plakát seriálu

Panství Downton

(Downton Abbey)

Názory uživatelů

90%

S prvním dílem jsem celkem bojovala. Byla jsem zklamaná, protože jsem se u toho fakt nudila, ale naštěstí jsem to nevzdala, a ještě že tak! Od druhého dílu už se děj začal rozjíždět a všechno to nabralo spád. Kvalita seriálu tkví bezpochyby ve skvěle napsaných postavách, které jsem si vážně zamilovala a fandím jim (nebo některé vyloženě nesnáším:-)), ale taky ve výpravě, kostýmech a hudbě. A pak samozřejmě Maggie Smithová... ta žena je prostě úžasná. Co dodat... Mám za sebou první sérii a čeho se mi dostalo? Napětí, humoru, romantiky, zášti, intrik, lásky, soucitu, šoku, oddanosti, loajality a mnohem dalšího, co už ale každý musí objevit sám. Je toho na jeden seriál málo? :-) Vřele doporučuji!

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
90 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Trocha historie

Seriál mě naprost uchválil! Herecké výkony v čele s fenomenální Maggie Smith, kostýmy, prostředí a k tomu ten britský přízvuk! Pro mne má seriál všechno, co by takový seriál měl mít. Nápad představit život šlechtické rodiny v těžkých obdobích po potopení Titaniku, které se přímo dotklo rodiny, v následující I. světové válce, kdy každý hledá cesty jak pomoci, vše spojené s prostými lidskými osudy jak členů rodiny Crawleyovy tak jejch služebnictva, vytváří seriál, který patří mezi to nejkvalitnější, co se v současné televizi dá vidět.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Cítíte tu historii?

Nevím, jestli je to vůbec správné psát na tento seriál názor, protože jsem si zcela jista, že bude naprosto neobjektivní, neboť Downton je moje srdcovka. Downtonu odpustím všechno, dokonce i poslední sérii, která byla dokonalá, ale zároveň i naprosto děsivá a dějově občas hodně přitažená za vlasy.
Ať už to tak na první pohled nevypadá, Downton Abbey je rodinný seriál, alespoň u nás to tak je. Je to sice telenovela, ale zabalená do nádherných kostýmů, kinematografie, perfektního soundtracku, báječných hlášek (kterých je rozhodně víc než - teď už málem legendární větu - "What is it weekend?"), ale na druhou stranu i drama samozřejmě nechybí.
Na Downtonu je spousta postav, takže si každý může najít postavu, která mu přiroste k srdci, ovšem nad grimasy pana Carsona se prostě musí zasmát každý.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Překvapení

Na tento seriál jsem se chystala dlouho, chtěla jsem ho vidět, ale zároveň jsem věděla, jak některé věci/lidi špatně dopadnou a říkala jsem si, že chci, aby to v TV dopadalo dobře. Ale díky tomu jsou příběhy a lidé v Downtonu uvěřitelnější a snadněji se s nimi ztotožníte a zamilujete si je. Ano, zasmějete se i popláčete, ale o tom má být správný seriál, vyvolat emoce, zanechat dojmy. Všechny postavy v jednu chvíli milujete a v druhé byste je nejraději propleskali, protože tady nikdo není černý nebo bílý. Každý má své chyby a v průběhu seriálu se mění, tak jako lidé v životě. A posledním důvodem pro sledování seriálu je Maggie Smith.....překvapivě nejzábavnější postava :-)

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Vůně nostalgie

Chtěla bych začít tím, že mám moc ráda britskou filmařinu, a to včetně té televizní. Když k tomu připočítám svou fascinaci historickou Británií, je rozhodně zaděláno na úspěch. Jsem ve čtvrté sérii a dnes jsem si uvědomila, jak je skvělé, že až na pár výjimek, žádná z postav není černobílá. I klaďasové se dopouštějí přehmatů, záporáci mají okamžiky, kdy se nechají vést srdcem. Jako jedinou výtku bych uvedla občasnou předvídatelnost, proto nedávám stovku, ale jinak jsem totální závislák a dívám se, kdykoli mám jen trochu času. Na závěr se chci vyznat ke své lásce k Maggie Smith, která dostala roli ušitou na míru. Děsně si ji užívám a zdá se, že ona to cítí stejně.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Panství Downton

1.série
Seriál, na který jsem se chtěl dlouho kouknout, ale dostal jsem se k němu až teď. A jsem nadšený. Panství Downton absolutně nezklamalo. První série mi dala všechno, co čekám od skvostného britského kostýmního dramatu. Nádhernou atmosféru první poloviny 20.století, jak jí umí zachytit jen tam, nádherné prostředí Downtonu, bohaté kostýmy a masky, perfektní scénář plný zajímavých postav, zvratů a vztahů a perfektní herecké výkony v čele s neskutečně skvostnou, elegantní a šarmantní Maggie Smith, která na malém prostoru vládne celému seriálu. Postavy jsou bohatě vykreslené a rozdíly mezi bohatými a služebnictvem také stojí za to a jsou vlastně tou nejlepší složkou celého seriálu (postav je sice občas hodně, ale to je úplně jedno, protože každá z nich je opravdu parádní). Pilot mě neuvěřitelně navnadil a celá první série mě nepustila, je to opravdu jeden z těch vůbec nejlepších britských dramatických seriálů (možná dokonce číslo jedna). Časové skoky mi byly úplně ukradené, ale od potopení Titanicu do začátku války bych to asi udělal taky. První série:100%.

2.série
Druhá řada Panství Downton není o nic horší, než ta první, dokonce, jak je dobrým anglickým zvykem, je místy i lepší - jen těch postav je pořád hrozně moc, ale je to tak perfektně napsané a vykreslené, že mi to je úplně jedno. Herci jsou naprosto dokonalí (opět největší chvála pro Maggie Smith), atmosféra úchvatná, třídní rozdíly ještě lépe vykreslené a postavy skvělé. Panství prostě i ve své druhé sérii dokazuje, jaký je to skvost. Anglicky šarmantní a nádherné. Stoprocentní to sice není, tady ale žádné ale (ehm...) neexistuje. Krása.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Nemám slov

Seriál mě úplně uchvátil a pohltil, líbí se mi krásné zpracování postav,kostýmu a doby.Zasmála jsem se i slza mi ukápla a jsem ráda že poslední řada skončila tak jak se dalo očekávat,protože to nejlepší má být na konec.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Seriál v době pokroku

V první řadě říkám, že mám shlédnutou teprve třetinu, jeden čas jsem koukala na panství pořád, pak přišla pauza a mě se to nějak vykouřilo z hlavy. Upřímně říkám, že když jsem narazila na panství downton, neznala jsem ho, neviděla jsem žádné reklamy, nebyl bůhví jak medializovaný. Vybrala jsem si ho z jediného důvodu. Moc mě baví ta doba pokroku, líbí se mi že lidi "ze středověku přecházejí do moderní doby". Myslím že seriál se dožil úctihodných 6 sérií, což asi nikdo nečekal.

Kvalitu posoudit nemohu, neboť jak jsem říkala mám shlédlou zatím třetinu, samozřejmně to později doplním.

Na seriálu se mi líbí různorodost jak u postav, tak příběhu. Líbí se mi pokroky, dobové kostýmy jsou úžasné - kostyméři provádějí úžasnou práci. Líbí se mi že u pokroků mladí tleskají a starší se jich bojí. Je to krásné vykreslení té doby. Líbí se mi tragické konce i zakázané lásky. Líbí se mi změna Edith. A především se mi líbí vykreslování osudů jak smetánky, tak služebnictva. (na začátku v tom byl trochu chaos, milion jmen, milion informací, ale časem až si uděláte pořádek, budete za tento koncept velice vděční)

Co bylo pro mě dojemné :
Láska přenáší hory - příběh Lady Sybil a Toma. Nic tak krásného jsem dlouho neviděla.

Co mě šokovalo: Sybil u porodu

Nejoblibenější postava : Momentálně mě baví sledovat osud Marry.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

80%

Miluju dobová dramata, miluju Anglii a miluju i její historii - takže se mi DA nemůže nelíbit. Pravdou ale je, že zpočátku cesta k zamilování si jej byla vcelku trnitá. Atmosféra je podmanivá, ale první díly nejsou až tak nadprůměrné a ty poslední díly třetí série jsou chvílemi dosti nezáživné. Dovedu si představit, že kdyby se jednalo o další dítko BBC, bylo by to ještě o kus lepší a propracovanější. Služebnictvo mě ale nesmírně baví - konečně seriál, kde neběhají jen jako němí, ale mají své sny, mozek, city a ambice. A v čele s intriky Thomase je to hodně zábavná podívaná. Škoda jen, že tak naivní - vztahy mezi panstvem a služebnictvem se i historikům zdají směšné a je pravda, že působí až příliš přátelsky, tedy nereálně a sentimentálně. A "problémy" panstva ohledně správy Downtonu mě chvílemi vyloženě nudí.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Tenhle seriál je tak

strašně úžasnej! Objevila jsem ho loni v říjnu. Pamatuju si, jak jsem si pustila první díl a řekla si "wtf a co je na tom tak super?" Jenže pak jsem si pustila další a další a tak strašně jsem si tam všechny zamilovala. Mary a Matthewovi budete držet palce, Thomasovi a O'brien budete přát něco fakt hroznýho, kuchařka vás bude štvát tím, jak neustále ječí na Daisy... do toho kouzelný Mr. Carson a pak se objeví neskutečná Maggie Smith. Zkuste to, nebudete litovat. Každopádně doporučuju originál (dabing se taky docela povedl, ale Maggie a Matthewa nenahradí).
Děj vás přenese do roku 1912, druhá série pokračuje 1. světovou válkou. Na třetí se těším. Neskutečně!

Tyhle upoutávky na 1. a 2. sérii miluju. Vždycky se mi u nich chce hrozně brečet:)
http://www.youtube.com/watch?v=8-wdMGXoDzE
http://www.youtube.com/watch?v=yoe3CoxcYm0

P.S. absolutně nechápu, jak tomu může dát někdo nulu!

100 %
93 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Nejlepší....

Když se díváte zpátečně na první sérii, říkáte si, že je škoda, že je tak málo dílů a pokaždé to tak rychle uteče.
Je vidět, že tvůrci seriálu si dali záležet na všech detailech a nešetřili ani penězi. Což se vidí na kostýmech, interiérech...ale především skutečnosti, že panství Downton má již čtvrtou sérii.
Možná za to může i nepřekonatelná Maggie Smithová, ten její klasický britský humor, to jak, všechny situace po svém glosuje..ale ani ostatní, třebas lady Mary, Anna a Bates a mnoho dalších. Ale za to utnutí čtvrté série bych vraždila, to čekání je ubíjejíc. :)

100 %
83 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Nic už se asi dokonalosti přiblížit víc nemůže!!!

Bože, tohle je tak naprosto geniální seriál. Nevím, co vyzdvihovat dřív? Ale vezmu to asi od začátku.
1) Geniální opening credits.
2) Mnoho postav - z počátku matoucí, ale jen co se člověk zorientuje neví koho má milovat, nebo nenávidět dřív. Každá postava je tak jiná, osobitá, propracovaná. A dohromady tvoří boží celek.
4) Matthew.
5) Matthew
6) Mr.Carson
7) Nevím, čím mám být v zásadě fascinována dřív? Perfektní dobovou stylizací kostýmů a lokalit? Dramatičnosti děje? Nikdy nekončících pletich? Nebo té britské magie, která z filmu přímo vyzařuje.

100% na třetí by bylo ještě nízké hodnocení!:)

100 %
82 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Sonda do historie...

V nadpisu píšu sonda do historie, protože to Downton Abbey skutečně je. Nejen, že se jedná o zábavný a pěkný seriál, ale také je velmi dobře udělaný z historického hlediska. Život tam popsaný, je přesně takový, jaký v té době byl. Jinak herecké výkony jsou perfektní a rozhodně se celkově jedná o nadprůměrný seriál. Všem, kterým nevadí, že se nejedná o nějaký extra akční seriál, ale o sondu do minulosti, vřele doporučuji.

90 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Jeden z nejlepších anglických-britských sériálů s tímto námětem

Seriál je úžasný, dokonale propracované postavy a děj se navíc netočí pouze kolem jedné postavy, ale kolem vícero postav, což vás nutí se soustředit a přemýšlet, co se s tou či onou postavou stane příště. Skákání časem mi ze začátku vadilo, protože jsem nevěděla kolik času mezi uplynulými díly uběhlo, což mě dost mátlo, ale ve spoustě epizodách jsou narážky na dobu, ve které se to odehrává nebo je to rovnou napsané na začátku dílu, což je výhoda, protože seriál má spád a "neplácá se" pořád na jednom místě. Jeden z nejlépe zpracovaných historických(ano, vím, že panství Downton je fiktivní) seriálů současné doby. Určitě byste si ho neměli nechat ujít.

100 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

TOP

Nenapadá mě líp natočený, zahraný nebo promakanější seriál. Downton Abbey je opravdu špička mezi minisériema. Každý díl upoutá pozornost, není tam místo pro nudné příběhy. Kostýmy jsou naprosto fantastické. Herecké výkony to samé. Dobré propojení služebnictva a šlechticů. Opravdu není nic co by se dalo vytknout. I ♥ Matthew Crowley :D Díky Velkotlamce za titulky.

100 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Pohled do minulosti

No, tak já věděla, že se mi to bude líbit. Co dodat? Historii, především historickou Anglii konec 17. až začátek 20. století miluju. Pravda, dneska jsou lidé k sobě tolerantnější, ale tehdy k sobě měli úctu...

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Vítejte na panství Downton Abbey!

Tolik zvratů, tolik napětí, tolik zajímavých postav a událostí. Ať Vás napadne cokoliv, co byste očekávali od historickém seriálu, Downton Abbey má od všeho něco. A mě osobně seriál v žádném ohledu nezklamal. Takže rozhodně doporučuji!

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Patří mezi mé oblíbené.

Je to úžasný seriál a nemůžu se dočkat pokračování. Během krátké doby jsem doslova zhltla všechny tři série. Nemohla jsem se odlepit. Líbí se mi zpracování seriálu a dobře vystihuje dobu. Divák si užije legraci i drama. Mám moc ráda Maggie Smith a je skutečnou perlou seriálu. Mrzí mě odchod Dana Stevense. Celou dobu člověk netrpělivě čeká, až jim to s Mary vše vyjde a trvá to jen tak krátce. Jsem velice zvědavá, co přinese další série.

100 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

nádhera

Downton Abbey je seriál přesně podle mého gusta. Mám ráda seriály z minulosti, je na nich prostě něco co mě přitahuje. A Downton Abbey má v sobě ještě něco víc. Postavy jsou propracované, stejně tak děj, který sleduje příběhy jak panské rodiny, tak služebnictva. Kostýmy jsou úžasné, scenerie taky. První řada byla naprosto skvělá, druhá trochu zaostává, ale pořád je to jeden z nejlepších a nejzajímavějších seriálů, které sleduji.

80 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

You've lived your life, and I've lived mine. Now it's time we live them together.

Snad protože je mi začátek dvacátého století odjakživa ve filmové či seriálové řeči něčím nevysvětlitelně blízký, snad protože Julian Fellowes dokáže tvořit charaktery tak, že jim od pilotního dílu fandím z plných sil, snad protože můžu některé z nich téměř nenávidět a po příchodu postav nových právě ty staré objevovat v nových rovinách a žasnout nad vývojem jejich charakteru. Snad pro to všechno je tohle velkolepé panství snovým, uplakaným, rozesmátým a zkrátka dokonalým místem, které mi ve všech labužnicky vypulírovaných šesti sezónách přijde snad nejpřitažlivější seriálovou lokací. Od nejmenších každodenních starostí po světovou válku. Od hlavy rodu po nejposlednější služku. Láska na první pohled.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Kostýmová dráma ...

tento seriál je najlepšia medzivojnová kostýmová dráma pretkaná humorom aj smutnými oka mihmi. doplnená skvelo napísanými charaktermi postáv a ich skvelím obsadením a budete tento seriál milovať od prvej časti prvej serie až do poseldnej časti tej poslednej.

100 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

můj názor

První série: Začátek my přijde chaotický. Není zde přesně daná hlavní postava a proto nevím na koho se zaměřit. Postupem se to začíná zlepšovat, ale problém dělá časová mezera mezi jednotlivými díly. Uběhlo pár dní nebo půl rok? Občas se ztrácím a musím si přesně uvědomit, co kde bylo.

Další série: Seriál jsem odložila a vrátila se k němu se začátkem páté série. Znovu shlédla první a pak i zbytek... a nemohla se dočkat další! Běží poslední a já chci vědět jak t všechno dopadne.

Ze začátku mi časová linka dělala problémy, teď jsem naopak za ní ráda. Bez ní by o byl další nudný seriál, který bych odložila a už si na něj nikdy nevzpomněla.

Vztah mezi pány domu a služebnictvem sice není podle historického hlediska zrovna ukázkový, ale, řekněme si, takhle se nám to líbí určitě mnohem více.

A to ještě musím zmínit úvodní skladbu. (vždy si zesílím reproduktory! ;)

100 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

intriky, scéna a kostýmy

70% po první sérii. Zdálo se mi celkem osvěžující, že je seriál, kde intrikujícím (záporným postavám) sejejich pletichy vrací! Po více dílech mi došlo, že je to jen tím, že seriál se snaží ukázat, že není černobílý a neexistujou v něm záporné, kladné natož hlavní postavy.
A po shlédnutí i druhé serie mi došlo, že seriál nijak extra nevybočuje z řady telenovel... pouze má dokonalou scénu a kostýmy.

50 %
17 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

kde?

Ráda bych se na to podívala, ale není to k sehnání :-(

90 %
8 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
23 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Seriál pro dámy (a nejen ty :))

Manželka si myslí, že DA je výborné (a je na něm závislá). Skvělé herecké obsazení, prostředí a kostýmy, které se v ostatních seriálech nevyskytují.
Já sám jsem z toho moc neviděl, ale u těch kousků, co jsem zahlédl, jsem se nenudil.

Edit: Nakonec mi to nedalo a pustil jsem se do sledovani Downton Abbey pekne od zacatku a musim uznat, ze muj prvni nazor nebyl uplne fer...
Serial, i kdyz se odehrava v pomerne netypickem prostredi i dobe, je rozhodne velmi zajimavy a i kdyz veci, ktere se tu resi jsou casto pouhe malickosti ze zivota anglicke smetanky, ma kazdy dil spad a po jeho skonceni se nemuzete dockat dalsiho. Kazdopadne je to dalsi z britskych skvostu a Americani (az na vyjimky) se maji jeste hodne co ucit (hlavne v herecke oblasti).

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Prekvapenie

Hodnotim po 2 odsledovanych epizodach a aj ked som na serial cital velmi dobre hodnotenia, bol som trochu patrny a hovoril si: Co uz moze byt zaujimave na prerozpravani zivota jedneho grofstva.
Ziadna velka akcia sa nekona, ziadne prekvapka na ktore cakate v scifi a predsa sa strasne tesim na dalsiu cast.
Preco?
Ja fakt neviem. Prve casty potvrdili, ze to nebude napatie ako pri horore ale aj tak ma to k nemu taha jak prilepena zuvacka.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Violet

Blahořečím sestřence Violet. Seriál jako celek je naprosto skvělý, ale nebýt sestřenky Violet a jejich skvělých scén, musela bych hodnocení určitě dosti snížit. Mám ráda historické seriály a hlavně ty britské, takže asi nemám úplně objektivní názor. Ale vzhledem k tomu, že tento seriál získal nejednu cenu, asi se zase o jeho kvalitách tolik nemýlím.
Jsem zvědavá na třetí sérii, tedy jestli skutečně bude a jaké budou další osudy hrdinů. Jen doufá, že nebude chybět Violet :)

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Přidám se k té chvále

Ačkoliv mám velmi ráda toto historické období v Anglii, znám ho z knih Agathy Christie, seriálu jsem se dlouho vyhýbala. Občas jsem zahlédla kousek v TV, věděla jsem, že je vychvalován, ale nezaujal mě. Teď jsem narazila na článek o filmu a dala seriálu šanci. Díky tomu odolávání jsem mohla vyloženě zhltnout celý seriál až do konce za pár dní ( bez čekání, heč :-) ).
To pojetí je skvělé, ukázat nejen ty vznešené pokoje nahoře, ale i ten život "dole". U mne to vedlo opět k zamyšlení, zda bych chtěla žít v této době a ne, nechtěla, ani jako panstvo. Pro mne je nepředstavitelné, jak málo soukromí a vlastně i svobody ti lidé mají.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Potešenie pre oči i uši

Musím uznať, že tento seriál si ma úplne získal. Skvelé herecké výkony, úžasné kostýmy, zaujímavý dej, vierohodné historické i psychologické poňatie, klasická britská úroveň, postavy, ktoré si Vás získajú...a britská angličtina na nezaplatenie :) skrátka potešenie pre oči i uši :) vrelo odporúčam.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Jsem nadšená :)

Seriál se mi do paměti dostal díky české televizi,potom jsem četla spousta pozitivních reakcí a tak jsem začala koukat a nemůžu se ho nabažit,jen mě mrzí že neni natočenej komplet a musíme čekat na to až se uráčí nám ho pustit..zatím koukam na druhou řadu a těšim se na třetí bohužel jsem trochu lenivá na čtení titulků ale stojí to za to..vřele doporučuji tento seriál,nebudete zklamáni..

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk