Facebook Twitter E-mail
11. května 2013

ABC novinky: S.H.I.E.L.D. a spin-off OUaT

Stanice ABC se s nikým nepáře a objednává ve velkém!

Celkem dvanáct novinek dostalo zelenou pro sezónu 2013/2014. Mezi nimi nechybí ani očekávaný počin Josse Whedona, ani spin-off k Once Upon a Time.

Dnes je toho hodně, takže se pojďme bez zbytečných řečí podívat, na co se můžeme od podzimu těšit.

DRAMA

Marvel's Agents of S.H.I.E.L.D.

Seriál, který se stane pevnou součástí Marvel Cinematic Universe (MCU) nás zavede mezi agenty mezinárodní proti-zločinecké organizace S.H.I.E.L.D. (Strategic Homeland Intervention, Enforcement and Logistics Division). Ta má za úkol chránit planetu Zemi před největším zlem, domácím, i mimozemským. S.H.I.E.L.D. je organizace, která dala dohromady iniciativu Avengers, čítající několik jedinců obrovské síly a nadpřirozených schopností.

Mind Games (dříve Influence)

Provokativní pracoviště, na kterém působí dva bratři – jeden je expert v lidské psychologii, druhý je bývalý trestanec. Společně provozují agenturu, která řeší problémy klientů pomocí vědy, motivace a manipulace.

Kromě toho, že své dovednosti využívají na pomoc klientům, se jim jejich talent často i vymstí, když se snaží zmanipulovat toho druhého.

Killer Women

Temný thriller o Molly Parkerové, odvážné krásce, co se snaží prosadit mezi Texas Rangery a není žádné ořezávátko – vždycky ví, jak z pachatele dostat pravdu a nebojí se mu trochu pocuchat tvář.

Resurrection (dříve The Returned)

Hodinové drama REsurrection pojednává o tom, co se stane, když vstanou z mrtvých ti, které jste už dávno pohřbili a oplakali. Lidem z městečka Aurora se změní život poté, co se jejich milovaní najednou objeví před dveřmi jejich domů.

Lucky 7

Adaptace britského seriálu The Syndicate. Příběh se točí okolo sedmi zaměstnanců servisní stanice v Queens. Jejich životy se změní v okamžiku, když vyhrají Sportku.

Každý díl se soustředí na jinou postavu a každá potenciální další série se bude věnovat nové skupince lidí.

Betrayal

Nádherná, avšak nešťastně provdaná fotografka si začne vášnivou aférku s právníkem, který pracuje pro jednu bohatou rodinu. Brzy se z něho ale vyklube hlavní podezřelý z vraždy a usvědčit se ho snaží fotografčin manžel!

Once Upon a Time in Wonderland

Příběh se odehrává ve viktoriánské Anglii. Mladá krásná Alice vypráví příběh pohádkové země, která se skrývá na druhé straně zaječí nory. Všichni si myslí, že je šílená, ale Alice ví, že tento svět skutečně existuje. Kromě toho se v něm navíc zamiluje do tajemného džina Cyruse.

KOMEDIE

Super Fun Night

Super Fun Night ukazuje tři nerdovské kamarádky a jejich často šílené (ač úsměvné) snahy mít každý páteční večer skvělou zábavu.

The Goldbergs (dříve How the Hell Am I Normal)

Rodinný projekt zasazený do 80. let pojednává o kontrolující matce a výbušném otci, kteří milují své tři geekovské děti tak moc, že nemůžou snést to, že už jsou skoro dospělé.

Back in the Game

Multigenerační komedie se točí kolem Terry Gannonové, čerstvě rozvedené matky, která se na přechodnou dobu dá dohromady s otcem svých dětí (James Caan), bývalým baseballovým hráčem. Také začne neochotně trénovat druhořadý baseballový tým svého syna a je vržena zpátky do světa sportu, který chtěla nechat za sebou.

Trophy Wife

Bývalá party girl se setká s mužem, do kterého se zamiluje. Jeden problém jsou však jeho tři manipulující děti. Druhý problém jsou jeho dvě značně nepříjemné exmanželky.

Mixology

Příběh se odehrává ve svůdném baru na Manhattanu a ukazuje svobodná individua, která se snaží během jedné noci najít tu pravou lásku.

K seriálům jsou zveřejněny již také první fotky, které vám brzy přineseme v dalším fotočlánku, ať máte lepší představu o tom, jak novinky vypadají.


ABC nabídla široký výběr. Kterému seriálu dáte šanci? Líbí se vám nějaký námět?

Líbilo se? Tak nám o tom dej vědět!
ragelly
Autorka se dá charakterizovat jako stoprocentní seriálový maniak a skoro stejně závislá je i na SerialZone. Když nedejbože nekouká na seriály, vezme do ruky digitální zrcadlovku nebo se začte do amerického Elle.

POSLEDNÍ KOMENTÁŘE

El Jay
hodně dávno
Když jsem si četl o Ressurection a o tom, že je to městečko Aurora,...
jukab
hodně dávno
Tohle je pro mě s přehledem nejlepší nabídka, šanci dám skoro všemu. ABC...
Nikuska181
hodně dávno
Je tu väčšina seriálov, ktorým som fandila :) Určite skúsim Marvel's Agents of...

DALŠÍ ČLÁNKY K TÉMATU

SOUVISEJÍCÍ SERIÁLY

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY