plakát seriálu

Ošklivka Katka

(Ošklivka Katka)

Názory uživatelů

Tak to vidím já...

Je to samozřejmě přesně tak špatné, jak všichni čekali. Konkurz o místo sekretářky je maximálně trapný a podobný byl už v mnoha filmech a seriálech. Kouknu ještě aspoň na jeden díl, aby se neřeklo, ale názor asi nezměním.

Neustálé pokusy o ultra-vtipné scény rozesmějí leda svojí ubohostí a neustálé škleby hlavní postavy jsou odporné a okoukaly se mi prakticky už v televizních spotech.

Je zbytečné před touhle hrůzou varovat. Každý určitě tuší, co to je...

20 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Hodnocení: 1 z 5 (*)

Od nového seriálu z produkce Tv Prima jsem vyložené zázraky rozhodně nečekal, ale výsledek předčil má veškerá očekávání! Proč to vůbec natočili? Vždyť už na tu původní Ošklivku Betty se nedalo dívat... Nejhorším článkem seriálu je jistě představitelka Katky Kateřina Janečková, která tak nechutně přehrává, až je to protivné. K ostatním hercům se pro jistotu ani snad nemá cenu vyjadřovat, celé je to utrpení. Těch 10% dávám za píseň Ewy Farné, ta mi sem jako jediná zapadá.

10 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Opravdu velké zklamání...

Přiznám se, že český seriály vážně nemusím. Ale všude o tomhle fenoménu psali a mluvili a tak mi zvědavost nedala a shlédla jsem první díl - říkala jsem si, že možná změním na českou tvorbu názor. Hm…ba naopak. Je to snad to nejhorší co mohli češi natočit. V programu jsem vyčetla, že to má být romantický seriál s komediálními prvky ale mě osobně to spíše přišlo k pláči. Vtipnou scénu jsem tam neobjevila ani jednu. Nejraději bych hodnotila 0% ale přece jen dám 10% a to za snahu, která se taky cení ale to je tak vše co k tomu můžu dodat.

10 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Ošklivka Katka ...

Tímto seriálem asi chtěli všem ukázat, že i většina ošklivek je chytrá... Většina lidí Katku odsuzuje za to, že je ošklivá, ale v jádru je to skvělá a pilná sekretářka T. Meduny ... ;) ... Člověk nemůže za to jaký je... A proto mě tenhle seriál zaujal.. Ukazuje na to, jak jsou někteří lidé namyšlení a myslí si, že oni jsou pány světa, ale brzy se jim to vymstí ;)

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Taková šedá myš...

Původně jsem to čistě ze zvědavosti sledovala a přišlo mi to celkem stravitelné. S odstupem času si říkám, jaký je to brak.
Když se českým tvůrcům dostane do rukou nějaký námět, radši rychle utíkejte. Herci jsou herci, špatní tolik nejsou jsou vytrénovaní z divadla, ale pořád tomu něco chybí.

+ Ucházející šéf
+ celkem atraktivní prostředí
+ Pipinka:D

- předvídatelné zvraty, at jste původní telenovelu viděli, nebo ne.
- nesladění herci
- humor se vidí/nevidí, někdy se ukáže, někdy je trapný
- až přes přehnané dvoření Kateřiny.

30 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Remake Ošklivky Betty

Bohužel nepodařená česká verze Ošklivky Betty! Naprosto okopírované, zbytečné! Bez tohoto seriálu bych se obešla. Viděla jsem jen pár dílů a stačilo mi to. 20% dávám jen proto, že jsem se bavila při babském sletu na WC a jejich sezeních v kavárně. To je tak jediné pozitivní na tomto seriálu.

20 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Ubohost roku 2008

Je až k pláči kam směřuje kvalita českých seriálů, ještě bych se smířila s lacinými tenenovelami typu ordinace a ulice, ale tohle je už prostě moc. Opravdu nechápu, kterého inteligenta napadlo úplně okopírovat latinskoamerickou tenenovelu a ještě tak ubohým stylem. Když už, tak aspoň pořádně, nebo si to upravit, jak to udělali v Americe. Asi největší zkázou je ten návrhář, ostatní postavy nejsou sice už tak trapný, ale pořád je hrajou herci, co ani neumí pořádně hrát. Ale nejhorší na tom všem je, že si ti z Primy myslí, jaký zázrak nenatáčí, připadá mi, že asi ztratili soudnost.

0 %
89 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Ošklivka

Tak jsem ze zajímavosti koukla na první díl. Čekala jsem, že to bude hrůza, ale že až taková, to určitě ne :-/ Spíš mi to přijde jako laciná parodie, než nějaký seriál.
Nechápu, co má být na tomhle seriálu zajímavého. To, že někdo skoro do puntíku okopíruje jinou telenovelu, to mi zas tak úchvatné nepřipadá. Ale věc názoru :))

10 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

:(

Tak pěkný jméno a oni ho tak "zplzněj" :D Víte, jaký kvůli tomu musejí mít všechny Kačenky a Katky, jejichž kamarádi sledují seriál, hořký život? :/ Ach jo ach jo :/

Jinak k seriálu - Ošklivku Betty jsem jako jedenáctiletá milovala. PO Rosalindě moje nejoblíbenější telenovela. Ale jenom do doby, než byla pěkná, pak už mě to tak nebralo:). Myslím, že tahle doba a konec Ošklivky Katky by mohl přijít co nejdřív i k nám. Myslím, že Prima splnila svůj úkol svými Bazény a Letišti, Katku už přidávat nemusela. Celé hlavní osazenstvo mi není po chuti, ani jeden. Moc po chuti mi není ani píseň Ewy F. , ale pořád bych to hodnotila jako to lepší, co seriál nabízí.

Nejlepší, co jsem měla v seriálu možnost vidět, byl Vašek Vydra - ale i ten se moc nepředal herecky. Možná už jsem z těch všech seriálu MADE IN CZECH zblblá, ale mě se prostě Katka zdá jako jeden z těch horších než špatné. :(

Aspoň 10 za Vydru :)

10 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Takže...

Má to několik naprosto zásadních nedostatků, které překryjí i těch pár slušně hrajících herců (Horká, Frej..), kteří výrazně vyčnívají nad naprosto příšernými výkony neherců (Agáta i její matka mluví za vše). Mezi tyto nedostatky patří především to, že Katka není ošklivá, zato pěkně blbá. Průměrně vypadající dívka s nemožným oblečením a bohužel i chováním. Jelikož má vystudovanou VŠ a nějaké kurzy k tomu, musí jí táhnout na 30. Tak proč se chová hůř než puberťáčka?? To mi hlava nebere. Ani to, proč se vzhledem ke své nezpochybnitelné chytrosti nechá asi 30x během prvních tří dílů vyhodit a zase přijmout pěkným, ale cholerickým šéfem? Kde je hrdost? Mezi postavami se dá vyzobnout několik, které nemáte chuť umlátit pánvičkou, jenže na ten zbytek by vám nestačilo ani celé kuchyňské vybavení, stačí si vzpomenout na drbací klub sekretářek nebo modelkovskou elitu... Děj se táhne jako šnek, nic se neděje a pak si Prima uvědomí, že sledovanost schází a veškeré rozuzlení stáhne do 2 dílů. Takže z mého chaotického názoru vychází to, že sledovat tehnle seriál je vážně plýtváním volného času

10 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí
Budy
12. července 2008

Další blbost

Sice jsem kolumbijskou telenovelu Ošklivka Betty nesledoval, ale tohle je blbost. Kolumbijci už mají v sobě natáčet ty připitomělé telenovely, ale Češi rozhodně ne. Tak nevím proč se do něčeho tak trapného pouštěli. Hlavní hrdinka ne, že je škaredá, ale k tomu ještě blbá jak troky. Pořád musí špulit ten svůj ret a volat: "pane prezidente". Přitom kolik uběhlo dílů a nic se nezměnilo. Pořád je hnusná a pan prezident si jí ani nevšimne (jen tehdy, když chce nějaké formuláře). Seriál mě nijak nezaujal.

0 %
78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

...

Úroveň tohoto seriálu se pohybuje někde v mezích inteligence pubertálních slečinkek. Pokusy o získání zájmu diváka jsou více než trapné. Člověk se zdravím rozumem by se na tento seriál díval jen z důvodu studie infantilních "herců" - jejichž schopnosti jsou daleko nižší, než dětí v dramatickém kroužku...

10 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

:)

Nejsem fanynka telenovel atd.. I když, je pravdou, že když jsem byla malá? Tak u nás Esmeralda, Divoký anděl atd. běžely nepřetržitě, hlavně kvůli sestře.

Když jsem seriál viděla poprvé tak mi bylo nějakých 14/15, puberta mnou cloumala a příběhy o tom, že ošklivé kačátko najde svého prince? Mě prostě bavily, vzhledem k tomu, že sama nejsem top modelka a snila jsem o tom, že taky najdu svého vyvoleného i přes to, že nejsem krasavice. Po letech jsem se na seriál opět podívala a udivilo mě, že mě stále baví. Možná to bude tím, že pořád nejsem krasavice a pořád sním o tom svém pravém. :D

Pokud někdo viděl originál (a i když ho neviděl) ví jak to celé dopadne. Ale i tak....

Seriál není jen o tom, že je Katka beznadějně zamilovaná do svého šéfa, ale i o tom, že by člověk neměl dát na první pohled, že by nikdy neměl nikoho odsoudit aniž by ho poznal. Ukazuje nám to, jak umí být někteří povrchní, namyšlení atd...A jak s vámi budou zacházet pokud nejste krásná. Důkaz toho, že pro většinu lidí je krása důležitější než mozek.
Seriál nám odhaluje jak to ve světě módy chodí a jak se na vás budou dívat pokud nemáte 90-60-90. Jak s vámi budou zacházet, pokud jim ukážete, že jste chytřejší než oni sami. Ukázalo nám to, že krása není vše.
Katka je prostě obyčejná holka, která touží jen po tom, aby se na ni ostatní dívali jako na ženu a ne na nějakou ubludku.
Jistě, že to má svoje mouchy, tak jako všechno.
Vtipem to sice moc neoplývalo(čekala jsem trošku víc), ale člověka muselo pobavit věčné postrkování Ošklivky vs Patricie a její blbost. Takhle blbej přece nikdo být nemůže.:D

Po většinu dílů se toho moc nedělo a bylo to vlastně o tom stejném, Tomáš i Marek si neví rady jak dál tak poprosí Katku, aby je z toho vysekala, protože jako jediná to dokáže. Až těch posledních pár dílů začne opravdu stát za to, protože už to je o něčem trošku jiném. Myslím si, že balení Katky se mohli věnovat trošku déle a ne jen 5 nebo 6 dílů.
Závěrečný díl se mi hodně líbil, ale mohl být krapet delší nebo ho rozdělit na dva delší díly, přišlo mi to takové nemastné neslané, zvláště pak konečná scéna Mezi Káčou a Tomem by si zasloužila trošku více prostoru. :)

I když se mi seriál líbil, tak nevím jestli bych byla pro další pokračování, je to tak 50/50, přece jen by mě zajímalo jak to bylo dál a jak Meduna vycházel se starým Bertoldem(teda mít takového otce? Tak se zabiju. Stačí, že mám takovýho dědu :D ), ale přece jen čeho je moc? Toho je příliš. :)

Seriál sice nemá zrovna 2x valné hodnocení, ale 100 lidí, 100 chutí. :) Každý si o tom musí udělat názor sám a neřídit se tím co se dočte na netu.

PS: Stejně si myslím, že Tomášova náklonnost vůči Katce přišla o něco dříve, než mu Marek poradil, aby ji sbalil a pojistil si ji. Jen si to on sám nechtěl připustit, tak jako to, že ji skutečně miluje.

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Děkuji ti , bože českých seriálů , žes nás zbavil utrpení

Seriál o tumpachovém nemehlu , jež nikdy nenapadne udělat si vlasy , obklopeného otravnou smečkou bab , a zamilované do stejně nadutého šéfa ......jak dlouho by jsme museli trpět , kdyby tento námět dostala do svých satanských spárů Nova ?

Zaplať pánbů je konec , pojďme kolektivně zapomenout .

0 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Ošklivka Katka a já

Ošklivku Betty jsem viděla jednou asi na deset minut, během kterých jsem uvažovala nad tím, jestli může být něco horšího. Tohle jsem si pustila jednou a po pěti minutách jsem usoudila, že horší je jedině tohle. Nejhorší je, když se před tím podíváte na nějaký pěkný Britcom, zasmějete se a pak si to pustíte. Ty ubohé pokusy o vtipy jsou opravdu na zvracení. Jasná 0.

0 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

zlá kópia dobrej telenovely

ošklivka Katka je asi len veľmi, veľmi zlou kópiou inej americkej telenovely Ugly Betty, ktorá je kvázy paródiou na inú latinskú telenovelu. Dvakrát opakovaný vtip sa ešte dá zvládnuť, ale tretí krát...

0 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Nevím..

nevím co je horší a to jestli Katka, nebo Bety. Vážně se mi chce brečet, když to vidím. Rádoby vtipné scény, opravdu nadaný a "krásný" herci i herečky. Nepochopím proč to vůbec ještě natáčejí, vždyť je to ostuda národa. Ale proč já se vlastně rozčiluji...

10% dávám jen proto, aby si tu o mě nikdo nemyslel jak jsem zlá a každý druhý seriál hodnotím 0%.

10 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Ach jo...

Ale ne...ale ne, ale ne, ale ne. Pokus o novou českou telenovelu se prostě nevydařil. Už jenom ten nápad, převést Ošklivku Betty do českého prostředí je zoufalý a to provedení rovněž. Ty ubohé, levné kulisy a možná ještě ubožejší dialogy mě mučily. Moc mě nepřekvapilo, že seriál tak brzo skončil a nemrzí mě to.
10% za poslední díl a sem tam příznivý výkon od hlavní představitelky.

10 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

ošklivej seriál

Další názorná ukázka, že tvPrima nemá talent na seriály. Dostali možnost a nevyužili ji, takže jim radím-udělejte z ní co nejdřív \"krásnou\", hoďte jí do postele šéfovy ať nás čeká šťasný konec a ukončení tohoto nepovedeného seriálu. THE END

10 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

...

co dodat? Další okopírovaná kravina ze zahraničí. Děj předpotopně stejný, scénáře radši nekomentuju a celkové zpracování seriálu hodně bod bodem mrazu...

0 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Ošklivka Katka

Ošklivka Katka mi přišla jako seriál, kterým se snažily nahradit originál Ošklivky Bety. Nic mě na tomto seriálu nezaujalo. Za prvné to byl seriál, kde mi připadal každý díl stajný a o ničem (nekomentuju ten konec) - hrůza a za druhé výkony herců, no tam už je to o něco lepší, ale stále pokusy o hůmorné scénky mě velmi zklamali

20 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Ach jo

Původní seriál bych hodnotil 60% takže docela solidní. Pro to jsem se docela těšil na českou verzi. Jsem zklamán maximálně. Ošklivka Katka je naprosto trapná a amatérsky zahraná blbost. Nejhorší je ale herec Lukáš Hejlík který hraje Tomáše Medunu.Ten je totiž naprosto mimo. Snad tvůrci neudělají nějaké pokračování jako je u originálu Ecomoda.

20 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Odpad!

Představitelka hlavní role je strašně nesympatická, vlastně to platí o většině postav. Radši tu originální Betty než tuhle neoriginální Katku.

0 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Ošklivka Katka

Donedávna jsem se domníval, že něco tavého můžou vymyslet jen v Argentině nebo Španělsku či tam někde jak bláhová byla moje mysl

0 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

No teda!

Tak ze začátku jsem si myslela, že by to mohl být celkem dobrý seriál.Bohužel mě to dosti zklamalo.Teď už se z toho stala akorát fraška.Je to škoda.

50 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Okopírované

Vůbec to není originální.Bylo natoče už nekonečno filmů,kde je "ošklivka",kterou pak změní v krásku.
Není to originální.
Alespoň obsazení herců se mi líbí!

30 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
30 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Super trouper

Je to prostě česká Ošklivka Betty, pro mě je to THE BEST SERIÁL, ale každého názor, že?

100 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

O ničem

Jako já to nechápu, možná su blbá, ale kdo na to kouká? Má to nesmyslný zdlouhavý děj, navíc to ani není půdovně český seriál (seriál vychází z brazilského seriálu Ošklivka Betty) a k tomu všemu to nemá ani smysl, jako od TV Prima jsem nečekala zázraky, ale myslím si, že špatných seriálů bylo už dost!

0 %
13 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

...

Viděla jsem asi jen první tři díly, bylo to o ničem. Ta "ošklivka Katka" podle mě není až tak ošklivá, s tím si mohli pohrát trochu víc. Ale zase je dobře vidět, co se tam děje za věci.

20 %
13 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
13 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Prostá kopie

Jak už tu řeklo spousta lidí,velmi nekvalitní kopie slušné telenovely,pouhá Fraška!

10 %
11 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Tak strašný to není

Není to tak špatný, jak všichni píšou. Na netu jsem četl hodně kritiky a nenašel mnoho kladných ohlasů, myslím si, že to je vcelku OK. I když moc vtipných situací tam nením tak dávám 60%

40 %
11 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
44 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

ODPAD

Prosím větší odpad sem neviděl. Nejde hlasovat do minusu ?

0 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Nemám slov

Vyděla jsem z prvního dílu asi 20 minut a přepla jsem na jiný kanál, proč vůbec plýtvali časem na natočení něčeho takového jako je Ošklivka Katka. Vyhozené peníze za autorská práva ... a už je to dlouho co se u nás natočilo něco pořádnýho na co by se dalo koukat .. dávám 10% za snahu.

10 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé