Facebook Twitter E-mail
30. dubna 2014

Číslo dvanáct! Kdo už je pod drnem?

Včera večer došlo k dalšímu novinkovému rušení na komerčních stanicích. Na řadu přišla stanice Fox, která odepsala jednu ze svých letošních dramatických novinek.

Tím nešťastníkem je sci-fi drama Almost Human, který tak končí po pouhých třinácti odvysílaných epizodách. Zrušení seriálu od J.J. Abramse o policejní spolupráci lidí a androidů není velkým překvapením, drama muselo od začátku čelit nízkým číslům sledovanosti.

Premiéra získala silných 9,2 milionů diváků s ratingem 3.1 v klíčové skupině lidí 18–49 let. Pak ale došlo k výraznému propadu, seriál se rozloučil ratingem 1.5 a 5,63 miliony diváků. Stanice u této novinky nešetřila propagací, snažila se ho během sportovních přenosů předhodit především mužským divákům, stejně jako loni The Following. Plán ovšem nevyšel.

Fox už v průběhu sezóny dával zelenou seriálovým novinkám, má proto docela omezený programový prostor pro další obnovování. Almost Human navíc nebyl nejlevnější seriál, což jistě také hrálo u tohoto rozhodnutí roli.


Mrzí vás konec Almost Human? Věřili jste, že se seriál dočká další sezóny? Zaslouží si tak brzké zrušení?

Líbilo se? Fungujeme na liky! Motivuj nás!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

OnlyK
před 129 týdny
Velka skoda.myslim,ze si serial zasluzil aspon malu sancu v druhej serii ....
Sleslikslicka
před 128 týdny
Co ta pitomá zeď? Tam bylo tolik potenciálních zajímavých zápletek ještě! :( Já...
ševča
před 110 týdny
Jako seriál nebyl špatný, to ne, ale po té hrozné propagaci jsem od toho...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY

Preacher