plakát seriálu

Dokonalý svět

(Dokonalý svět)

Názory uživatelů

Vítejte ve světě módy

V prvním momentě jsem moc nevěděla, co mám od takového seriálu, navíc z české dílny, čekat. Po shlédnutí celé série jsem však zůstala nadšena.
Samozřejmě jedná se hodně o nadsázku a normální člověk se občas chytne za hlavu, co to má proboha být, ale celkově seriál neuvěřitelně pobaví a ukáže prostředí, které tady prostě ještě nebylo. Rozhodně je to pro mě jednička mezi tvorbou posledních let, které připisuji k dobru i právě to, že prostě měla jednu sérii a stačilo, protože tak mohly být všechny díly kvalitní a vtipné a ne zbytečně natahované.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Příběh o novodobé Popelce

Dokonalý svět je pro mě jedním z nejpovedenějších českých seriálů.
Originální téma. Seriál který nejen pobaví ale zpříjemní divákovi den. Díly mají spád, šmrnc, vtip, kouzlo a nejsou zbytečně natahované.
Výkon herečky Čvančarové neměl chybu. Její postavu Michel jsem zbožňovala od začátku až do konce. Právě ona dávala seriálu jiskru.
Zajímavá zápletka, propletení. Jeden z mála seriálů, kdy mi bylo skutečně líto, že končí.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Nova u mě zabodovala

Nejsem fanoušek české seriálové, ba ani filmové tvorby. Nikdy jsem si k ní zkrátka nenašel cestu, až na pár opravdu skvělých výjimek, které jsou dnes kultovní záležitostí.

Takže o tohle jsem zavadil absolutní náhodou. Ale jsem rád, že se tak stalo.

Jestli kdy v životě na Nově běžel český seriál, který stál za pozornost, je to tento. Téma originální, postavy zajímavé a navíc i opravdu vtipné! Hodina bezvadně odsýpá, nic se zbytečně nenatahuje a je tam opravdu všechno.

Jestliže mě někdy opravdu mrzelo nenatočení dalších sérií, tak je to tady. I když seriál tvůrci ukončili opravdu dobře, přišla mi to jako velká škoda.

Na závěr ještě jednou vyzvedávám vtip a herecké výkony. Jitka Čvančarová, Zuzka Norisová a Evka Sakálová. Skvělé dámy, házím vám imaginární kytici růží.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Překvapení

Seriál o světě módy nemůže dopadnout jinak než úspěchem. A o ten se jedná i zde. Dokonalý svět je českým prototypem toho, jak se mají správně dělat seriály. Eva Sakálová, pro mě do té doby neznámá herečka je v roli Marie zpočátku tak nevinná, že jste jí to vážně věřili. A Jitka Čvančarová je jako Michelle famózní!! Za mne mohu vřele doporučit.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Překvapení v seriálové CZ tvorbě

Na české seriály moc nekoukám. Pokud se řekne české seriály, vybaví se nám asi Ordinace a Ulice. Jenže ty se vůbec nedají srovnávat s Dokonalým Světem. Dokonalý Svět byl jedním z mála cz seriálů, který mě doopravdy zaujal a celkem i bavil. Co se týče kvality, byl mnohem výše než již zmiňované "nesmrtelné seriály" , které s prominutím nestojí ani za shlédnutí. Dokonalému Světu dávám 70%.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Dokonalý svět

Pro mě je Dokonalý svět jeden z nejlepších seriálů, jaký kdy Nova vyprodukovala (co si budeme povídat - Ordinace není zrovna konkurenceschopná...). Dala si záležet na výběru kvalitních (i neokoukaných) herců, jako třeba paní Hlaváčové, která si (navzdory očekávání) neutrhla ostudu, ale svou postavu, která většinu emocí schovává, zahrála moc hezky.
Taky konečně po dlouhé době zainvestovala do interiérů (a exteriérů), takže člověk nebyl ani moc brzo znuděný ze stále stejných prázdných míst.
Scénář byl napsaný docela hezky (překvapivě i se závěrečným zvratem), postavy dostávaly střídavě prostor, takže se mohly hezky rozvíjet a člověk jejich charakter objevoval postupně, tak jak by to skutečně mělo být.
Hlavním tahákem seriálu byl módní průmysl, plný lesku a slávy. A mě to (nevím přesně proč) trochu zklamalo. Doufala jsem, že seriál člověka spíš přesvědčí o tom, že lidé "tam vysoko" v té vyšší společenské vrstvě jsou stejní jako "my obyčejní lidé", ale nestalo se tak. Bylo znát, že se o to snaží, ale já měla po konci stejně pocit, že jsou to (všichni) namyšlení zbohatlíci, kteří nemají tušení, jaké to je žít, když máte plat, za který si oni koupí kabelku.

70 %
88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Novácké překvapení

Čvančarová sice není tak ďábelská jako Meryl Streep a Zuzana Norisová mi lezla pěkně na nervy, přesto se v rámci současné seriálové tvorby Novy i Primy jedná o slušný seriál z atraktivního prostředí, s atraktivními herci a našlapanou hudbou.

70 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Velké překvapení

V tomhle případě mě Nova víc než překvapila. První díly sice nic moc, ale postupně se seriál natolik zlepšil, až mi nakonec bylo líto, že skončil. Poslední asi tři díly by si určitě zasloužily i lepší hodnocení, ale hodnotím průměrem. Bylo to tak chytře vtipné, že jsem se až divila, že je tohle v případě Novy možné. A nebylo to jen těmi herci, tenhle seriál má tu záhadnou jiskru navíc, která většině ostatních chybí. Dokonalý svět by si rozhodně zasloužil pokračování.

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Dokonalý svět a pro mne dokonalá Michel:D

Jestli hledáte duchaplný seriál k zamyšlení, Dokonalý svět to určitě není. Vše, co zde uvidíte a uslyšíte musíte brát s rezervou. Pokud byste však rádi strávili odpoledne nebo večer u oddechového a vtipného seriálu, rozhodně ho doporučuji.
Vidíme zde celý tým, kdo všechno je potřeba k vydávání módního časopisu. Od ředitele, redaktorů, fotografa nebo třeba sekretářky. Můžeme shlédnout nespočet osobností člověka- cílevědomé, nevýrazné, sebestředné a nebo, jak já říkám, ty pravé "pipinky", které zajímají hlavně drby.
Nejvíce jsem si oblíbila roli Michel. Její hlášky jsou nezapomenutelné. Myslím, že jí Čvanča zahrála skvěle:)
I když by se možná dalo vymyslet ještě pár dílů, lepší skončit v tom nejlepším.

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Dokonalý svět

Už od prvního dílu mě tento seriál zaujal. Především mě zaujal svět módy a přepychu, ale i tento svět má své mouchy, jak se můžeme přesvedčit v tomto seriálu, že nic není zadarmo a nemůžeme to lehce získat, musíme na tom tvrdě dřít. Je to asi jediný český seriál, který mě opravdu zaujal. Musím mu dát dobré hodnocení, protože je tu vidět krásný protiklad. Luxus x Realita!

80 %
64 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
91 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Bavilo mě to!

Vím, že je ve zvyku hateovat český seriály (obzvlášť produkce novy a primy:)) ale říkejte si co chcete, tenhle seriál patřil k tomu lepšímu. Mrzelo mě, že nebylo víc dílů a Jitka Čvančarová jako Michelle byla naprosto dokonalá! Občas mě mrzí, že se všemu dá odpad jen proto, že nova má s*ačkoidní seriály. Možná jo, ale možná je potřeba dát tomu taky někdy šanci. A hodnotit až potom. Já to udělala a rozhodně nelituju:)

70 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Vogue v ČR

Ať si říká kdo chce, co chce, tenhle seriál byl prostě originální.
Nova opravdu mile překvapila.
Občas jsem si sice řikala, že to je mega blbost, ale tohle není seriál na nějaké velké přemýšlení a hledání nějakého umění a podobně. Jako relax a zábava prostě skvělý, možná i škoda, že bylo (myslim) jen 13 dílů.
Nejvíc mě bavila Jitka Čvančarová, která tuhle roli měla podle mě ušitou přesně na tělo, takhle by Michelle nikdo jiný nezahrál!
A jako herce mám ráda Filipa Čapku, takže George byl můj oblíbenec.
Asi zkouknu Dokonalý svět ještě jednou. :)

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Ďábel nosí Pradu....

Nevěřila bych, že TV Nova umí vytvořit i v celku ucházející seriál. Postavy jsou uvěřitelné a vtipné. Nejvíce oceňuji výkon Čvančarové, její hlášky jsou v celém seriálu nejlepší.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé