plakát seriálu

Rizzoli & Isles: Vraždy na pitevně

(Rizzoli & Isles)

Názory uživatelů

Jane & Maura

Neuvěřitelné, že ještě dnes v té záplavě detektivních seriálů dokážou přijít s něčím, co člověka takhle strhne.
Vynikající příběhy, možná až příliš úzká spolupráce detektivky a patoložky (občas už mi přišlo divné, proč se Maura "cpe" fakt všude, když není vyšetřovatelka :D ), a co dělá nejvíc - skvělé představitelky hlavních postav. Úžasná chemie, že ač jsou obě hetero, skoro si říkáte, to už není jen tak ;)
Italská horkokrevnost Jane a geekovská roztomilost Maury jsou hlavní devizou seriálu, ale i detektivní práce je tady podaná trochu jinak oproti jiným a to je druhá silná stránka.
A aby toho nebylo málo, máme tu samozřejmě i milé rodinné trampoty Rizzoli, což je kromě samotné hlavní dvojky největším zdrojem humorných scén :)

Po 1.sérii hodnotím 90%

EDIT 05/2012
Tak nevím, jestli jsem ještě v rauši z první série, ale i S2 mě moc bavila. Jestli se první série soustředila malinko víc na Jane, pak se druhá malinko víc soustředila na Mauru, takže spokojenost. Stále víc oceňuju komediální stránku seriálu i obou představitelek (Scénu, kdy Jane vejde do místnosti, kde Korsak mluví se svou ex, a ihned podvědomě sahá po zbrani, jsem vracela snad pětkrát.. a takových je tam nepočítaně). A opět parádní závěr.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Jane & Maura

Po první sérii, která čítala pouze 10 epizod, můžu s klidem prohlásit, že jsem spokojený. V podstatě jsem dostal to, co jsem čekal. Kriminálku, která kromě akce stojí i na vtipu a na silném hereckém duu. Fungovalo to chlapům (Psych), smíšenému páru (Castle), tak proč by to nemohlo vyjít i dvěma ženám. Obě dvě herečky jsou mi od začátku sympatické a na obě se rozhodně dobře kouká. Určitě by bylo co zlepšovat, ale myslím, že jako úvod seriálu to stačilo a zvládlo zaujmout. Navíc mě baví ta bostonsko-irská znělka. Nepochybuji o tom, že to bude bavit i v dalších sériích.

Druhá série se drží klasické šablony, podle které nám musí prozradit více o pozadí postav. Dozvídáme se tak, že Frost má problémy s tatíkem, vysokou šarží u námořnictva nebo že Korsak má komplikovaný vztah se svou bývalou a jejím synem, kterého vychovával jako svého. Ze scény se vytratí tatík Rizzoli a místo toho se představí poslední sourozenec a samozřejmě se také bude rozvíjet vztah Isles s nově nalezeným tatíkem. To vlastně příhodně vyústí v dramatické finále. Rizzoli a Isles zatím nezklamaly a budu v nich pokračovat. Jako odpočinkový seriál před spaním je to naprosto ideální.

Ani ve třetí řadě se nic zásadního nemění a tahle dvojka mě baví pořád stejně. Očividně jim schéma "Case of the Week" funguje, ale strašně bych si přál, aby přišel seriál s něčím "delším", alespoň jeden příběh táhnoucí se napříč celou sérií by určitě neuškodil. A tím samozřejmě nemám na mysli to, že se Maura bude sbližovat se svou biologickou matkou nebo to, že se Jane nebude moct rozhodnout, kterýho z těch frajerů má vlastně radši. Slušel by tomu pořádný sériový vrah, který by se nenechal chytit a trochu je potrápil nebo alespoň někdo jako byl v úvodu Hoyt.

Po úvodním srovnávání s Castlem či Psych se nakonec musím přiklonit ke porovnání s Bones. Oproti těm má však Rizzoli & Isles jeden velký nedostatek (a není to všemocný Angelátor). U Bones už jsem si tak nějak zvykl, že v úvodu vraha ukážou mezi všemi podezřelými a můžu hádat, kdo to bude. To se u Rizzoli bohužel neděje. U několika dílů je vrah odhalen až v podstatě v okamžiku zatčení, což je škoda. Já bych hádal moc rád. Jinak si tým pořád drží slušnou chemii a rád je sleduji. Bohužel, Frost mi bude chybět ač z toho tentokrát nelze vinit tvůrce. Jsem však zvědav, co si tvůrci připraví do páté řady.

Přichází pátá série aneb, když už jsem se seriálem vydržel až sem, tak to dotáhnu do konce. Kouzlo ze začátku už se vytratilo, ale říkat, že odešlo s Frostem by bylo nefér. Seriál mě překvapil, když nechal jeho postavu umřít, ale jak se později ukázalo, bylo to proto, aby se s ním mohli rozloučit. Jen mi přišlo, že se v tom plácali zbytečně dlouho. Nebavilo mě ani těhotenství hlavní hrdinky, protože bylo jasný, že dřív nebo později skončí. Další, co mě zarazilo bylo, že finále série nemělo vůbec žádný náboj a vlastně se nic nestalo. Když už jsem u toho vyčítání, tak bych mohl přihodit i to, že Jane matka je hrozně otravná (což je od začátku, jen to stupňuje) a občas už začíná být otravná i samotná Jane.

Tvůrci v šesté sérii vypadali, že se chystají vyslyšet mé naříkání a připravili i "vraha", který s námi byl většinu série. Škoda je, že jeho skutečnou identitu jsme se dozvěděli až ke konci (takže mu nešlo fandit) a až v závěru jsme zjistili jeho motivaci. Která byla, přiznejme si, dost slabá. Ale aspoň měl závěr větší náboj než loni a jsem vážně zvědav na to, kdo byl (ne)zabit. Na druhou stranu jsme letos přišli o jednu vedlejší postavu a upřímně jsem čekal větší emoce. Poslední série je před námi, takže jsem zvědav, jestli to tvůrci pevně vezmou do rukou, zavzpomínají na nejlepší časy a rozloučí se s plnou parádou. Nezbývá než doufat...

Závěrečná sedmá série byla dopředu oznámena, takže jsem čekal, že nám naservírují mnohem větší drama. I když se tvůrcům zakončení podařilo a líbilo se mi, tak jsem cestou k němu čekal o něco větší divočinu. Nestalo se, ale v duchu loučení jsem se rozhodl jim to odpustit. Rizzoli & Isles byl vážně dobrý seriál, který postupem času padnul pouze do kolonky dobrý, ale přesto na něj budu vzpomínat v dobrém.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Milá společnost pro podzimní večery

Dojatá důstojně zakončeným posledním dílem nebudu psát, co všechno tenhle seriál nemá. Vyzdvihnu jemný humor, koukatelnost za každé nálady a především schopnost náladu zlepšovat. Krásných sedmdesát procent.

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Dynamic duo

Detektivní seriály mám ráda všeobecně, takže když jsem narazila na tenhle seriál, bylo jasné, že na něj začnu koukat. A udělala jsem dobře. Líbí se mi, že hlavní hrdinky jsou jako oheň a voda. Jane je klasická akční policajtka a Maura precizně uvažující doktorka. Ve spojení s dobrým policejním týmem, praštěnou matkou Jane a zajímavými případy vznikl skvělý seriál :)

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Rizzoli

Vtáhne Vás tam, kam sám seriál potřebuje... Maura a Jane jsou postavy, kterým prostě neodoláte. Maura je ta vzdělaná na vyšší úrovni a Jane je ta správná holka policajtka :)(což mi nápadně připomíná Sběratele kostí, jen s rozdílem pohlaví hlavních představitelů. Nebýt mého manžela, asi bych tento seriál nikdy neviděla, ale i tak se na něj opravdu ráda podívám, protože i přes žánr, jsou zde opravdu úsměvné scénky.
Jediné co je v tuto chvíli otázkou je, co bude s tímto seriálem dál po smrti herce Lee Thompson Young. Postava detektiva Frosta je jednou ze zásadních a milých. Pokud by seriál pokračoval, bude velmi těžké tohoto herce nahradit jinou postavou a novým hercem, který může seriál buď oživit či pomoci propadnout.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

chýbajú mi

Tento seriál mi chýba. Škoda jeho konca. Monli ešte takú fajnovú jednu sériu s niejakým fajnovým masovkárom plus trošku konšpirátorstva a mohlo to byť grandiózne finále. Ale čo už , čo bolo , to bolo. Trošku seriál tou Maurinou chorobou upadal, ale ako vyššie píšem, malo to ešte potenciál na jednu sériu. Som zvedavý, kde sa najbližšie Sasha Alexander objaví. NCIS jej sedelo, RaI jej tiež perfektne sedelo, tak hádam sa niečo pre ňu nájde. ALe darmo, Jane a Maura mi stále chýbajú

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

J&M

Miluju kriminálky..
Proto jsem se taky na tenhle seriál chtěla podívat,ale nebyla jsem si jistá jestli to bude dobré už jenom kvůli tomu,že první série měla jenom 10 dílů.
Ale nakonec to bylo úžasné..! Patří mezi moje zamilované seriály.

Nádherné herečky,které umí opravdu hrát a vtáhne vás to do děje..jako by jste tam byli.

Všechny hlavní postavy jsem si oblíbila.

Děj byl super nejen vyšetřování vražd ale také osobní životy postav krásně propojené..

Seriál mě vtáhl do děje hned při prvním dílu a to se mi moc nestává.Ta chemie mezi hlavními hrdinkami Jane a Maurou byla boží..jako nejlepší kamarádky,které se doplňovali a vzájemně se o sebe starali a bály.

Humor,kterým Jane s Maurou oplývali sdílím,jsem ten typ člověka co se rád směje a umí se ze sebe udělat srandu a to taky holky uměli..

6.sérií na které se dá koukat a obdivuju toho kdo má pořád nápady na vymýšlení dílů čekám na 7.sérii,která bude bohužel poslední což mě docela štve..

Seriál bych doporučila všem co mají rádi kriminálky.

Po všech sériích dávám 100%!

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Rizzles

Miluji tuhle show, miluji veškeré dialogy, miluji mámu Rizzoliovou! A až vyrostu, chci být jako Jane, stejně vysoká, třeskutě vtipná a zatraceně bad-ass!
A teď vážně. Proč sledovat kriminálku, která na poli svého žánru nepřináší téměř nic nového, a naopak v konkurenci všech moderních CSI trochu zaspává svou dobu? (dobře, i tady z žaludku oběti zjistíte, že večeřela plejtváka a ovčí tlačenku - a ne, nedělám si srandu, - nicméně se to povětšinou obejde bez explicitního užívání všech těch high-tech serepetiček)

Odpověď je jednoduchá - postavy. Maura s Jane svými dialogy táhnou celou show kupředu. Kombinace Mauřiny geekovštiny a cynismu Jane (chraplák Angie Harmon je prostě cool) vytváří fantasticky zábavnou směs, k tomu přidejte špičkování mezi detektivy Korsakem a Frostem a naprosto jedinečnou a milující mámu Rizzoliovou - a dostanete obrovsky zábavnou a dobrou náladou nabíjející show, u níž bude tak trochu jedno, že se z velké části odehrává na pitevně (a v bufetu, mimochodem).
Ač jsou hlavními hrdinkami dvě ženy, žádná romantika se nekoná, všichni muži jejich životy víceméně proplouvají a málokterý se zdrží alespoň dvě epizody po sobě. A tak jediným skutečným vztahem (mimo těch rodinných), který zde má své místo, je velmi roztomilé, uvěřitelné a fungující přátelství mezi Maurou a Jane. O chemii mezi nimi bylo napsáno mnoho, vždyť na ní celý seriál staví, ovšem jako nadšený gayzzoli shipper můžu zodpovědně říci jen to, že kdo subtext hledá, ten ho najde. Spoustu subtextu, bezpochyby.

Pro tohle všechno jsem ochotná odpustit i ty deus-ex-machina vyšetřovací postupy, dokonce odpustím i přílišné propojování osobních životů postav s jejich případy. Rizzoli and Isles jsem ochotná odpustit skoro cokoli. Je to vtipné, je to skvěle obsazené, je to nepřehnané, je to lidsky citlivé... už jsem říkala, proč tenhle seriál miluji?

100 %
88 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

žena a....žena? :)

Jedním slovem Wow. Na tento seriál jsem se začal díval proto ,že v něm hraje z mé oblíbené kriminálky NCIS S.Alexander. První díl mě doslova zaujal.Druhý mě nadchl a třetí díl mě úplně pohltil. Rizzoli & Isles jsou aktuálně na špici mého žebřičku krimi seriálu spolu s Castlem a NCIS Seriál se odehrává v mém oblíbeném americkém městě Boston.Je u toho výborná znělka.Seriál je prošpikován skvělými hláškami.Díl od dílu je zajímavější.u žadného jsem se zatím nenudil.

100 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

velice velice ... úžaný

Jak jednoduše napsat, že jsem shlédnul všechny díly, co jsou momentálně k dispozici, tak říkajíc, jedním dechem (kouknutím). Přestože žena v roli detektiva, nehraje si na hrdinu v roli neporazitelného geroje. Naprosto vyvážená role s ženským entuziasmem. Tohle se prostě scénáristovi vyvedlo jako nic jiného. Výběr herečky pro tuto postavu, její hrubý hlas je prostě geniální devizou v protikladu, i povahy, s postavou doktorky. Už se těším na letní pokračování. Pokud to zase někdo neutne.

100 %
78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Rizzles "buddies"

Když jsem se poprvé setkala s "Rizzles", povšimla jsem si jistých podobností se seriálem Bones - Mauřina asociální genialita, Janina horkokrevnost, "street clever" a navíc ta skvělá chemie mezi oběma. Brzy jsem přestala srovnávat, seriál je jedinečný svým vlastním způsobem, a to nejen tím, že je teprve druhým pokusem (1. úspěšným) o instalaci ženského elementu do klasického "buddy" schématu od dob Cagney and Lacey (osmdesátá léta). Seriál je dynamický, ostrovtipný a navíc feministický, co víc si přát od kriminálky současnosti?

90 %
71 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
71 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Úžasný seriál

Tento seriál mě velmi zaujal jak hereckým obsazením, tak nápady (případy, řešení případů...) Moc chválím také dobré zařazení humoru do seriálu, humor se objevuje vždy ve scénách, ke kterým se hodí a dobré je, že je velmi přiměřený a přirozený. Tvůrce seriálu velmi chválím a moc se těším na další serii.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Na kriminálky nekoukám, až na tuhle :-)

Obě jsou skvělé osobnosti, Jane má podobný humor jako já, Maura se mi zase zamlouvá pro svůj pěstěný zevnějšek a modními manýry, které Jane absolutně nechápe. Líbí se mi jejich přátelství a protikladné osobnosti. Co se případů týče, většinou mi připadají velice originální, jen 80% dávám za to, že "většinou", není "vždy". Někdy se malinko nudím, a i když je mi jasné, že nikdy to nemůže být dokonalé, tak v porovnání s těmi kterým jsem dala "stovku", je to prostě trochu slabší. Ale jinak bezva, tleskám tvůrcům a těším se na další díly! :-)

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

pro mě nejlepší

Já za sebe musím říct, že je to nejlepší seriál jaký jsem viděla. Nikdy jsem neviděla všechny díly nějakého seriálu, ale Rizzoli and isles jsem viděla naprosto všechny díly a vždy se úplně třesu na další. Angie Harmon a její bezkonkurenční chraplák a naprosto dokonalá řeč těla je prostě dokonalost sama. Sasha Alexander je krásná a role upravené, bohaté, ale především chytré patoložky jí prostě sedí jak zadek na kastrol. Má to své kouzlo. Osobně mám moc ráda kriminálky a detektivky, ale tohle je ještě o třídu lepší. Neřeší se tam jen kdo je vrah, ale rodinné trampoty rodiny Rizzoli a záhadu Mauřiných biologických rodičů. Rizzoliovi jsou praštěná rodina, ale drží spolu za každou cenu. Obě hrdinky mají své problémy, ale řeší je společně jsou si oporou když to ta druhá potřebuje. Naprosto odlišné ale spolu tvoří nejlepší kamarádky na život a na smrt. Já neznám lepší seriál. Dokonce jsem přečetla i knižní předlohu seriálu a musím říct, že nejsem velký čtenář. Nikdy jsem na čtení nebyla vyhýbala jsem se povinné četbě jak čert kříže, ale tenhle seriál mě tak vtáhnul, že jsem nemohla odolat a přečetla jsem všech 10 knih během 14 dnů.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Správná dvojka

Seriál se mi moc líbí. Nejdřív jsem koukala na dabing ale teď jsem najela na originál. A je to asi první seriál, kdy nevím co je lepší.

Holky jsou super. Chytrá a krásná Maura. Rázná a "tvrdá" Jane. Zajímavé případy, napínavé situace. Díl od dílu lepší. Holky jedou!

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Chytré holky

S hodnocením seriálu jsem dlouho čekala, protože mě příjemně baví a vždy se těším na další epizody, ale jsem skeptik, tak jsem myslela, že po nějaké době nadšení opadne. Nestalo se tak i po čtvrté sérii se nemůžu dočkat další řady.
Co mě tak uchvátilo? Vtip, holky jsou skvělé a vhodně je doplňuje popichování mezi Frostem a Korsakem, kde mě mrzí, že toho se již dále bohužel nedočkáme. Co dalšího? Problematické vztahy v rodinách a v rodině Rizzoli další vtipné situace. A nakonec samozřejmě neméně důležitá detektivní práce. Jediné mínus, které seriál má je Frank Rizzoli sr.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Seriál dvou tváří

Jak jsem napsal v nadpisu k tomuto hodnocení, je to seriál dvou tváří, a tím nemyslím hlavní herecké duo, které patří k tomu nejlepší stránce tohoto seriálu. Na jedné straně je to právě skvělá ústřední dvojice, její vtip a vzájemná chemie mezi sebou, kolegy i vlastní rodinou, podpořená i skvělým castingem vedlejších rolí, ze kterých mám nejraději Bruce McGilla jako detektiva Vince Korsaka. Ale na druhou stranu má tento seriál i několik problémů. A tím největším problémem jsou neuvěřitelná klišé scénářů, které ale kompletně zapadají do portfolia stanice TNT (což je podle mě jeden z největších problémů této stanice). Obecně mi přijde, že to je skoro osmdesátková detektivka se všemi jejími výhodami a nevýhodami zkombinovaná se suprovým dnešním buddy cop seriálem. Vyšlo to dobře, ale i tak měl tento seriál ještě větší potencionál, a tak hodnotím 70%.

70 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

RAI

Po delší době zase seriál, který mě nadchnul. Sice jsem teprve zkoukla 1. sérii (mimochodem během dneška :-), ale musím jej hodnotit jen pozitivně. Líbí se mi, že hlavní hrdinky jsou protiklady a každá do děje vnáší něco zajímavého. Ostatní postavy taky výborné, zatím jsem tam nenašla vyloženě zbytečnou postavu.

100 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

perfektní

Jednoduše je seriál perfektní, je zde velice dobré obsazení. Sasha a Angie si spolu sednou. Seriál s ryze ženským hlavními hrdinkami chyběl a dostali jsme ho. Velice dobře se doplňuje napětí s vtipem. Podle mého v seriálu nic nechybí, protože i po 3. řadě se těším na další díly. Zatím sem se snad nenudil ani u jednoho dílu. Jen tak dál.

100 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Rizzoli & Isles

Asi můj nejoblíbenější detektivní seriál vůbec. V každém dílu je případ obohacen velikým množstvím hlášek a pošťuchováním detektivů Korsaka a Frosta. Není to ale jen o případech. Hlavní hrdinka Jane stále řeší problémy ve své rodině, hlavně se svou matkou. Pomáhá jí nejlepší kamarádka Maura, puntičkářka z velmi bohaté rodiny. Na tomto seriálu mě vůbec nic nezklamalo, naopak, dopadá to tak, že se nemůžu dočkat na nové díly.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
70 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Rizzoli & Isles

Obě postavy jsou perfektní protiklady, které se skvěle doplňují. Dlouho jsem se u seriálu tak dobře nezasmála, jako u tohoto! Je to prostě skvělá oddechovka, i když je to kriminální seriál.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Vtipný

Vtipný, zajímavý seriál. Chodící Google Maura a akční Jane. Jen tak dál a víc.

90 %
45 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
82 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

veľké prekvapko!

Na to že som R&I začala pozerať len z nudy, som bola milo prekvapená. Narozdiel od iných kriminálok, v tomto nehraje prvú rolu technika a všetko vybavenie, ale naozajstá policajná intuícia. Herci si perfektný (a to hlavne mama Jane). Nechýba samozrejme humor a v posledných častiach aj romantika :D takže odomňa palec hore :D

90 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

fakt dobrý

líbí se mi protože není tam nic nahraného.Už se těším na další díly.Jo a Prima bude od září tento serial vysílat!!!!!!!Nezná někdo podobný serial?Dejte tip.Postavy vypadají reálně.Ne jako v těch Miami a podobných,kde detektivové běhají s baterkami ve dne ,za slunečního svitu.to když vidím tak se mi otvírá kudla v kapsy.

100 %
44 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
56 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

100 %

Rizzoli and Isles je pro me velka srdcovka, serial ktery me oslovil uz od prvniho dilu, chemie mezi Marou a Jane mi pripomina svym zpusobem chemii kterou myvaly mezi sebou Xena a Gabrielle, pro me jeden z nejlepsich a nejoblibenejsich serialu za par poslednich let.
( Pokud nekdo mate v planu ze sa na tento serial chcete podivat, pustte si to v originalnim zneni, cesky dabing je opravdu tragicky a snizuje hodnotu serialu)

100 %
43 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Jane + Maura

Tenhle seriál má velice zajímavý děj, který Vás okamžitě strhne do víru z kterého jen tak neutečete. Strašně se mi líbí jak je to mezi Jane a Maurou, podle mě jsou obě úžasné a mají mezi sebou obrovskou chemii. Já už jen vždycky čekám, kdy se na sebe vrhnou :D

100 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Seriálek

Seriál je podle knižní předlohy. Knihy napsala Tess Gerritsen. Seriál je dobrý ale všechny jsem si představovala jinak.

80 %
21 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

matka

zacal som to sledovat ale po par castiach ..nie toto nepojde ...

Ustredne duo je super aj si dobre sadnu .. ale Jane matka je otrasna a za spravanie ako napriklad to akoze rande by som jej povedal zopar teplych slov a zabuchol dvere s tym ze nech uz sa mi neopovazi volat!!!
takze za matku -20%
za riesenie vztahov -10%
az tak dobre to nie je - 10%

60% .. konecny verdikt.

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
25 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé