plakát seriálu

Kobra 11

(Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei)

Názory uživatelů

Zlomená kreditka

Tak tento seriál jsem sledovala už jako malá se ségrou, takže k němu mám určitý vztah.
Kobra 11 je super seriál. Základem je samozřejmě Semir, bez něho by to prostě nešlo :) Perfektní vždycky bylo, když otvírali zamčené dveře kreditkou, kterou potom jeden z nich vždycky zlomil :D Jako Semirův parťák se mi nejvíc líbil Tom Kranich. Byla to taková správná dvojka.
Kobra 11 obsahuje spoustu vtipných (mají polámané ruce, nohy..), akčních (honičky na dálnici..), ale i dojemných scén (smrt Andrého, Toma..). Je to seriál mého raného dětství tak jako Hvězdná brána, proto dávám 100% :)

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Od Wow k Cože

Když jsem byla malá, tak jsem na tenhle seriál koukala pravidelně, každý díl jsem úplně hltala.
Když umřel André, tak jsem brečela, pak přišly lepší časy s Tomem, ovšem do doby než mu zemřela přítelkyně i s nenarozeným dítětem.
Když za něho zaskočil Jan, tak jsem si říkala jo dobrý, Tom neumřel a Jan se pak nevysvětlitelně někam vypařil a vrací se úžasný Tom.
No a na začátku 11.série přijde ten šok, chudák Tom umře...katastrofa největší.
Pak přijde Brantner z Rexe, tak si říkám fajn, to by šlo, pár dílů zkouknu a co se nestane?Zastřelí ho.
Když přišel Ben, už to vzdávám. Díky bohu, že mě nepřirostl k srdci, protože vidět, jak by mi Semir zabil mýho oblíbence, to by byl konec.
A až poběží nová řada s novým kolegou...to už opravdu nepůjde...
Nejlepší díly jdou ty první, do 10. série dobrý, pak to jde z kopce. Pořád nevysvětlitelné a fyzikou popírané kaskadérské kousky. Před několika lety to mělo svůj efekt, kdy si každý říkal: WOW! Ale teď si spíš říkam: Cože?
Na závěr bych se chtěla omluvit, pokud jsem se někomu netrefila do názoru, ale je to tak. Dřív jsem ho měla opravdu ráda, ale nový díly nestojí za nic.

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
60 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Semir

Kobru 11 zbožňujem už od mala od kedy som ju začala pozerať...je to super seriál. vystriedalo som v nej už veľa hercov ale náš nesmrteľný Semir je podľa mňa najlepší od začiatku bol skvelý a pritom úplne drsný. Parťákoch mu menili skoro vždy ale podľa mňa boli len 3 z nich najlepší bol to Tom, ktorého sme stratili a tak sa zase vrátil lenže potom nám ho zabili tak to bol Ján ale ten tiež odišiel ale najlepšie časti boli s Benom ten dodal KObre 11 šťavu ako sa to vraví a je skvelým parťakom a z nim Kobra aj ožila je plne vtipkov a srandy a konečne sa neoblieka do oblekov ako tí pred ním. Len škoda, že už tam nebude dlho.. ale aj tak proste Kobra 11 najlepší seriál, ktorý ma neprestane baviť ani po toľkých opakovanich s radosťou ho pozerám ďalej a Ďalej a budem naďalej pozerať

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Nekonečný příběh

Vynikající seriál z policejního prostředí, na kterém jsem vyrůstal. Já osobně preferuji spíše novější série, ale s odstupem času si uvědomuji, že kvalita tohoto seriálu je stále více diskutabilní. Mnozí upřednostňují spíše starší série, ale ty novější jsou mnohem akčnější. Nesmrtelný vrchní komisař Semir Gerkhan se zločinem na televizních obrazovkách bojuje již 20 let, přičemž po jeho boku se vystřídalo již 8 partnerů. Pokud se Erdogan Atalay rozhodne ukončit svou hereckou kariéru v tomto seriálu, tak Kobru 11 nepochybně čeká konec.

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Kobra 11

Tento seriál jsem sledovala od mala se svou sestrou, která ho milovala, spolu jsme si nenechali ujít jediný díl. Většinu dílů znám skoro nazpaměť. Občas mi přijde že je Semir tak trochu nesmrtelný, za seriál vystřídal takových parťáků, že by to nikdo jiný nestihl. Ze Semirových kolegů a parťáku se mi k němu nejvíce líbil Tom a samozřejmě Ben, ten dodal seriálu šťávu, Semir jakoby po jeho boku omládl, byla to správná dvojka, škoda jen že odešel, i když tajně doufám že se zase vrátí, ten nový mi k Semirovi nesedí. Za mě je to super seriál, u kterého se musí skoro každý kdo ho zná zasmát.

100 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Konec Kobry?

Nejlepší série byly s Andrém Fuxem a Tomem Kranichem,jakmile tito dva zmizeli, tak kvalita seriálu prudce klesla, zejména nástupem Gedeona Burkharda.Zázračné oživení Andrého Fuxe jsem ještě neviděla, ale to už svědčí o tom, že tvůrci neví kudy kam.Navíc případy posledních 3 sérií souvisí s dálnicí dost málo :/ Pozitivně hodnotím příchod technika Hartmuta, ale ostatní nové postavy jsou dost nevěrohodné, zejména nová šéfová.Změna postav proběhla v seriálu několikrát, dokonce po 3. sérií to seriálu pomohlo, ale teď už tomu nepomůže nic.Ne nadarmo se říká v nejlepším je dobré skončit.70% jen za sérii 2, 3, 4, 5 a 6, menší propad 7, 8, 9 a 10 a od 11 to už není Kobra, ale zbytečné natahování...

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Zase někdo jede rychle..

Kobra 11, seriál kde se dálniční policie dostane snad k jakémukoli případu, který souvisí se vším jiným jen ne s dálnicí. :)

Když mám náladu na zničená auta, hromadné a neobvyklé nehody a akrobatické kousky s osobáky, Kobra 11 je správná volba. U té mám jistotu, že aspoň jedno auto skončí na šrot (popř. jiný dopravní prostředek).

Je to seriál, který si na těchto scénách zakládá, takže milovníci aut, kteří nesnesou poškrábané dvěře, by se Kobře měli obloukem vyhnout. ;)

Seriál občas nějakou epizodou překvapí, jindy čekáte na konec, který je v nedohlednu a říkáte si, kolik aut ještě padne?.

Seriál hodnotím lehkým nadprůměrem, ráda občas mrknu na rozbitá auta a na to, jak Semir se seriálem stárne. (nedávno jsem viděla ukázky na Kobru v TV a byl tam Semir v první sérii, takový mladíček. :))

60 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Kultovní seriál

Kobru znám už spoustu let, sleduju ji od dětství a vždycky patřila mezi moje nejoblíbenější seriály.

První dvě řady, ve kterých se postupně objevili Frank, Ingo, Semir a André, mi přišly ještě trochu odlišné a méně akční od "pozdější Kobry". Neviděl jsem tady ještě ani všechny díly, ale nejvíc se mi líbily Rudé růže, černá smrt a Nový parťák (střídání Inga za Semira).

Od třetí série už pomalu začínala ta nejlepší éra. Například skvělý díl Osamělé vítězství a dojemná (donedávna) smrt Andrého patří mezi to nejlepší z celého seriálu.

Následovaly výborné tři řady s Tomem, který byl podle mě nejlepším parťákem Semira. Skvělých dílů tady byla spousta (Chata u jezera, Rozloučení), ale za zmínku stojí hlavně pilotní filmy Pekelná jízda na dálnici A4, Jízda smrti linky 834 a Štvanice.

Řekl bych, že kvalita neklesla ani po Tomově dočasném odchodu a Jan Richter byl jeho dobrou náhradou. Sedmá a osmá série s ním se mi líbila skoro stejně a za nejlepší díl bych vybral pilot k osmé řadě Na věky věků (se záporákem Tschernym).

Návrat Toma a další dvě sezóny (hlavně ta desátá) s ním se mi líbily možná úplně nejvíc z celého seriálu.

Následná temnější 11. a 12. série s Chrisem znamenala podle mě po hodně dlouhé době menší pokles. Přesto by se ale našlo několik dobrých dílů (Na život a na smrt, Mezi nepřáteli).

Další parťák Ben Jäger byl ze začátku skvělým oživením a hned ve výborném a napínavém pilotním filmu Na vlastní pěst jsem si ho oblíbil. S Benem mě bavila celá 13. a zhruba první polovina 14. řady (pamatuju si, že to bylo do epizody Kartel).

Od dílu Kóma mě už ale Kobra nebavila tak jako dřív. Jakoby ztratila originalitu, napětí a vážnost (i když ani dřív seriál nijak extra vážný nebyl, teď už si Semir s Benem dělají srandu v podstatě ze všeho).
Pilotní filmy už také nebyly tak kvalitní a neviděl jsem ani všechny díly. V závěru dlouhé éry s Benem (13. - 18. série) se ale přece jenom několik dobrých našlo (Smrtelná volba, Osamělé rozhodnutí).

Seriálu ale rozhodně ještě šanci dám. Ukázky na už devatenáctou sezónu s novým parťákem Alexem Brandtem vypadají hodně dobře a temně (podobně jako díly s Chrisem). Snad se tedy Kobra zase změní k lepšímu. :)

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Vrazedne tempo?

Je neskutecne, jak dlouho se tenhle serial na obrazovkach udrzel (a jestli se nepletu, tak se porad toci nove dily), zvlast kdyz vetsina z nich je v podstate jak pres kopirak :D.
Kazdopadne nekolik poslednich serii jsem uz nesledoval, ale zacatky jsem jako pubertak hltal (asi jako vsichni) a na to, ze je to nemecky serial, tak trikova kvalita je na hodne dobre urovni uz vlastne od prvnich serii.
Semir je neskutecny drsnak, ktery s autem (a vlastne vsim co se nejak pohybuje) zachazi asi tak dobre jako MacGyver s vecmi, ktere ma kolem sebe :D. Nekteri jeho partaci byli sice fajn, ale jednoznacnym tahounem cele show je prave Erdogan (samozrejme az po Bonrathovi a Herzbergereovi ;)).

70 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Hořící autíčka

Tento seriál jsem měla hodně ráda před několika lety, ještě když měl Semir svého prvního parťáka. Líbil se mi. Akční, nějaké to napětí, boj o život, scény k pousmání... Později jsem si však začala všímat, že je to pořád o tom stejném. Vždycky někam jedou a kousek od nich se něco děje. Copak se tohle může stávat pořád dokola?! Co mi dále vadilo bylo střídání parťáků Semira, který je tedy opravdovou legendou Kobry 11. Stálé exploze a uniknutí jen o vlásek začnou brzy nudit, ale což,je to stará dobrá Kobra 11.

50 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Chudáci auta...

Jeden z mých oblíbených akčních detektivních seriálů.Rozhodně skvělý kousek který se rychle zabydlel v České Republice a věřím že má velkou fanouškovskou základnu.Od mala se na něj dívám(nebo teda alespoň díval když ho vysílali) ,no jen do zvratu kde zemřel Tom...To trochu zamíchalo obsazením a rádoby akční hrdinové co řešili nové případy po boku Semira nebyli to pravé.Moc se nevyvedly modernější epizody,ale začátek je skvělý.To jsem se ale ještě nedostal k oblíbenému rozbíjení aut.V seriálu snad v každé epizodě najdete alespoň jedno vybuchující auto.Zajímavý je styl výbuchů.Auta explodují i když do něj jen ťukne druhé ... Většinou tak skončí v plamenech půlka dálnice.Plno akce,napětí,nějaká ta láska a drama...No mě se to osobně líbí.Takže Explozivní 90-ka !

90 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

:)

Haháá. Když se řekne Kobra, snad půlku lidí nenapadne ani had, ale Semir. Semir, Semir, Semir, to je hnací motor seriálu.:) Docela sexy motor, ale není možný, bay to utáhl.

Seriál je typicky německý - nikdo pomalu neví, kolik má dílů, všechno je přemrštěné, hlavní grdinové děsní klaďasové a všechno ví, všude se dostanou a nikde se nezastaví. Konkrétně v Kobře se auta obrací, mačkají, bouchají, ale Semir a parťák vylezou, jako by si zrovna vyžehlily.

Prvních pár sérií bylo parádních. Dejme tomu do té doby, než odešel Tom Kranich, potom už to šlo od 10 k 5:/ Pořád stejné schéma a trošku nuda:/

Jasný, je to nereálný seriál a velice "trapný", ale je to naše stará dobrá Kobra a proto ji máme ráda, popř. nesnášíme. Já jí mám teda ráda. :)

60 %
91 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
91 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Semir je prostě nesmrtelný :o)

Zajímavý seriál, u kterého originalitu vidím v tom, že se odehrává na dálnici. Někteří kritizují přehnanost scén, nereálnost. Ale o tom Kobra je, to fanoušci milují. Kdyby se srazily dvě auta, měly promáčknutý blatník, tak by to moc lidí nezajímalo. Nechybí vtip, napětí, občas dojde i na smutnější atmosféru...

První až třetí série byl takový začátek, kde se Kobra hledala. Od čtvrté po desátou sérii byla Kobra myslím na vrcholu. Nyní, kdy se v Kobře střídá více a více Semirových parťáků si myslím, že by pro seriál byl lepší konec, než další a další pokračování :o(

90 %
86 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Malý velký muž

Když seriál začal, byla jsem ještě docela malá, takže jsem se na něj musela dívat tajně, ale stálo to za to. Všichni si dělali srandu, že jde o první dobrý německý seriál, a byl to fakt.
Po čase se případy staly ne tak zajímavými, Semirovi parťáci nesympatickými a celé to bylo skoro k smíchu. Táhnul to už jen Semir a jeho ničení služebních aut. I to zničili, když udělali šílené řidiče z jeho parťáků. Po několikáté řadě už na tom nebylo nic k dívání.
Tvůrci už jen těží z dobrého jména, které Kobra kdysi měla, a jejích věrných fanoušků.

40 %
78 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Alamr für Cobra 11

Tohle je seriál a miláček mého mládí a i když se na něj dneska dívám střízlivě a kriticky, nostalgické vzpomínky mi zkrátka nedovolí, abych ho hodnotila nějak záporně. Viděla jsem všechny díly, řady, filmy, něco i několikrát. Tehdy to pro mě byla bomba. Akce, tempo seriálu, příběhy, herci. Jenže dneska musím uznat, že efekty jsou sice skvělé, ale hodně nadsazené a přemrštěné, stejně jako nějaké výkony ústřední dvojky (což jim ale předepisuje scénář), náměty epizod nejsou tak originální a často se opakují. Jenže do Semira jsem byla dlouhou dobu zamilovaná, Tom a André (narozdíl od Jana a těch z prvních řad) byli skvělí. Taky jsem fandila Andree a šéfce Engelhardtové, která byla moc fajn. A Dieter s Hotem vždy přinesli do seriálu komiku... Nevím, jestli jsou ještě další řady a zda je bude Nova vysílat. Dívala bych se, ale už ne s takovým nadšením jako kdysi.

70 %
77 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
54 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

Kde že loňské sněhy jsou...

Byly doby, kdy se na to dalo dívat.
Byly doby, kdy to ještě bylo vtipné.
Byly doby, kdy jsem to hltala s nadšením.
Ale to všechno odvál čas. Už to zdaleka není to, co to bývalo. Kvalita upadá. Seriál vykrádá sám sebe. Dávám tudíž ruce pryč a s nostalgií budu vzpomínat na staré řady (v dobách Andrého a Toma), které ještě měly nějakou kvalitu...

60 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Alarm für Cobra 11 - Die Autobahnpolizei

Nesnáším německé seriály a to všechny do jednoho. Každý německý seriál je na fous stejný, jako kdyby to dělali podle nějaké šablony. Němci všechno ženou do extrému a tento je toho jasným důkazem. V každém díle se musí rozmlátit alespoň 100 aut, skoro v každém díle alespoň jedna osoba pracuje na stavbě, kde se děje něco nekalého a snaží se tomu nějakým způsobem zabránit. No a pak přijde na scénu Semir se svým partnerem, které střídá jako ponožky a ti to všechno vyřeší ani ne za 24 hodin. No prostě komedie největší, sledovala jsem asi první dvě série a ty ještě jakžtakž ušly, ale to co následovalo potom, to byl děs a hrůza!!! Ale protože Němcům už se podařilo natočit i daleko horší seriály, tak dávám alespoň 20%

20 %
73 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
36 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Tak to vidím já...

Seriál, který se mi ze začátku dost líbil, ale postupně se z něj stala další německá hovadina. Příběh je podle dvou-tří mustrů a jediné, co mě mohlo později zaujmout, už byly jen výbuchy...

Kdyby měl seriál čtvrtinu sérií, tak bych mu dal i 80%, ale německá nerozvážnost co se týče délky seriálů, je přítomná i tady.

Jejich tempo je prostě vražedná nuda a nedokáže to překazit ani ultrasympatický Semir Gerchán, kterého si jde vážně oblíbit.

40 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Semir + Kobra 11 = 4ever

Zřejmě mají všichni podobný názor - kdyby odešel Semir, jde do háje celá sledovanost. Ať už vidíte Semira v jakémkoli ohrožení, buďte si jistí, že vždycky vyvázne živý. Nejvíce mě fascinují ty nehorázné bouračky, při kterých by každý normální člověk zemřel. Ale Semir s parťákem vyleze jenom trochu odřený a špinavý. Snad jediné, co mi na tomto seriálu pomalu začíná vadit je jednotvárnost - každý díl začíná honičkou, bouračkou a následným výbuchem, kdy na poslední chvíli zachrání lidi z hořícího auta a končí opět honičkou, při které se buď pachatel zabije v autě, nebo ho nakonec chytí po nějaké bouračce. Občas také nepřestávám žasnout, kolik různých druhů případů sahá do kompetence dálniční policie. Drogy, vraždy, únosy, vydírání. Dělají snad úplně všechno. I přes tyto malé chyby je to jeden z nejlepších seriálů, které jsem kdy viděla a moc mu fandím.

100 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Jejich revírem je dálnice, jejich tempo je vražedné,...

Kobra 11 = Semir. Jedno bez druhého to už nejde. O kolik by asi klesla sledovanost...Tenhle seriál si nikdy nenechám ujít (i kdyby jen ze zvědavosti), ať už bude jakýkoliv. Děj není vždycky perfektní, sem tam se až moc přibližuje k jiným dílům, ale vtip a akce to všechno zachrání. Byla jsem, jsem a mám v plánu být pořád fanouškem Semira a spol.!

100 %
64 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Asi tak ...

Když to celé začlo , byla sem nadšená asi jako každý.
Po pár dílech sem zmněnila názor na Německou kinematografii ( která do té doby potila jen nesmysly ala červená knihovna a podobné nesmysly )
Zajímavé - úžasné - super - bomba. To sou výrazi které mi probíhaly hlavou při sledování tohoto , jak to říct -- nářezu.

Když umřel " ANDRE " ( 2hý parťák ) , přestala sem se na seriál dívat - brečela sem jak malá.

Od té doby vydím tak š - 4 díly z nových sérií a vůbec nelituju toho že sem se přestala dívat.
Děj každého dílu je stejný - někdo něco udělá - rozbije se pár aut - Semir a ( někdo ) se pokusí udělat to za co je platí ( a vůbec nevadí že se pletou do každého ovětví policie ) a nakonec se zase rozbije pár aut.
Už je to uhrané - už to nebaví - parťáci přichází a odchází - není tam už žádné překvapení - umřela dobrá seriálová pecka.

70 % dávám proto že se mi těch pár prvních sérií přece jen hodně líbilo - pohřbeno donekonečna nastavovanou stelnou situací , která už tu byla 800x přinejmenším.

70 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

Německá kuchyně? Ale jo...

Kdo by je neznal. Kobra 11 - nejznámější policejní označení světa. Německá dálniční policie, před kterou se třesou i ti nejmazanější zloději a kriminálníci. Ale. Mě osobně v seriálu dost věcí chybí. O napětí nouze není, to ano. Automobilové honičky jsou fajn, ale omrzí se. A po tolika sériích se furt koukat na to samé? To pro mě není. Chtělo by to možná změnu. Ale v čem? Udělat z toho seriál jako je tucet dalších? To asi není nejlepší řešení. Každý díl se tak i nadále bude nést ve znamení honiček a demolic aut (o které v seriálu rozhodně nouze také není), ale není na čase udělat změnu? Oživit to? I přesto, že se na to čas od času podívám jako na oddechový seroš, musím dát hodnocení jaké dávám. Tento seriál se mezi špičku, alespoň tu mou řadit nemůže ale v průměru bohatě obstojí.

50 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Semir a jeho audiny

To nemá chybu. Co na tom, že se v každém díle zlikviduje třicítka na němce docela slušných aut. Co na tom, že Semir už vypadá hůř než hromada odpadu z klinických pokusů. Co na tom, že dálniční policie nemá absolutně co dočinění s kuplíři, únosci, teroristy, seriovými vrahy a dalšími šílenci, tedy pokud zrovna nepřekročí povolenou rychlost, která mimochodem na autobahnu omezená není. Co na tom, že šéfové jsou pořád dámy nad padesát s IQ houpacího koně. Co na tom, že mají nadměrnou spotřebu hubených blondýnek. Co na tom, že tohle všechno absolutně nedává smysl.
Hlavně, že se pořád najdou věrní diváci, kteří napjatě očekávají každý díl. I já mezi ně patřila. Dokonce tento seriál patří k seriálům mého dětství a není divu, vždyť takovou stupiditu může nadšeně očekávat jen sedmileté dítě.
PS:Omlouvám se skalním fanouškům za poslední větu, ale lépe to vystihnout nešlo.

0 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Jejich úkolem je chránit naši bezpečnost

Vždycky jsem si říkala, co všechno ta Kobra 11 v čele s věčným Semirem a jeho většinou fešným parťákem (Jan a Tom mluví za vše) nevyšetřuje. Kdyby jenom přestupky a bouračky na dálnicích. Drogy, únosy,.. To má všechno pod palcem dálniční policie??! Kdo by ale odolal létajícím autům a hromadným nehodám, běžně od 100 vozů výše.. Jo, byla doba, kdy jsem si nenechala ujít jediný díl a smrt Andrého oplakala jako želva. Po odchodu Toma a Jana mě seriál omrzel

50 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Semir a Andre byli nej!!!

Nejlepší dily byli za Semira a Andreho a potom jeste za Toma.Pořad mě kobra baví,ale je ted jak bych to rekl taka uměla až moc moderní.Podle mě byli nejlepsí partaci Semir a Andre.Andreho smrt byla pro mě dost kruta,i když je to prostě jen serial bral jsem to vazně a dodnes mě to mrzí.Z puvodni kobry uz jen hraje Semir,Bodrath,Hercberghr,to mi je lito ze uz z puvodni kobry zustalo jen tohle zboží.Je pravda kdyby skoncil Semir ,tak skonci kobra.Přal bych si ,aby se vratil do kobry Andre.Zvysila by se sledovanos a oživilo by to kobro.Byla by to bomba!!! Kobra 11 je pro mne i ted nejlepsi serial!

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Sci-fi

Jsem jednou z těch, co tenhle seriál sledovali/žrali už od úplného začátku a světe div se, viděla jsem ho až do posledního, u nás vysílaného, dílu.
Tenhle seriál je potřeba brát tak, jak je. Kriminální seriál specializovaný na různé honičky aut a jejich bourání, šrotování, vybuchování,... Z německých seriálů špička, ale docela dost science fiction a o nesmrtelnosti Semira ani nemluvě.
Každopádně s každým dílem čekám, co tvůrci vymyslí za nové kousky s auty - a o tom tenhle seriál hlavně je, že...
Souhlasím s názory, že do Toma Kranicha byla úroveň slušná, poté začala celkem klesat. Ben nebyl úplně špatný, s ním se v seriálu objevovali nové vtípky, ale jak už to tak bývá u seriálů s mnoha sériemi, ta úroveň se udržet nedá.
(Momentálně by měl mít Semir ještě jednoho parťáka, ale může ještě něčím oslovit?)

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Immortal Semir

Kobra 11, to je pro mě něco jako klenot. Sledoval jsem to asi od svých osmi let a sleduji to pořád. Je to seriál, u kterýho dokážu pochopit to největší, ale i to nejmenší hodnocení, protože s přibývajícími sériemi (je jich přes dvacet, co si budem povídat) to určitě ztrácelo na kvalitě. Mě to ale tak nepřijde, protože je to kult a já miloval každý díl. Samozřejmě někoho mohlo štvát, že jediný kdo neumíral, byl Semir, ale když se na to podíváte, bez něj by to nemělo cenu. Je to takovej německej Terminátor. Kobra 11 je jediný německý film/seriál, na který se dá koukat. Nejlepší dvojka - Semir a Tom ;)

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Semir

Tak právě on snad je tomuhle seriálu věrný. Jeho parťáci se tam střídají jako ponožky. Myslím, že by stačilo natočit tak 100 dílů a konec. Je to pořád o tom samém. Některé díly jsou teda slabší, některé zase lepší. A asi se nikdy neobejdou bez scény, kdy Semir a jeho parťák vyskočí a za nimi vybuchne auto.

40 %
42 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Kobra 11

Semir Gerkhan je prostě Semir Gerkhan, ale jinak je to Německá snaha o americkej akční seriál. 100ku dávám za ničení !

100 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí
Budy
29. listopadu 2007

Kobra 11

Ze začátku byl seriál dobrý.Prostě krimiseriál.Později když tam nastoupil Tom a pak Jan, tak se to měnilo na akční seriál a auta jenom vybuchovala.V prvních řadách hlavního zločince prostě chytli nebo ho zastřelili.Později vždycky vybouchl v autě.

80 %
36 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
64 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

nenene!

Německé seriály prostě nemusím a tenhle není výjimkou, Tento seriál je spíše pro kluky - vybuchující auta, rychlá auta.. Jinak tenhle seriál je naprosto o ničem. Humor žádný, možná tak napětí a akce. A naprostě vyměňování Semirova spolupracovníka seriál ztrácí na kvalitě.

30 %
30 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Semir forever:)

Další nekonečnej serial:) u toho mužou vymyšlet pořad něco a ntmá to konec. I když to u dálnice většinou jenom začíná a po deseti minutach jsme někde uplně jinde, je to prostředí více než originální. No a volba hlavních postav? Tak "malej ale šikovnej" Semir je nezapomenutelný. Hlavně ty jeho hlášky jsou forever!! A abychom nezaponmneli na hochy od efektu:D ti se tady opravdu vyřadili. Některý, sice nerealny, kousky jsou fakt good.
Prostě jeden z mala serialu který mužu vidět kdykoli:)

90 %
29 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
43 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Dokonalý...

Tak tenhle seriál je suprovej a naprosto
dokonalej :-) Nejlepší je jak se auto obrátí 3krát dokola a nikomu se nic nestane...tak to je dokonalý!!!

80 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
38 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 16 lidí

Nesmrtelný ali :D

Tohle je prostě seriál mého mládí, tedy ne že bych byla nějak stará, ale dívala jsem se už od deseti, jak Semir s parťáky řádí na dálnici, demoluje služební auta a s vtipem dopadá zločince. Teď je mi už 21 a stejně je to můj nejoblíbenější seriál. Je pravda, že některé díly jsou trochu přehnané a ujeté, ale vždy se dobře pobavím. Nejoblíbenější parťák je pro mě Ben, to jsou ty nejlepší díly a hlášky a vůbec, ti se hledali až se našli :) Jsem zvědavá, jak dlouho tam bude Semir skotačit :D Nejlepší německý seriál!

90 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Jen můj názor!

Klidně se nechám ukamenovat,ale tento seriál se mi nelíbí.
Nevím proč,ale je to tak.
Je to stále stejné.Ke konci vždy vybouchnou auta.Navíc jejich trik,kde si vždy stoupnou na auto a zachraňují někoho z druhého auta,je už podle mě okoukaný.

0 %
21 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 14 lidí

Kobra 11

Podle mě jeden z nejlepších akčních seriálů vůbec. Nic v něm nechybí..Humor, auta na šrot, výbuchy, vraždy, a hromada jiných věcí. Kobru sleduju už od dětství a myslím že nejsem jediná, komu se líbí, Semir plný energie a jeho parťáci kteří s ním táhnou v dobrým i špatným..

100 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
20 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí
konz
17. listopadu 2007

...

Co dodat? snad jen to že od prvních dílu se toho tolik změnilo žw dneska je Kobra 11 fenoménem v celé Evropě. Bylo dost dobré vidět jak se seriál od prvnho dílu změnil, jak představiteli, tak propracovatelností tak i akčností. Samozřejmě že zezačátku neměli tvůrci tolik penez jako teď, ale i tak mě už od mala fascinoval pohled na exploze, zlikvidované auta a výborně propracované honičky na dálnici. Seriál se podle mě stal fenoménem a bez Erdogana Atalyeho si už seriál nedokážu představit. 90% za to že jsem na seriálu vyrost už od mala.

90 %
18 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
45 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Proč nemají zranění?!

Tenhle seriál mám ráda,dobrá akce a dobrý zápletky...jenom mě štve že Simír pořád střídá kolegy a NIKDY NEMAJÍ ŽÁDNÉ ZRANĚNÍ, ikdyž třeba havarují a auto dopadne na střechu!!

80 %
14 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
29 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Super!!!!

v Kobře11 se vystřídalo hodně herců ale nejvíc mě zaujaly s Chrisem Ritterem no prostě supernííí díly ale škoda že ho zabili

100 %
10 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

jo, jo

nezničitelný Semir Gerkhan je prostě eso.

Na Kobru jsem koukala až od doby, co tam přišel Tom Kranich a pa k už to se mnou vezlo.

Dobrej byl i Jan Richter, ale zajímalo by mě, jak na tom Gedeon Burkhardt. Prej to fyzicky nezvládnul.

90 %
10 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
40 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

duh

Jeden z rady blbých nemecko rakúskych seriálov. Nemecko rakúske seriály ja NEMÁM RADA, furt je to o tom istom, naháňajú zlých ľudí a potom ich chytia a koniec. Proste... o ničom

10 %
8 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
31 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 13 lidí

***

První série byli dobré, ale pak už to nebylo moc originální a hodně díly ztrácely kvalitu.

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
58 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Kobra

hrozně se mi líbil Jan:D ,seriál sem ke konci brala už jen jako parodii...každej díl byl stejnej:roztřískaný auta,výbuch,průšvih...:)

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

Kobra 11

Na tenhle serial sem hodne koukala kdyz sem byla mala ale ted uz vubec porad ho opakujou kazdej rok az uz to je hrozny :(

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
73 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Super seriál!!

Cobra11 líbí se mi od té doby co jsem jí viděla po prvé v televizi na NOVĚ. Je to superní seriál. Nejvíc mě zamrzolo smrt Chrise Riterra byl supr. Ale co už doufám že ten nový parták bude taky takový jak ti ostaní, no prostě superníí!!

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
22 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

..

Zdá se mi to až moc scifi, měli by to udělat trošku víc ze života. Teda, že skákaj z okna a vůbec nic se jim nestane, to je teda nereálný..

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
57 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Pecka z policejního prostředí

Myslím si, že co do seriálových kriminálek, uldělal německý seriál Kobra 11 díru do světa. Seriál mě velmi oslovil po akční stránce. Na tento seriál jsem se díval už jako menší a baví mě doteď.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Simír, Tom, Konrád, Herzbergr, Anna a Andrea.

Kobru 11 jako serial miluji. Je to pěkně stočený. Jsem sice malá 15-ti letá hloupá holka, ale fakt miluji tento serial. Je to super žůžo serial, dokonce se u něj i nasměji. Tento serial budu pozorovat pořád. A proto dávám 100% :-))

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

kkobra

Ako malý ten seriál sledoval, ale od 10. Série jeho kvalita prudko klesá. Na začiatku seriálu ma zaujalo že je iný. Rozpráva o oddelení dialničnej polície v kolíne. Skvelé naháňačky a havárie sú samozrejmosťou a skoro vždy mi bolo ľúkaždého bavoráka, meďáka a porche ktoré sa rozbilo.

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

Rozpaky

Dávám 50%, ale... První série byly cool. Prostřední série (po Tomovi) nic moc. Teď? Teď je Kobra opět cool, ale v trochu jiném smyslu. Nyní se z ní stal seriál, který paroduje dokonce už i sám sebe (kromě všelijakých Knight Riderů atd.) a kromě zvýšeného počtu bouraček se nám ze Semira opravdu stal německý Chuck Norris, který vykropí cokoliv.

50 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

paráda

jeden z naj seriálov z nemeckej produkcie. Vyšetrovanie, autá rýchlosť - to je moje. Len odkedy markízu nepozerám, tak som stratil prehľad, čo už.

80 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

No...

Opravdu dobrý seriál. Moc se mi líbí ta auta a i neustálé honičky a přestřelky. Ale protože téměř každý díl vypadá tak že Semir a jeho partner jedou po dálnici a v tu chvíli po nich začne někdo střílet a na konci dílu toho padoucha zabijí, takže už je to maliko trapný. Docela se mi líbí hláška padouchu"Poldové, mizíme"

Nejoblíbenější díly:
1 serie: Nový Parták
2 serie: Atentat, Uhod
3.serie: Prehnana Ctizadost, Zolik, Na Musce,
4.serie: Pekelna Jizda na dalnici A4
6.serie: Stvanice, Az do horkeho konce,
8.serie: Na veky veku
9.serie: Navrat
11.serie: Na zivot a na smrt,
12.serie: Mesto v Ohrozeni, Mezi neprateli
13.serie: Okno, Na vlastni pest
14.serie: Cerna Madona, Koma
15.serie: Napadeni
16.serie: Stvana zver
17.serie: Exmanzel

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Kobra 11

No co říct.. nejlepší to bylo za dob Toma,Jana a Chrise .. staří známí herci odcházejí jako Englhartová,Hotte.. kobra už není ta stará dobrá, kterou měli všichni rádi.. zůstal už jen Semir a Bonrath.. a samozřejmě Andrea, ale tu vidíme jednou za uherák .. Ben taky ujde, ale Tom to není .. a myslím si že kdyby Markíza kobru nedávala tak se jí na nově nedočkáme .. a myslím si že RTL kobru natáčí proto že že je nejúspěšnější německý seriál(tedy společně s Rexem) ..a asi ho jen tak neukončí.. snaží se to držet co to dá.. ale všichni víme, že to už není ono.. a odchod Semira by tento seriál pohřbil.. dívám se na to jen setrvačnosti, protože jako menší sem to milovala.. ale skončilo to zabitím Chrise .. 13. a 14. by ještě trošku ušla ale teď to jde z kopce .. nedivila bych se kdyby už 18. série nebyla .. ono je pro RTL těžké vyrovnat se tomu množství amerických kriminálek.. CSI Las Vegas,Miami,NY,NCIS a nevím co všechno .. a skoro všichni se raději podívají na TBBT nebo HIMYM a na spoustu dalších seriálů ..

60 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Tom už se nevrátí, já taky ne

Stejně jako jsem hltala Komisaře Rexe jsem hltala Kobru 11.
Bylo to prostě samý bum a prásk a plameny, ale hlavně to byla i sranda, ale jen po určitou dobu.
V prvních dílech měl Semir (kromě fakt skvělýho hára) i parťáka, který se v seriálu moc neohřál a beze stopy zmizel, udělal tak ale místo pro Andrého, takže všechno bylo v pořádku.
Když André umřel, to jsem si pobrečela.
Pak přijel Tom. Nevím, jak je to možné, ale kdykoliv si pustím televizi a je v ní Kobra 11 vidím vždycky jenom ten díl, kdy přijde do seriálu Tom a frčí si to v tom nezastavitelném autě s plenkou kolem ruky místo obvazu.
Pak Tom odešel a objevil se Jan.
A jak se objevil tak opět zase zmizel. Jednou bych náhodné zmizení parťáka pochopila, dvakrát, no...
Ale vrátil se Tom a byla to vážně legrace.
Pak Tom umřel a bylo po legraci.
Objevil se Brandtner, bez Rexe.
Viděla jsem ještě jeden nebo dva díly s Benem, ale to už mi připadalo, jako že se seriál jen zmítá v agónii.
Nyní už jen čekám na poslední díl, abych se podívala, jak to nakonec dopadne, ale obávám se, že to jen tak hned nebude

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Kobra 11

Ano, tento Německý seriál jsem hltala plnými doušky od prvního do posledního dílu. Semir, alias jak já mu říkám, "Pan nesmrtelný", vystřídal za celou dobu vysílání seriálu nejméně 5 kolegů. Což je úctyhodný počet.

Nicméně na kráse to seriálu vůbec neubralo. Ba naopak. Kolegové byli čím dál tím více zajímavější a pohlednější. I ze Semira se vyklubal fešák.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí