plakát seriálu

Brooklyn 99

(Brooklyn Nine-Nine)

Názory uživatelů

Puberťákova placka

Brooklyn nine-nine je školka plná policajtů, co vám chce chránit záda. A daří se jí to. Ve vší počestnosti a s notnou dávkou humoru. A občas pěkně šíleného.

Jsem nadšená už úvodní znělkou seriálu, je brilantní a hravá jako celý seriál a odráží jeho ducha.

Andy jako Jake je úžasný malý školáček s bambitkou a dusí superhrdiny. Vážně mě baví sledovat jeho nečekané myšlenkové pochody. Vede u mě i Terry, který je celé jednotce takovou matkou kvočnou :) A moje milovaná Rosa, ztvárněná Stephanií. Silná až děsivá žena s osobností sobě vlastní. Musím říci, že nebýt jedné dvojice, je to moje nejoblíbenější postava.

A teď moje dvě hvězdy seriálu. Hitchcock-Scully. Tihle dva jsou prostě jedineční. Detektivové, co si svoje odpracovali a užívají si spousty jídla a odpočinku v hřejivém objetí okrsku. Nedokážu přesně vyjádřit, proč jsou tak úžasní, ale nelze je nemilovat. Zbytek obsazení rozhodně dobře doplňuje a není zde nikdo, kdo by mi z toho dětmi malovaného obrázku vypadl.

Krátké dvacetiminutové díly jsou ideální. Notně pošimrají bránici a pobaví a díky své délce naplno využívají prostor.

Pokud hledáte seriál nabitý šíleným až zvrhlým humorem, chcete si odpočinout a nehledáte hlubokomyslný seriál, je B99 to pravé pro vás.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Detektiv, který nevyřešil jen jednu záhadu - jak vyrůst...

Už pilotní díl tohoto seriálu mě zaujal svými neotřelými vtipy a sympatickými postavami. A v následujících dílech moje nadšení ještě gradovalo.
Není to typická kriminálka (díkybohu, těmi se americká produkce jen hemží), ale na policisty je nahlíženo spíš ironicky a o bizarní situace není nouze. Je to příjemná dvacetiminutovka, u které se opravdu vždycky zasměju.
Nemám proto na výběr a musí dát plný počet a doufat, že si tu s námi B99 ještě pár sérií pobude.

Nejoblíbenější postavy: Jake (Adam Samberg ukázal, že je skvělý herec a komik), Rosa (Stephanie Beatriz zahrála "badass cop" opravdu perfektně), Gina a Holt ("tohle je můj pobavený/překvapený výraz"). :D

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Prečo nie?

Väčšinou začínam písať názory po prvých dieloch, ale tentoraz som si to natiahla o pár epizód, pretože myslím, že nejako extrémne sa dej nezvrtne.
Takže tento seriál nám približuje atmosféru na policajnej stanici 99 v Brooklyne na čele s kapitánom, ktorý sa doslova nedá prečítať.
Tento seriál je komédia, o ironický a miestami urážlivý humor nie je núdza. Taký typický americký humor.
Komédia na čele s Andym Sambergom, ktorého mnohí nechápu, no jeho hlášky ma fakt dostávajú do kolien.
Je to oddychovka, pri ktorej si na 20 minút vyložím nohy, nechám všetko tak a smejem sa bez prestávky. Odporúčam všetkým, lebo hlavné postavy si časom určite zamilujete!

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Pubertálne, ale zábavné

Komédia s detinským štýlom humoru je stále komédia. A ak v nej hrajú sympatické postavy, ktoré dohromady tvoria nezabudnuteľný tím? Ja hovorím jednoznačné áno. Brooklyn Nine-Nine ponúka iný pohľad na prácu policajtov v New Yorku, keď vlastne absolútne nič neberie vážne a nič mu nie je sväté. Kopec gagov, situačnej komiky, zábavných hlavných i vedľajších postáv a šialený Samberg mi sadli, v niečom mi pripomínajúc Archera, ktorý by nejako takto vyzeral, keby bol hraný. Chápem, že to nie je seriál pre každého, ale kto je ochotný sa k štýlu tejto partičky znížiť, srdcom i hlavou, neoľutuje.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Nejlepší sitcom současnosti (s TBBT)

Viděl jsem dvě série a mé nadšení nezná mezí, je to fakt parádní, jeden z nejlepších sitcomů vůbec a v současnosti rozhodně číslo jedna (Teorii mám pořád hrozně rád). Humor je skutečně zábavný, inteligentní, zápletky (tedy řešené případy a situace) dostatečně absurdní a herci a postavy jsou naprosto DOKONALÉ. B99 je skutečně naprosto úžasný seriál a doufám, že tady s námi ještě nějaký čas pobude. A navíc je to jako u Přátel - fakt nevím, kterou z postav mám víc radši (takže všechny stejně), jelikož jsou napsané skutečně úžasně. A navíc mám radost že i v současnosti uměj Amíci natočit inteligentní sitcom, který je kvalitní. 100%. Zábavné, osvěžující, originální. Single kamerový komedie mi nikdy nesedly, dokonce jsem jimi opovrhoval, ale tohle je fakt nářez a neskutečná paráda. Miluju to.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Hvězdy z 99. okrsku

Tvůrci Parks and Recreation si očividně umí vybrat téma, skvěle obsadit několik zajímavých postav a pak postupně přihazovat jeden vtípek za druhým až do té doby, než si jejich seriál zamilujete. Každý člen okrsku 99 je vážně unikátní případ a zatím mě baví vlastně všichni, i když někteří samozřejmě víc. Asi největším oblíbencem je Terry, ale skvělej je samozřejmě i nečitelnej kapitán Holt, jinak mě ještě baví přestřelky mezi Santiago i Peraltou. Humor mi vyhovuje a s přibývajícími epizodami mě baví víc a víc. První série jako obvykle měla hlavně seznámit s postavami a prostředím, ale už během ní můžu říct, že jsem si je oblíbil. U každého dílu se několikrát pobavím a jsem rád, že vím, co zaplní mou díru ve watchlistu po Parks and Rec.

Druhá série je snad ještě lepší a vtipnější než ta první. Už známe postavy, víme co od nich čekat, ale zároveň ještě nejsou předvídatelné tak, aby to někoho začalo nudit. Jediný co mě nebaví, je ta romantická linka, kterou se mermomocí snaží natlačit mezi Jakea a Amy. Myslím, že bez té by se klidně obešli a nikdo by na tom netratil. Závěr mě překvapil a doufám, že kapitán zůstane na svém místě, protože bez něj by tým ztratil kus svého šarmu. V další sérii očekávám stejně dobrou zábavu a ještě víc hostů z Office či Parks.

Není na co čekat, po třetí sérii musím vyhlásit Brooklyn Nine-nine z jednu z nejvtipnějších komedií, co lze momentálně v televizi najít. Jake a jeho dětinský humor je stále okouzlující a překvapilo jak nevadící byla linka, kterou pro něj a Amy přichystali. Pár hostů v průběhu série mě potěšilo a překvapilo, nejvíc mě však překvapilo delší setrvání Rafiho z The League nebo-li agenta Pimenta. Jinak jsem vážně zvědav na to, jak bude Greg a Larry pokračovat a už teď se toho nemůžu dočkat...

Na amerických stanicích se najde několik seriálů, které mě baví pokaždé, když si je pustím a pokud je mám začít jmenovat, tak Brooklyn Nine-Nine mě napadne mezi prvními. Skvělé interakce mezi postavami, pozornost si zaslouží hlavně kapitán Holt, jehož sucharská postava nemá konkurenci. Humor mě neskutečně baví a doufám (věřím), že tomu tak bude ještě několik let. Vězení totiž 99 nezastaví...

Dovolím si začít otázkou - Proč by někdo chtěl rušit takhle dobrý seriál?
Všechno se v dobré nakonec obrátilo a poté, co se seriálu Fox zbavil, tak našel nový domov na NBC (díky Bohu za to!). Brooklyn se totiž stále drží na vrcholu a zatímco si televize u těla drží vyčichlé seriály, které už jen recyklují svůj vlastní humor, tak Brooklyn stále skvěle šlape a je tak trochu přehlížen (stejně jako své doby Parks). Jsem nadšený z toho, že bude další série a pokud by měla být poslední, tak jim to prosím, dejte vědět, ať si připraví rozloučení, které zasluhují.

Štěstí, že se Brooklyn přesunul na NBC, protože šestá sérií (i když o něco kratší) skvěle bavila a podle mě se rozhodně nejedená o jeden z těch případu, kdy dochází dech, nápad či vtip. Dokonce mi nijak nevadil ani odchod jedné z postav, protože dynamika týmu zůstala povedená i bez ní. U mě patří seriál mezi ty nejpovedenější komedie, co se momentálně vysílají a na prstech jedné ruky bych dokázal spočítat ty, které mi přijdou alespoň na stejné úrovni. Těším se na další rok s tímhle policejním okrskem.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Policejní komediální pecka...

Pilot tohoto seriálu byl pro mě jako "wtf?!", trochu jsem nechápala, co jsem si pustila a jestli to jako myslí vážně? Ale dala jsem tomu pár dílů a jsem tomu moc ráda, teď je to moje komediální No.1.
Do tohoto seriálu se prostě musíte dostat! Charaktery se postupem času vykrystalizují a nejde si je (teda většinu) nezamilovat. Totální pecka jsou hlavně Charles (s tím svým jídlem), Holt (jeho poker face - mazec!), Amy (Holtova vlezdoprdelka)a samozřejmě i Jake se svými vtipy ("sex tape name").
Vtipy se ne vždy musí povést, ale když ano, tak to bývají perly, že jsem si několikrát málem učůrla! :D
Po dvou sériích - 100%

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

The Title of your Sextape

Jedna z nejzábavnějších kriminálek, co jsem kdy zhlédla. Občas jsou postavy a chování postav trochu vyvedeno do extrému, ale ono to vcelku funguje jako hodinky.
Zaprvé má tento seriál nejlepší úvodní scény.
Nejvtipnější policejní prostředí.
Nejzajímavější vyslýchání záporáků.
Tento seriál jsem si zamilovala z důvodu, že kriminální zápletky tu nehrají až takovou roli, nebo netočí se všechno kolem toho. Umím si představit, že spoustu policajtů (sice ne tak šíleně) se snaží různými sázkami a hrami oživit jejich práci.
Postavy jsou tady naprosto geniální.
Přijde mi, že zatím poslední šestá série trochu ztrácí dech. Ne všechny díly se povedly, ale furt je tam pár zatraceně dobrých kousků, tak uvidíme, co bude dál.
Každopádně pokud si chcete odpočinout a zasmát se u kriminálky, tohle je ta správná volba.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Něco nového...

S hodnocením jsem si chtěla počkat několik dílů a nakonec jsem si to čekání protáhla, až na konec série. Ať si kdo chce říká co chce, tohle je svěží vtipná pecka vyčnívající mezi tou záplavou komedií, které máme. Tahle střeštnost potřebuje čas a trpělivost. Pár dílů se totiž sama hledá a postavy jak by smet. Ale z postupem času zjišťujeme, že nic není černobílé a to ani postavy. Jak začneme poznávat jejich vzájemné vztahy a minulost. Nemám ráda takovéto podívám se na první díl a mám jasno, protože takhle to nefunguje a už rozhodně ne u partičky z Brooklyn nine-nine, protože pokud jim dáte dostatek času, zamilujete si je.

100 %
91 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
91 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

to je prostě Andy

tohle se prostě líbí nebo nelíbí. Myslím, že sáhodlouhé rozebírání je na nic. Já znám Andyho už delší dobu díky skupině The Lonely Island, takže jsem na seriál byla velice zvědavá.
Mě to rozhodně nezklamalo. Je to přesně to, co jsem očekávala a hrozně se u každého dílu bavím. Je to takové osvěžující. Peralta je prostě unikát :-)

90 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Oddechovka

Není to nic ohromujícího, vcelku jednoduchý humor, ale také se to vyhýbá trapnosti a postavy strohého kapitána a jeho neposlušného a poněkud nekonvenčního podřízeného mě vcelku baví. Je to přesně ten typ seriálu, u kterého mohu na dvacet minut vypnout mozek, natáhnout nohy a odreagovat se u neškodné oddechovky. Tentokrát hodnotím už po čtvrtém dílu, protože u tohoto formátu nějaký dramatický vývoj vpřed obvykle nehrozí.

80 %
56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Má to potencionál, ale...

Zatím hodnotím tento seriál 60%, ale myslím si, že má pořád potencionál na mnohem lepší potencionál. Mnozí tento seriál po pilotu srovnávaly se seriálem Scrubs, což je poměrně logické. Bohužel prozatím tohoto standartu ani zdaleka nedosahuje. A to podle mě ze dvou hlavních důvodu. Tím prvním je Andy Samberg jako detektiv Jake Peralta, kterého tvůrci udělaly mnohem dětinštějšího a nezodpovědného, než by bylo vhodné, a podle mě tím seriál hodně trpí. A tím druhům problémem je až přílišná rozsekanou jednotlivých díl, kde se kolikrát ztrácí děj jednotlivých epizod. V tomto mi hodně připomíná jiný Foxovský seriál, Breaking In. Ten byl také přecpán vtipy, ale ty tak rozsekaly jednotlivý děj, že to seriálů až moc ublížilo. Herci ve svých rolích jinak vypadají celkem v pohodě, až opět na to, že jsou nějaké postavy až moc přestylizované, jako třeba až moc drsná a chladná Stephanie Beatriz jako Rosa Diaz. Zatím ale tento seriál nezatracuji (po 4 dílech), a dávám mu šanci.

Edit po 10 epizodách. Seriál se rozhodně zlepšil, a už není tak rozkouskovaný, a jen doufám, ať tento trend pokračuje. 70%

70 %
56 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
44 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Konečně..

Ukamenujte mě, ale já si tento seriál užívám více, jak většinu komediálních seriálů v topce. Lidé si tu stěžují na trapné přehrávání a vynucené vtipy, ale je to něco, co by se naukazovalo třeba v takovém TBBT? Brooklyn Nine-Nine je rozhodně výborná a svěží záležitost a doufám minimalně v 4 sezony. :)

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

skvelá zábava

ja osobne mám ťažký problém pri výbere slušného sitcomu. Skúšal som mom, prestalo ma to baviť, skúšal som hot in Cleveland, tiež ma to prestalo baviť, keď skončilo HIMYM ostal mo TBBT, až pokiaľ som neobjavil Brooklyn 99. Kapitán to vždy zaklincuje a Gina Linetty je taká neoficiálna hviezda všetkého bordelu. Mne sa osobne páči , baví ma to, a dúfam, že ešte to dlho pobeží

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Fajne rychlovka

Když chci vypnout, ale nemám moc času, je to super 20-ti minutová oddechovka, u které se člověk snad při každém dílu zasměje. Neříkám, že každý díl je stoprocentní, ale myslím, že na komediální seriál to má slušnou úroveň.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Komedie z policejního prostředí

Jediný komediální seriál z poslední doby, u něhož jsem vydržela. Pro mě atraktivní prostředí, sympaticky praštěné postavy, urážlivý a nekorektní humor.

80 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Bláznivý policajti

Tak nevím, jestli je tenhle seriál super nebo jen ulítlá blbina o policajtech :D
Ale protože mě baví komedie, tak jsem se u každýho dílu smála a občas se i chytala za hlavu :)

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Brooklyn Nine-Nine

Pilot: Výborné jeden z nejnadějnějších sitcomů letošní sezony. Docela vtipné a opravdu slušně natočené.
2 díl: Hodně jsem se po prvním díle na o těšil o to větší bylo zklamání. Vtípky až na vyjímky dost trapné a opravdu nevím co si o tom mám myslet

80 %
31 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
23 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Odvažně a nechutně

Hezké nedělní moravske odpoledne. Jelikož jsem už dlouho něco nekritizoval, protože nejsem v Praze a mám stoho apsťak. Rozhodl jsem se ukradnout brachovi iPad a něco tak napsat. Tento potrhly seriál sází na odlišnost a originalitu. Vtípky jsou ujeté a někomu nemusí být po chuti. A to se mi na tom líbí je to něco jiného a za to palec nahoru. Postavy jsou stejně trhle jako ftipy. Vykreslit šéfa policejní stanice jako černého gaye je odvážný krok. Zdá se tvůrci se nebojí opravdu ničeho. Hlavní hrdina si dělá takřka co chce ale protože umí maknou a ma srdce na správném místě tak mu to vše projde. No zatím. Jak se říká všechna sranda jednou skončí. Dofam že tady se to nestane a dál to bude správně nechutně vtipné. S přáním blízkého setkání.....

70 %
30 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

99

snažila som sa dať tomu šancu, ale neviem tomu prísť na chuť. možno inokedy.

50 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

noice

Nie som veľmi na komédie a B-99 som sa dlho vyhýbala, ale tento serial je fakt niečo. Odporúčam každému ako oddych po náročnom dni. Postavy aj humor sú dotiahnuté do extrému, ale to je práve ono! Nie je to seriál pre každého (priateľa napr. strašne irituje kamera, nedokázal dopozerať ani jeden diel), ale keď vám sadne, bude to stáť za to

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí