plakát seriálu

Kriminálka Las Vegas

(CSI: Crime Scene Investigation)

Názory uživatelů

Krimiveterán......

Tohle je jeden ze seriálů, na který jsem koukala tuším už někdy před patnácti lety. Velmi se mi líbil, bylo to něco nového, progresivního, pro mě s naprosto dokonalými analýzami a vědeckými postupy, o kterých jsem nikdy ani neslyšela, no prostě skvělé.... (kéž by to tak fungovalo i v reálu...)...jejich příběhy jsem si zamilovala, stejně jako celou příběhovou linii všech vyšetřovatelů...... a myslím, že jsem to tu už někde četla....hltala jsem díl od dílu až do chvíle, kdy celou partu opustil "miláček" Grissom. Vnášel do seriálu důstojnost, klid, jeho laskavá a milá tvář spolu s úžasným mozkem, psychologií a dobrosrdečností mi tam prostě začala děsně chybět. Vydržela jsem ještě asi 20dílů bez něj, ale pak mě to nějak pustilo.... Postupem let jsem viděla tu a tam nějaký díl, ale už mě to zpět nevrátilo.

Moc mě mrzí, že nelze hodnotit třeba jen jednotlivé serie, takhle musím, vzhledem k okolnostem, ubrat celému seriálu a to není tak úplně fér....

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Postupně umírající

Další ze seriálů, který se nakonec stal rukojmím v rukou tvůrců a především televize, kteří jej tak nepřirozeně ždímali, do poslední kapky, až už nebylo možno stát ani o důstojný konec. Přitom seriál v začátcích rozčísl pole televizní zábavy svým neotřelým konceptem řešení případů, kdy jsme víc času trávili v laboratoři a kroutili hlavou nad všemi možnými i nemožnými udělátky v rukou specialistů, abychom na konci ty všechny padouchy dostali kam patří.

Jenže po patnácti řadách se i tenhle koncept rychle přejí. A ono nelze donekonečna přicházet s novými neokoukanými postupy a zločiny. Takže kdysi původně originální a zábavná kriminálka stejně sklouzla k jasnému a očekávanému skriptu. Už nečekáte s napětím jako na začátku, už jen čekáte. Možná na konci uznale pokýváte hlavou, jak to ten Nick vykoumal a přepnete na jiný program. A to je ten problém.

Fanoušci mohli čichat zradu už při prvních čachrech s postavami, kdy se autoři snažili oživit upadající Kriminálku. Jenže tady u mě těžce narazili. Nové postavy jsou prázdné skořápky, na což doplatilo třeba i Glee. Možná byl čas uvažovat o ukončení. Nestalo se tak.

Přesto to nějak doklepali do patnácti řad. A z kdysi dobré kriminálky se stala příležitostná zábava, která lpí na bývalých dnech své zašlé slávy. Suma sumárum. Prvotní série dokážou nabídnout solidní zábavu. Ale s odchodem původních postav ji žádný fanoušek nemůže doporučit s klidným svědomím dál. A do konce patnácté série to zvládnou je ti nejvěrnější.

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

CSI

I já se kloním k rozšířenému názoru, že jde o nejzajímavější CSI z řady. Pravdou ale je, že s odchodem Grissoma pro mě tahle seriálovka skončila...nemůžu říct, že by byla v něčem horší, to ne...nová postava je také dobrá (podle několika dílů, které jsem s ním viděla), ale prostě mi tam něco chybí, před tím byla tým prostě víc celistvější.
Každopádně dobrá oddechovka, případy jsou zajímavé, metody používané k odhalování stop hodně scifi a příběhová linka která se díly táhne je dostatečně výživná aby vás u televize udržela i do příštího dílu...u mě dobrý =)

80 %
100 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Tak to vidím já...

Nejlepší z řady krimminálek. Děj je na žánr originální a super-cool-technické vymoženosti jsou takové milé zpestření.
Hlavní hrdina je sympaťák a vůbec všechny postavy jsou mnohem sympatičtější než v jiných, třeba i sesterských kriminálkách...

Ani tenhle seriál nesleduju pravidelně, ale když už se na něj kouknu, tak většinou nelituju. Příběhy jsou sice trochu jednotvárné, ale celkově se skrze série nese atmosféra, která dovolí se na ně koukat dál.

Poslední dobou už by mě na seriál nedunutilo koukat asi nic. Akorát bych musel snížit hodnocení, protože kriminálka o tolika řadách? To přece smrdí...
Myslím, že ji měli zavřít už dávno, ale jestli to ještě někoho baví, ať se na to klidně dívá. Já si nechci zkazit první řady.

80 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Ta samá?

Tato kriminálka je moje srdeční záležitost, můžu na ní koukat klidně celé dny dokola. Teď jí kompletně sjíždím po třetí a stále mě to baví. pravda, i Miami a New York jsou dobré detektivky, ale nikdy mě nezaujali tolik jako takhle.
Jenže jsem si uvědomila, že když koukám na premiérové díly vůbec mi nedochází, že je to ta samá kriminálka jako v prvních sériích.
Z kopce to s ní začalo jít s vraždou W. Browna, pak odchodu Gila Grissoma a definitivní konec ,,staré dobré" kriminálky Las Vegas nastal, když odešla i Katherine Willowsová. Od té doby to vnímám jako jiný seriál, jiný příběh a asi mě na ní stále drží je známá tvář Nicka Stokese.

90 %
80 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

CSI - Let's give the world something to remember...

CSI Las Vegas jsem měla vždycky nejraději, byla to ta první kriminálka, dobrý nápad, neokoukaní herci, příběhy byly zajímavé, napínavé, občas (hodně) šokující, někdy také dost nechutné, místy morbidní. O to víc to ale byl zajímavé. Pamatuji si čtvrteční bitvy o ovladač od televize. :D

Jenže někde kolem 7. řady jsem si říkala, že už to docela natahují (a to mám 7. řadu ještě vcelku ráda). Když nevíte co by, sériový vrah vás zaměstná, klidně na celou jednu sezónu, že jo...

Pak začaly odpadat hlavní postavy (Sára, Grissom, Catherine, Nick), některé se časem vrátily, některé ne, přišly nové a jiné postavy (sympatické, či méně sympatické). Je mi jasné, že CSI nezrušili už před lety jen proto, že měla ještě pořád dostatečný počet fanoušků a "tekly z toho peníze".

Na čas jsem CSI úplně opustila, rozhodně jsem nehlídala premiéry nových dílů a až když v USA běžel konec 15. řady, rozhodla jsem se postupně dokoukat, co mi uteklo. Mezi 12. a 15. řadou bych našla všehovšudy tak 10 dílů, které se mi opravdu líbily, nebo mě něčím zaujaly. S kvalitou prvních sérií se to nedá srovnat. Podle mě kvalita hodně poklesla. Bohužel. A vůbec, 15. řad? Přitom, kolik kriminálek se dneska vysílá, není už to tak trochu telenovela?

Po shlédnutí finále ale můžu říct je, že to zakončili tak, jak si seriál zasloužil. Nebudu prozrazovat, ať se každý podívá sám. Mě se finále líbilo.

80 %
75 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

Sci-fi?

Ano, tento seriál se možná více podobá sci-fi. Alespoň pokud se na to zeptáte opravdového policisty. Amerického kriminalisty jsem se ještě neptala, takže si pořád stojím za svým naivním názorem, že to vše, co v tomhle seriálu předvádějí je možné. Las Vegas je mi nejmilejí ze všech kriminálek. Možná proto, že jede nejdýl, možná proto, že je opravdu nejlepší, nebo mám prostě jen skrytý sklon k hazardu. Každopádně vtip, se kterým jsou některé případy řešeny, prostě nemá chybu. Viva Las Vegas.

90 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Grissom vede

Tuhle kriminálku miluju už od jejích začátků, které byly asi nejlepší. Líbí se mi spojení vědy, kontroverzních a neokoukaných námětů, mírně strašidelné atmosféry a dobrých herců. Bohužel mám i jednu výtku. Podle mě měla skončit, když odešel Petersen. Jeho charisma, broučci, typický humor a mírná filosofie tomuto seriálu dávala to, co ostatní postrádají. Byť je Fishborne, nebo jak se jmenuje, sebelepší, Grisoma netrumfne. On je důvodem, proč se na seriál dívala fůra lidí. I já jsem přestala, když odešel. Spadlo to totiž do bahna.

80 %
67 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
83 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Tohle miluju

Tak tohle je seriál, který mě dostal od první minuty, co jsem se na něj začala dívat.

Tahle šílenost mě pohltila takovým způsobem, že jsem mu udělala stránky a po roce fungování stránek jsem spolu s několika dalšími fandy založila fanclub. A není to jen takovej žvást...fakt ho máme a lidi, tedy členové, si ho chválí, za což jsem happy.

Seriál samotnej je naprosto dokonalej, protože je to úplně něco jinýho, než na cobyl divák doposud zvyklý. Na jednu stranu je dobrá prevence proti zločinu, protože člověk vidí, že dokonalá vražda spáchat snad ani nejde, na druhou stranu odhalit všechny podrobnosti vyšetřování????To je trochu na bednu. Lidi si pak budou dávat bacha. Ale i tak tenhle seriál miluju a čučím na něj kdykoli jde v televizi

100 %
64 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
82 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Věda je mocná zbraň

Tvrdě pracující kovbojové vědy řeší ty nejkomplikovanější případy. Jediné, na co můžou spoléhat jsou důkazy. Seriál, který udal nový způsob vyšetřování, žádná zběsilá akce alá Kobra 11, klasické detektivní postupy tu jsou, ale jde tu hlavně o vědu, trpělivé zkoumání stop, navrhování a zamítání hypotéz. Seriál mě opravdu baví, sympatické postavy a patřičně zamotané případy mě nepřestaly bavit po dlouhých 7 let a už teď se těším na nové díly.

90 %
63 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Krimča LV

Nevím proč, ale právě tahle parta (LV) mě chytla ze všech seriálových kriminálek nejvíc.
Snad proto, že byla první, nebo pro její obsazení, vážně nevím, ale jejich případy hltám s neuvěřitelným zájmem a nadšením.
U těch ostatních mi pořád něco chybí
Parta z CSI (KLV) má prostě svoje charisma.

100 %
60 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

CSI: LV

Temným Las Vegas se stálé prohání dost padouchů, kteří páchají ošklivé zločiny a naštěstí je v tomto městě nejlepší parta kriminalistů, které potkávám na obrazovce. Celý tým kriminalistů je výborně poskládán, každému věřím, že opravdu dokáže vzít zkumavku a něco míchat (narozdíl od Emily Procter v Miami...).
Prostě the best CSI!

100 %
57 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Nejlepší CSI

CSI: Las Vegas je podle mě nejlepší z Kriminálek ;) Nějaký Miami a NY se jí nemůžou rovnat. Tahle verze má nejlepší obsazení a nejlepší dějové linky. Neschází jí napětí, inteligence a dokonce ani vtip. V každé řadě je nějaký speciální díl nebo přímo případ, který se řeší několik epizod. A občas se objeví vtipná epizoda, z které se můžu potrhat smíchy. Shrnuto a podtrženo - tohle je jediná kriminálka, kterou opravdu miluji :)

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
75 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 4 lidé

CSI

Ze začátku to byla super kriminálka. Postupem času už mi to příjde jako propadák. Odchod Grissoma mě opravdu velmi zklamal. Vždyť tam už skoro nikdo z původní party nezůstal a to je chyba. Původní parta vyšetřovatelů byla moc fajn a řekla bych, že se nebáli ušpinit ruce a netrčeli jenom v laborce.

70 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Viva La CSI!

Opravdu zbožňuju kriminálky. A CSI Las Vegas je ta nejlepší.
Miluju hlavní postavy, zápletky, příběhy, metody,.. Prostě mě to do sebe vtáhlo. =)

Jenom mě tak moc štve, že nejlepší hlavní postavy odcházejí! Warrick, Gil, Catherine a teď ještě Ray? No, to už nebude moc koukatelný.. I tak na to ale budu koukat.

A jen tak pro zajímavost: Tenhle seriál rozhodl o tom, čím jednou budu =) Forenzní analytik.

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Yes :)

Myslím, že první řady, tam kde hrál Grissom byli lepší než to nové. Ale to je dle mě. Já jsem fanda krimi seriálů, ale tohle je přeci jen trochu jiné. Je to kvalitní, dobří herci, má to nějaký příběh na pozadí. Rozhodně doporučuji, stejně jako následující CSI Miami a New York. Američané prostě krimi seriály umí!

90 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Seriálová terapie

Když ji začali dávat na NOVĚ poprvé, tak jsem z ní neměla příliš příjemný pocit, protože mi dělá špatně z pohledu na člověka (myslím vnitřnosti a krev) a sami víte, v jakých stádiích se tam často objevuje... Ale pak jsem si řekla, kašlu na to, budu to brát jako trénink, abych se svého nechutenství k člověku zbavila a hádejte co? Ono mě to tak chytlo, že i když občas řeknu fuj, tak mě to baví a celou partu jsem si velice oblíbila. Jsem ráda, že jsem se rozhodla na tento seriál dívat a vždy se těším na další díl ;) :)

100 %
50 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

CSI: Las Vegas

Kriminálky jako takové mě nikdy nijak nebraly. Když jsem ale poprvé viděla ukázky na CSI, prostě jsem to musela vidět. Od té doby se dívam pravidělně a pokud je to aspoň trochu možné, nevynechám jediný díl. Grisoma a jeho tým nic nepřekoná.

100 %
40 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

Miluju!

Nejlepší ze všech kriminálek...Všichni z týhle party mě naprosto uchvátili...mám pocit, že jsou prostě jiní, než z ostatních kriminálek...Mají svoje kouzlo a svojí chladnokrevnost..což se o lidech z ostatních kriminálek prostě říct nedá...Vypadají všichni šíleně opravdově, jsou prostě geniální. Každej díl je naprosto odlišnej a originální.

100 %
38 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
63 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Las vegas

Zase další vychytaný seriál. Všechny kriminálky jsou si v něčem podobné, ale liší se příběhy a hereckým obsazením. U téhle se mi libí herci a případy mají vždy zajímavé. Prostě ráda se na něj podívám a většinou to i dokoukám.

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
92 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 12 lidí

ujde

Je fakt, že tenhle seriál byl první z řady CSI, takže musí být nejoriginálnější. Ano, tenhle seriál je sice hodně jiný, než jiné CSI, ale prostě mým oblíbencům z Miami se to nevyrovná. Taky si myslím, že Las Vegas je o hodně drastičtější a strašidelnější než ostatní. A to je právě jeho originalita.

80 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
67 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

Krimi revoluce

Zpočátku jsem byla ze seriálu nadšená. Po kriminálkách, kde divák neviděl jediný důkaz a musel se spoléhat na intuici geniálního detektiva, přišla taková, kdy sledoval každý krok vyšetřování, získával poznatky spolu s vyšetřovateli, a mohl tudíž řešit zločin spolu s nimi.
To spustilo lavinu seriálů, které se chtěly od těchto klasických detektivek odlišit, a to by nikdy nemělo být zapomenuto.
Bohužel se dlouhé roky na seriálu podepsaly. Velké výměny postav se mi rozhodně nelíbily. Jistě, povýšení Grega jsem s radostí uvítala, ale ten se tam motal už od začátku, jen dostal víc prostoru. Ovšem seriál bez Grissoma? Ani Warricka neměli nechávat odejít. Ano, jeho postava byla už nějakou dobu před tím nic moc, ale to proto, že tam zbytečně tlačili drama, kterého nebylo třeba. To není televizní drama, je to krimi seriál, postavám se nemusí neustále mršit život, aby měli diváci co sledovat, nemusí to přehánět jak jinde, tak proč se tak snažili? Jejich náhrady pak byly pro mě velmi nezajímavé.
Podobně to bylo i s případy. Ty se zpočátku dost lišily a člověku se opravdu zapsaly do paměti, spoustu z nich si pamatuji dodnes, ale později už byly naprosto o ničem a já se přestala dívat. V souvislosti s tím bych je ještě pochválila za sériové vrahy. Než přišel tenhle seriál, bylo zvykem, že se v seriálu objevil sériový vrah, který většinou vraždí už léta a opět udeřil, načež ho detektiv během jednoho dílu odhalil. CSI to změnila a poté se toho chytli i všichni ostatní. Bourá to tu dokonalost a bezchybnost.

Ale abych to jednoduše shrnula. Seriál je opravdu skvělý, ale po několika řadách se zhoršuje, až je pro mě i nudný.

70 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

CSI poprvé

Na této kriminálce mě hned ze začátku upoutala forma. Byl to první takový seriál, přelomový, převratný, a já na to koukal jako malý kluk. Od té doby jsem přišel na to, že to bylo nejen tady toto, co mě k seriálu lákalo, ale taky skvělé příběhy, neotřelé případy (které prý údajně vychází ze skutečných případů) a happy-end každého dílu.

I když má seriál více než deset řad, kvalita dílů neupadá. Sice se v seriálu vystřídala spousta herců (a mě osobně nejvíc mrzel odchod Williama Petersena), seriál poříd drží pohromadě a pořád má co nabídnout. Ale v tom je kámen úrazu. Seriál zůstává pořád stejný, i když stejně dokonalý, začíná nudit. Každá sladkost se jednou zají a u seriálů to platí dvojnásob.

V návaznosti na úspěch této kriminálky vznikly další, které už mne tolik nezaujaly. Miami není špatné, výrazně v něm vyčnívá postava hraná Davidem Carusem, ale na CSI:Miami jsem se začal dívat jen díky crossoveru s CSI:Las Vegas.

Na závěr snad jen dodám, že snad nejlepší díly jsou podle mne díly se modelovým vrahem... možná právě proto, že jsou trochu jiné než ty ostatní.

ps. samozřejmě je nám všem jasné, že většina metod ze seriálu je nepoužitelná, ok? :)

90 %
33 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

LV

První a zároveň nejlepší kriminálka. Postavy a samotní herci jsou fajn - sympaťáci. Ale né, že bych ji poslední dobou ještě tolik sledovala...rozhodně víc než ostatní. Ty jsem neviděla skoro vůbec.

80 %
27 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
91 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 11 lidí

Las Vegas

Moja najobľúbenejšia kriminálka CSI. Páči sa mi tu hlavne herecké obsadenie, ktoré som si z tých troch kriminálok najviac obľúbil.

90 %
25 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
88 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 8 lidí

Crime Scene Investigators

Prvé CSI-čko, asi by malo byť najoriginálnejšie, ale... Horacio je Horacio.

80 %
22 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
33 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Viva Las Vegas

Jeden z nejzajímavějších seriálů, který si stále drží stejně vysokou úroveň, s jakou se od začátku prezentuje. Gill Grisom je totální borec a jeho znalosti a vědomosti ve všech možných i nemožných oblastech mě až děsí. Z členů vyšetřovacího týmu bych ještě zmínila sympaťáka Grega, nejvtipnějšího člena CSI Las Vegas.

90 %
22 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
89 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Vivá Las Vegas

Jediná kriminálka, která mě baví! Kam se hrabe Kriminálka Anděl...

Perfektní hudba, herecké výkony... pro mě těžké posoudit.Protože já to poznám jen podle tónu hlasu a originál jsem neslyšel. Ale dabing je prostě skvělej jelikož umím kapánek odezírat ze rtů (i anglicky) tak si myslím, že ten, kdo upravoval dialogy musel být génius a dabéři se PERFEKTNĚ trefovali hercům "do pusy".

Dobré na této kriminálce taky je, že funkce v seriálu (jeden kontroluje DNA, druhej zajišťuje stopy) je rozloženo do takové "manufaktury" že jeden člověk si tam nehraje na poloboha tím že dělá a zvládá všechno.

Dokonce i efekty (mrtvoly apod.) jsou snesitelné...
prostě jak je v jedný písničce: Vivá, Vivá Lad Vegás!

90 %
20 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 5 lidí

...

Tyhle kriminálky mě chytli hned od začátku. Sice jsem to začala sledovat až asi od čtvrý řady, ale přesto.

100 %
11 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
78 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 9 lidí

Sqelý

Tenhle seriál je skvělý ... ty děje a metody sou ač nereálné, dokonalé!!!občas i vtipné scénky, logika a nápaditost ... můj hooodně oblíbenej seriál !

100 %
10 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

las vegas- Miluju GREGA S. :D

nejlepší z kriminálek,líbí se mi jak jdou na všechno vědecky:D a mezi námi už je kvůli těm hezkejm kluků stojí za to an to koukat:D ;)

100 %
10 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

...

Hodně vynikající seriál. Hodně se mi líbí že se v jednom dílu neřeší jeden případ, ale třeba hned tři.

100 %
10 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
80 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 10 lidí

1000%

Tento seriál si podľa mňa zaslúži viac ako 100%. Je to najlepšia zo všetkých kriminálok aké som doteraz mal možnosť sledovať. Obsadenie je výborné a aj dej v každej epizóde je výborný.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
86 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 7 lidí

Důkazy nelžou, kriminálky nezklamou

Tenhle seriál odemne dostává stovku. Nezačal upadat i při vysokém pořadovém číslu řady, je stále vtipný, logický, napínavý a je to jedna z mých prvních oblíbených kriminálek. Doufám že TV Nova bude vysílat po 8. sérii i sérii devátou.

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 6 lidí

CSI

Kriminálka je pro mě z hlediska milovníka anglických detektivek další z řady nezáživných kriminálek z Ameriky, u kterých se čas od času rád pobávím, když na to zrovna náhodou narazím v televizi, ale rozhodně to není seriál, který potřebuji vidět od začátku do konce. Ze začátku se mi to líbilo, ale to je už pár let, ale pak mě to už začalo nudit. Jak jsem tak na to nedávno koukal, jde pořádn o typické americké schéma - mrtvola-stopa1-stopa2-výslech několika podezřelých-úžasně inteligentní finále a rafinovaně provedený zločin. Nechci ovšem seriál nijak kritizovat, kdysi to byl nejlepší americký krimiseriál, jenže pak přišli Sběratelé a Myšlenky a CSI zapadla k Odloženým případům nebo k Beze stopy. Ale jak říkám, někdy u toho rád strávím čas, obsazení a postavy jsou sympatické a hudba je suprová... Už jsem viděl několik zápletek, které opravdu stály za to.

70 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 3 lidé

CSI

CSI Las Vegas je moja najmenej obľúbená CSIka. Našlo sa zopár výborných prípadov, le väčšina ma nudila a herecké obsadenie tiež nie je také sympatické a kvalitné ako má CSI NY, či Miami

20 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Oblíbená parta ...

Viděla jsem už spoustu kriminálek, ale tahle je moje nejoblíbenější. Svého času jsem ji sledovala denně. Můžu ji vidět pořád, prostě neomrzí. Jen snad kdyby zůstalo původní obsazení, bylo by nejlíp :) ale i tak ... skvělá podívaná :)

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
50 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

las vegas

Keď zažívali staré detektívky na čele s Colombom svoj koniec, rak na scénu prišlo niečo revolučné ako CSI. Prípady sa iž neriešili len rozumom, ale sa pridávala aj moderná technika. A práve toto spôsobilo, že sa žáner CSI stal tak úapešným. A práve toto zo mňa spravilo maniaka do CSI. S Colombom som často nestíhal myslieť, ale pri csi myslenie nahradila technika. Las Vegas je v podstate zakladateľom moderných kriminálok.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřili se 2 lidé

Vražda žánru

Pro miliony amerických diváků po dlouhých patnáct let moderní kult, pro mě nepochopitelná nuda. CSI si hraje na chytrý seriál, přesto stabilně setrvává směšným pokusem o realistickou krimi. Paradoxem zůstává, že proti bratříčkovi z Miami je Las Vegas stále ještě sledovatelné, u mě ale Kriminálka Bruckheimer nikdy pochopení nenašla.

30 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Město vražd

Tahle kriminálka si mě naprosto získala. Je to díky sympatickým postavám a hercům, skvěle vymyšleným příběhům, výborné atmosféře seriálu a taky díky tomu když se v nějaké epizodě objeví můj oblíbený herec či herečka kteří v té době byli ještě zelenáči nebo již známí lidé a že jich bylo (Milo Ventimiglia, Scott Lowell, Katie Leclerc, Ian Somerhalder, Zachary Quinto... ). Této kriminálce také můžu poděkovat že mě zbavila vábení vůbec někdy navštívit Las Vegas =o).

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Srdcovka

Tento seriál přinesl do mé rodiny menší revoluci. Zamilovala jsem si ho a dosti mě změnil. Po dobu 8 let to byla jenom Las Vegaska, kdo mě přivedl k televizi. Po odchodu některých postav, ale seriál značně klesl. V podstatě se, ale v něm nic nezměnilo. Stále se natáčení více ubírá k té kriminalistické stránce než ke vztahům mezi členy týmu. Jsem hrdou členkou fanclubu tohoto seriálu, a i když mě nové díly nebaví, moc ráda se vrátím k těm starým epizodám. Chápu, že je velmi těžké uspokojit velké množství diváků po celém světě, když sledují různé jiné seriály a navíc ještě byla stvořená Kriminálka Miami a New York, které docela lezou původní CSI do zelí.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Kriminálka Las Vegas

Tuto kriminálku mám ráda. Hlavní postavy jsou zajímavé a sympatické a postupně se dozvídáme věci z jejich minulosti a soukromí. Případy jsou velice dobře promyšlené. Člověk většinou do poslední chvíle nemá tušení, kdo je vrah.
Kriminálka Las Vegas je lepší než Kriminálka Miami a Kriminálka New York.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
100 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřil se 1 člověk

Kriminalisté

Na tento seriál jsem se začala dívat, když to začali dávat v TV. A hned jsem si ho oblíbila. Ale pak jsem to nějak přestala sledovat. A teď se k tomu vrátila a viděla i díly, které jsem neviděla. Je to úžasný seriál. Mám dokonce 4 knihy, a z těch čtyř jedna je přímo o seriálu, jejich postupech i o postavách. Zbylé tři jsou příběhy. Ale vraťme se k seriálu. Všechny postavy jsem si hned zamilovala. Tedy z počátku mi Sára nebyla sympatická, ale postupem času jsem si i jí oblíbila. Cathrine u mě ztratila bod na žebříčku hodnocení, když se podle mě nezachovala úplně fér. Ale poté, co se omluvila, ten bod zase postupně získala. Dokonce i toho Ecklieho jsem si oblíbila. Přesto, jak jsem tento seriál zbožňovala na základce, tak z odstupem času sice seriál nadále miluji, ale přesto to není ono. Něco mi tam chybělo a ztratilo to takovou tu lásku. A co chybělo? Slzy. U jiných seriálů, co jsou srdcovky jsem třeba brečela častěji. Tady mi ukápla slza jen jednou. I když to na 100% není, dávám aspoň těch 90%.

90 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí

Las Vegas

Na CSI jsem se začala dívat díky tv nova, pak jsem začala koukat od začátku na internetu a musím říct, že vývoj seriálu se mi líbí, když odešel Grissom líbilo se mi to, ale nebyla jsem spokojená s jeho náhradou a to s Langstonem, až teď jsem velice spokojená s Russellem, jeho postava mě baví a čekám co vyplyne z minulosti jeho a Fin potají doufám, že mezi sebou něco měli. Obdivuji tvůrce, že i po 300. epizodě mají další nápady na případy. :)

100 %
0 % lidí si myslí, že se jedná o kvalitní názor
0 % lidí s názorem souhlasí
Vyjádřilo se 0 lidí