Facebook Twitter E-mail
24. března 2013

Castingy: TBBT, Grimm, Perception, PLL, Arrow a další...

Jak jsem slíbil včera, je tu další várka castingových informací z tohoto týdne:

  • Legendární komediální herec Bob Newhart se po téměř 10 letech opět objeví v komedii, a to přímo v The Big Bang Theory (Teorie velkého třesku)! Tento třiaosmdesátiletý herec, který byl za svoje pořady The Bob Newhart Show a Newhart šestkrát nominovaný na Emmy, se objeví v epizodě vysílané 2. května jako „profesor Proton“, bývalý moderátor dětského vědeckého pořadu. Dozvíme se, že profesor měl velkou roli v dětství Sheldona a Leonarda. Sheldon svého idola najde na internetu a zjistí, že je možné si jej pronajmout na večírky a akce. A je jasné, že ho Sheldon pozve k nim domů…
  • Reg E. Cathey (Lights Out, The Corner, The Wire) míří do Portlandu! Objeví se totiž v posledních dvou epizodách druhé série seriálu Grimm jako Baron Samedi, který je popisován jako „zvědavý cizinec“. Baron Samedi je jedním z duchů haitského voodoo. Tak uvidíme, jak jeho příjezdi ovlivní Nicka…
  • Herecký veterán Ray Wise (Twin Peaks, Reaper) bude hostovat ve druhé sérii seriálu Perception od stanice TNT. Zahraje si šéfa společnosti, jenž se nachází ve středu vyšetřování, jelikož je obviněn z otravy malého města.
  • Pretty Little Liars (Prolhané krásky) mají nového policistu, kterého ztvární herec Sean Faris (Reunion, The Vampire Diaries)! Sean se v PLL poprvé objeví už v premiérové epizodě čtvrté série, tedy 11. června. O jeho roli zatím není mnoho informací, víme však, že bude pensylvánský státní policista jménem Gabriel Holbrook…
  • Manu Bennett rozhodně nebude po skončení Spartaka bez práce. Letošní sezónu již účinkoval v novince Arrow od stanice The CW. A před pár dny byl v tomto seriálu počínaje druhou sérií povýšen na hlavní postavu. Jeho postava, Slade Wilson, se prozatím objevuje ve flashbacích z ostrova, kde je Oliverův „spojenec“. Fanoušci komiksu ale vědí, jak to bude s jeho postavou dál. Bennett není jediným hercem, který byl od druhé řady povýšen – minulý týden jsme vás informovali o Coltonu Haynesovi a v únoru jste si mohli přečíst rozhovor s Emily Bett Rickards.
  • A aby toho povyšování nebylo málo, Kevin Dunn byl povýšen na hlavní postavu (také) ve druhé sérii seriálu Veep (Vicepreziden­t(ka)) od HBO. Dunn ztvární Bena, pragmatického náčelníka štábu prezidenta.
  • Ve druhé sérii seriálu Baby Daddy, který byl již obnoven na třetí řadu, jak jsme psali včera, se mihne Leslie Jordan (The Help, Boston Legal, Will & Grace). Bude hostovat ve vánoční epizodě jako životem unavený elf z místního obchoďáku, jenž bude šéfem Bena (Jean-Luc Bilodeau) a Dannyho (Derek Theler), když dostanou práci v dílně Santa Clause. Benovi a Dannymu, kteří budou pro Emmu zoufale hledat ten nejlepší dárek k Vánocům, dá nový šéf celkem zabrat…
  • Někdejší společnice Doctora Who – Karen Gillan – se připojuje k obsazení třetí série NTSF:SD:SUV, která bude mít premiéru v červenci. Jakou ztvární roli zatím ale není jasné.
  • A na závěr tu máme tu nejkratší castingovou zprávu – herec Ness Bautista byl obsazen jako Chewy v epizodě 1×20 seriálu Beauty and the Beast. Více informací není známo.

Tak co říkáte na dnešní várku castingů? Nebo žádný z uvedených seriálů nesledujete? Dejte nám vědět! :-)

Líbilo se? Za každej like dostane autor bonbón!
Furiant
Autor by se dal charakterizovat jako seriálový maniak, tvůrce několika seriálových webů, dlouholetý redaktor SerialZone.cz, příležitostný časovač titulků, fanoušek metalu a věčný student.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

Arkantos
před 243 týdny
Manu Bennet ako hlavna postava? Parada! :-D Tato sprava ma riadne potesila,...
Maarti
před 243 týdny
Jéé, na tak na epizodu BBT s Bobem se těšim :)
Furiant
před 243 týdny
Já celkem taky, protože ho sice znám jenom z té jedné epizody NCIS,...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY