plakát seriálu

Westworld

(Westworld)

Názory uživatelů

Westworld - nový favorit vo svete kvalitnej seriálovej tvorby

Bez predlohy, bez zhliadnutia traileru, bez prečítania oficiálnej synopsie som sa z ničoho nič rozhodla kliknúť na tento seriál a odvtedy sa ho neviem nabažiť, aj keď prvá séria skončila nejaký ten týždeň dozadu.

Faktom sa už stalo, že seriály z produkcie giganta HBO sú kvalitou na úplne inej úrovni ako produkcia takej abc či CW. Nechcem to myslieť v zlom, ale predsa len za produkciu HBO by sa nemusel hanbiť nejeden filmový režisér. A práve preto som do WW vkladala veľkú nádej, ktorá mi bola, na moje prekvapenie, dvojnásobne vrátená.

Už počas pilotu ma oslovili tváre, ktoré som videla. Sir Anthony Hopkins, o ktorom si dovolím tvrdiť, že zohral jednu z najlepších postáv svojej kariéry, Ed Harris, Evan Rachel Wood či James Marsden. Všetci neskutočne talentovaní herci a vidieť ich skutočne skvelú prácu (či už vo výrazoch tváre alebo v práci s hlasom atď.). Režisérske mená ma úprimne potešili a už od prvej minúty som vedela, že sa práve pozerám na jedného zo svojich seriálových favoritov.

Príbeh ma dostal okamžite. Vo Westworlde nájdete skutočne niečo zo všetkého - sci-fi, robotiku, budúcnosť, western, intrigy, divokosť, zabíjanie, psychológiu, obrovskú dávku prekvapenia a mindfuck momentov a bohatú nádielku prepracovanej architektúry a dizajnu, čo som ja ako milovník oboch spomínaných vecí skutočne ocenila.

A čo z toho vyplýva? O Westworlde dokážem hovoriť len v superlatívoch, i keď je to seriál s otázkami, ktorých je viac ako odpovedí. Avšak je pravda, že ho asi nemôže pozerať každý, ale ja ho skutočne odporúčam.
Predsa kto by mohol povedať nie seriálu s tak úžasným introm ako má Westworld?!

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
82 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Jeden z největších hitů roku

Vynikající. A dokonce díl od dílu lepší. Je to geniální, je to promyšlené, nepředvídatelné a pořád to překvapuje. Má to fantastickou úvodní znělku (genialita Hry o trůny budiž překonána), geniální obsazení (zejména Sir Anthony Hopkins, ale nejen on) a velmi, velmi zajímavé postavy a mimořádné prostředí, které výtečně funguje. Náhrada za Hru o trůny je to naprosto prvotřídní a mrzí mě jen to, že jsem se zatím nedostal k původnímu filmu. Nicméně tenhle seriál je opravdovým synonymem pro mistrovské dílo, HBO se opět neskutečně vytáhlo. Westworld je strhující podívaná, u které nevíte, co se stane za minutu, natož v příštím díle. Westerny sice jako žánr příliš rád nemám, ale kdovíproč, ve spojení se sci-fi to vždycky nějak funguje. A tady je to spojení přímo ohromně funkční. Z prodloužení pro druhou sérii mám samozřejmě velkou radost, já u ní rozhodně chybět nebudu. Velice děkuji všem tvůrcům za takový projekt, tohle se skutečně příliš často nevidí, ani na HBO. 100%.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Westworld

Divoký západ, zjizvený, slizký padouch, saloony plné intrik, hazardu, slečen lehčích mravů a honkytonk piána. Snad sen lecjakého dobrodruha.

Skvostně obsazené sci-fi drama s - aspoň pro mne - vynikajícím soundtrackem a otázkou umělé inteligence.

HBO dělat seriály umí, ať už je to výběrem tématu, vizuálem, herci, hudbou, výpravou, prostě investované peníze jsou znát a určitě se vyplatily.

První sérii jsem zhlédl na posezení a už netrpělivě vyčkávám druhou.

Za mě 88%

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Westworld

Westworld je docela zajímavý námět, který mě zaujal hned od prvního dílu. Ale nezamiloval jsem si ho, ba ani neoblíbil. Nevím, čím to je, jestli mými preferencemi, nebo něčím jiným, něco mi na tom seriálu prostě nesedí.
Nicméně uznávám, že má velice originální zpracování a je promyšlený. Je vidět, že si tvůrci dali záležet.
Dočkáte se různých záhad, dějových zvratů, nebo zásadních dialogů, dokonce i nějaké akce... Všeho.
Postavy jsou různorodé, dobře zpracované, každý si (myslím) vybere svého oblíbence. Herecké výkony super.
Přestože je tedy seriál po dějové, vizuální a já nevím ještě jaké jiné stránce zpracovaný perfektně, nevzal mě tak jak jsem čekal. Ale kouknu asi i dál, pár věcí by mě zajímalo, jak dopadnou.
Jediný co bych na zpracování vytknul bylo dost zamotané finále. Pár věcí jsem úplně nepobral. Ale to byly takový detaily, které na hlavní děj neměly vliv.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Nejlepší novinka 2016?

Westworld byl bezesporu jeden z nejočekávanějších seriálů podzimu 2016. Reklamní kampaň, kterou HBO rozjelo, byla opravdu masivní a jen málokdo ji nezaznamenal. Původní film neznám, ale sledoval jsem tenhle projekt od úplného začátku, kdy pronikly na veřejnost první zprávy o obsazení a těšil jsem se.

Obsazení, to je opravdu silná stránka seriálu. Tohle je totiž plejáda perfektních herců počínaje třeba Anthony Hopkinsem přes Eda Harrise až po Jeffreyho Wrighta. A nesmíme vynechat ani ženy Evan Rachel Wood i Thandie Newton podávají skvělé výkony. S takovou sestavou to prostě nemohlo dopadnout špatně. Bonusem navíc je, že tam není herec/postava, kterou bych nemusel od prvního pohledu.

První série nabídla všechno, co člověk od dobrého seriálu chce. Nabídla hromadu otázek, nabídla o něco míň odpovědí (i když vyřešila překvapivě hodně), nabídla šokující zvraty, nechybělo napětí a nabídla otevřený konec. Čím víc dílů jsem viděl, tím víc mě to bavilo. Já mám po první sérii jasno, Westworld bez problému nahradí u HBO Game of Thrones na pozici nejlepšího seriálu a bude všude. Každý ho bude sledovat a bude vyhrávat ceny. Jinak to asi ani nejde.

2.série
Zapomeňte na to, jak lehce vás mátla první série a připravte se na pořádný nášup. Dlouho očekávaná druhá řada seriálu naprosto bez problémů splnila moje očekávání. To, čím zaujala první série bylo opět skvěle dávkováno - zvraty, napětí, akce, násilí - nic nechybělo a nic nebylo zbytečné a navíc. Baví mě jakým způsobem jsou epizody vyprávěny a i potom, co jedna končí napínavě vám vůbec nevadí, že další začíná jinde a chystá se vyprávět jiný příběh, protože víte, že to všechno do té složité mozaiky nějak zapadne. Bavil jsem se a přiznám se, že mám spoustu otázek a to nejen tu, co znamenala to poslední scéna po titulkách. No nic, už aby tady byla třetí řada.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Westworld

K seriálu Westworld som sa na začiatku stavala veľmi skepticky. Podľa popisu sa mi to zdal síce ako celkom dobrý ale ničím zaujímavý seriál. A to, že ide o westernovú krajinku ma tiež skôr odpudzovalo. No ale kade som chodila, čo som čítala, všade som počula samé chváli na tento seriál a ako by mohol byť nástupcom Game of Thrones. Tak som si povedala, že si pozriem aspoň prvú časť a že ďalej uvidím. Bola som prekvapená, že je to naozaj pravda.

Seriál ma zaujal nie len od prvej časti ale už rovno od intra – to je jednoducho dokonalé, svojím spracovaním a hudbou naozaj pripomína GoT. Každú jednu časť som si užívala, pretože seriál má skvelý dej, skvelých hercov, skvelú hudbu....no skvelé asi všetko. Jedna časť má síce viac minút ako bežný seriál – 55 minút, avšak počas toho sa ani na chvíľku nenudíte. Dokonca mne ani westernový svet nevadil, práve naopak - úplne som sa do neho vniesla. No a ako správnemu seriálu, tak nechýbajú ani zvraty, ktoré sú veľmi dobre premyslené a pri každom zvrate som bola príjemne šokovaná.

Takže seriál rozhodne odporúčam naozaj každému – teda od 18 rokov :D Ja iné hodnotenie ako 100% dať nemôžem. Aspoň teda tak hodnotím prvú sériu.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Dojmy po několika dílech první serie

Celkově velmi povedený seriál. Nabízí pohled na divoký západ a jak by se v něm pohybovali dnešní lidé, kteří vědí, že si mohou dovolit vše a nic se jim nestane.
Na straně druhé je velmi zajímavým způsobem zpracované pozadí herců/strojů kteří zde slouží pro zábavu a jako hlavní atrakce.
Seriálem se hned od počátku míchá erotika, drsné násilí a romantika s láskou.
Čim více se do děje dostáváme, přidávají tvůrci od každého výše zmíněného více, ale takovým zbůsobem, jenž ději a příběhu neubližuje, ale v některých momentech ho perfektně doplňuje.

Seriál bych nedoporučoval lidem, jenž mají problém s větším množstvím krve, násilím až velmi drastickým.

Naopak pokud vám trocha té krve nevadí a násilí vám není cizí do té míry,že víte, že svět bez něj prostě není pravý, tak se tento seriál dá jen doporučit :)

No ta trocha erotiky mu dodává šmrnc ;-)

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Westworld

Začnem s kladmi seriálu, ktoré si veľmi cením a tými sú originálny nápad, seriál vyniká spomedzi ostatných, perfektné úvodné intro, prekvapivé až šokujúce zvraty, záhady a tajomstvá, vysoká kvalita spracovania, výrazné zapamätovaniahodné postavy, Anthony Hopkins spolu s ostatnými hercami, prostredie divokého západu, brutálny a šokujúci záver série, ktorý bol super a presne hodiaci sa k tomuto seriálu. Avšak sú tu negatíva, ktoré mi vážne prekážajú a pre ktoré nedokážem dať vyššie hodnotenie ako 80%. V prvom rade je to prílišná brutalita, pričom nie som žiadna citlivka, mám za sebou viacero brutálnych seriálov, filmov i kníh, ale v tomto seriály to je na mňa trochu moc – znesiem krv i mŕtovoly, ale týranie bezbranných mi fakt nerobí dobre. Navyše sa tu krutosť kĺbi s postavami, z ktorých v konečnom dôsledku ani jedna nie je vlastne kladná. Teda aspoň natoľko kladná, aby som jej dokázala držať palce (a to som napríklad veľkým fanúšikom Dextera). Seriál je surovou sondou do temnoty skrývajúcej sa v ľuďoch, ktorá pri správnej kombinácii okolností a prostredia bez dôsledkov, trestu a obmedzení, tryská z ľudí ako gejzír a mení ich v zvery užívajúce si krutosť ako drogu. Pričom roboty sú ich odrazom a v ničom za nimi nezaostávajú.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Chcem hneď ďalšie časti...

Naozaj, je to perfektný seriál. Pred pustením prvej časti som si pozrel "predlohu", ale neviem, či ten film môžem považovať za predlohu. Keď tak jedine inšpiráciu, lebo vo filme nebolo nič vysvetlené, s odstupom času hodnotím tie herecké výkony ako katastrofu.
Ale teraz k seriálu. Naozaj je to pecka. Po dlhom čase som zakúsil produkciu HBO a musím povedať, že kvalitatívne je to na veľmi vysokej úrovni. Skvelé herecké výkony, naozaj prekvapivé zvraty a ten koniec... Jediné, čo ľutujem je, že som nepočkal ešte rok možno dva a nepozrel si to maratónom aj s ďalšími sezónami. Fakt. Teraz tu netrpezlivo čakám, kedy vypustia druhú sériu.
-10 som strhol iba za občasnú vatu. Vrelo odporúčam...

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

To je ono....

Jakožto nekonečně hledající nové a nové vždycky očekávám mezi "novinkama na trhu" něco, co mě zaujme. A nedaří se to zrovna každou sezonu. Westworld je ale úplně jiný případ. A vezmu to pěkně od začátku.

Znělka:
Super nápad. Na klavír hrající umělá ruka melodii, která je teda vážně chytlavá, v průběhu vyskakující jména jedné hvězdy za druhou...ano, to se povedlo.

Divoký západ:
Začalo to tak, že jsem čekal co z toho vznikne. A potom to znova začalo. A pak potřetí. První úkol splněn - seriál zaujal

Současnost:
A pak se dovídáme...

Nebudu tu spoilovat, takže ve stručnosti. Zajímavě pojatý počin, skýtající jak klasiku, tak něco nového. Máme tu padouchy, máme tu zamilovaný páreček, máme ale i lehké děvy, chlast a hazard... A na druhé straně zdi technologie, vizionáře, doktory, inženýry atd atd. Průběžně mě děj táhl do nitra víc a víc... a těšíc se na další díl, přemítám, kdy se objeví konečně ta nejdůležitější věc - hlavní zápletka. Mám totiž pocit že si autoři připravili ještě něco hodně zajímavého.

Tudíž dávám 100% a těším se co bude dál... A? Můžu opravdu jen doporučit!

100 %
88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Hypeworld

Očekávaný seriál z produkce HBO to přece bude ultimátní námrd, ne? Tak pro je na konci recenze 70%. Vezmu to jedno po druhém.

Původ značky se datuje až do 70 let kdy vyšel film Westoworld. Režisérem byl slavný Michael Crichton - tvůrce Jurského parku. Příběh vypráví o zvláštním parku s tématikou Divokého západu, kde si každý může dělat, co jen chce. Celý park je plný robotů, kteří lidem slouží jako hračky pro pobavení, hráči videoher by je nazvali NPC. Hráč je může zabíjet, mluvit s nimi, jít s nimi na výpravy (hráči by řekli questy). Naštěstí se roboti nesmí bránit. Nikdy nesmí ublížit člověku. Ve filmu se ale právě to stane. Trochu to připomíná Jurský park a to film vyšel o 20 let dřív. Bohužel Westworld žádnou díru do světa neudělal a trochu zapadl.

Seriál je v podstatě remake. Park má opět atmosféru Divokého západu, je plný robotů, kteří nesmí ublížit návštěvníků parku. Tady se jim říká výtvory. Podobně jako v Game of Thrones sledujeme dějové linky několika postav. Mladý pár robotů Dolores a Teddy proti tajemnému muži v černém. Ten pokaždé Teddyho zabije a Dolores znásilní. Další postavou je bordelmamá Maeve. Její dřívější rolí byla matka, kterou někdo chladnokrevně zavraždil a Maeve si na tuto roli vzpomíná. Třetí linka se týká autora parku (Anthony Hopkins). Už od začátku působí záhadně a skrývá několik tajemství. A to je všechno. Zatímco GOT vypráví složité příběhy s mnoha propracovanými charaktery, Westworld je mnohem plošší. Sice jsou jednotlivé postavy dobře napsané a zajímavé, je toho prostě málo. Hodina čistého času je pro tři příběhy bohužel moc. Nemálo jsem se musel nutit shlédnout celou epizodu, protože to byla velká nuda. Ani ta znělka od skladatele Ramina Djawadiho nemá tu epiku, jakou by si výpravný seriál zasloužil a já ji už v druhé epizodě přeskakoval.

Od velkolepého dramatického seriálu se dá čekat, že bude mít napínavý děj plný zvratů. Westworld má tedy pomalejší tempo, ale co zvraty? Tady přichází asi největší zklamání. Většinu tajemství odhalili diváci už dlouho před odhalením. A to ne proto, že unikly, ale protože byly tak předvídatelné.

Seriál dostává většinou velmi vysoká hodnocení a samou chválu. Podle mého skromného názoru si to Westworld nezaslouží. Nejde o špatný seriál a nakonec jsem si ho užil, ale ve srovnání s GOT neobstojí. Natáčí se druhá série a ta by třeba mohla být lepší. Seriály boří pravidlo, že pokračování bývá slabší. Byl bych za to rád.

70 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Nářez

Do tohoto seriálu jsem šel se strachem, protože jsem se někde dočetl, nebo si špatně vyložil, že se jedná o prequel k jurskému parku :). O to větší bylo mé překvapení po shlédnutí prvního dílu. Zůstal jsem jen tupě zírat. Pro mě po 3 dílech zatím naprostá pecka. Po dlouhé době seriál, který skutečně hltám. Už jen úvodní znělka má něco do sebe. Nemohu se dočkat dalších dílů.
V tomto případě se skutečně nebojím dát 100% :).

100 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Nečekaně zajímavé

První díl mne velmi navnadil. Neznám předlohu, takže jsem si to užil bez zvláštního očekávání a zatím jsem nadšen. Divoký západ je zde jen jako kulisa a berlička pro děj, to důležité se odehrává mimo. Jen tak dál.

90 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Všetko na správnom mieste.

Skvelé a veľkolepé spracovanie, ako sa len od HBO dá očakávať nás rýchlo prenesie priamo do diania vo Westworld, aj do pozadia tejto fabriky na sny. Fyzikálne zákony tohto sveta sa nám postupne vyjasňujú a odkrýva sa hlavná dejová línia. Seriál má rovnako neobmedzené možnosti ako svet, ktorý predstavuje. Verím že za pomoci skvelých hercov a vyváženého scenára sa môžeme tešiť na vznik seriálového velikána, aspoň je tomu natoľko verím. Ponúka sa nám zaujímavé spojenie hi-tech a divokého západu, kde chvíľami sami strácame prehľad čo sa skutočne deje - a čo je stále ešte len hrané. Už teraz viem, že sa bude jednať o moje top seriály roku 2016.

90 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Není to až takový hit

EDIT 27.1.2018: Seriál komentujem s časovým odstupom od zhliadnutia 1. série, pričom sa nezadržateľne blíži premiéra 2. série. Pred premiérou som celé mesiace všade čítal, aký bude Westworld z dielne HBO úžasný seriál, ako dokonca obľúbenosťou predčí najsledovanejší seriál HBO Game of Thrones. A neviem ako sa to podarilo, ale naozaj sa to podarilo ... teda aspoň pre niektorých. Čo sa mňa týka, tak určite to nie je žiadny hit. A na seriál Game of Thrones to nemalo ani náhodou. Prvé 2 diely som pozeral počas premiéry, čo znamená 1 diel za týždeň. Lenže taký spôsob sledovania mi nevyhoval. Úvod série bol taký chaotický, že som vždy úplne zabudol, čo sa dialo v predchádzajúcom dieli. Tak som si seriál pozrel až po vydaní všetkých dielov. A čo som zistil? Úvod bol slabý. Od 3. epizódy sa začal dej vylepšovať a pre mňa nastal vrchol série 7. dilem. Diely 8-10 boli slabé, Očakával som veľkolepé finále a nedostal som ho. Pár prekvapivých momentov sa našlo, ale celkovo bolo finále o ničom. Dej seriálu ma celkovo veľmi nezaujal, z postáv ma najviac zaujala Maeve a jej dejová linka. Ale presne ako u GOT ma zaujali brutálne scény a nemilosrdné zabíjanie hlavných postáv. Ja osobne by som bol najradšej, keby ďalšie série seriálu nevznikli, ale bez ohľadu na moje želanie ďalšej série vznikajú, ale ja ich fakt vidieť nechcem. Hoci mi tu z jednotlivých hodnotení epizód vychádza 4 hviezdy, no po rozmyslení s časovým odstupom usudzujem, že naozaj už Westworld nikdy nechcem vidieť.

40 %
78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
44 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Best of 2016

Počkala jsem si, až budou všechny díly a pak to dala na dva zátahy. Nemám tady co vytknout. Herecký koncert několika postav, rozehraný děj na několik stran, až mi to někdy nedávalo smysl, ale v posledních dvou dílech do sebe vše zapadlo a byly mi zodpovězeny všechny otázky. Perfektní intro a otevřený konec pro rozehraní další partie. To vše nabízí čestný nástupce Game of Thrones. Nejlepší novinka roku 2016.

90 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Woooow

Tento serial jsem zacala koukat s tim ze to asi nebude zrovna muj vkus. Ale rekla jsem si ze zkusim jeden dil a uvidime. No a samozrejme jsem dokoukala celou prvni radu jednim mrknutim. Vybornej pribeh a konecny zvrat, kteryho jsem si do konce serialu vubec nevsimla. Proto jsem zkoukla serial jeste jednou a opravdu hodne veci tomuto konci nasvedcuje. U druhe rady musim byt vic pozorny divak. Jinak jsem moc rada za serial u ktereho jsem donucena malinko i premyslet. Vyborna hudba, herci proste vsechno ♥ proste wooow...

100 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

A můj názor je...

1. série - 90%
Skvěle postavený svět plný záhad a otázek. HBO do toho narvalo spousty peněz a je to poznat. Je potřeba skutečně dávat bacha, jinak se divák lehce ztratí. Spousta myšlenek, ale hlavně zajímavý park a jeho vedení.

2. série - 70%
A toho jsem se přesně bál. Zbytečně překombinované, člověk se skutečně lehce ztratí. Ani vám nevím, co nám tím tvůrci chtěli říci. Stále se však jedná o kvalitku, ale druhá řada už nedosahuje kvalit té první. Chybí mi ten starý dobrý park.

80 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Výborně!

Velice dobře se na seriál dívá. Vícero rozehraných dějových linií, zajímá mě, co který z hrdinů sleduje svým jednáním, co ho pohání, jestli je možné změnit přednastavené... Tohle doporučuju.

Po posledním dílu první série jsem nesmírně spokojená. Ani bych nemusela mít další pokračování. Všechny dějové linie do sebe zapadly, dokonce jsem byla překvapená i chováním postav, které se vyvíjely, pomalu odkrývaly svá tajemství a navodily otázky: Co to znamená být člověkem? Kdo jsme a kam směřujeme?

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Prvni dil...

zajimavej, nemam sice rad casovy loopy, ale tady je to trochu jinak a preci jen pro me stravitelneji.
Puvodni dilo jsem nevidel, knihu necetl, takze muzu byt jedine prekvapen...a zatim prijemne.
Nejakou kacku do toho ejdzbyou vrazilo, takze GL
Babett je pekna baba (viz Borgen), doufam ze tam vydrzi.

BTW: jen me s***u ty mouchy, ale to bude ta moje fobie :)

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Přehnaná očekávání

Po uvodním díle musím konstatovat, že se jedná o, pro mě, těžko ztravitelný mix (slátaninu). Připomínalo to film Vetřelci a kovbojové a patrně to časem vyšumí podobně jako ten film. Velmi jsem byl zklamán z výpravy, čekal jsem náročnější exteriéry i lepší kameru. Dějovou linku si dovedu představit, byť můj šálek kávy to není, ale jestli to autoři nezrychlí, tak se nedobere konce, ani po deseti sériích. Možná se mě do negativních hodnocení promítají příliš vysoká očekávání z hereckého obsazení a propagace...Snad se to po pár dílech zlepší.

40 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 20 lidí

Orgasmus

-Obsahuje Spoilery-

Co dodat kdybych byl slečna kvičím nad tím jak stará panna. Zvraty které mě naprosto šokovali. William to zazdil asi nejvíc. To jsem nečekal. Nikdy nečtu synopse a spoilery tudíž jsem se nepřipravil o zážitek co mě uspokojil do Silvestra. Herecké výkony jsou špičkové. Především Bernard mě baví. Dodává tomu takovou tu klidnou sílu tažného vola. Na HBO málo odhalených prsou. Nebylo na co koukat. I když snaha tam byla. Tudíž se na to můžou dívat i děti mladší 18 let v rámci možností. Dobře pro vás. Trošku mi tam chyběl vnější svět. Pomalu nevím co je za rok. Zajímalo by mě v jakém roce bych si takové technologie mohl osahat. Konec konců Rockstar už s podobným světem přišel. Chce to jen trošku živější zážitek. Opravdu mi ten seriál bude chybět. Jasná novinka roku. A u HBO mám dalšího koně na kterém snad budu jezdit pár let. PS: Ve svém názoru nechci nikoho urazit.

-10% za zkažený útěk ve vlaku. Jsem se těšil jak bude šlapat po Dallasu.

90 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Slow motion.....

Tak jsem dnes shlédl již třetí epizodu této novinky. Ale bohužel mi připadá tak, jak jsem napsal do titulu. Souhlasím s názorem uživatele DAVE FRY, že pokud tvůrci nezrychlí, tak to pro mne osobně bude úplně nekoukatelné. Už teď jsem měl problém udržet těch 59 minut pozornost, protože jsem se hrozně nudil... To je zatím nejvíc vystupující slovo v mém popisu seriálu - NUDA. Takže ještě dám šanci čtvrtému dílu, a potom když nebude zlepšení, tak už NO MORE....
To je můj názor.

50 %
56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
31 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

zklamání

Hodně lidí mi tohle doporučovalo a když se mi objevila mezera v přestávce mezi sezónami, plný očekávání jsem si pustil první díl...a byl jsem dost zklamán. Protože to ale hodnotíte většinou hodně vysoko, dal jsem tomu ještě dva díly, ale víc už ani ťuk. Rozvíjející příběh veskrze žádný, jediný, kdo tam vypadá, že má nějaký cíl je Ed Harris.
Každý díl jeden jako druhý, celý seriál zkrátka běží ve smyčce a nutí mě sledovat dokola ty samé situace. A že - SPOILER ALLERT - rozvíjejícím příběhem jsou plašící se roboti s flashbacky a počínajícím uvědoměním si, že je něco špatně? To už je u tohoto žánru spíš povinnost, v tomto případě smutná povinnost

30 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
42 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Vyzerá to hodne dobre...

No tak zatiaľ to vyzerá na hodne podarený seriál, spojenie Divokého západu s futuristickou dielňou na všetko živé je fascinujúce a dodáva tomu pre mňa inú, tajomnejšiu podstatu - čo vlastne majú všetci zaľubom :) To sa dozviem jedine sledovaním pokračovaní a tak je jasné, že ma tento výtvor natoľko zaujal, že už teraz sa teším na ďalšie vetvenie. Od každej maličkosti sa totiž vyvíja úplne iný dej - skvelé.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

sklamanie

Na toto som sa tááák tešil, hlavne keď som si prečítal recenzie a hodnotenia, ktoré vyniesli Westworld do neba a ešte vyššie. No tak teda ja neviem, mne to prišlo strašne nudné, pomalé, bez emócií (alebo lepšie povedané, na emócie to hralo až privelmi, ale zlou strunou)... Bolo mi úplne jedno kto zomrie, či je to robot, či je to človek, či je to zviera, hlavne nech sa to už skončí. Po desiatich častiach som sa dočkal a to že som to dopozeral, bolo pre mňa to najkrajšie na tomto seriály. Fakt nechápe ako to može mať skrz všetky seriálové a filmové portáli také dobré hodnotenie. Jediné plus mi prišlo obsadenie.

50 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Kamenujte

Mě to prostě nebavilo, ačkoliv má seriál skvělé všechno. Vůbec nevím proč... Ještě tomu nejspíš šanci dám a následně třeba přehodnotím, ale bohužel na mě seriál působí zdlouhavě a natahovaně. Podle mě je to látka na epickou trilogii a ne na roztahování do seriálu na 6 sérií. Tak mě to štve, protože mi tam hrají moji oblíbenci :(
Hodnotím po pilotu...

50 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

hm

Jak tady čtu nazory k tomuto serialu tak nekoho zaujal nekoho ne, me osobne po prvych 2-och dilech nenalakal na dalsi dily. Oproti ostatnim serialu co ma v nabidce HBO je pro me nejslabši. Me se ani film pravdu řicí nelibil.. Ale kolik lidi tolik chuti.

40 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Well done

Roboti, kurvy, chlast, zbraně, divoký západ. Co si víc přát?!

100 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
62 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

OMG!!

Fuuu, tak ja vlastne nemám ani slov, presne to vystihuje môj nadpis.

Serial mi odporučil brácho a nedávala som tomu moc šancu, lebo máme rozdielne v kusy na seriáli, ale toto ma hrozne nadchlo.

Od obsadenia, až po genialitu príbehu až po nečakané zvraty, presne toto som hľadala.

Namotali ma dobre. Hrozne sa teším na to ako to dopadne.

Vrelo odporúčam

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Je to haluz

No, o tomto seriáli som sa dozvedel od kolegu. S neistotou som si pozrel prvú časť a malo to taký pomalší rozbeh. Momentálne sa chystám na časť č.6 a akosi viem , že tie najväčšie zvraty ešte len prídu, tak som zvedavý. Ale úprimne musím napísať, že kombinácia sci-fi s westernom je dosť originálna a už len to činí tento seriál celkom jedinenčným

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Nesedlo mi to.

Ani trochu. Herci vynikající, námět zajímavý, ale vůbec mě to nezaujalo. Spíše odpuzovalo. Shlédla jsem čtyři díly a ten poslední s velkým sebezapřením. Pomalé, příliš krvavé, příliš brutální.
(A to jsem si myslela, že jsem otrlý divák, když sleduji Vikingy a Black Sails.)

40 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Co vykouzlí úsměv na tváři Muže v černém ?

... se dozvíte na konci 1. série :-). Brilantní. Doporučuji.

100 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Sci-fi + Western

Obě tyhle disciplíny mám rád, takže to spojení je pro mě docela dost zajímavé. Každopádně se jedná o velmi zajímavý seriál se zajímavým filozofickým přesahem.

Co se stane z lidí, když je necháte dělat si, co chtějí, a neponesou za to absolutně žádné následky?

Druhá řada je podle mnoha lidí horší než ta první. Já si to nemyslím, ale je rozhodně náročnější na sledování.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí