plakát seriálu

Dexter

(Dexter)

Narážky na jiné seriály

Momentálně nemáme v databázi žádnou narážku v tomto seriálu. Nechceš nějakou přidat?

Narážky na Dexter v jiných seriálech
Deeks přijde do domu, ve kterém v utajení žije s Kensi a všimne si na zemi krvavých stop. Prozkoumá dům a najde Kensi v koupelně, která si pořezala nohu. Deeks prohlásí: "Vypadá to jako v Dexterovi." (v originále "It's like an episode of Dexter in here.")
Sam: Já bych nás podrazil.
Dean: Díky, Dextere. To člověka uklidní.
Caroline pozvala domů Jonnyho. Max: Teď sem nesmí přijít. Rozhlídni se kolem! Mám tu všude jeho ubrousky, bude si myslet, že jsem Dexter.
Max a Caroline jdou navštívít J. Petta, který si u nich v prodejně údajně zlomil ruku a nohu při pádu po uklouznutí na koláčku. Avšak vyjde najevo, že si nezlomil nic on, nýbrž loutka.
Max: Dexter. 1. díl.
Kluci se koukají na seriál "kde sériovej vrah vraždí jenom sériový vrahy" a v televizi je k zahlednutí scéna, jak Dexter řeže jednu ze svých oběti po tváři.
Myka a Pete jsou v laboratoři H.G. Wellsové, Pete vezme do ruky nůž a říká: "Doufám, že to není z Dextera, protože..." (v originále: "I'm really hoping it wasn't from Dexter, 'cause that's...")
Alex: Zhlídl jsem celou 1. řadu Dextera bez toho, aniž bych musel někomu cokoliv vysvětlovat.
Walden se snaží přesvědčit Jenny, aby začala chodit na hodiny herectví. Při přesvědčování zmíní název tohoto seriálu.
V českém dabingu má Ted svou "Dobler/Dexterovu" teorii.
Steven Michael Quezada přirovná postavu Todda k Dexterovi.
Těhotná Stacy nemůže přestat říhat. Jedna číšnice, která ji obsluhuje, jí řekne, že to je znamení toho, že její miminko bude zlé. Když pak Stacy přijde za Jane do práce, řekne jí: "Začala jsem koukat na první řadu seriálu "Dexter". Pokud bude moje dítě sériovým vrahem, měla bych vědět, co můžu očekávat."
Marshallův šéf má ve své šachtě, kde plánuje přežít konec světa, kompletního Dextera na DVD.
Ellie: "Co se týká sexu, jsem jako Dexter. Miluju tě... A pak tě zabiju." (I'm like the Dexter of sex. I love you... And then I will kill you.)
Dr. Murphy přivede do nemocnice pejska jménem Dexter. Dr. Tolliver ho přivítá se slovy: Nejsi snad ten nejroztomilejší sériový vrah? (Aren´t you the cutest little serial killer?)
Amanda řekne, že má ráda Dextera.
Jim nazve Julii Dexterem, když injekcí omráčí Barbieho.
Noah a Audrey najdou důkazy ve ventilačce a Noah pronese poznámku o tom, že je to jako v Dexterovi.
Seriál je zmíněn v epizodě.
Charles při broušení sekáčku prohlašuje, že se cítí jako Dexter.
Allison se při debatě s Donniem o tom, jak se zbaví těla, zeptá: „Viděl jsi někdy Dextera? Náhodní potápěči by ho mohli najít.“
Polyp s Randallovou tváří oklame Kevina, že píší s Dustym muzikál Dexter.