plakát seriálu

Hawaii 5-0

(Hawaii Five-0)

Názory uživatelů

Hawaii Five-0

S Five-0 to táhnu už od začátku. Tehdy jsem ke sledování prvního dílu měla jediný důvod - James Marsters aka Spike z Buffy. Taky jsem hodlala se sledováním skončit, jakmile by se případ s ním vyřešil. No, jak je vidět, neskončila jsem.
Seriál mě vtáhl už první sekundě a já zbytek dílu nesledovala kvůli Jamesovi, ale kvůli ději. Prostě jsem na Havaji zůstala a zamilovala se do ní. Seriál je plný akce, napětí a neváhá zabrnkat i na veselou či smutnou notu. Při sledování pomalu ani nedýchám a nechávám se unášet skvělou náloží, kterou nám scénaristé předkládají.
Herci jsou vybrání perfektně. Stevova a Dannyho bromance je jedna z mnoha skvělých věcí, které seriál nabízí. Jejich neustále dohadování, šarvátky, a taky to, že by jeden pro toho druhého udělali cokoli, to je ohana. Ale ne vše je růžové a veselé. Seriál provází i životní dramata hrdinů a to, čím si některé postavy musely projít, je smutné. Všechny postavy dostanou svůj vlastní příběh a prostor a někdy ty postavy, co považujete za dobré, zklamou a vy zjistíte, že dobré vlastně vůbec nebyly a naopak.
Jako velmi krásný bonus pak dostane nádherné záběry Havaje.
Sleduju seriál už šest let a upřímně se děsím té chvíle,kdy mi Hawaii Five-0 neprodlouží. Pokaždé tady ty články na serialzone otevírám s přáním, ať je Five-0 prodlouženo a zatím se mi přání plní, tak snad se bude plnit ještě dlouho.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Příjemné odreagování

Zase trošku něco jiného ze světa krimi seriálů. Je evidentní, že v poslední době nám televize nabízejí nejrůznější seriály z prostředí zločinu a jejich vyšetřování, mohl bych jmenovat až do večera, ale na H 5-0 se mi líbí už jen to prostředí Hawaiiských ostrovů, že je to něco jiného než obrázky velkoměsta. I když se jedná o remake původního seriálu, což znamená, že se nejedná o novinku, a že s tím neměli tvůrci příliš práce k vymýšlení, ale i tak dokáže seriál nadchnout, při nejmenší alespoň zabavit diváka akčními scénami vylepšenými o vtipné situace, které celé napětí zmírňuje a divák si nepřipadá, že je součástí týmu, který musí onen případ vyřešit. To je podle mého možnost získat si hodně fanoušků. Uvidíme jak si seriál povede dále.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Co postava, to příběh. Honolulu už je jen detail

Zcela upřímně, nejdřív se mi do toho moc nechtělo a tak jsem dál pokračovala listováním v programu, ale pořád mě bilo do očí Hawaii Five-0. A protože Havaj miluju, tak jsem si řekla, že to zkusím.

A výsledek? Můj nejoblíbenější seriál - a že já jsem vysloveně hardcore ohledně seriálů. Máloco se mi líbí a u máločeho vydržím bez přetáčení. To se ale u H50 nikdy nestalo. Napětí od začátku do konce.
Steve a Danno - netřeba komentáře, kdo se dívá, ví. Miluju jejich argumenty, slovní přestřelky a celkově tu jejich bromanci. Už jen kvůli tomuhle za to ta podívaná stojí!

V mnoha ohledech je mi všech postav líto - Steva, Dannyho, Kono i China, všichni si přes celých šest sérií prošli mnohým a také je to poznamenalo, že prostě i vy musíte soucítit s nimi.

Největším padouchem byl samozřejmě Wo Fat, kterého pak nahradil Gabriel - i když je to dost zkur*ysyn, co si budeme povídat, stejně ho mám ráda a doufám, že tam vydrží ještě hodně dlouho, protože Havaj prostě takovýhohle záporáka fakt potřebuje a Gabriel je toho jasným úkazem. Wo Fata jsem ráda neměla, ale zase musím uznat, že jsem řešila spolu se Stevem celou tu dobu :D.

Jasně, říkáte si, že u většiny seriálů se dá dost rychle předpovědět, kdo že je vrah (whatever) a tak, ale Havaj umí fakt překvapit a mnohdy by ani mě nenapadlo, že to bude zrovna ten dotyčný. Hodněkrát to totiž kápne na úplně někoho jinýho, takže oba palce nahoru pro scénáristy a režiséry, protože všechny ty scény jsou mimořáádný!

Každá postava má svůj charakter a svůj příběh, a je jenom na vás, s kým budete nejvíc sympatizovat, protože občas nevíte, komu máte věřit, a ten, který se jeví jako dobrý, může být nakonec ten zlý...

A to nádherné prostředí Havaje? To už je jenom maličký detail už tak skvělého seriálu!
Pokud jste ještě na vážkách, rozhodně se mrkněte, protože to opravdu STOJÍ za to! :-)

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

mahalo nui loa iā ʻoe

Na tenhle jsem náhodně narazil v televizi, jako první díl jsem viděl epizodu devátou ze čtvrté série, ihned jsem si zamiloval McGarretta. Tak jsem zapnul PC a začal jsem to sledovat od začátku. Ten mám rád hlavně po komediální a akční stránce. Zrovna první díl nový série byl úžasnej, ikdyž nám hrdinové havaje stárnou pořád je to akční bomba, která se nebojí vybouchnout v každý sekundě co se dívám! A ohledně komedie? Bromance aka McDanno, jejich carguments mě dostávají pořád a ani náhodou bych nepomyslel na to že je to už ohraný, miluju když někdo okolo dodá: You are like old married couple. To už jen tak tak lapám po dechu... :D
No co dál dodat? Ten kdo to neviděl by to měl alespoň zkusit, dát tomu šanci. Já jsem to zkusil a nezklamalo mě to. :)

EDIT: Děkuji channině za titulky, opravdu moc!

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Dobrá partia

Hawai 5-0 ma od prvej chvíle zaujal najmä hercami , prostredím a takou dynamikou deja.
Musím pochváliť režiséra pretože aspoň u mňa má dej hlavu a pätu , stále ma niečo prekvapí a nadchne čo je pre mňa dôležité aby som pri seriály ostal. V štvrtej sérii pribudli 2 postavy , obe neskutočne zapadli do deja a ja pevne verím že kvalita seriálu ktorá sa zatiaľ drží neklesne a ak seriál nepozeráte , dajte mu šancu ;)

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Volná ruka

První řada tohohle dílka je nejlepší. Bez debat. Spolupráce Dannyho a Steva ze začátku skřípe, ale tím legračním způsobem. Steve, který má úplně jiný výcvik než Danny, je jako zjevení. Jeho velmi netradiční způsoby vyslýchání přivádí Dannyho k šílenství. To vše je podtrženo Dannyho kravatou, morousovými poznámkami a hláškami. Dějová linka v pozadí je velmi dobrá a stabilní.

Další řady už postupně ztrácejí své kouzlo a nejsou schopní si udržet příčku tak vysoko. Přesto to je velmi dobrý detektivní seriál, který se zabývá jak jednotlivými případy, tak celkovou dějovou linkou, korunovaný jednotlivými postavami.

Případy jsou zajímavé, Hawaiiské prostředí tomu dává trošku jiný, ale velmi pozitivní rozměr. Tvůrci se s tím rozhodně nemazlí a dokážou postavy pořádně potrápit. Některé scény jsou velmi emotivní a i díky tomu si stále dokážou udržet diváky.

Nakonec musím zmínit auta. Značka Chevrolet tomu vede, v čele s Dannyho Camarem, které vždy řídí Steve. :)

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Nádherné prostředí, akce a skvělé postavy

Jedna z nejlepších akčních kriminálek, možná vůbec nejlepší. Seriál je plný akce, nádherných záběrů z havajských ostrovů a sympatických postav. Nejradši mám duo Steve a Danny, kteří seriál táhnou svými hláškami a vzájemným dohadováním. Skvělý je ale třeba taky Kamekona se svými krevetami a záporák Wo Fat. Díly s ním podle mě patří mezi nejlepší.

Pátá řada: Řekl bych, že seriál je čím dál méně akční a přibývá případů, které se vyřeší v poklidnějším tempu, což mě trochu mrzí. Krásných záběrů z Havaje je ale naštěstí pořád dost. Počáteční díly se mi moc nelíbily a čekal jsem víc i od jubilejní sté epizody, kde se vyřešily všechny tajnosti okolo Wo Fata. Závěrečné díly ale můj dojem z páté série nakonec vylepšily a už se těším na šestou. Navíc hlášky Dannyho a Stevea (a hlavně Dannyho) jsou snad čím dál lepší. :)

1. a 3. řada - 90%
2., 4. a 5. řada - 85%

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Dobrý mix akce a humoru

Na tenhle seriál jsem se moc těšil. Sice neznám původní seriál (i když úvodní znělku, ano, ta je naprosto geniální), ale podle ukázek to vypadalo na dobrou akční jízdu a taky že jo.
Velice pěkné akční scény (kromě úplně poslední, souboj na lodi. Vadilo mi tam svit slunce do kamery, takže občas bojová scéna byla nepřehledná) s dobrými nápady. Tým je perfektně sestaven Alex O'Loughlin se od dob Moonlight pěkně "nakorbil" a už nevypadá jako lízátko, ale jako pravej filmovej detektiv. Grace Park tu jsem jako Boomer v Battlestar Galactice úplně zbožňoval. Daniel Dae Kim - Ztraceni, není co dodávat, tady alespoň mluví plynně anglicky. Jediný Scott Caan je úplně nová tvář, která však vypadá že bude stát za to. Dobrý mix akce a humoru. Neustálé popichování mezi Stevem a Dannym je kouzelné. :)

Hodnocení po Pilotu.

90 %
92 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
92 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Není to zlý

Tak na tenhle seriál jsem čekala s rozpolcenými pocity. Můžu říct, že mě překvapil. Vtipné, akční a vůbec né nudné. Pokud jde o mé pocity. Tak ty se týkaly Alexe. Víte v Moonlight byl prostě k sežrání ale v Three Rivers. Fakt né a viděla jsem jen tři díly, něco tak sladkého mi kazilo zuby už po titulkách. Strašně jsem se bála, že bude Alex přehrávat i v tomhle. Potěšilo mě, že tady zas až takového slaďáka - klaďase nehraje. Tedy těch posledních 90sekund prostě nemuseli natočit. Takže já jsem poměrně spokojená a doufám, že hlubokých pohledů a nic neříkající mimiky bude poskrovnu. Za to střílení, dobírání a pozvednutých koutků nespočetně.

80 %
88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Vtip + akce

Na Hawaii jsem začala koukat kvůli tomu, že mám ráda Grace Park (alias Boomer z BTG). Chytil mě hned od začátku. Skvěle řešené akce napětí a strach o hlavní hrdiny spojené s vtipnými dialogy hlavně mezi Stevem a Dannym. Pro mě prostě skvělý. Je to zase tak trošku jinak pojatý kriminální seriál a ještě k tomu se odehrávající na Hawaii, což je zase něco jiného než stále běhat někde ve špinavých ulicích velkoměsta.

100 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Tak či Tak

Hawaii Five-0 chytlo vlnu filmových rebootů Miami Vice a A-Team a nese se v duchu letního mixu akce a komedie. Nadupaná pilotní epizoda vypadá v režii Lena Wisemana hodně dobře. Děj je rychlý, vyloženě akční a efekty jsou na televizní obrazovku velkorysé. Asi polovina následujících dílů si drží docela vysoký standard. Mají prvky buddy movie a těží z rozdílných povah svých hrdinů. Dobře funguje hlavně pošťuchování mezi McGarettem a Williamsem. Slibné tempo ale z finančních důvodů nevydrží celou sérii. Hawaii Five-0 se ohání vyspělou moderní technikou ve stylu CSI. Napětí se ale ze seriálu postupně vytrácí. Někdy to zavání trapností. Hrdinové jsou všichni do jednoho ohromní borci, což začíná působit nepřesvědčivě. Finále vypadá ohraně. První série je pěkným rozptýlením v exotickém prostředí, ale často taky v nenáročném stylu.

70 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Nevím nevím

Přiznám se, že z tohohle seriálu mám hodně rozporuplné pocity. Střídají se v něm totiž díly, které jsou hoodně dobré, které mají spád a hlavně mají hlavu a patu, s díly, u kterých si říkáte, jestli to co se před vámi odehrává myslí tvůrci opravdu vážně, nebo si z vás jen dělají srandu. Postavy v nich totiž reagují docela podivně a až naivně nelogicky a to samé se děje se scénářem, hlavně, když je všude spousta holek v bikinách a na konci nezbytná přestřelka. Takže sledování tohoto seriálu je jako jízda na horské dráze a nikdy nevíte jaký zážitek vám další díl nachystá. Zatím pro mě mírně převládají ty pozitivní.

70 %
78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
44 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Příjemné...

Seriál mě příjemně překvapil, protože poté, co jsem viděla pár dílů toho původního, jsem nic moc nečekala.
Znělka je legendární, tu musí znát snad každý, exteriéry jsou nádherné a přijde mi, že díl od dílu se zlepšuje i kamera.
Hlavní dvojka nemá chybu, neustále se popichuje a celý seriál na ní v podstatě stojí. V pozadí se rozvíjí dějová linka případu vraždy Steveových rodičů, která udržuje zájem a napětí.
V seriálu mi ale chybí nějaká výrazná ženská postava, která by přidala trochu šťávy, protože jen hezká tvářička Grace Park na to zkrátka nestačí.

90 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

Pecka

I když je Hawaii Five-0 remake stejnojmenného seriáluz roku 1968-1980, je to skvěle natočený seriál do dnešní doby. Divák uvidí nejen "krásné herce" ;-) a herečky, ale i mnoho známých herců a různých krásných míst na Hawaji. Postavy tvoří čtyřčlenný tým, v němž každý hraje svou určitou roli, kdy si divák pak nedovedem představit, že by tam jeden z nich už dále nehrál. Tento seriál je velice vtipně podán a diváka jistě i pobaví mnoho vtipných hlášek. A samozřejmě nechybí ani AKCE. Velice mě zaujal a těším se na další díly :-)

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé
Hrus
28. listopadu 2011

Hawaii Five-O - odpočinková detektivka

Zprvu byl pro mě Hawaii Five-o čistě příležitostně výplňový seriál pro nenáročné večery. Detektivních seriálů je dnes opravdu hodně a hodně je jich i kvalitních (Mentalista, Castle, Glades). Tenhle nezačínal jako nějaká bomba, ale hlavní dva představitelé jsou oba hláškující sympaťáci (zbývající 2 členové souboru jsou oproti nim hodně nevýrazní), máme tu pohodovou plážovou atmosféru, tak jsem pokračoval v občasném sledování. Kupodivu nedošlo ke ztrátě kvality (spíše naopak), ke konci 1. série se více začne řešit hlavní dějová linka s Wo Fatem (pokračuje pak i v 2. sérii) a tím dochází ke zvýšení napětí a díly neztrácejí na zajímavosti a spádu. I proto seriál u mě postupně hodně povýšil. Celkově je seriál trochu akčnější než ostatní soudobé detektivky. V kategorii "odpočinková detektivka" je to opravdu výborné. Za zmínku stojí zajímavé vedlejší postavy - Masi Oka (Hiro z Heroes) zde hraje patologa, Marc Dacascos záporáka Wo Fata, v 2. sérii přibývá do týmu sympatická Lauren German (občerstvující ženský prvek do chemie v týmu, přeci jen Grace Park byla hodně nevýrazná) a Terry O'Quinn (Locke z Lost).

70 %
73 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
82 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Havaj, Havaj!

Výborny seriál. Má ďaleko k dokonalosti ale je spravený takým spôsobom, že mi je to jedno. Začiatok bol trosšku ťažkopádny ale po pár dieloch sa to rozbehlo a už ma to nepustilo. Hlavná štvorica je výborne vybraná po hereckej stránke. Ich postavy sú dostatočne uveriteľné. Duo Caan a O'Loughlin sa perfektne dopĺňa. Hlavný záporak v podaní Dacascosa je dôstojným protivníkom po všetkých stránkach. V druhej sérii sa dozvedáme viac aj o vedľajších postavách ako je Kamekona alebo Masi Oka v ulohe tak trochu divného súdneho patológa. Ak k tomu pridáme krásne prostredie, zapojenie domorodej kultúry a jazyka a epizódnu spoluúčasť množstva známejších hviezd ako James Caan, Terry Quinn, Carry Hyrouki-TAgawa alebo Tom Sizemore, dostávame seríál, ktorý pobaví a zaujme.

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Steve - kaskadér jen v seriálu?

Když jsem začala s přítelem koukat na Hawaii, tak nás nezaujal jen samotný seriál, jeho náplň, obsazení, krásná příroda atd., ale i kaskadérské kousky předváděné hlavním hrdinou Stevem McG. Těch dílů, kdy Steve neskáče na vrtulníky, nebalancuje na střechách aut a domů není opravdu mnoho a i přes to nás to s přítelem vždycky dostane! Jeden by řekl "proč"? Proč zase skáče z auta? Nakonec ale stejně sedíme před TV a bavíme se. Hawaii five-0 je podle nás hlavně o zábavě! Není to taková ta typicky temná kriminálka, je to příjemný relax s kapkou toho adrenalinu a velice dobrých (někdy až neuvěřitelných) kaskadérských počinů. Doufám, že se seriálu bude i nadále dařit.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Trochu niečo iné

K seriálu Hawaii five-0, som sa dostal náhodou a už od prvého dielu, ktorý si už ani nepamätám sa veľmi zapáčil. Neviem sa dočkať každej novéj časti. Je to niečo iné ako ostatné seriáli typu CSI. Humor tak akurát akcia môže byť, trochu zamotané niekedy ale inak môže byť. Pekné prostredie. Dobrý výber hlavných postáv hlavne Steve a Danno. Super sa vedie doťahovať. Zatiaľ som spokojný a teším sa ako sa to bude vyvýjať.

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Hawaii 5-0

Po temných britských detektivkách a cynickém Justified je tohle příjemné odlehčení. Pravda, případy jsou tady spíš jako vata, ale dobrý dojem, kterým na mě Hawaii 5-0 zapůsobil, spočívá hlavně v solidním tempu a typech, které představují hlavní postavy. Už je to dávno, co jsem viděla podobně pohodový seriál, kde polda (jako strážce zákona) někoho přesvědčuje prostřednictvím žraloků nebo na zločince používá místo pěsti popelník. (- What kind of cops are you? - The new kind.) A špičkování mezi hlavní dvojkou se taky moc pěkně poslouchá.
2. série (a teď i třetí) bohužel operuje s příliš násilně vpašovanými liniemi, které se mají táhnout celou sérií, ale působí násilně a nepravděpodobně.
1. série 80%, 2. série 70%.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Ohromné zklamání

Na tento seriál jsem se neskutečně těšil, Havai, Grace Park a Daniel Dae Kim pro mě byly velikým lákadlem, ale místo toho jsem byl naprosto zklamán. Mé zklamání nepramenilo z vizuálního, kaskadérského či trikového hlediska, ale z absolutně trapného scénáristického pojetí plného mnoha do očí bijících klišé apodobné. Z postav mi vůbec nesedl det. Steve McGarrett, který mi od prvního okamžiku lezl šíleně na nervy. Tři díly mi stačily, a tento seriál již u mě šanci nikdy nedostane.

50 %
46 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
23 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Ach ach.

Po pozeraní seriálu v TV nie som nejak extrémne nadšená. Nejak mi to neudrží pozornosť.. Aj keď je pekné ako sú skombinované akčné a vtipné prvky, ale nejak ma to nechytilo. Pár dielov a stačilo mi.
Ale 100 ľudí, 100 chutí.
Prosím, neukameňovať! :)

40 %
42 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Znovuzrození legendy

Hodnocení po shlédnutí 5 epizod. Po vizuální stránce přitažlivé, Havajské pláže a celkově prostředí je velké plus. Obsazení další plus, složení hlavní čtveřice Alex O'Loughlin (zasloužilej voják), Scott Caan (Přestěhoval se kvůli své milované dceři), Daniel Dae Kim (nemůže dělat již poldu, protože byl nařčenej z brání úplatku) a konečně zastoupení něžného pohlaví díky Grace Park (sestřenice Kima, slušná kost). Sledovat vzájemný vztah Alexe a Scotta je sranda. Kamera někdy sekavá v akčních scénách, díky tomu jsou přestřelky, souboje nepřehledné. Zápletky jednotlivých dílů jsou zajímavé, i když někdy už dopředu odhadnete dialogy...Jediné co mi chybí je, že bych očekával trošku rozvinout boční příběhy...třeba Scootovu manželku...apod.

90 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

five

Alex je super herec a Hawaii je jeden z mala krimi serialu,ktere sleduji...každý dil sice videt nemusim a nezlobim se když mi něco utece,ale jinak si rada televizi zapnu

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
17 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

hawaii

Zaujímaý moderný akčný seriál zasadený do nádherného hawaiiského prostredia. Moja obľúbená postava? Jednoznačne danny williams (jeho skvelé žarty). Ale niekedy je seriál príliš akčný, to znižuje kvalitu. Ale som spokojný, už sa teším na tretiu sériu.

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Moře, slunce, akce...

Upřímně, po shlédnutí Moonlightu jsem se bála, jak budu vnímat Alexe v roli policisty, ale mé obavy bylyzbytečné. Se Scottem tvoří skvělou dvojku, která háže dobré vtipy. Nouze není ani o akci a napětí...
Osobně se raději podívám 2x na tohle než na pořád dokola se opakující CSI...

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Hawaii Five-0

Dívám se na seriál už dlouho. Steve a Danny mají vtipné hlášky stejně jako Lou a Steve. Ale jednu věc na seriálu nesnáším. Postava se dostane do pekelné situace, a když už doufáte, že se stane něco napínavého, pak se tam někdo najednou objeví a všechny zachrání, a když to tak je skoro v každé epizodě, tak už víte, že se nemusíte bát, že někdo umře. Když přehlédnu ten detail, tak prostředí, hlášky, obsazení a občas i ten napínavý děj ze života postav dodává seriálu vyšší úroveň, než kriminálky, které běžně běží dneska v televizi.

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Akce s humorem

Hawaii se vymyká od ostatních kriminálek svým prostředím a vtipem. Ačkoliv je to remake tak se to Američanům povedlo. Na seriálu miluju krásné prostředí Hawaiiských ostrovů. Dalším plusem je pro mě špičkování nejen mezi McGarretem a Danym a pohodová nálada čišící ze všech herců. Doporučuji na oddych po rušném dni.:)

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Hawaii

Mám ráda kriminální seriály např.Sběratelé kostí a Hawaii sem si nemohla nechat ujít.Moc se mi líbí nové prostředí na Havaji.I když to není novinka každá epizoda mě pokaždé nadchne.Steve a Danny jsou prostě jedinečná dvojka,která nemá konkureci.U káždé epizody se těším jak se zase budou popichovat atd.

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

:-D

Tak mí pokusy na tenhle seriál byli dva . První episodu jsem jednou nedokončila celou asi v půlce jsme to vypnula protože mě nebavila. Ale po nějakém čase díky kamarádce na YT která je doslova závislá na tomto seriálu . Jsem to zkusila znova . Tentokrát jsem první episodu dokoukala a zkusila jsme i když né zas tak ráda episodu 2 a ta mě dostala už to bylo jiné a začalo mě to bavit . Tak že na první episodu nikdy nedávejte musíte zkusit aspoň 3 a pak si uděláte obrázek. Teď ten seriál miluji. Nepatří sice do mích nej, ale pořád ho ráda sleduji .

90 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Na 100% ano

Hawaii Five-0 je dokonalej serial a to díky skvělímu týmu. Hlavně dvojice Danny a Stev nema chybu, Dannyho hlášky jsou v celém seriálu to nej. Všichni dělaj jak jde v seriálu o větší hloubku...to je blbos, lidi se koukaj na seriály protože tam hrajou pěkný herci a dělaj akční kousky při kterejch by normální člověk byl 10x mrtvej. A v tomhle seriálu jsou mooooc pěkný herci a už by byli 10x mrtví. Takže já jsem rozhodně pro 100%

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Můj názor ...

Tento seriál mě oslnil na první pohled. Vystupují tam výborní herci ... Fantasticky nasazený tým. Nejvíc mě dostávají hlášky Dannyho, jak pořád má nějaké prupovídky ... Prostě Stave a Danny se hledali až se našli. Takže palec nahoru :)

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Skvělý seriál

O tomhle seriálu by se zde dalo psát hodně. Seriál nepostrádá jak na hereckých výkonech ani po vizuální stránce tenhle seriál nepůsobí špatně . A proto tomuhle seriálu by měli dát šanci ti co obdivují kriminální seriály. První díl a postupně další díly jako v první řadě tak i té následující si mě získali na moji stranu a tedka patří tenhle seriál mezi mé nejoblíběnější

90 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

u mě dobrý...

...i když to tady už bylo... i několikrát... líbí se mi to prostředí, líbí se mi to jako celek... takový novodobý stíny nad waikiki.. :) líbí! :)

80 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Hawaii

Hned po pilotní epizodě jsem si to oblíbil a teď po konci třetí série se nemůžu dočkat nového dílu

80 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Super

Nejlepší seriál všech dob.Potom co jsem si myslela že Agentura jasno je dobrej seriál se musím stydět.Hawaii 5-0 je mnohem lepší.Koukám na to pomalu každý den.Příjemně to odreaguje od každodeního myšlení.Už jse těžím na 3.sérii.Doporučuju těm kteří mají rádi krimi seriály a do toho trochu humoru :-).

100 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
14 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Líbivý

odpočinkový seriál, vtipné hlášky, pěkné prostředí, krásná Grace Park. Rozhodně stojí za shlédnutí.

80 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Super

Na tenhle seriál jsem narazila náhodou a neměnila bych. Super vtípky, spousta akce, ale sem tam i nějaká romantika. Dokonalá směs.

100 %
13 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Spike

Zloducha v pilotnim dile hraje James Marsters = Spike z Buffy :-)

100 %
6 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

Nejde si nezamilovat

Je to pár let zpátky, co to začali dávat v TV a já na to najela. Líbilo se mi to, ale v té době jsem měla jiné zájmy, jiné priority, když se to tak vezme. Od konce srpna do teď jsem nesledovala ve volných chvílích nic jiného než tento seriál. Zase si mě získal. Akce, napětí, romantika i ta komedie. Vše co pro mě úžasný seriál má mít. I když občas pro mě byly ty bitky přehnané (ale to mám u všech seriálů s tímto problém), ale sem to patří. Bylo tu od všeho něco. Což se mi líbí. Líbil se mi vztah Steva s Dannem. Nerozlučná dvojka. A každého, kdo se k týmu 5-0 připojil, jsem si hned zamilovala. A i když konec je happy end, tak slzy tekly proudem. Během děje jsem měla několikrát na krajíčku, ale ten konec mě tak zabil, že slzám jsem se nedokázala bránit. Sice úplně 100% to pro mě není, znám o něco lepší seriály, ale tady si těch 100% tento seriál rozhodně zaslouží a ráda se k němu budu vracet.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Danno a Steve

Řekněme si to narovinu.

Nebýt hlavní ústřední dvojice a jejich skvělé chemie a dynamiky, tak ten seriál tak dlouho nevydrží.

Jsem ráda, že se mi tento seriál připletl do cesty. Ani nevím, jestli jsem na něj dostala tip, nebo jak jsem na něj vlastně přišla. Každopádně jsem ráda, že jsem ho shlédla.

Postavy mi byly většinou sympatické, a ty co ne, tak zase odešly. V průběhu seriálu mě mrzel odchod Kono a China, ale náhradní postavy si našly místo v seriálu a skvěle zapadly. Nejméně mi přirostla k srdci Quinn, ale to bude asi tím, že tam byla krátkou dobu.

V posledních řadách mě mrzelo to, že už se Danny tak často neobjevoval. Jasné, je super, že Scottovi vyšli tvůrci vstříc a dali mu méně prostoru v seriálu, protože chtěl trávit více času s rodinou. Ale je pravda, že mi v některých momentech chyběl. Ale to je jen můj subjektivní názor. V důležitých momentech byl a to mi stačí.

Oblíbenosti seriálu hrálo do karet také prostředí, ve kterém se seriál odehrával a natáčel. Hawaii je prostě ráj na zemi. Je to jedna z mých vysněných destinací na dovolenou. Ty záběry na pláže, západy slunce a hory. No prostě mi to lahodilo oku. Také se mi líbilo, že se v rámci seriálu snažili divákům přiblížit tamní kulturu a historii. Jde vidět, že si místních vážili a chtěli to ukázat i divákům.

Co se týká finále.
Abych pravdu řekla, tak jsem neměla žádnou představu o tom, jak by měl seriál dopadnout. O to víc mě sledování finále dostalo. Probrečené kapesníky byly samozřejmostí a to značí, že to bylo finále jak má být. Jsem ráda za to, jak to ukončili. Ale nejsem ráda, že už to ukončili. Klidně bych si ještě jednu nebo dvě řady dala.

Prostě mi budou chybět ty věčné slovní přestřelky Dannyho a Steva v autě, věčné řízení Dannyho auta, konspirace Jerryho, jiskření mezi Tammy a Juniorem. Doteď mě mrzí, že už tato jízda na Hawaii skončila. Jako útěchu sleduji remake seriálu Magnum P.I. a tím se opět ocitám na Hawaii.

Seriál určitě později opět shlédnu maratonem, protože je to jeden z těch, co mě opravdu bavil. Bylo to pestré, co se týká děje. Nezaměřovalo se to jen na Hawaii, ale i na Stevovu minulost v armádě, Dannyho minulost u policie a to byly také vždy dobré epizody. Nebo ty, které se děly mimo Hawaii, protože zrovna musel jít Steve někoho zachránit nebo musel být sám zachráněn.

Takže ALOHA 🌴🌸
a u dalšího sledování se opět setkáme.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Hawaii Five-0

Dnes sem dokoukal poslední epizodu Havaje. A kdy jindy celkově hodnotit seriál než právě dnes.
Když sem začal koukat tak mi bylo 15.. dneska je mi 25 ..prakticky sem tak trochu na něm vyrostl. Zdokonaloval pasivní angličtinu. A hlavně se bavil.
Vždycky v sobotu dopoledne bylo na co koukat. Ať už člověk měl za sebou náročný pracovní týden anebo jen odpočíval po páteční párty.
Co se týče postav tak od začátku a dalo by se říct až do konce spokojenost. Byl sem trošku na vážkách když ze seriálu odešla Kono ale i přesto se nové postavy chytly. Všichni měli svůj příběh a to často dost silný příběh.Nejenom finále bylo emocionálně náročné, jestli to tak můžu nazvat. Opravdu to byla jedna velká rodina a díky pátečním večerům/sobotním ránům byl každý fanoušek součástí.
Taky se mi často nestává abych u seriálu pustil nějakou tu slzu ale u toho dnešního finále to bez ní nešlo. Příběh uzavřen. Všichni šťastní. A ta poslední scéna to byla jen třešnička na dortu.

Jedna z dalších mnoha věci které seriálu slušely je určitě samotné místo natáčení. Scénérie po celém ostrově. Příroda. Západy slunce...nádhera. Jako nebudu Vám lhát. Mám rád ČR, je tu krásně ale kdybych si měl vybrat místo na světě kde bych chtěl bydlet, tak to bude právě tady.
Další důvod proč si oblíbit naplno tento seriál.

Nezbývá než se rozloučit, Poděkovat hercům a doufat v co nejslušnější náhradu na páteční večery/sobotní dopoledne.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí