a četla o čem to je, řekla jsem si: To prostě musím vidět.
Láska dívky a mimozemského chlapce, akorát podaná trochu jinak. Škoda, že seriál zrušili, to mě opravdu naštvalo. Hned po pilotu jsem si ho zamilovala. Samozřejmě se tu nezapře jistá podobnost mezi Emery a Elenou. A Matt Lanter jako Roman – trefa, ty jeho oči :D. Byla jsem hrozně zvědavá, jak nakonec dopadne vztah Emery a Romana. Ten konec byl opravdu hodně, hodně otevřený, ale zase si každý může podle svého domyslet, jak to asi dopadne.

100 %
45 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
55 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Pilot

Po dokoukání pilotu, můžu říct, že mě to překvapilo. Čekala jsem, že to bude o hodně horší. Je škoda, že se děj opět odehrává na střední škole a je to tedy mířeno spíše na puberťáky. Každopádně to má dle mého slibný začátek. Je tam spousta otazníků, takže zvědavý divák si užije. Mimozemšťani mají vlastní jazyk a jsou poznat již při prvním pohledu. No uvidíme jak se to vyvine.

70 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

Star♥Crossed

Na tento seriál jsem narazila náhodou a byla jsem za to ráda. Nějaká tématika, co se tak často nevyskytuje... Úplně jsem se do něj zažrala a vždy jsem netrpělivě čekala na další a další díl :DDD
Tento seriál určitě doporučuji! Skvělí herci, dobré téma, love story ve skvělém provedení!!!, atp... No prostě CW je CW!!! :DDD
Tomuto seriálu bych dala určitě 100% ale bohužel ho ukončili bez jakéhokoliv uzavření, takže na tomto u mě dostává minusové body, protože není nic horšího, než neukončený seriál...
S tímto se s ním i loučím, no hold škoda, že v silné konkurenci nevydržel :/

90 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Hvězdokrosiči

Musím uznat, že jsem na tenhle seriál měla předem špatný názor. Láska mezi holkou a mimozemšťanem... tak nějak jsem měla pocit, že to prostě má předem viditelný konec a to se mi nelíbilo. Co mě ale uchvátilo, je, že je to prostě sci-fi. Líbí se mi takový věci. I když bych nečekala, že budou mít párty zrovna u ohně. A v lese. V tý době podle mě žádný lesy nebudou. A celý je to smutný. Ale finální scéna mě dostala! Možná tomu ještě dám šanci.

60 %
42 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Po pilotu...

Úvodní sekvence slušná a celkově jsem to čekal mnohem horší. Několikrát jsem se i zasmál, i když to tvůrci asi nezamýšeli, třeba když v čase 36.00 hl.hrdinka padá, zřejmě vinou větru, který způsobí úprk jejích spolužáků. Jinak má ale Emery už od mala mnohem větší koule než hl.hrdina, ve volných chvílích vášnivý zahrádkář, se slabostí pro výtvarnictví a sociální postavení. Na konci si tvůrci ještě vzpomenou na Roswell a zadělají nám na rádobyshakespearovské drama, čímž plynule pokračují ve vykrádání podobných seriálů.

Po 2. díle: Tohle fakt nedám, další vymývačka :(

0 %
41 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
23 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 22 lidí

mimozemšťania s tetovaním

Práve som dopozerala pilot, a musím povedať že ma to veľmi chytilo už od začiatku.
Sympatické hlavné postavy,zaujímavo to začalo. A potetovaní sexi mimozemšťania ;) Hneď v prvom diele sa niečo stalo. Časť nebola nudná.
Tá Emery mi ale strašne pripomínala Elenu z Vampire Diaries.
Po upíroch, vlkodlachoch a zombie konečne mimozemšťania, ktorí v mojom watchliste chýbali :)
Som zvedavá ako to bude pokračovať a určite si pozriem aj ďalšie časti. Dávam zatiaľ 90% ale myslím že horšie to už nebude :)
Inak zápletka nič nové no nič sa tým ani pokaziť nedá.
Takže podľa mňa to bude veeeľmi dobrý seriál. Amen.

90 %
41 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
47 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 17 lidí

Tak..

hodnocení po prvnímu dílu!

zatím si tak nemůžu si pomoci ale hrozně mi to připomíná 90210 nevím, jeslti je to tím, že tam hraje "Liam" ale je tam klasická love zaplatla, ona je nová nastoupi, chtějí oblíbenci, ale ona se zamiluje do mimozemšťana "outsidera".. tak tak se to tam mele se zapojením teda trošku mimozemšťanů a nějaké nadpřirozené síly... tak to mě působí, mno možná dám šanci ještě druhému dílu, ale nevím nevím...prozatím dávám 70%, možná to časem změním,a taky možná kdyby mi bylo míň let dala bych víc kdoví ;)

70 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 15 lidí

Že by Roswell ?

Z prvních ukázech bylo jasné,že to bude sladák,s podobnou zápletkou jako Roswell.To jsem čekala a tohle to taky je,ale žádný seriál netrvá dlouho jen s milostným trojuhelníkem,snad tu bude víc zajímavého příběhu.Zatím se mi to líbí a chci koukat i dál.Uvidíme jak se to bude vyvíjet.Plno seriálu začíná dobře a po první serii se není co divit.že končí,snad nás tady nic podobného nečeká.

90 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Pilot

Pilot je úžasnej! Těch 42 minut uběhlo neuvěřitelně rychle. Čekat týden bude strašný. Pilot jsem si prostě zamilovala! ♥

100 %
37 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
48 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 27 lidí

Uvidíme, jak to bude dál.

Po slhlédnutí prvního dílu jsem trochu rozčarovaná. Jak už bylo zmíněno, hlavní hrdinka připomíná (hodně) Elenu z Upířích deníků. Hlavní hrdina je sice hezký, ale o tom by seriál být neměl ne? Celých 42 minut nic moc akce a spíše jsem se nudila, než že bych si to užívala. Plánuji shlédnout ještě jeden díl, ale moc šancí tomu nedávám. Klasická romantika, kde asi nebudeme muset hledat moc zápletek.

30 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

To je Drakeova věc :)

Je to až nemožné, jak moc se člověk dokáže zamilovat do seriálu. Když jsem viděla první minuty, chtěla jsem seriál odsoudit, ale jsem ráda, že jsem to neudělala. Kdyby ano, tak přijdu o krásnou podívanou.
V poslední době jsem si oblíbila fantasy seriály, které "pojednávají" o tom, jak svět bude vypadat za 10, 50, 100 let.
Na seriál jsem narazila díky Mattu Lanterovi. Když jsem dokoukala 90210 new generation, hledala jsem nějakou jeho alespoň epizodní roličku. Když jsem našla Star-crossed, už bylo ukončené, a tak jsem si řekla, že těch pár dílů zkouknu, že mi to nic neudělá. Je mi celkem líto, že není více fanoušků takového žánru, protože kdyby bylo, myslím, že SC by s námi bylo jestě dlouho. Do Romana jsem se zamilovala na první pohled. Už tehdy ve stodole.
Emery a Roman. Tihle dva byli proti všemu. Postavili se svým vlastním lidem a bojovali za to nejcennější. Za lásku. I přesto, jak byl seriál krátký, myslím, že tihle dva by si zasloužili o něco příjemnější konec.
Drake a Taylor. No tak to už mi přišlo trošku jako přes kopírák. Atrian + lidská dívka. No co. Byli spolu úžasní. Doufala jsem, že se dočkáme jejich společného života, ale co víte. Naděje umírá poslední.
Seriál určitě doporučuji. Super herecké výkony, úžasná hudba, skvělé téma. Jen má málo epizod, tak se nezakoukejte moc rychle, aby vás pak zbytečně nemrzelo, že už je konec :)

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Tak a je to tu zase...

Musím říct, že mě tento seriál ani neuchvátil ani neznechutil, ale žádná světoborná novinka to není, ale uvidíme kam to až povede, možná bude hodně úspěšný. Lidi jsou nepředvídatelní.

70 %
30 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
30 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

konec serialu Láska ve hvězdach

Dost mě to štve,že už neuvidím další díly tak moc se my ten seriál líbil až jsem si je stáhla do počítače všech 13 dílu a tet nic tak to fakt nechápu měly by dávat další díly dost lidem se to líbí!! Co proto musí člověk udělat aby byly další díly, klidně to udělám jen aby to pokračovalo.

100 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Mimozemšťani

Mimozemšťani? Tak to je to co mi ve watchlistu chybělo. Když jsem viděla promo tak jsem si řekla že tomu dám šanci. A dobře jsem udělala. Herci jsou skvělí a příběh je zajímavý. Líbí se mi i nápad, že tetování pod vodou září - no proč taky ne? Podle mě dobrý seriál.

80 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

No nazdar!

Jako fanda do SF jsem si nenechal první díl ujít a litoval jsem každé minuty vyjma prvních třech.
Není to sci-fi ale slaďák pro pubescentky, kterým nedošlo, že je jedno, jestli je hlavní hrdina odlišný tím, že je mimozemšťan, vlkodlak, úchyl, duch nebo mrtvola. Pokud by nebyl odlišný nebylo by o čem točit seriál.
Nicméně se domnívám že i přes tuto cílovou skupinu odejde seriál do zapomnění ještě před koncem první série, neb i stupidita pubescentek má své meze a pod určitou mezí inteligence už dotyčná neumí zapnout televizi.
10% za snahu.

10 %
26 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
23 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 31 lidí

Pilot

První díl se mi moc líbil a dávám tomu šanci.Možná protože Roswell byl můj oblíbený seriál a a takové typy seriálů mam ráda. Tak snad to hned nezruší. :)

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 20 lidí

Ubíjející "romance"

Hmmm, stanice CW nepřekvapila (jako se jí to letos povedlo u nápaditě zpracovaného historického Reign). The Vampire Diaries, kde jen místo upírů pobíhají mimozemšťané, je stejně ubíjející teenagerskou "romancí"! To už i letošní The Tomorrow People (sci-fi se špetkou rozebíraných vztahů) má větší potenciál. (Srovnávám samozřejmě jen s aktuálními seriály totožné televizní stanice, která je zaměřena na mladé publikum.) 20% [seriál ZRUŠEN]

20 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Mimozemská rasa osídlila Zem

Tak abych to tak shrnula. Děj seriálu byl celkem předvídatelný - typický teenagerovský typ: Mimozemský kluk se zamiluje do holky (a ona se samozřejmě zamiluje do něho). Mě osobně se ale tento seriál neskutečně líbil a myslím si, že měl velký potenciál.. ale bohužel došlo ke zrušení. U tohoto seriálu musím říct, že mi to je opravdu líto, protože mě fakt bavil. Jediný, co bych teda extrémně vytkla je, že hlavní postavy, které mají ztvárňovat studenty, už na studenty opravdu nevypadají.

90 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Nejlepší seriál,ale poslední díl mě zklamal ...

Hned jak jsem shlédla 1. díl byla jsem do toho seriálu hrozně zažraná :). Bylo tam sci-fi,love story...A hlavně se to lišilo tím že tam nejsou žádní upíří ani vlkodlaci,prostě to bylo něco jiného. Jenže když jsem viděla poslední díl tak mě to doslova s prominutím nasralo.Skončilo to s otevřením dějem.Když vybuchla ta bomba tak všichni lidé leželi na zemi a nikdo neví jestli byli mrtví nebo co se vlastně stalo a pak ještě když Roman řikal že to byl nějaký signál,který viděli ti ostatní Atriani ve vesmíru.A tím to skončilo.A nejhorší je že nechtěji pokračovat ve 2.serii.TAk prosím podepište tady petici : http://www.change.org/petitions/cw-network-mark-pedowitz-cbs-corporation-renew-star-crossed-for-a-second-season?recruiter=31228796&utm_source=share_petition&utm_medium=email&utm_campaign=share_email_mobile

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Změnila jsem názor

Zatím si myslím, že to rozhodně není úplně nejhorší. Rozhodně ho budu sledovat dál a uvidím jak se to vyvine. Sice mi vadí, že každý díl byl tak trochu jinej, v jednou se řešil vztah mezi hlavníma postavama a v dalším zase zničení lidstva. Ale i tak je to fajn seriál a určitě mu za nějaký čas zvednu hodnocení.
------------------------------------------
- To byl můj názor po prvních několika dílech, ale ten názor se bohužel totálně změnil. PZe seriálu sem viděla asi 7 nebo 8 dílů a další už jsem ani nezkoušela. Ze začátku mě to hodně bavilo ale s každým dílem jsem se začala víc a víc nudit. Každá epizoda mi ze začátku připadala jako ,,každý pes, jiná ves" a to mi trochu vadilo, ale dalo se to překousnou. Zato když se stalo to, co bylo jasné už od začátku (že se dají dohromady Roman a Emery) mě vážně zklamalo. Nechápu že tvůrci mají potřebu hned všechny spárovat (to platí u většiny seriálů, né jen u Star-crossed), kdyby počkaly alespoň 15 nebo 20 dílů. Teď se mi seriál jeví jako valná většina ostatních- že se prostě musí řešit hlavně vztahy. Ale proboha proč?! Takhle je to u spousty seriálů např. Upíří deníky, to je takové ,,každý s každým". Prostě nikdo nemůže zůstat sám alespoň jednu sérii. Škoda, čekala sem že seriál o mimozemšťanech a lidech pohromadě bude trochu nápaditější.

40 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Tohle nejspíš nepůjde...

Tak jsem se koukla na pilot a musím říct, že nic moc. Ani nevím jestli jsem nějak moc čekala, ale tenhle seriál nenaplňuje prakticky žádná očekávání, která bych ohledně něj mohla mít. Když jsem si asi po 10. řekla "to snad nemyslí vážně" měla jsem chuť seriál vypnout. Statečně jsem ale vydržela do konce a doufala, že se ještě stane něco, co by to mohlo zachránit. Ne...nestalo.

Nesmyslné chování postav, nedomyšlené detaily...

A to jsem se těšila, že budu mít zase na co koukat :(

Za co těch 10%? Já vlastně ani nevím...asi nechci být u svého prvního hodnocení tolik zlá a dát hned nulu.

10 %
19 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
19 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

Star-Crossed

Tohle mi nesedlo, ani mě to nebavilo. Kdyby to prodloužili pro druhou sérii byl bych překvapený. Nudy tam je teda dost, postavy jsou strašné až na Grey Damona - ten je sympaťák co to zachránil. Jinak děj mi přišel, že je o ničem. Prostě ani nevím o cčem to bylo. Ani si nejsem jistá zda jsem to dokoukal dokonce.
1. série - 20 %

20 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Star-Crossed

Seriál som prvý krát pozerala veľmi dávno, ešte keď bežal na nejakej slovenskej stanici, neviem či to bola Joj alebo Markíza ale viem že vtedy ma ten seriál pohltil. Teraz neviem presne ako som sa k nemu vrátila, ale pozerala som na to celé s pokriveným obočím. Už ma to vôbec neohúrilo tak ako predtým. Myslím že to závisí dosť od veku diváka. Seriál mi príde ako typická teen-romace. Takže pokiaľ máte okolo 15 rokov, odporúčam.

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk