plakát seriálu

Supergirl

(Supergirl)

Názory uživatelů

Supergirl

Tak tohle není vůbec špatné. Jasně, v porovnání s Flashem a Arrow to sice nevypadá zrovna nejlépe, ale když bych to měl brát samostatně, spíš jako seriál ze supermanovského universa, tek je to dobré. Je vidět že tvůrci se seriálem snaží bojovat za ženská práva, hlavní hrdinkou je supersilná žena, snažící se být nezávislá, i když to ne vždy jde. Tohle by pro někoho mohlo být spíše záporem, mě se to ale vážně líbí. Seriál, tak nějak mimo děj řešící i práva žen, to zde už nějakou dobu nebylo.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Další superhrdina na scéně

Dlouhou dobu jsem se rozhodovala, zda se mám na seriál podívat, zda se nejedná o nějakou náhražku superhrdinů. Dnes nechápu, jak jsem mola pochybovat. Kara Zor-El je mladá, sympatická a pohledná slečna, která se nebojí zasáhnout v momentě, kdy se v její městě objeví "meta" a hrne se do každé akce rovnou po hlavě.
Je fantastické, jak se děj Supergirl propojuje s The Flast a Green Arrow. Postavy ze všech 3. seriálů se propojují a doplňují navzájem.
Kdo ví, jak to dopadne, když se ve městě objeví něčí nepřítel? To neví ani sama Supergirl.
Takže za mě 100% hodnocení a doufám, že se budeme s Karou setkávat v dalších a dalších dílech. Palec na horu. :)

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Supergirl

Další z řady komiksových adaptací, ale tentokrát je to trochu jiné, protože v hlavní roli je holka. Melissa Benoist je takové koťátko, je sympatická a pěkně se na ní kouká. A to samé se dá vlastně říct i o seriálu samotném, protože přesně tak na mě po první sérii působí. Je sympatický a dá se na něj koukat.

Oproti jiným drsným komiksovkám nám nabízí uvolněnou a oddychovou atmosféru a vlastně mi to ani nevadí. Nikdy jsem si ji nepouštěl proto, abych dostal drsnou akci. Působí to na mě hodně jako Flash, nejen tím, že obsazení postav "kamarádů" je v podstatě totožné (Winn vs. Cisco), ale hlavně tím, že se tady nezabíjí a vlastně ani neteče krev. Nevím proč k tomu mají všichni hrdinové odpor, vážně věří, že uvěznění je lepší variantou?

Navíc mě baví postava Cat Grant, ta je zábavná a její hláška při crossoveru s Flashem, že všichni vypadají, jak ze seriálu CW, je nezapomenutelná. Jistě je i mnoho věcí, které by se dali seriálu vyčítat, ale já jsem ochotný mu to prozatím odpouštět.

Celosériová linka, který vyvrcholila na závěr se mi docela líbila. Nástin možné linky pro další sérii taky a úplný závěr mě navnadil. Jsem tedy rád, že seriál nezrušili a že se za rok vrátí, i když to bude na jiné stanici.

2. série
Musím přiznat, že jsem překvapen. Supergirl je taková milá srandička, která člověka dokáže bavit, když ji nebude brát zbytečně vážně. Mě baví se koukat na hlavní herečku a navíc jim letos musím přiznat i palec nahoru za linku pro Alex. Překvapivě ani přesun na CW neublížil, i když Cat Grant chyběla. Každopádně se za rok znovu s chutí podívám...

3.série
I třetí série plní to, co seriál nabízel předtím. Pořád je to nenáročná oddychovka, kde mě nejvíc zajímá postava Alex a baví sledovat hlavní herečka. Linka s Reign nebyla úplně špatná, ale ukázalo se, že u tohohle seriálu mě příběh až tak moc nedrží a nepatřím mezi ty, co očekávají každý další díl. Prostě se podívám, když nemám nic jiného a většinou mi to nerušeně uteče.

4.série
Nevím, jestli si mám něco nalhávat nebo otevřeně přiznat, že ve sledování Supergirl pokračuji hlavně kvůli ústřední trojici hereček, na které se prostě dobře kouká a baví mě je sledovat. Čtvrtá série je navíc hrozně, až otravně, politická a kritizuje současnou situaci v USA, což na chvilku sice pobaví, ale nevydrží to jako hnací pohon na celou sérii. Dva větší záporáci (Ben Lockwood a Manchester Black) nemají úplně hrozné motivace, ale postupně z nich udělají úplné idioty bez mozku, což je škoda. Ještě si hodně rozmyslím, jestli další pokračování budu sledovat nebo ne.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Superkladňačka

Já jsem čekala na hodnocení až do konce první série. Vím, že se hodně lidem Supergirl nelíbí, ale mně pohltila.
Už jen tím, jak je hrozně milá. Je to odpočinkový seriál, který je superhrdinský, s morálním ponaučením na konci a je předvídatelný. Ovšem mně to nepřipadá jako zápor. Právě naopak.
V záplavě seriálů, kde všichni někoho nebo něco obětují kvůli někomu jinýmu nebo kvůli sobě, kde všichni něco řeší krvavě, protože přece není jiná možnost, je Supergirl velice příjemnou změnou.
Je to seriál, který si pustíte, když máte špatný den a potřebujete zlepšit náladu.
Herecké výkony hodnotím kladně. Melissa je skvělá a hraní upovídané, možná trochu zbrklé, ale neskutečně milé Supergirl, jí sedne. Cat Grant je velice zajímavou postavou- kombinace sarkasmu, urážek a ponaučení, je velmi osvěžující. A musím zopakovat, že její hláška na seriály CW je nesmrtelná- a obecně crossover s Flashem byl jeden z nejlepších dílů.
U přesun na CW se obávám, že seriál bude po vzoru dalších superhrdinských seriálů temnější, což je hezký u jiných seriálů, ale u Supergirl by pokazila právě tu atmosféru, kterou mám ráda, proto doufám, že se to měnit nebude- a jediná změna budou častější a větší crossovery.
Abych jen nechválila- jednu chybu přeci jenom má- a to jsou pětivteřinová prázdna mezi scénami, která mě dovádějí k šílenství. A nejsem si úplně stoprocentně jistá jejím vztahem s Jamesem, připomíná mi to jiný vztah v Arrowovi, ale tak dejme tomu šanci :)
Podtrženo sečteno- nějaké mouchy má, ale přílišná poctivost a kladňáctví seriálu, jím rozhodně nejsou.

Jen tak dál, Supergirl!

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Po 6 dílech....

Pilot neurazil, ale ani nepřekvapil, další díly kolísají. Scénář prakticky neexistuje, záporáci jsou marnomarní, drtivá většina postav nemá co nabídnout, Kařina ségra a všichni členové DEO mě uspávají i hned po probuzení. Melissa jediná snese kritiku, hraje přirozeně, ale její postavě Supergirl bych hádal tak 10. 6 díl s přehledem nehorší, doufal jsem, že robot tu vládní šaškárnu + DEO konečně pošle na hřbitov, ale nic :(

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Hodi sa na CW

Tak kvoli tomu, ze to malo slabsie hodnotenie, som sa na tento serial vykaslal. Avsak po rozhodnuti, ze sa serial presuva na CW a slubuju mnoho cross-overov, som bol viac-menej nuteny si ho pustit. A musim povedat, ze mi pripadalo akoby ten serial odzaciatku tvorili pre divakov The CW. Okrem celkom dobrej akcie sa tam riesia tie zbytocne vztahy...no uplne ako v Arrow-ovi a Flash-ovi. Takze uvidime ako to dopadne s mensim rozpoctom na CW... Zatial za mna 70%.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Supergirl do týmu superhrdinů

Namlsaná Arrowem a Flashem jsem měla vysoká očekávání. Ona sestřenice samotného Supermana vzbuzuje emoce. Bohužel zpočátku tyto emoce byly spíš negativní. Supergirl/Kara je až dětsky naivní. Ona je nejlepší a chová se nejsprávněji. A já skautíky moc nemusím (sry Supermane a konkurenční Kapitáne Ameriko). A ještě ta její romance s Olsenem... To opravdu patří na CW a i na to je to až příliš přeslazené. Po 6-ti dílech jsem měla chuť to vzdát a to jsem i následně udělala. Návrat k seriálu nastal, když byl oznámen crossover s Flashem. A musím říct, že postupem času se díly zlepšovaly a děj pěkně začínal plynout. A zmiňovaný crossover byl jen třešničkou na dortu. Před námi jsou sice ještě poslední dva díly, ale vím, že nezklamou. A těším se na druhou sérii. Zatím hodnocení 60 %, ale může se samozřejmě zvýšit.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Slabý odvar, který nezabaví

Nejde to udělat jinak, než srovnávat s Flashem a Arrowem. Postavy jsou si neskutečně podobné, bohužel v Supergirl jsou slabší. Objevují se tam podobné zápletky - velký šéf, který je někdo jiný, než říká/ztráta schopností a pochyby hrdiny.
Arrow a postavy v něm jsou trénované. Když někdo z nich na začátku selhával, byli tam ostatní, co pomohli. Flash to, co neměl, doháněl chytrostí a tím, že málokdy musí bojovat něčím jiným, než rychlostí a schopnostmi z ní vycházejícími. Supergirl je až na jednu výjimku na všechno sama a nějakým zázrakem ji to vychází. Sice později trénovat začne, ale i to je slabé.
Taky se mi nelíbí, že jediný příběh všech záporáků, kromě její tety, je ten, že utekli z vězení. Flash i Arrow má tohle všechno mnohem lépe promyšlené.
I děj, kromě toho, že všechny přemůže, za nic moc nestojí. Asi je tam někde láska, ale to je tak všechno.
Líbí se mi postava Cat, je na tom všem možná nejlepší, jen si nejsem jistá, jestli patří úplně do takového seriálu.
Jsem ještě zvědavá, jestli se v seriálu něco začne díl, bohužel mě zatím ale nebaví.

40 %
90 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Moralný kompas

Seriál pre každého kto bojuje za ženské práva určite znamená veľa. V seriáli je znázornená ženská sila , schopnosť podávať výkoni na úrovňi mužov a nebojácnosť výziev. Všetky ženské charaktery su veľmi pôsobivé lebo ich tvorcovia ich vyvážili aj z vonka aj z vnútra.

Supergirl nie je seriál kde by ste sa dočkali nejakých skvelých alebo reálnych scien ako kebyže pozerate serial od Netflixu alebo HBO , ale stále to nie je na zahodenie. Treba pochopiť že serial je podla predlohy komiksu , takže tam cítiť rozprávku , ale to tomu dodáva také čaro bez ktorého by to nebolo ono.

Moja predpoveď je taká že seriál sa celý čas bude uberať podtónom feminizmu. V dobe keď je morlaný kompas u väčšiny ľudí rozbitý alebo nefunkčný , si nemyslím že je to tak zlý napad.

Seriál určite stojí za vzhladnutie ak si človek , ktorý sá rád zamyslí do toho konktexu , a uvedomí si o čo vlastne ide , alebo jednoducho milovník komiksu , ktorý nevie odolať žiadnemu.

80 %
88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Je to víc komiks, než byste si připustili. Jenže ani ten komiks za moc nestojí.

Po třech epizodách končím, protože průměrná kvalita z pilotu šla dolů a já nemám čas sledovat šestaosmdesátý další seriál. Pětaosmdesát jich stačí.

V případě Supergirl se hodí srovnání s Arrowem a Flashem, neboť jde o produkt stejné producentské dílny. Díky tomu můžeme najít mezi seriály i spoustu podobností. Ony ty podobnosti částečně vycházejí ze základních bodů superhrdinského příběhu (rozvrácená rodina hlavního hrdiny, idiotský sidekick, sidekick génius, sidekick svalovec...). Jenže Supergirl jde v tomhle představování klasických charakterů ještě dál. Seriál totiž jede na dramatickém konceptu šedesátkových a sedmdesátkových komiksů.

Ve zkratce - každý díl jiný záporák, který je často až lidsky znetvořený, nikdo neví, odkud se vzal, o jeho síle se spíš mluví, než ji ukazuje, když pak dojde na akci, je to spíš o siláckém mluvení než o souboji. Výbavu mají technologicky na úrovni tak sto let za současným stavem a nikomu nepřijde divné, kde ji vzali, kdo ji zaplatil a proč při tom objemu investovaných peněz prostě nenasedli na letadlo a neodletěli dožít na Bahamy. Postavy se vrhají do akce ani instiktivně, ani plánovaně, spíš naprosto zbrkle a bez rozmyslu. Motivace postav je minimální, pokud je vůbec nějaká, jde o obligátní "jsi můj nepřítel, musím tě zničit" případně "zabils mi někoho blízkého, musím ti to oplatit". Vážně, je to strašně jednoduchý seriál.

Postavy samotné jsou také děsně ploché, až to bolí. Nejvíc tomu vládne Cat Grant, ve které se tvůrci asi spletli, protože dělá seriálu víc škody než užitku. I když se Calista Flockhart snaží, nepatří tam (IMHO by si zasloužila vlastní seriál). Z Melissy Benoist pak udělali čtrnáctiletou holku, která se oblíká snad nejhůř v komiksové historii, to, co udělali z Jimmyho Olsena... no nechme to být. Seriál obsadil v podstatě stejné typy postav jako ve Flashi/Arrowovi, Winn je kopírka Cisca (i když Cisco si aspoň na nic moc nehraje a je to takový pubertální případ, Winn oproti tomu... nic moc). Hank Henshaw je druhý Diggle (a ne, tohle není rasistický, ti dva jsou si podobní, mají stejný hlas a dokonce i hrají stejně). No a to je pak korunované Alex Danversovou (aka Thea Queen II), jejíž hlavní příběhovou náplní (a že jí je), je oscilovat mezi stavy Miluju ségru/Bojím se o ségru/Nenávidím ségru/Jsem tu pro ségru/Kryju ségru/Vyčítám ségře/cokoliv jinýho ohledně ségry, hlavně když to bude naprosto nedůležitý a moje postava se nebude muset nijak jinak projevovat.

Ach jo. To jsme to dopracovali. Neříkám, že to nikoho nezaujme. Očividně se do seriálu hodně investovalo, jenže kvalitní seriál není jen o značce a tricích. Příběh je tady osekán na minimum a podobně jako ony šedesátkové komiksy se hodí spíš jen do sbírky. Na pravidelné sledování jsou zde mnohem kvalitnější, záživnější a zábavnější kousky.

40 %
81 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 21 lidí

Je to super!

Na rovinu říkám, že jsem od tohoto seriálu ze začátku mnoho nečekal, ale už pilot si mě získal. Celé je to nabyté takovou správnou pozitivní energií a skoro u každého dílu dostanu dobrou náladu. Jednoduše mě to baví. Největším kladem seriálu je naprosto jednoznačně představitelka hlavní hrdinky Melissa Benoist, která si postavu dívky z oceli naprosto užívá a ten její elán a nadšení je až nakažliví. Kara Zor-El je neskutečně sympatická a roztomilá holka, kterou by snad každý chtěl mít minimálně za nejlepší kámošku. Nedivím se, že se do ní Mon-El tak snadno zamiloval.
Samotný seriál si jde vlastní cestou a je jiný než Arrow nebo The Flash a to je moc dobře. Některé díly potěší až nečekaně podařenými akčními scénami a triky nebo také svým humorem. Jediným větším nedostatkem je absence nějakého skutečně zajímavého a nebezpečného záporáka, se kterým by se Kara potýkala více než jednu epizodu, ale snad se časem nějaký objeví.
Přechod seriálu z CBS na CW mu nijak silně neuškodil až na odchod Calisty Flockhart, protože její Cat Grant neměla chybu. Celkově se dá říct, že obsazení většiny postav se povedlo snad až na Jamese Olsena, který působí až moc nezajímavě. Supergirl je ideální seriál pro každého kdo se potřebuje dobře odreagovat a má rád silné ženské hrdinky.

PS: Crossoverová epizoda mezi Supergirl a Flashem z první série patří mezi to nejzábavnější, co jsem v roce 2016 viděl minimálně ve srovnání s dalšími komiksovými seriály ze světa DC.

80 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Je to pták? Je to letadlo?

Když Supergirl vyšla, schytala hodně kritiky a breku. Dostávala nízká hodnocení, negativní názory dokonce i na Serialzone. Seriál mě tedy přestal lákat. Nakonec jsem se rozhodl, že se dívat budu. Je to přeci od DC. A ono je to dobrý. Kara je pěkná a sympatická. Docela jsem si jí oblíbil. Ale není to moje nejoblíbenější postava. To je pochopitelně Cat. Je tak neskutečně nesnesitelná a protivná, až je roztomilá. Možná proto je seriál tak přísně hodnocen, ženy jsou tady ve většině a hrdinou není černovlasý atlet. Nedávno probleskla zpráva, že by Kařino město National city mohl navštívit Flash. O Arrowovi se neví. Bral bych crossover všech tří světů. Dobře není to nejlepší superhrdinský seriál na světě, bratříčci ho překonávají. Zápletka se moc podobá Flashovi a je tu až moc hlavních záporáků. Po zvratu na konci posledního dílu se i začínám těšit na další. Třeba časem hodnocení zvednu.

80 %
78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Po 1. řadě

Vcelku koukatelné, holka je sympatická, příběhy celkem zajímavé - některé víc, některé míň, jak už to bývá. Skvělá Calista Flockhart. Dost mi vadí, že se Supergirl, které má být cca 24 let, občas chová jako (bez urážky)15-tileté telátko. Ale budiž, vidět se to dá, výbuch nadšení to nevyvolá ani to nenaštve...

60 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Skvělý

Chápu že se to už odsoudilo po prvním díle, ale dal jsem tomu větší šanci a za to jsem rád. Superman zde je také, i když ne moc často, trochu mi vadí, že seriál je vlastně jako Arrow, ale na druhou stranu je tu Hank Henshaw a toho mám velice rád i v komiksech..... a jestli bude nakonec takový jako v komiksech, tak se má na co Supergirl těšit, pak je tu Maxwell Lord. Trochu mi vadí, že tetička Kary je spíše jako ženský Zod, ale tak s tím nic nenadělám.

Není to špatný a kvalitně teď překonávají novější díly, než Arrow, což je naprostá nuda, sice mě vadí ty vztahovky i tady, ale v Arrow je to pěst na oko.

100 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Milé překvapení

Tak musím říci, že od dob seriálu Smallville, uplynulo už pár let a ani jsem už nedoufal v to, že bude nějaký podobný seriál na tématiku Supermana ( teď Supergirl). Pilotní díl mě velice nadchnul a věřím, že tento seriál má budoucnost. Zatím podle prvního dílu to vypadá na to, že tvůrci vymysleli dobrý děj a obsazení se mi také líbí, až na to, že je Jimmy Olsen černý no, je to pro mě nezvyklé.

Proto dávám prozatím tomuto seriálu 100% , protože jsem skalní fanda Supermana a všeho okolo něj a po dlouhé době mám opět seriál, který podle mě stojí za to, aby se na něj lidi dívali.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
58 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Zatím supr

Pravdou je,že se seriál zatím po těch pár viděných dílů nedá nějak pořádně hodnotit,ale zatím je to pořádná podívaná.Nevím jak to vidí všichni ostatní,ale mě se Supergirl líbí.Hlavní představitelka je mi velice sympatická,sice trošku troubovitá,ale to je účel.Ostatní postavy nijak zvlášť nevynikají,ale já jsem si je oblíbil.Jimmy Olsen tu je černý...to mě hned trošku zarazilo,ale nakonec jsem s ním vcelku spokojený.Já seriál hlavně beu jako takovou oddychovku,pobavím se u toho,zažiju nějaké to napětí a jako fanda všemožných komiksů si užívám superhrdinku a její přátelé a nepřátelé...

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Celkem ano

Prijde mi zbytecne ci dokonce blbost zbytecne srovnavani a hledani ruznych veci... Obvykle i proto ze lide kteri to delaji maji obvykle nejake podivne nutkani delat to proto aby se citili "lepsi nez ostatni" ci co... Jejich vec.

Na veci se divam jako na samostatnou tvorbu. Proto pokud mozno nesrovnavam serial, film a knihu ci dokonce jeste s necim jinym. Proste proto ze dany format vyzaduje jiny pristup, jiny scenar, jine zadani, jine cile. Je to proste jine dilo i kdyz ma treba nekdy i stejny nazev.

A tohle? Jop chovani hrdinky je celkem predvidatelne coz je ale zcela normalni u pubertaku, ne? Stejne jako u jinych pasem vyvoje osobnosti. To neni nic proti nicemu.
Dohromady - neni to urcite zadne wow, ale docela urcite se na to da v pohode divat. Uvidime jak ve scenari zvladli dalsi rozvoj hrdinu. Protoze bez rozvoje neni serial.

80 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

Překvapení se nekoná

Každému dospělému fanouškovi Arrowa a Flashe se tohle nebude tolik líbit. Oba zmíněné seriály jsou skvěle propracované, mají děj, který se vyvíjí od prvního dílu a nikdy se na to nezapomíná. Tady mám pocit, že se nám tvůrci snaží hned do prvních (zatím 8) dílů narvat vše, co se dá. Tím pádem mi připadá, že si hrdinka během chvilky projde vším, čím si má projít superhrdina. Asi taky proto je to Supergirl a ne Superwoman. Protože mám pocit, že je to zaměřené na teen diváky, což už není nic pro mě. Některé scény jsou ale hodně podařené a to díky Kaře a hlavně Cat, díky níž má seriál trochu humoru a kvality. Kromě těchto dvou jsem si neoblíbila nikoho, James se mi nelíbí a bohužel ani má oblíbená Lexie (Grey´s anatomy) teda tady Alex.
Budu to zatím sledovat a uvidíme, co se z toho vyvrbí.

60 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Spíš ne

Asi to není taková pohroma, ale přijde mi, že televizní svět tohle rozhodně nepotřeboval. Další schopnosti, druhořadé boje, slabší herecké výkony a ty dokonale upravené vlasy. Nepřináší to nic nového, což je vlastně v pořádku, ale přece jenom je to to samé stále dokola. A jak už tady mnozí psali: klišé, klišé, klišé. Já se asi na pár dalších dílů podívám, ale pak mě to bude tolik štvát, že prostě přestanu. Od hrdinů očekávám alespoň trochu bolesti a minimum temnoty. Tohle je hromada zářivých zubů a bezchybné pleti.

30 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
58 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Po pilotu...

jsem nechtel hodnotit protoze jsem byl trochu otraveny, takze jsem pockal jeste na druhy dil...
+ holka je hezka (i kdyz Laura byla hezci)
- holka je nepouzitelna na bojove sceny
+ zadny stoprocentni skrejvani, pomerne velkej pocet lidi zna supertotoznost
- Jimmy je cernoch, na to si budu muset zvyknout
+ Calista vypada daleko mene botoxove nez obvykle
- pilot nebyl to prave orechove

kdyz k tomu pripocitam svuj dlouhotrvajici "brylovy komplex", tedy uz od Loise & Clarka, pres Smallville a vlastne vsechny supermansky filmy (nesadim si bryle a ani nejgenialnejsi mozky nenapadne ze jsem superneco), tak jeste mrknu na 2-3 dily, ale delsim sledovanim si nejsem vubec jisty...

50 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Netuším

Opravdu netuším co si mám zatím myslet. Po 4 odvysílaných epizodách jsem plný rozporuplných pocitů.
Mellise to popravdě více sekne jako kancelářské puťce, než jako všemocná Supergirl. Do role Jimmyho Oslena byl odvážný krok obsadit herce černé pleti. To by bylo OK, proč ne? Ale co mi spíše vadí je, že Jimmy je docela korba a tak mi moc nesedí k charakteru postavy.
No, asi tomu dám šanci, ale po první sezóně to vidím bledě.

40 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Zoufalost

Podle mě už vážně doházejí nápady. Sestřenice Supermana, fakt? Na pilot jsem se podívala a musím říct, že nezklamal, totální blbost a to mám sci-fi a fantasy a všechny tyhle tipy seriálů ráda. Nelíbí se mim ani obsazení role Jimmyho (James), kterého Superman poslal, aby sestřenku hlídal. Trocha % za obsazení Calisty, ta role jí sedne.
Vím jistě, že se na další díly dívat nebudu a taky vím, že se ale i tak seriál uchytí.
Lidi prostě milují blbosti :-)

40 %
46 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 24 lidí

Zklamání

Klišé na klišé, hloupý scénář, slabé herecké výkony... zkrátka tak nepovedný pilot jsem už vážně dlouho neviděl. Ne že bych neměl rád ženské (super)hrdinky, v comicsové podobě Supergirl není vůbec špatná, ale při sledování pilotu jsem se za autory cítil trapně. I mladé dospívající dívky (protože mě nenapadá jiné cílové publikum) snad mají vyšší laťku..

30 %
45 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
45 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Super girl

No ja neviem... príde mi to také... čudne :D aj keď všetci čo čítaju komiksy alebo videli Smallville vedia že Kara ZOr-El je Clarkova sesternica, je to trochu ine ako v Smallville :D čo je na jednu stranu dobre ale bolo trocha blbe že Kara odišla po Kal-Elovy asi 5 minut ale ked prišla na zem, jej bratranec bol dospely :D nechapem... dám tomu ešte šancu .. ale pilot slabý.. a taktiež sa mi nepáči obsadenie Jimmyho Olsena

50 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Supergirl

Pilot byl lepší než jsem očekával. Melissa Benoist je sympatická. Akce taky ušla, člověk se párkrát zasmál. Akorát Olsenova osobnost mi nějak nesedí. Za pilot 66 % Edit Po celé sérii jsem spokojený. Supergirl určitě předčila má očekávání. Rozhodně není perfektní a má co zlepšovat. Ale především zhruba od třetiny série jsem se bavil. Některé epizody nebo jejich části byly trochu slabší (očekávaný crossover s Flashem byl strašně křečovitý) a finále úplně nevyužilo svůj potenciál, ale i tak jsem spokojený. 72 %

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
42 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Průměr

Průměrný seriál plný klišé. Se sestrou se pořád udobřují, pak se zase rozkmotří, spolu jsou silnější, bla, bla, bla. A hlavní hrdinka na to, jaké má schopnosti, není vůbec sebevědomá. Asi se to zlepší, ale... prostě ne. Navíc mě štvou drobné nedostatky a nepřesnosti.

60 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Po celej serii.

Je to par týždnov kedy som si dal tu námahu sa pozrieť na všetky Supermanovske animovane filmy. To sa samozrejme neobišlo bez Supergirl. Pointa je zatial čo v animovanych filmoch je Supergirl pubertačka čo ma svoje problemy ktorym musi čeliť. Stála zvláda byť aj badass girl ktore dokaže zvládať boj proti supermanovi či Darkseidovi. Je proste to čo od nej dnešne feministky a dievčata očakavaju. Naneštastie u komixov a animovanej produkcii to konči. Pretože supergirl serial je kompletny výsmech danej postavy. Je to slečna ktora rieši banality, nezvláda žiadne ozajstne problemy. Zaporaci su trapny a vačšinou prerobeny zo supermana. Zápletky su slabé, boje skoro žiadne. Greenpeace z Kryptonu je fakt zly vtip. Nakladačka od vlastnej sestry či nezvladanie vlastnej sily..... Supermana tam maju len k tomu aby bol buť chat-friend alebo nemysliaci dron alebo bol v kome. PLOTHOLES ALL THE TIME.

20 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Docela se mi to líbilo

Měla jsem z toho různé pocity a i když to bylo docela předvídatelné, něco na tom bylo. Tyto typy seriálů moc nemusím, protože skoro vždycky víte, jak se hlavní postava rozhodne. Pilot mě zaujal i když to bylo někdy přehnané.
Asi se na další díl podívám, ale nebude to priorita. Ten seriál mě docela chytl. :) :)

60 %
30 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Nope

Pilot: Jedno klise za druhym, predvidatelny dej, vykradacky inych serialov (napr. Spiderman), nesympaticke postavy (este aj Calista vyzera odpudivo a staro, trocha vyraznejsi makeup by jej len prospel)... dalsie casti urcite pozerat nebudem, toto ma vazne nezaujalo a pilot som si viacmenej odtrpel...

10 %
26 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
37 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 19 lidí

Ubohe

Pilot jsem prezila,totalni slatanina.dal se divat nebudu,ikdyz fantasy a sci-fi mam rada

30 %
22 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
26 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 23 lidí

Pilot za mnou

No, abych pravdu řekla, první díl se mi zdál takový "cvoklý", ale ještě tomu dám šanci. Ale myšlenka, že Kara je sestřenka Supermana se mi zalíbila :)

80 %
22 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 18 lidí

ujde to

Myslel sem si že to bude něco trochu jiného.Postavy sou dobré až na Olsena první záchrana lidí byla totální vykrádačka supermana ale dal to šlo. Jinak pilot sám o sobě byl tak na 60 procent podívám se na další díly a doufám že se to zlepší.

60 %
22 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí