plakát seriálu

Kdo přežije

(Survivor)

Názory uživatelů

Sole Survivor

Když jsem před pár lety začala sledovat Survivor, netušila jsem, že si mě tahle reality show (i její moderátor Jeff Probst) tak získá. Jako první (když nebudu počítat tu úplně první, kterou tehdy viděl snad každý) jsem na doporučení kamarádky zkoukla 19. sérii, která je doteď po zhlédnutí všech sérií mou nejoblíbenější - spolu s hlavním záporákem Russellem Hantzem, který si se soutěžícími pohrával jako s loutkami.
Jen těžko se dá odhadnout, co přesně stojí za úspěchem téhle série, která se už vysílá 13 let. Každý si tam může najít to svoje, ať už je o nesváry mezi soutěžícími, soutěže, samotnou schopnost přežít bez komfortu, který nám současný svět nabízí.
Suvivor má vynikajícící série, ale i slabší série. Naštěstí si i v těch slabších si můžete najít něco, co vás donutí se dívat dál. A i kdyby ne, Reunion Show rozhodně stojí vždycky za to! Sečteno a podtrženo - i když hra zratila na "nevinnosti" a převažují tam více manipulace a zrady, rozhodně je se na co dívat.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Hraj a nebo budeš obehrán

Naprosto prvotřídní reality show. Na to, že už se momentálně vysílá její 31 série, tak svým způsobem jí pořád nedochází dech. Samozřejmě některé série jsou lepší a některé horší, ale celkově je to paráda. Velkým plusem bylo do jedné doby střídaní vždy nové destinace. To se teď už neděje přesto je vždy na ta vzdálená místa i když se opakující rozhodně krásný pohled. Zajímavé jsou mnohdy i samotné soutěže a o kmenových radách ani nemluvě. Nejvíc mně asi baví ta různorodost soutěží ať už co se týče pohlaví, věku, povolání atd. Vždy se těším na to až se ukáže kdo s kým a proti komu a taky jak či jak se to v průběhu hry změní. Ty správné grády Survivoru pak dodávají i různé twisty leč více či méně povedené. Zábava je sledovat i samotné finále série, řeči poroty, řeči finalistů a odtajnění samotného vítěze. Je to prostě stále kvalitní podívaná.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Best reality show

Poprvé jsem ji viděla v televizi a chytlo mě to tak, že jsem viděla snad už všechny série:)Celý ten koncept soutěže si zaslouží minimálně oskara...vysadit na opuštěném ostrově pospolu advokáta, rybáře, modelky, lékaře, studenta a hrobaře apod. a nechte je např. hladovějící bojovat v různých skvělých soutěžích o doslova kousek žvance...to prostě nelze nesledovat!:)) Mezi naprosto nejlepší a mně nejsympatičtější hráče podle mě patří Ozzy a Parvati a největší záporňák je jednoznačně Russell.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Outwit-outplay-outlast

Ak aj nemáte radi reality shows, skúste dať Survivorovi šancu - ak vás nepresvedčí toto, tak už nič. Videla som takmer všetky epizódy (okrem pár omylov - One world?!) a netrpezlivo čakám na ďalšiu sérii - v poradí už 35.
Kastingy sa im obvykle celkom vydaria, takže favorit sa dá nájsť v každej sérii, či fandíte matkám v domácnosti, mladým sexi kresťanom, surferom alebo bývalým mariňákom :). Súťaže bývajú fakt zaujímavé, intrigy ešte zaujímavejšie a Jeffove hlášky stoja za to!
Best seasons: Second chance, Heroes vs. Villains, Micronesia, ...
100% dávam vďaka sériám, ktoré idú na 120%, niektoré sú, samozrejme, aj na 70%.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

kmen promluvil

Za mě nejlepší reality-show, což dokazuje svojí výdrží, v době kdy píšu recenti, běží již 33. řada..
Samozřejmě kvality jednotlivých řad závisí převážně na dobře zvolených soutěžících a občas ke konci po sloučení, se jede nudné vyřazování bez překvapivých twistů.. To se ale stane málokdy, většinou je pořád na co se dívat a ač kvalita není již tak vysoká, jako tak v půlce show, tak je pořád na vysoké úrovni.
Některé řady dokážou až nečekaně překvapit (Cagyan byl excelentní) a prakticky v každá řadě se dá najít minimálně jeden oblíbenec a většinou se nemusíte bát, protože ten oblíbenec se vrátí minimálně jednou v nějaké řadě s návratem hvězd :)
Takže hodnotím vysoko a věřím, že Survivor (či Kdo přežije, i na coolu s dabingem se na to dá parádně koukat) s námi bude ještě spoustu let. (snad už bez Ostrovu vykoupení a podobných novot :D )

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Survivor

Survivor se rozhodně řadí mezi nejlepší reality show na světě, o tom svědčí už jen to, že bude natočena minimálně 26. řada. Viděla jsem zatím prvních 15sérií, některé byly lepší některé horší, ale většinou to záleží na lidech, kteří v té show figurují.

Produkce si s trosečníkama často pěkně hraje a líbí se mi, že je klidně několikrát promíchají, potom je zajímavé sledovat jak se věci vyvíjí. Pro mě absolutně nejlepší řady, jsou výběrové z hráčů, kteří už hru hráli. Člověk má potom oblíbence už od samého začátku :)

Českého trosečníka raději nekomentovat.

100 %
93 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
93 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Survivor

Survivor jsem párkrát viděl před mnoha lety v televizi a když se znovu objevil tak jsem ho začal sledovat pravidelně. Nevynechal jsem jedinou sérii a jediný díl. Mám na něm rád že se nikdy neopakuje a pokaždé se vyvíjí úplně jinak. A samozřejmě Jeffa Probsta bez kterého si show lze jen těžko představit. Super je že jsem si ani po 27. sezonách neřekl už mě to nebaví už tam všechno bylo.
Zrovna jsem dokoukal 31. sérii. Pro mě jedna z nej možná dokonce úplně nejlepší.

100 %
88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

The tribe has spoken

Poprvé jsem viděla první 2 série asi před 10 lety, kdy to dávali v TV. Před necelým rokem jsem se k tomu vrátila a rozhodně nelituju. Všechny série jsem zkoukla jedním dechem.

Mám ráda tu různorodost destinací, i když to už se v posledních sezonách omezilo na South Pacific. Ale to mi nijak extra nevadí, stejně mám radši série odehrávající se někde na ostrovech než v nitrozemí.

A různorodost hráčů je neuvěřitelná. Od bezdomovce po milionáře, od 17 po 75 let, různé rasy, vyznání, ale samozřejmě také jiné druhy strategie či fyzické nadání.

Survivor má prostě všechno, co má dobrá reality show mít. :)

100 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Tak to vidím já...

Moje hodnocení se samozřejmě vztahuje na původní americkou verzi, která mě aktuálně docela chytla. Je to jediná reality show, kde se klasické intriky mísí se skutečným adrenalinem. Je to napínavé, zábavné a rozhodně to umí zaujmout.

Za těch dvacet sérií (z nichž jsem zatím viděl menšinu a na přeskáčku) se seriál překvapivě drží. Samozřejmě to záleží na lidech, kteří se účastní, ovšem nápaditost produkce je stále na vysoké úrovni.

Nedivím se, že se stal Trosečník stálicí. Stejně jako francouzská Pevnost Boyard nesází na otřepané motivy lidí zavřených v nějakém domě, nebo naopak jen na sportovním výkonu, ale oba prvky kloubí a bere si z nich to lepší. Na zabití volného času není lepší show než Trosečník...

80 %
82 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
91 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Survivor

Moje hodnocení je pouze a jen za americkou verzi,která je velmi napínavá a důvěryhodná. Soutěžící si sáhnou někdy opravdu na dno svých sil,objevují se zranění která vedou až k opuštění soutěže a lidé v sobě objevují například povahové vlastnosti, které by jim dřívě byly cizí. Mou oblíbenou sérií je Afrika s vítězem Ethanem a samozřejmě první série s kontroverzním Richardem. Soutěž má nyní sedmnáctou sérii a vypadá to že tak brzo neskončí.

90 %
78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Let the Snake eat the Rat

Úžasná show, kde slovo reality opravdu dává smysl. Nedokáži si představit, že by to skript mohl vůbec vylepšit. Intriky, podrazy, blind-sidy ... Kdo by to nemiloval? Navíc když to moderuje skvělý Jeff Probst, který vždy ví, co říci a dokáže ze soutěžících tahat odpovědi na své záludné otázky a tím pádem skoro každou kmenovou radu dělá zajímavou <3
P.S. Jako dlouholetá fanynka Parvati (nejlepší hráčka EVER, i Jeff Probst to potvrdil v jeho oficiálním žebříčku) se 40. série nemohu dočkat.
P.S.S. A jo, viděla jsem všechny série a díly, mnohdy vícekrát. #IHaveNoLife

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Žij s námi, zemři sám

Na tohle si vzpomínám už jako rané dítko, kdy jsem nějakou z prvních řad chytl na televizi Nova. Skutečnost, že už to běží od roku 2000, čili čtrnáct let je docela neskutečná. Taková americká obdoba české Ulice, akorát z divočiny.

To mě utvrzuje v názoru, že jsou i dobré reality show.

A kdo přežije se zdá být jako nevyčerpatelná studnice nápadů. Vezmeme 36 lidí, plácneme je do dvou kmenů, nějaké ty soutěže, vyřazování a je o zábavu postaráno. Sami lidé se pak postarají o veškerou šťávu kolem. Intriky, podrazy, napětí. Všecko to má.

A nejlepší na tom je, že to nikdy nemůže být stejné. Časem se možná budou opakovat místa i soutěže. Ale lidi, ti jsou pokaždé jiní.

Osobně bych tam patrně nevydržel ani tři dny. Ale jako zkušenost to musí být k nezaplacení. Takže. Respekt kdo do toho vleze, a respekt za to, že to běží už 14 let.

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Kdo přežije

Z Trosečníka jsem poprvé viděla českou verzi, uváděnou Markem Vašutem a ta mě odradila natolik, že jsem si nemyslela, že bych se ještě někdy chtěla dívat.
Než přišla Prima Cool s originálem a po pár epizodách jsem byla beznadějně zaháčkovaná.
Trosečník se pro mě stal "guilty pleasure". Možná by mě nemělo tak uchvacovat předstírané přežívání, intriky, podrazy a nesmyslné soutěže, ale nemůžu si pomoct. Nevynechám žádný díl. A výběr Jeffa Probsta jako moderátora je třešničkou na tomto chutném dortu.

90 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Kdo přežije

Co se Američanům musí nechat, tak různé reality show a podobné pořady mají zvládnuté, že i když běží X-tá řada, tak pořád a pořád pořad baví. Survivor není výjimkou. Každá řada je osobitá, vždy korespondující se zemí, ve které se odehrává, soutěže jsou originální a zábavné. Co na Survivor beru jako ohromné plus a právě proč mě tak baví, tak je výběr soutěžících. Vždycky se najde nějaká krysa, kterou můžu nesnášet, sympaťák, kterému fandím. Nikdy není nouze o nečekané zvraty, vypjaté a zábavné momenty. Jedině, co mě někdy dokáže otrávit, tak je vítěz, protože mám pocit, že né vždy vyhraje ten, kdo si to zaslouží. Ale s tímhle divák asi nic moc dělat nemůže. Jen na závěr se sluší napsat něco o moderátorovi. Bez Jeffa Probsta by tahle soutěž prostě být nemohla :-)

100 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Výborná Reality-Show

Až na pár maličkostí, výborná reality show opřená o spoustu peněz. Viděl jsem zatím všechny ovysílané díly a úplně ze všeho mi nejvíce vadí americký přístup k náboženství.
To jak se snad v každém druhém díle někdo "vymlouvá", nebo "ospravedlňujě" - "bohem" mě někdy až opravdu vytáčí.
Věty jako : Jsi křesťan? Jsi dobrý křesťan? Celou hru hraju jako dobrý křesťan a podobně.
Všechno tohle mi narušuje jinak skvělou atmosféru exotických míst a dobroružství, jaké si jen tak někdo nevyzkouší. Nicméně, je to americká reality show, takže menší brainwashing je na denním pořádku.

Celkově vzato mám "Survivora" velice rád a díky prosředí a soutěžím se už nemůžu dočkat další řady.

90 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Adrenalin, dobrodružství a zábava

Nejlepší světová reality show by rozhodně měla vypadat takhle. Plná intrik, úkolů, soubojů a týmové práce, napínavá i zábavná a ještě ke všemu na nejexotičtějších místech světa daleko od civilizace. O to lépe se na to pak kouká, když z toho dýchá dobrodružství a divočina. Ta show vám rozhodně zvedne adrenalin v krvi.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Outwit, Outplay, Outlast

Přiznávám, že jsem po skončení LOST tesknila po opuštěném ostrově a tahle reality show mi to trochu vyhanradila.
Ale nemohla jsem tušit, když jsem s touhle reality show začala, že mě to tak začne bavit, protože já na reality show zrovna nejsem.
Zatím jsem viděla 21 sérií a hodlám je všechny dokoukat.
Některé série jsou lepší než jiné, některé jsou hrozné (těch je naštěstí pomálu). Někteří soutěžící mě nehorázně vytáčí (ehm, ehm Boston Roba bych vykopla nejradši až na měsíc) a některé mám ráda.
Sečteno a podtrženo na tuhle reality show nedám dopustit.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Není reality show jako reality show

Kdo přežije není typickou reality show, ve které o vašem úspěchu či neúspěchu rozhodují hlasy diváků, naopak se soutěžící požírají mezi sebou navzájem. Intriky, intriky, intriky, to je recept na zaručený úspěch. Samozřejmě vás nesmí odhalit.

Krásné na této soutěži je to, že ji může vyhrát i člověk, který si neumí zajistit tak základní věc jakou je oheň, který, jak řiká Jeff, prezentuje váš život v soutěži.

Průběh jednotlivých sérií se od sebe de facto příliš neliší, ale dokud budou mít autoři pokaždé sebranku nových lidí (jakože ano), je o zábavu postaráno.

100 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Alex

Survivor je rozhodně můj nejoblíbenější pořad. Poprvé jsem ho viděl na primě cool, ale začal jsem si díly stahovat a koukám na to skoro každý den. Akorát teď jsem si udělal malou přestávku, jinak jsem viděl skoro všechny série. Můj nejoblíbenější hráč číslo jedna je Parvati Shallow, je úžasná :D

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Pravidelně sleduji

Ze začátku jsem se dívala pouze, když nebylo nic jiného. Po čase jsem, ale zjistila že jsem se začala koukat pravidelně aniž by jsem chtěla :D Každá série je něčím jedinečná. Líbí se mi, že kladou důraz na kulturu toho určitého místa.

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Těžká zkouška

Survivor mi padl do oka hned jak jej začali vysílat. Postupem času jsem jej měla radši a radši ,jelikož většina reality show je malicherná a marnivá estráda přiblblých blondýn a namydlených šamponů. Survivor mělo od začátku úplně jiný záměr ,díky němuž vyčnívá mězi ostatními realitkami. Lidé z města se tam hlásí ,protože si neuvědomují co je čeká ,ale postupem času zjišťují ,že to nebude tak lehké.
Uvědomí si jak jim záleží na zázemí co mají doma ,na rodině a na pohodlí. Když se pak vrátí domů jsou šťastní.

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Survivor-Kdo přežije

Myslím, že Survivor patří mezi jedny z nejkvalitnějších reality show co kdy byli natočeny. Ať kvůli skvělému moderátorovi Jeffovi Probstovi, drsným podmínkám soutěže, nebo zajímavým soutěžícím. Tahle soutěž si zaslouží 100% protože na ní nevidím jedinou chybu.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Baví mě a dost

Survivor je podle mě nejlepší vůbec a asi i nejdelší. Vždyť teď budou dělat snad už 25. sezonu a já jsem za to ráda. Sice teda těch prvních pár sezon bylo nekoukatelných, ale to se Survivor ještě dováděl k dokonalosti a teď je naprosto úžasný. Ty soutěže jsou krásně promyšlené a tak vůbec celá ta hra je dost dobrá. Myslím si že tento seriál nikdy žádnou konkurenci mít nebude, alespoň z české strany určitě ne.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Jak která série

Kdo přežije je fajn reality show. Obtížné úkoly vzájemné podání do zad... Já ale nesleduji každou sérii jde hlavně o soutěžící. Pokud si prostě nenajdu v prvním díle oblíbence tak pro mě sledování série jednoduše končí. :) Jak říkám jak která série. Mě se nejvíce líbilo Kdo přežije Gvatemala :D (Nwm jak se to píše :) )

60 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

hmmm

když u nás dávali série z USA,opravdu mě to bavilo.napětí,akce,zábava...dala bych i 70%...strašně sem se těšila,až to poběží u nás...ale to zklamání,když TV Prima začala vysílat..nuda,nuda,nuda..ani pan Vašut to nezachránil..jeho charisma jako by se vytratilo a byl celý ztuhlý.Navíc to vypadalo,že ho moderování tohoto pořadu nebaví...toto se primě opravdu nepovedlo...10%,takže ve finále průměruju:))

40 %
11 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
22 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

Kdo přežije

Spoustu lidí si tuto skvělou reality show s nákým seriálem,ale serial to není. Naštěstí. Nic proti seriálu nemam,ale spoustu seriálu hned víte jak to dopadne. Což tady věčinou ne. Musim říct že když se chcete zamilovat stačí mrknout na ty muže a hned se zamilujete. Mam je ráda všechny. Když sem viděla první díl musela sem vidět druhý,třetí a páty a pak celou serii. Líbí se mi výzvy při,kterých si mužete užít spousty srandy at je to jakákoliv výzva. Já sem hold na tom závislá. Líbí se mi jak hledaj imunitu dělaj spojenect ví a věčinou se přátelí jen kvuli vzhledu. Ale 18 serie Totantins je skvělá. Líbí se mi i krajina a tvířata a rostliny na,který je záběr a samosebou ty skvělé lidi

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

:D

Super soutěž, je to jedna ze soutěží, které bych si taky strašně ráda vyzkoušela, mohli by to zavést i v Česku, abychom si to taky mohli vyzkoušet. :D

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Kdo přežije

Reality show moc nemusim,ale Kdo přežije je vskutku skvělá show.Líbí se mi hlavně Micronesie ( 16.řada).Moje nejoblíbenější hráčka je Courtney Yates a Parvati Shallow.Je to prostě skvělá reality show.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Boston Rob

Jeden z nejlepších pořadů vůbec.Je sice pravda,že poslední série už nejsou jako dřív,ale stále mě to baví.

BORNEO:100%,AUSTRÁLIE:100%,AFRIKA:70%,MARKÉZY:60%,THAJSKO:30%,AMAZONIE:70%,PERLOVÉ OSTROVY:100%,ALL STARS:100%,VANUATU:50%,PALAU:70%,GUATEMALA:60%,PANAMA:80%,COOKOVY OSTROVY:100%,FIDŽI:60%,ČÍNA:90%,MIKRONÉSIE:95%,GABON:80%,SAMOA:90%,HEROES VS VILLAINS:100%,NIKARAGUA:50%,REDEMPTION ISLAND:80%,SOUTH PACIFIC:70%,ONE WORLD:30%,PHILIPPINES:80%,CARAMOAN:30%,BLOOD VS WATER:65%,CAGAYAN:75%

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Na začátku 27.série...

Nejlepší reality show a věc, která mě asi nikdy nepřestane bavit (dokud ji CBS nezruší :) ). Víc nekomentuju, pže ty dva řádky, co jsem napsal, mě opět navnadily a jdu na Survivor zas koukat :)

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

mé smýšlení

Ačkoli z duše nenávidím reality show, tohle je jedna ze světlých vyjímek. Hodně jsem se bála, že si amíci neodpustí techtle mechtle, ale ve většině případů se naštěstí udrželi. Baví mě různorodost úkolů i postav. Navíc to je asi poprvé, co vyhrál soutěž sympaťák.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Survivor

Ja som nikdy nebol príliš velkým fanúšikom týchto reality show, ale Survivor ma chytil za srdce hneď po prvých pár epizódach 1. série.

Neviem síce či ma to chytilo kvôli tomu, že som teraz dopozeral v poslednej dobe veľké množstvo svojich oblúbených seriálov alebo len kvôli tomu challenge-u (25. sérií), ale je to v podstate jedno hlavne dúfam,že dorazím až po tú poslednú :)

Zatiaľ mám za sebou, len tú 1. a možno hodnotiť je trochu priskoro, ale ja dúfam, že nie.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Reality show, která nemá obdoby.

Posledních několik sérií jsem sice neviděl, každopádně toto je reality show světových rozměrů. Napětí po celou dobu soutěže, kde si každý najde svého oblíbeného soutěžícího, kterému fandí až do konce. Naopak každý si najde i svého záporáka, kterého bude až do konce show zaručeně nenávidět. Soutěžící vytvářející aliance, své taktiky, apod. nepřestanou bavit. Ostatně si dovolím půjčit názor jiného uživatele, protože to je více než dokonalý popis. Hraj a nebo budeš obehrán. Lépe se to říct nedá.

Česká alternativa "Robinsonův ostrov" se originálu zdaleka nerovná.

Ideální show na večer, k televizi, např. po práci k odpočinku.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí